Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tydyyyyqwqwew

załózmy temat dziisaj na obiad mam....

Polecane posty

Gość tydyyyyqwqwew

ciagle brakuje nam pomysłó to moze bedziemy sciagac od siebie gotowe pomysły na anstepny dzien:) ja dziisaj zupa pomidorowa i niewiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia321
zupa jarzynowa i rybka smazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrawkę z kurczaka, debreczynek, papryczki, cebulki i pomidorków z ryżem...do tego moje ukochane suróweczki z marchewki i kapustki...ale to dopiero po 17 jak wrócę z pracki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaaaaaaaaaaaaa
pomidorówkę, kotlety mielone, suróweczkę & coś na deser :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zapiekanke makaronowo-serową z dodatkiem papryki, kukurydzy, cebuli i świeżych zioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś miałam spagetti to i dam pomysła na jutro barszcze biały +pierogi ruskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupki nie mam :) Na drugie filety z kuraka z serem +ziemniaki obsmażane na maśle w talarkach w ziołach, sałata z waryzwami i sosem tzatziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za podpowiedz :) wiec dzisiaj filet z kurczaka z serem i moze szparagówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj \"chińczyka\" :) podmażone kawałki kurczaka i ryż + mrożona mieszanka warzyw \"chińskich\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo, co pogoda, tyle, że wszystko dodatkowo zalane sosem slodko-kwasnym pikantnym Pudliszki i przyprawione chili. wlasnie szukam przepisu na taki samorobny sos slodko kwasny, bo ten Pudliszek jest pyszny, ale jakos wole miec kontrole nad kazdym skladnikiem, ktory wrzucam do gara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj suchy prowiant w pracy, ale dla rodzinki przygotowałam rosół, dla synka pierogi z jagodami (kupne) a dla męza mięso z rosołu. Najbliższe plany kulinarne to pieczone ziemniaki, rybka i surówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watróbka
watróbka i zupka pomodorowa A jak sie robi potrawke z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li li li li li
nalesniki z serem i szpinakem pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszczyk ukraiński, i to nawet nie z torebki. Prawdziwny, z farfoclami. Mięsko pieczone (schab) w ziołach, do tego ziemniaczki tak samo w ziołach i podsmażane, tym razem całe, a do tego zestaw warzyw gotowanych - to jest kalafior, brokuł, marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj miałąm jednak udko pieczone z ziemniaczkami i pyszna surówka z pekinki marchewki pora itd mama podrzuciła gotowe woiec te filety na dzisiaj:) a i zupka ogórkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajda
krokiety z grzybami + surówka z pekińskiej z sosem winegret, pomidorowa z ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banalnie dzisiaj, bo piątek :D. Zupka - rzucona na sok pomidorowy przetarta papryka z ziołami, a na drugie ryż i jabłuszka smażone z cynamonem i galaretką agrestową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małopolanka
kasza gryczana okraszona słoninką ze skwarkami i kwasne mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutro kurze udka duszone z fasolką mrożoną szparagową, pomidorami z puszki i czosnkiem + sól i pieprz oczywiście :)) bardzo szybkie i smaczne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierogi
ruskie.pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne ciasto naleśnikowe dzielę na pół i do jednej połowy dosypuję trochę kakao. Ot i cała filozofia :) Fajnie i apetycznie to wygląda na talerzu jak białe naleśniki podasz z nutellą, a czarne z twarożkiem, albo serkiem homogenizowanym waniliowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×