Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia29

SAB SIMPLEX na kolkę

Polecane posty

Gość andżela555
Jakoś nie jestem przekonana do tych sab simplex - zapewne dlatego, że nie ma ich w Polsce i przez to jestem ostrożna i podchodzę do nich bardzo sceptycznie. Na viburcol dostałam ostatnio receptę, a dodatkowo okładam brzuszek ogrzanym kocykiem polarowym i delikatnie masuje. Takie połączenie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona w czepku
a ja około 3 tygodni temu kupowałam viburcol jeszcze bez recepty. Być może mają jeszcze "stare" nakłady. Tak czy inaczej kupiłam od razu 3 opakowania :) Małej nic nie pomaga na kolki oprócz viburcolu i czasami espumisanu dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas niestety nic nie pomogło na kolkę.... nawet cudowny niemiecki SAB :( ..... wcale nie jest taki cudowny :( .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda222
mam do sprzedania sab simlex zaint prosze o sms,697053674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etna22
A moze ktos wie jak dlugo mozna uzywac sab simplex po otwarciu butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz1183
Sab Simplex z Niemiec- Butelka 30ml - 45 zł + koszt przesyłki 505 200 501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz1183
Sab simplex z Niemiec - Butelka 30 ml 45zł + koszt przesyłki 505 -200-501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chce sprzedacz a tyle c kupilam bo kupilam kilkanascie buteek chccialam wystawic na allegro ale wycofali,nawet cena jest na opakowaniu jakby ktos chcial prosze napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereeta
Bambarka, bylabym zainteresowana sab'em - masz jeszcze jakies fiolki na zbyciu? pisalas, ze to niemieckie krople? Jaki maja termin waznosci? Ile chcesz za buteleczke i wysylke? daj prosze znac -> iwonamartynow@gmail.com, pozdrawiam i dzieki z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia1337
Sprzedaję oryginalne ( niemieckie ) krople na kolki dla niemowląt SAB SIMPLEX firmy Pfizer Berlin Gmbh . Krople SAB SIMPLEX osobiście kupuję w aptece w Niemczech . Jest to produkt sprawdzony , pełnowartościowy , skuteczny w 100 % . To nie są czeskie krople ze słonikiem . Cena za buteleczkę ( 30 ml ) to tylko 39 zł , do ceny proszę doliczyć 15 zł za przesyłkę priorytetową za pobraniem . Do każdej przesyłki dołączam w języku polskim tłumaczenie ulotki . telefon 668-089-781 . ogłoszenie aktualne NON-STOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didika
Sprzedam: SAB SIMPLEX - 30ml - rewelacyjne kropelki na kolki niemowlęce i wzdęcia. NOWE, zapakowana fabrycznie. Mam do sprzedania 9 opakowań - zostało nam po naszym synku. Kropelki bardzo nam pomogły nam przejść kolki i na szczęście się już skończyły. Zostało mi 9 opakowań. Odbiór osobisty we Wrocławiu lub przesyłka pocztowa za pobraniem (płatność przy odbiorze) max 14 zł ( lub taniej) Proszę o kontakt telefoniczny! 600_181_389 oraz 662_670_776 lub mailowy didika81@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didika
Kropli Sab Simplex , których używałam dla synka, są jak najbardziej bezpieczne. W chwilach najgorszych kolek podawałam mu do kazdego, nawet najmniejszego karmienia piersią, po 15 kropli na łyżeczce. Krople okazły się bardzo skuteczne. Zostało mi 5 opakowań. Data ważności 07/2014. Odsprzedał w cenie 35 zł / szt 30 ml. Odbiór osobisty Wroclaw. E-mail: didika81@gmail.com, tel. 600-181-389

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagod80
Bobotic to polskie kropelki, których teraz używam - mają ten sam składnik aktywny co Sab-Simplex i oczywiście są wyposażone w ulotkę po polsku 9można kupić w prawie każdej aptece) Ja stosuję 5 kropli po posiłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1234567gxysdvdywe
Moja córka miała kolki, maskara:-/ Polskie leki nie działały, dostawała min Esputikon, espumisan, bobo cos tam... Lekarz kazal dawac tez Kreon, ale dowiedzialam sie potem od znajomej ze to szajs i jej to zakazali:-/ takze nic nie pomagalo.... Az spróbowałam SB Simplex te niemieckie.. skonsultowalam z pielegniarka i te krople nie wchłaniaja sie, tylko przelatuja przez dziecko.. Dawałam mojej Zosi co butelke na poczatku 5 kropli a potem 15, a a potem na wieczor tylko, nawet 30 kropli. Ten kropleki pomogły bardzo, kolki zmniejszyly sie, były lagodniejsze a na koncu ustały i jestemy juz za tym etapem :) CZytałam ze Polskie krople maja tez sam składnik ale w mniejszej ilosci i zeby dawac wiecej kropel i bedzie tak jak te niemieckioe SB SImplex ale znajoma pielegniarla poradziła te niemieckie jednak bo sa "czystsze"., Także polecam SAB SIMPLEX! Naprawde pomagaja:) Teraz przezd nami zabkowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1234567gxysdvdywe
Chciałam dodać tylko, że SAB SIMLEZ można stosowac od pierwszych dni zycia dziecka :) na poczatku male dawki, stopniowo zwiększajac ilosc kropelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk bb
Nie rozumię dlaczego wszyscy tak naciskają żeby kupowac niemiecki SAB SIMPLEX! Jako że mam niedaleko do czech to jeżdzę po niego do apteki(koszt około 23 PLN/opak. Z ciekawości kiedyś kupiłem w niemczech(apteka) zapłaciłem 8 eURO i jakie było moje zdziwienie gdy wyprodukowane w czechach i dołączona ulotka po niemiecku. Mojej córce pomogły. Teraz ma drugą i jeżeli zajdzie potrzeba to będzie dostawać. Oczywiście czeskie! W polsce niestey panuje przekonanie że wszystko co niemiecki jest lepsze! A handlarze na tym żerują:) Ale żyjemy w wolnym kraju:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliapop
Odsprzedam niemieckie kropelki Sab simplex, pozostalości po moim dziecku. Mam 3 opakowania po 35zl za sztuke. Chetnych prosze o emaila na natalia9871@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam Sab Simplex zostala mi po dzieciach duża butelka 200 ml cena 170 zł jest nowy zalakowany ważność 09/2014, z Niemiec tel. 600-097-542; e-mail: kosmiderek78@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam kropelki rowniez stosowalismy je u naszej coreczki od 1 miesiaca zycia do 4,5. mielismy dostep do niemieckich. mam na zbyciu jeszcze 2 buteleczki zakupione w niemczech w aptece, cana za opakowanie to 8.5 euro. jesli jest ktos zainteresowany prosze pisac klepacka.magda@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena w aptece w DE
za sab simplex to max 5 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghkobieta
u nas infacol był zdecydowanie za słaby, sab simplex jest silniejszy i podajemy po 7 kropli do każdego mleka a według ulotki powinno się podawać 15 (skoro mniejsza ilość pomaga to nie ma sensu podawać więcej :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghkobieta
nie prawda, że kosztują 5euro, ja jeżdżę po nie do Frankfurtu i najtaniej kupiłam za 7,77euro, a ceny dochodzą do 9euro (ale odsprzedawanie za 8,5 to przegięcie jak za 7,77 można kupić samemu lub od sprzedawców za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghkobieta
a dla pań które krytykują podawanie skutecznego sab simplexu - mi i pediatra i położna poradziły sab simplex i nawet mówiły gdzie w moim mieście można na lewo kupić (ale mam blisko więc sama jeżdżę do Niemiec). jak ktoś mi powie, że mam dziecku go nie dawać to niech z nim posiedzi jak ma kolkę... powodzenia życzę... Polskie badziewie nie działa na mojego synka a Sab Simplex pewnie blokują koncerny farmaceutyczne lub inne pierdoły, skład ma podobny jak Polskie specyfiki, tylko więcej simetikonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.ela@poczta.fm
Sprzedam Sab Simpex za 20zł + koszt przesyłki. Ważne do maja 2013r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sab litewski, nie wiem czy dziala bo zaczelismy mu dawac infacol 2 dni temu i widac poprawe od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcdef... ma rację, moje dziecko dostawało sab simplex przez 3 miesiące, do każdego posiłku, kolki przeszły po kilku posiłkach, a po zaprzestaniu dawania wracały. Dziś Maluch ma 8 miesięcy i żyje, ma się dobrze, nic mu nie dolega. Inne odpowiedniki polskie nie działały. Dawkowanie 15 kropelek do każdego mleczka. U nas działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×