Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mk22

Nan 2R Help

Polecane posty

Hej mam pytanie!!! Chciałam nakarmić mojego synka nanem 2R ale to mleczko jest za gęste i mój synek nie mogł sobie poradzic z wyssaniem go z butelki ssał a nic nie leciało. Spróbowałam dac mu smoczek nr 2 i to samo. (używam butelek aventu)Nawet spróbowałam poszerzyć otwory w smoczku ale to też nic nie pomogło... Miał ktoś taki problem? nie wiem co ma zrobić bo mały ma 16 tyg i boje się mu dawać z kubka niekapka... Help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mk z tego co mi wiadomo to Nan 2 podaje się od 5 miesiąca :( Chyba 4 miesiące to troszke za szybko...nie masz w domu Nan1?? Może masz niedaleko apteke i ktoś by podskoczył bo jak smoczka nie masz większego to się tylko omordujesz...chyba że spróbujesz na własną odpowiedzialność zrobić większą dziurkę tylko możesz zrobić za dużą...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz:) Miałam nan1 tylo chciałam doc już 2r na noc, mały skończył już16 tyg wię leci mu już 5 miesiąc... Kotoś dawał jeszcze 2r? Jakich butelek użuwałyście--tzn smoczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawidzłam jeszcze na opakowanu to jest napisane powyżej 4 misiąca a nie po 5...ufff bo troszke się zdenerwoawałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź na topik czerwcówek 2006 :) I spytaj jeśli pisze od 4 miesiąca tzn że można podawać od 16 tyg życia...jeśli pisze po 4 miesiącu życia tzn że powinno się podawać od 5 miesiąca...też miałam dawać od 4 miesiąca 2 ale lekarka mnie opierdasiła...ja mojej Niuni dawałam Nan 2 na noc od połowy 4 miesiąca na noc raz dziennie zeby sie przyzwyczaiła :) Spytaj sie naszych dziewczyn one ci doradzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ja podaje mojej corci mleko Nan2R, ale ono nie jest tak geste zeby nie leciało przez smoczek. Nie gniewaj sie, ale dajesz wg przepisu? my uzywamy buteki i smoczka Nuk 2 , dziluka M. Leci jak trzeba. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że daję wg przepisu. Tyle, że miałam avet 1 lub 2 i to były za małe dziurki, tez si,ę zdziwiłam, że nie leci bo to mleczko aż tak gęste nie jest.... Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
spróbuj powiekszyc dziurke w smoczku szpilka. Ja tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×