Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara00

czy jest tu jakiś miły pan co mnie przytuli na dobranoc

Polecane posty

no może pomorze... ;) hehe słodkich snów :) przytulam na dobranoc śpij spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam narazie fotki, aparat sie mi zjeb... :) Dobrze że sie nie kłocicie...zresztą nie ma o co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam spać jutro do pracy, do następnego spotkania lilkianko , dobranoc 👄 dida miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilkianko Ty też już niedługo pewnie będziesz musiała rano wstawać do pracy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilkianko Ty też sobie poszłaś??:( no to ja też spadam heheh pozdro i do next time ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz już chyba wszyscy poszli lulu:( to ja też spadam nynać;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulasekxxx
ja też poszukuje chętnego do prytulania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no właśnie nie mam pojęcia... Saraoo, Papużka, Lilkianka, Ulotna Chwilka..... ni ma ich..... :( mam nadzieję że się jeszcze pojawią dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dida jak to nie ma...jestem....ja papużka skrzeczka:D i przytulam Was wszystkich bardzo mocno i 👄 śle cmok cmok cmok...;) No a teraz nadstawiać lampki ...winko przyszło...hihi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh no to w oczekiwaniu na resztę z miłą chęcia coś wypije heheh Wasze zdrówkio drogie panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pij bracie pij...:D wasze zdrówko kochani hlup hlup hlup...mniam..ale pychotka..mniamm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim.... Już jestem ale niestety zaraz idę spać bo miałam ciężki dzień.... musicie się dzisiaj bawić beze mnie:(:( Sciskam wszystkich i buziorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Papużko....dzidzius bardzo chory...cały dzień prawie 40 stopni gorączki...pani doktor stwierdziła że nie wie co mu jest...może grypa, może angina....kurde padam dzisiaj z nóg:(:(:( Diduś...buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Likianka mój Damian jak miał tak silną goraczke i lekarz nie wiedział co mu jest to natychmiast w ten sam dzień skierował na do szpitala jeszcze zadzwoniła wcześniej i zarezerwowała dla niego pokój. Ja na twoim miejscu sama bym pojechała do szpitala. Może mieć zapalenie oskrzeli, lub płuc, nie lekceważ tego czasem lekarze sie mylą co do diagnozy. Trzymaj sie cieplutko i uściskaj dzidzie od wirtualnej cioci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×