Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia29

SAB SIMPLEX na kolkę

Polecane posty

Witam, mam do sprzedania 2 sztuki sab simplex 30 ml. Są to dwa zupełnie nowe opakowania. Córka wyrosła z kolki i szkoda, żeby preparaty leżały bezużytecznie skoro mogą służyć pomocą innym dzieciom. 1. Kupiony na Słowacji - termin przydatności: 11.2014, 2. Kupiony w Czechach - termin przydatności: 05.2015. Koszt za 1 sztukę to 30 zł (+ koszt przesyłki). Możliwy odbiór osobisty w Tarnobrzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam NOWY ESPUMISAN 100..u nas nawet Sab Simplex nie pomagał...a nowy Espumisan ma jeszcze większą dawkę simeticonu niż Sab Simplex (resztę składników tak samo.bo w końcu ktoś się zorientował, że tracą kasę bo wszyscy kupują Sab Somplex)...i kolki przeszły - dawkuje zgodnie z ulotką - przed każdym karmieniem (rano po 5 kropel, wieczorem gdy jest gorej 10 kropel, w nocy w ogóle)...jest tańszy niż Sab Simplex- ok. 30 zł za butelkę 30ml no i w każdej aptece już można kupić..polskiej oczywiście..naprawdę polecam! Tylko a aptece trzeba prosić o espumisan 100 (a nie 40 jak to było wcześniej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, mam możliwość załatwienia SAB SIMPLEX. jeśli potrzebujesz napisz na mail lub zadzwoń 50473120 pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika_33
Odsprzedam za 45 zł (łącznie z przesyłką) oryginalne kropelki sab simplex zakupione w aptece w Belgii. Kropelki były kupione za 12 eur (cena z kodem i nazwą apteki jest na opakowaniu). Ważne do IX 2014; kontakt: shanti23@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metryka
Witam, mam do odsprzedania 3 buteleczki Sab Simplex kupione w aptece w Niemczech, data ważnosci 12/2015. Cena 35zł + 5zł za przesylke za sztuke. Moge wyslac wszystkie razem lub odbior osobisty - Wrocław. tel 601363347.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofik23051821
witam! ja też używałam sab simplek . poskutkowało piorunem. ale że byłam zapobiegawcza to kupiłam zapas 10 butelek i zostało mi jeszcze 7. chętnie odsprzedam. termin ważności do październiks 2016 roku. wiadomośc pod numerem telefonu 793230518 lub 606880976.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka82
witam mamy. również używam saba i powoli wracam do żywych. ostatnie 2 tyg to była męka. odkąd jest sab jest poprawa. mieszkam w żórawinie pod wrocławiem i kupuję na sab-simplex.tk - wrocław wojszyce więc mam blisko. pozdrawiam i życzę wszystkim mamom i tatom wieeeelkiej ulgi po tych wspaniałych kropelkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię za 30zł oryginalne kropelki sab simplex zakupione w aptece w Niemczech. Krople kupione za 8,29eur (cena z kodem i nazwą apteki jest na opakowaniu). Ważne do 02.2017; kontakt: lena180@op.pl, tel. 604901708. Mój synek używał i zostały 2 opakowania. Polecam bardzo skuteczne; odbiór we Wrocławiu lub wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny w jaki sposob podajecie te kropelki? ja karmie piersia a na lyzeczce ciezko idzie bo sa dosc geste. jakies sprawdzone sposoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DocSimon . Czeska apteka internetowa. Sab Simplex 16 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny skad takie wygorowane ceny? W Czechach kosztuje 16 zl. Szybko wysylaja.Apteka Doc Simon. I przynajmniej wiesz co podajesz dziecku. Nagle mnostwo mam, ktore kupily, nie otworzyly a teraz biznes zwietrzyly... a w buteleczce moze byc dokladnie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozna cos dorobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czasem wystarczy tylko zmienić mleko -nie w każdym przypadku ale warto spróbować - moja córka miała tak duże 'kolki' ze nic nie pomagało:(dwa razy byliśmy na pogotowiu z tego powodu bo płakała non stop- cały czas nam mówiono ze kolki kolki kolki:/ aż za drugim razem lekarz kazał nam dawać codziennie czopka przeciwbolowego(!) ,ja sie uparlam ze to jednak nie kolki i sprobowalam mleka z apteki dla alergików -po trzech dniach jak ręka odjał zupełnie inne dziecko:) czasami dzieci po urodzeniu maja wrażliwe jelita i nieprzyswajaja mleka matki lub modyfikowanego zwykłego .nie mówię ze tak w przypadku każdego kolkowego dzidziusia ale na pewno zdażyc sie moze taka nadwrazliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak szybko ta apteka doc simon wysyla?? tam pisze ze w ciagu 5-10 dni, to dlugo ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprzyswajanie mleka matki to wyjątkowo rzadka sytuacja, więc akurat z karmienia naturalnego nie rezygnowałabym tak łatwo z powodu kolki.Natomiast sama kolka jak najbardziej może być efektem alergii na białka mleka. Moja pierwsza córka zaczęła mieć kolkę w 3cim tygodniu życia i pierwsze co pediatra zaleciła to przejść na dietę bezlmeczną/karmiłam piersia/Po kilku dniach problem ustąpił. U starszej taki manewr nic nie pomógł jak i żaden sab simplex i masę innych.Pomógł katerer rektalny,latopic i czas-po 4 tym m-cu kolka zanikła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPRZEDAM KROPELKI SAB SIMPLEX zakupione w Niemczech. Jestem w posiadaniu 3 oryginalnych buteleczek kropel. Zainteresowanych proszę o kontakt: 691085733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agn_Kar
Sprzedam nowe oryginalne Sab Simplex z Niemiec. Cena 40 zł. amstel21@o2.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośće
Hej sprzedam 2 opakowania Sab Simplex zrobiłam zapas a okazało się że to nie tolerancja laktozy wiec nam sie nie przydadzą. ewanowak590@gmail.com 724337857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostały mi 4op Sab Simplex, przywiezione z Niemiec. Kolki się skończyły więc już sie nie przydadzą. Chętnie odstąpię. zebra-84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko też miewało kolki,kupiłam na czechach preparat sab simplex,polecony przez pediatrę,dodawałam do karmienia po paru kropelkach i pomagało,kolki przeszły :-) jesli ktoś chciałby mogę zajść na czechy do apteki kupić info na emaila patikk21@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam do sprzedania dwa opakowania sab simplex jeśli ktoś chciałby kupić, ważność do 05/2017 polecam:) cena 70 zł za dwa opakowania 30 ml każde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Dziewczyny. Moja mała ma kolke od 2 tygodnia my stosujemy Delikol to preparat na nietolerancje laktozy u dziecka oraz BioGaia to probiotyk zawierajacy zywe kultury bakterii dzialajace na kolki wdecia i zaparcia stosuje sie 5 kropli dziennie. Nam pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jeśli karmisz piersią podaj przed jedzeniem na lyzeczce, jak butla to wlej do gotowego nie zbyt ciepłego mleka i do picia maluchowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jeśli ktoś byłby zainteresowany mam do odsprzedania dwa opakownia tych "cudownych" kropelek (hehe wiem, że nie jest to najlepsza reklama, ale Nam niestety nie pomogły nieznacznie złagodziły objawy, córa wyrosła z kolek). Nieodpakowane, data ważności 02/2017, wysłane z Niemiec przez członka rodziny, więcej informacji katerinaaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zostało mi kilka buteleczek oryginalnego niemieckiego SAB SIMPLEX,mogę odsprzedać,Zainteresowanych dzwonić 721-905-915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 kropel do każdego karmienia,jak karmisz piersią to 15 kropel na łyżeczce przed karmieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sab Simplex Łódź
witam, sprzedam Sab Simplex przywiezione z Niemiec, posiadam 8 sztuk. 35 zł/szt. Ważność 08.2017. Wysyłka pocztą 9 zł lub odbiór osobisty w Łodzi (Bałuty). Kontakt - sabsimplexlodz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankas1
sam simplex daje sie po 15 -20 kropli przed każdym jedzeniem 15 min przed- naprawdę działa - jeśli jest ktoś zainteresowany mam do sprzedania 3 buteleczki każda po 15 zł bo mi zostały dodatkowo mogę dorzucić tabletki ochronne w gratisie które poleciła mi mgr w Niemczech. Mój tel dla zainteresowanych 661426185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×