Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fajny facet ale misiowaty

Jeśli wygląd nie jest wazny to dlaczego tak sie dzieje...

Polecane posty

Gość epox
"oczywiscie ze wyglad jest wazny i to bardzo. Zawsze lubilam przystojnych wysokich brunetow i tyle. Wszystkie moje kolezanki wola przystojniejszych." przynajmniej jedna odwazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa kotka
samotny dobrze napisal ... ja jestem szczupla i tez czasami slysze niezbyt mile komentarze na temat swojej figury ,Wam sie po prostu nie dogodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny dobrze napisal zgadzam się z Tobą. szczupły to zadbany. wśród młodych ludzi, rzadko kiedy otyłość jest wynikiem choroby. a żeby była to musi być juz naprawdę powazne schorzenie wymagajace leczenia np: sterydami lub innymi lekami które zatrzymują wodę w organizmie i wtedy człowiek bardziej \"puchnie\" niz tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny dobrze napisal
"Wam sie po prostu nie dogodzi " tak samo jak Wam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to ma zwiazek
to niby faceci patrza na wyglad, ale ja to widze troche inaczej, ja nie neguje tego ze partner ma sie podobac, ale ja jakos nie widze u facetow takie podejscia "1. taka, 2. sraka, 3. owaka" bo jak nie to nie podchodz a kobiety maja zestaw 10 cech i jezeli facet sie nie miesci w te ramy to lepiej niech nie podchodzi a pozniej pisza, gdzie ci normalni faceci, (czytaj tacy co sa we wszystkim zdecydowanie ponad przecietna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa kotka
samotny dobrze napisal ...😠 wydaje Ci sie ,zle trafiles :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny dobrze napisal
różowa kotka - Tobie tez sie wydaje, widocznie zle trafilas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberator.... mam juz kogoś na oku....\"cos na oku\" było żargonem - jesli Cie to bardzo uraziło to przepraszam. zaręczam ze jego to by nie uraziło. jest bardziej pewny siebie niż tom cruise chyba, a jednoczesnie kulturalny. i to w nim lubię :) a idealny z wyglądu nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa kotka
samotny dobrze napisal... wiem :( ale ja chyba mam pecha czy cóś :P bo zawsze zle trafiam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto cie tak skrzywdzil
LIBERTADOR?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to te nasze wzajemne pretensje są smieszne. To o czym rozmawiamy to ów słynny darwinowski dobór naturalny. Tak jest i koniec. To jak prawo powszechnego ciążenia. Mozna sie wściekac na nie gdy upadniemy. Ale ono jest i nic tego nie zmieni. Podobnie z doborem naturalnym Kobiety szukają wysokich zaradnych samców tak jest i koniec. Jesteś wysokim zaradnym samcem z odpowiednik instrumentem miedzy nogami nie opedzisz się od samiczek. Nie jesteś? Może bedziesz miał szczęscie i cie jakaś kulawa co nie załapała sie na lepszego zechce. Dobór naturalny. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lost One
Jestem facetem. 24 lata. Mam swoje pasje. Robie doktorat. Jednoczesnie z tym - pracuje. Lubie kontakty z ludzmi, latwo je nawiazuje. Kocham zycie... i przezywam je samotnie. Jakies 4 miesiace temu rozstala sie ze mna dziewczyna (m.in. nie podobalo jej sie ze bede robil doktorat, chciala zebym byl na jej zawolanie, uwazala ze mamy spedzac ze soba po kilka godzin dziennie, ale nie pracujac - tylko bedac ze soba). ...ciezko bylo mi sie pozbierac. A jak juz sie pozbieralem, to jakos ciezko mi spotkac jakas fajna dziewczyne. Aha, drobny szczegol: mam 171cm wzrostu. W kontaktach z kobietami, ten fakt neguje wszystkie moje pasje / dokonania / etc.. Niestety, to jak kamien mlynski u szyi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelien
manila. nie znasz sie. ja nie jestem leczona zadnymi sterydami. mam niedoczynnosc tarczycy i co? z braku jodu. przytylam przez wlasnie slaba przemiane materii. i co powiesz? jadlam jak kazda normalna osoba, bez objadania sie a wszlekie diety tupu kopenhaska nie dawaly rezulatatu takiego jak u innych. wkurwia mnie takie podejscie. bo myslicie, ze jak ktos wazy pare kilo wiecej to juz o siebie nie dba. ja dbam ale co z tego, skoro ciagle slyszalam ze pewnoe ciagle po krojomo wpieprzam pączki a tak to tylko udaje, ze nie jem. no bardzo to mile jest. wiekszosci ludzi brak jest mozgownicy i tym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę by jego wzrost miał z tym jakikolwiek zwiazek. mój kuzyn ma prawie 2m wzrostu i zachowuje się skromnie, spokojnie, grzecznie. on ma taki \"cięty\" i właściwie trudny charakter ale ja tez mam trudny i może dlatego podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto cie tak skrzywdzil
przepraszam LIBERTADOR,ale jakoś nie wierzę że nie pokochał Cie nikt,a jeśli nawet to nie o wzrost chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto cie tak skrzywdzil
a skąd wiesz że nie kocha może kocha a ty taki zakompleksiony,że nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie masz rację - bez kobiet można żyć a na żałosne wołanie \"wspaniali faceci gdzie jesteście\" pokazać wyprostowany srodkowy palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LindaEwangelista
Czyli to ściema ,że wygląd nie ma znaczenia, ma i to bardzo duze . Z wyglądem jest jak z sexem- jest i sie bardzo liczy ,tylko nikt o tym nie chce głośno mówić. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwa
jak sie to wszystko czyta, to nic, tylko w depresję wpaść, albo sie pociąc...! dawno nie widziałam ludzi z tak niska samooceną. a przeciez tak na prawdę to wszystko zalezy od pozytywnego podejścia do siebie i moze po prostu polubienia siebie...? najłatwiej jest sie nad soba uzalac, albo wyzywac od najgorszych, jasne. bo po co wysilić sie na cos więcej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magisterka
co to za dylematy ... mój facet jest misiowaty ... uwielbiam jego zaokraglony brzuszek i ze jest sie do czego przytulic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto cie tak skrzywdzil
LIBERATOR ODPOWIEDZ: NIE WIERZYSZ W MIŁOŚĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto cie tak skrzywdzil
nie wierzysz że pewnego dnia ujrzysz aniła?Stanie przed Toba i nie będzie chciała odejść,a może Ty tego nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto cie tak skrzywdzil
wiesz dlaczego o tym pisze bo kiedyś poznałam kogoś bardzo zakompleksionego,kochałam go bardzo a on ...on mi nie uwierzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lost One
Libertador fakt - pieniadze maja swoje uroki. Ostatnio stalem sie bardzo cyniczny. Miedzy bajki mozna wlozyc teksty kobiet: "liczy sie osobowosc" "wazne zeby mial swoje pasje" "On musi miec w sobie to >>cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwa
manila - dobrze, ze chociaż Ty tu jestes....inaczej chyba bym sie utopiła w morzU łez tych biednych, nieszczęśliwych, sfrustrowanych, niedowartosciowanych.....po prostu pożałowania godnych MĘŻCZYZN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×