Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giguś 3

Czy budzić 7 tyg. niemowlę w nocy do karmienia śpi od 23 do 6rano

Polecane posty

Gość Iza..
szczęściara:)Jezeli ma dobry przyrost wagi to moim zdaniem nie.Jednak najlepiej zapytaj lekarza.Pozdrawiam,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie!!! ciesz sie!!! ale oczywiscie warto skonultowac, skoro dziecko jest \"zadowolone\" i najada si epoz tym normalnie to tylko sie cieszyc nalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśłi prawidłowo przybiera to nie, poradź się tylko pediatry czy żółtaczki nie ma albo anemii bo wtedy brak jest apetytu. Także jeśli była wcześniakiem lub ważyła mało po urodzeniu trzeba budzić. Moja też spała po 12 godzin a była tylko na cycku, niestety w 5 m-cu jej się odmieniło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giguś 3
Niewiem jaki ma przyrost wagi bo śpi tak dopiero od ok. tygodnia , troche sie obawiam bo nawet jakby był mały to mała obudzona ( obojętnie w dzień czy w nocy) jest tak nieprzytomna że jesć nie bedzie przez sen. W dzień nie spi długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giguś 3
urodziła sie o czasie z wagą 4200g .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z taką wagą i prawidłowym przyrostem to ma zapas;-) Nie budź!:) Mój syn urodził się z wagą 4.150 i miałam niezłego stresa, bo jak urodził się w niedzielę wieczorem to obudził na karmienie we wtorek po południu!:D Nawet na ukłucie z pięty nie reagował (lekko zamrugał powiekami:D) Na kąpaniu tylko się przeciągał hehe. Ale wszystko było ok, lekarze mówili, że tak bywa przy dużych dzieciakach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kawał kobitki:) Mama trójeczki ma rację, kontroluj tylko wagę podczas wizyt u pediatry i korzystaj póki się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giguś 3
Dzięki kobietki !!! Trochę się martwiłam bo mój pierwszy syn dla odmiany dwa lata nie przespał calej nocy jak nie jeść to pić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez czasem spi po 7 godzin w nocy:) w dzien zdarza sie ze spi 4 godzinki. ja nie budze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giguś 3 jakbym slyszala siebie:) u mnie tez starszy nie przespal calej nocy przez 2 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na szkole rodzenia uczyli ze noworodka trzeba dosyc czesto karmic bez wzgledu na to czy spi poniewaz w nocy produkuje sie najbardziej wartosciowy pokarm.... zapytaj położnej ja radzę karmić :) a nie patrzec na twoją wygodę że sie wysypiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sławunia sa rozne szkoly. mi tez roznie mowiono- zalezy od poloznej. w szpitalu powiedzieli mi ze musze w nocy budzic ale jak wroce do domu to nie musze budzic. podobno glodne dziecko i tak sie obudzi na jedzenie a jak sama go budzisz to tylko zaklucasz jego zdrowy sen ktory rowniez jest potrzebny do rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka dostawała butlę o 22 i spała aż do 7. Pediatra poradził mi, żebym przebudzała dziecko w nocy na karmienie. Córeczka budziła się wściekła, płakała, grymasiła, piła tylko trochę mleka i przez co budziła mnie co 2 h, bo już nie mogła zasnąć. W końcu skonsultowałam się z drugim lekarzem, który stwierdził, że skoro dziecko nie chce pić, to nie mam jej do tego zmuszać. Mała budzi się rano głodna i wypija całą butlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111
sławunia ale 7 tyg. dziecko to już nie noworodek :) myślę,że nie ma potrzeby budzić,może właśnie wyregulował sobie dobę i będzie przesypiał noc z czego należy się cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój synek w tym wieku
też zasypiał około 20.00, budził się koło 23.00 potem spał aż do 5-6 rano:) ale prawie wcale w dzien nie spał.. nie martwiłam się o karmienie bo mimo, że był karmiony piersią w ciągu 2,5 piewrszych miesięcy podwoił wagę urodzeniową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata1977r
Dokładnie tak.Jeśli w dzień pije normalnie czyli co 2-3 godz. jeśli jest na piersi to moze tyle przesypiać.A najważniejsze to kontrola masy ciała.Jeśli nie jesteś pewna czy przybiera czy tez nie to prosty sposób na sprawdzenie.Po prostu któregoś dnia zważ siebie ,a potem wejdź z dzieckiem na wagę i odejmij kg. .Powtórz tę czynność po tygodniu i już będziesz wiedziała ile maleństwo przybrało.No chyba,ze nie posiadasz wagi w domu,to wtedy skontaktuj sie ze swoją położną (rodzinną) i umów sie na wizytę w przychodni (tam wagę z pewnoscią mają) i ona zważy dziecko..po czym umów sie już na następny tydzień....i problem z głowy . POZDRAWIAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×