Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Warner
A ja polecam kamerzystow z TVN i Polsatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraska231290
A ja na swoje nie wezmę kamery tylko foto,i zespolu nie chcę a dj.Moja koleżanka u której sie bawilam właśnie miala tylko fotografa,i póżniej fajnie bylo oglądać zdjęcia.Zaś dj to lepiej niż bylejaki zespól a na dobry mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura zlota
A gdzie i kiedy masz swoje wesele? i jaki fotograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustracja33
Aty jestes uczniem Feliksa Dzerzynskiego czy jaki czort.Wszystko chcesz wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qupila22
Szukam dobrej krawcowej do przerobki sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura zlota
Tak chce wiedziec bo ludzie chcą korzystac z osób sprawdzonych a nie reklamodawców. Pewnie tez nim jesteś skoro ci to przeszkadza. Ludzie chca miec firmy sprawdzone. A takie pisanie mam DJ-a mam fotografa tylko dowodzi kto tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W tym sek
ze jak ma fotografa i dj a nie podaje ich nazwisk to jaka to autoreklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dlaczego nie podaja
miejsca i daty co? zawsze takie same argumenty i przekonywania Dj-a. Jak mamy wierzyc takim? Powinno pisac sie wiecej szczegółów jezeli sie kogoś poleca. Ostatnio tylko pare osób podało jakies konkretne daty i miejsca to dla mnie bardziej wiarygodne niz takie puste pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W tym sek
ze tobie temat dj boli,bo jestes z kapeli i boisz sie ze dj ciebie z torbami puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, już jestem po weselu w Grandzie. Muszę powiedziec,ze sala calkiem niezla. Natomiast brudne toalety, żółta muszla-rzeczywiscie rodem w PRLu. Takie zolte zacieki to 15 minut roboty i mozna usunac, a to widac nie dbaja o klienta. Co do jedzenia-mieli salatki bez smaku. Wszystkie. I malo bylo tego jedzenia, porownujac do innych lokali. Kelnerzy ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyczna zagadka
Witam, A jakie kwiaciarnie moglibyście polecić, a od których trzymać się jak najdalej (np. robią wiązanki z nieświeżych kwiatów)? Chciałabym, aby Panie z kwiaciarni doradziły bukiety dla Młodej i Świadkowej, przypinki dla Młodego i Świadka oraz dekorację auta. Mamy swoje typy, ale liczyłabym na fachową poradę i sugestie, np. która wiązanka pasuje do sukienki, jaka kolorystyka, jakie kwiatuszki są trwałe, etc. Byłam w kilku kwiaciarniach ale Panie mają jedyną odpowiedź - proszę sobie wybrać coś z Internetu, przynieść zdjęcie a my spróbujemy zrobić. Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselne pytanie
Czy znacie i możecie polecić jakiegos dobrego DJ. Ślub za pasem a w tym temacie mamy jeszcze nie podjętą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuje pomuc
Zobacz Dj Kris myśle że wam sie spodoba.Kris ma doświadczenie ,co najważniejsze nie zdziera kasy ,i naprawde jest profesjonalistą w tym co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem 90
To dj L.Grzegorczyk jest godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni sa
znani i maja zajete rerminy , a mozy jeszcze jakiegos dj polecicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorocik q2
Czasamo moze sie wydac ze jak dj znany i na topie,to date ma zajeta i go pomijamy,ale roznie bywa,a to wesela sie rozpadaja a to jeszcze inny traf.Wiec nawet do tych znanych dzwoncie bo moze byc data wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina 668
Powiedzcie gdzie najtaniej w Białymstoku można kupić obrączki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEWIORA45
Myśle że na bazarze na Kawaleryjskiej.Jest tam specjalny pawilon ze zzlotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina 668
nie na bazarze to strasznie są lipne.....chodzi mi o ładne i niską kwotę tzn aby nie przepłacić a czasu nie mam żeby po salonach latać i porównywać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D i H
I sie mylisz, na bazarze sa takie male sklepiki w pawilonie ze zlorem.Sprzedawcy maja naprawde super wyroby,nie tylko renomowane Polskie ,ale i zagraniczne.Ceny zas sa duzo nizsze niz w tych niby firmowych,a towar i tak taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina 668
dzięki za podpowiedż ...a myślałam że tam tylko takie br\zydkie ruskie złoto...muszę się tam przejechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina 668
Powiedzcie jaki lokal wybrać na imprezę po ślubie cywilnym ,nie będzie zbyt wielu osób około 30 .Macie coś sprawdzonego i w przystępnych cenach oczywiście.A może same miałście podobną imprezę i w jakim lokalu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOMIOLKAQ2
sZUKAM HURTOWNI ALKOHOLU,ALE TAKIEJ Z WODKA I WINEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marina 668----->polecam restauracje Zacisze. To jest przy hotelu gromada ulicy nie pamiętam... byłam tam na dwóch imprezkach i naprawdę polecam jeśli chodzi o jedzenie bo mi naprawdę smakowało i z tego co słyszałam że ceny też maja przystępne. A jeśli chodzi o obrączki to brat mój kupował w Sokółce. Kupił obrączki bardzo tanio taniej niż w B-stoku(takie same) a naprawdę są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frannnnnnn
Szukam fajnego kamerzysty(bez starodawnych wstawek itp.) zakwotę do 2000 . Proszę poradźcie kogoś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina 668
jarzębinkabiałystok//-dziękuję za info nawet e wiedziałam o tym lokalu ,na pewno to sprawdzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina 668
Kasiejka88//-dzięki za poradę...ale do Sokółki specjalnie nie będę jechać po obrączki.A może Wiesz gdzie w mieście one są w miarę tanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina 668
A jak myślicie dziewczyny jaką kieckę na cywilny...?Kolor, materiał..?Myślałam o białej ale po pierwsze to taka jednorazówka a po drugie ciężko gdziekolwiek dostać...chyba że uszyć...czekam na pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaniawska23
szukam sali z hotelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×