Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manila

BAWIDAMEK...???

Polecane posty

jest opiekuńczy i zazdrosny. no i chyba zadna nie odważyłaby mu sie sprzeciwić w dyskusji tak jak ja. czasmi podobaja nam sie różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba traktujecie to troche
moim zdaniem jesteś bardzo atrakcyjna. Zresztą może on wśród tych wszystkich panien nie szuka urody tylko jakiejś cechy którą właśnie Ty masz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *śmieć*
Autorko, jesteś bardzo ładna...(ale pewnie o tym wiesz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek_24
Zajrzałem na zdjęcie twoje, bo byłem bardzo ciekaw. Szczerze to jesteś przeciętna uważam, i myślę że więcej możesz zdziałać charakterem niż wyglądem, bo widać że rozrywkowa jesteś i energiczna. I na to postaw . Uroda ładniejszych dziewczyn przemija a twoja pasja i wesołość może pozostać zawsze. Pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 111111111
Przeciętna blondynka z prostymi włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest opiekuńczy i zazdrosny. no i chyba zadna nie odważyłaby mu sie sprzeciwić w dyskusji tak jak ja. czasmi podobaja nam sie różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co się powtarzasz Ja ci mówię że jak chcesz go mieć to mu sie oddaj Wtedy się okaze czego on chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdania na temat mojej urody z tego co zauważyłam są rózne. są tacy którzy szaleją i tacy którym zupełnie się nie podobam. nie narzekam jednak na brak adoratorów (mam nadzieję że nie zabrzmiałam zbyt penie siebie). rozrywkowa to akurat jestem, ale z drugiej strony wiem co chce osiagnąć w życiu. dla mnie te dwie rzeczy się nie wykluczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dyskotekach po paru piwach to prawie każda może być atrakcyjna Ale jak nie da się zaprosić do ubikacji to niech spada Inne mogą być bardziej chętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poznalismy się na dyskotece.....lol... :D poznalismy sie bardzo śmiesznie. zaczepił mnie jak wracałm do domu PKS\'em. tak się składa że pochodzimy z jednego miasta i studiujemy na jednym wydziale. a w dyskotece po paru piwach to mało kto wygląda rzeczywiście atrakcyjnie. pewne rzeczy nam sie wydają, bo jestesmy po paru piwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko wyjasnia Takie sytyacje pokazują że lecisz tylko na wygląd i jesteś zazdrosna że inne się na niego z lubością patrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....?? tzn. co wyjaśnia? miałam mu powiedzieć \"nie, nie mozesz tu usiąść\" ? jakby sie nie tylko patrzą. łaszczą sie. zagadają go i zmieniaja poglądy razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś jedną z tych co chcą go mieć i nie myśl że jesteś wyjątkowa dla niego Bo on może sprawić że każda tak myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas pokaże kto ma rację Jak bedziesz beczeć w poduszke to przypomnij sobie ten topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz żadnych argumentów. zobaczyłes zdjecia i co? juz wszystko wiesz/ w takim razie to Ty oceniasz ludzi po wygladzie a nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15.01] 19:37 wcasle nie! O tym decydują cechy charakteru, a żadna nie jets jak ona, choc jedna probowała ją kopiować:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki++++++++++++++++++++
Miałaś to nieszczęście że trafiłaś na dwa trolle które same nie wiedzą co piszą (przeważnie). Współczuję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Este
Rzeczywiście jestes ładna. Powiem Ci tak -przeważnie tacy mężczyźni jak ten o którym piszesz, chcą sie wyszlaeć i nie wiązać zbyt poważnie. Zwłaszcza młodzi mężczyźni. Jeśli liczysz na powazny zwiazek, to raczej przestań miec złudzenia. Chociaż oczywiście może się cud zdarzyć. W sumie to ja nie wiem w czym problem. Ty nie chcesz pierwsza zacząć, on też. Jeśli nie zaczniesz pierwsza, to możesz się nie doczekac ruchu z jego strony.Jeśli tak Ci odpowiada to czekaj. A nóż się cos wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Este, dziękuje że zajrzałaś. poczekam...jak dystansuje go do siebie to on wtedy zaczyna bardziej działać jakby. mam wrażenie ze oboje chcemy siebie po cichu kontrolować, a moze raczej kontrolować sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba też bawidamek
Hmm,to może ja coś pomogę. Jestem przystojny i bezpruderyjny, bo nie zamierzam ukrywac faktu ze wiem o tym. Dziewczyny sie mna bardzo interesują i przyznaję że czesto flirtuje, ale nie zamierzam sie dać wciągnąc w nic głębszego bo mam na to kupe czasu. Zreszta i tak wybiorę nie tą najładniejsza ale najmądrzejsza i najpoważniejsza życiowo. Wydaje mi sie że większoć przystojnych i nie tylko chłopaków raczej sonduje dziewczyny dla przyjemności samych sond .. Co do wygladu to obiektywnie rzecz biorąc dużoi jest podobnych do ciebie, takich sobie dziewczyn i szczerze to he he kto tak niby szaleje? Ja osobiście wolę takie serio ładne , w typie Brodzikowej czy Cichopkowej (Mówie o samej urodzie). No ale patrze ze dla wiekszosci foremniak tez piekna wiec coż, gratuluje gustów...Skromnosc tez ważna , polot i to coś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> chyba też bawidamek hmmm...jeśli nie chcesz to możesz nie wierzyć w to że sa mężczyźni którym sie podobam. mnie to nic nie zmienia :) zresztą żeby naprawdę ocenic czyjąś urodę trzeba tą osobę zobaczyć. ze zdjeciem to jest trochę tak jak z modelem budynku w architekturze - to jest sugestia. myślę również że kasia cichopek też nie wygląda w rzeczywistości tak jak na zdjęciach które reklamują ją w gazetach. makijaż, photoshop, odpowiednie swiatło. to nie są amatorskie fotki (...). foremniak jest ładna. w naszym układzie za bezpruderyjną uchodzę ja...czasmi mam za dużo odwagi. szczególnie jeśli wiem że dialog prowadzony jest na żarty. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> chyba też bawidamek zreszta już po Twojej wypowiedzi widzę że chyba jednak nie powinno się wrzucac wszystkich przystojnych facetow do jednego worka - zakładając że rzeczywiście jestes taki jak piszesz...yhym...musiałabym sama zobaczyc i ocenić :] nazwijmy to tak: on jest bawidamkiem bardziej intelektualnie niż fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest typowy przystojniak na którego i tak każda leci i mysli że on ją będzie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×