Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia29

SAB SIMPLEX na kolkę

Polecane posty

Gość gość
Sprzedm sab simplex 100ml- otworzylam i uzywalm 2 dni, diagnoza pediatry -alergia pokarmwa a nie kolki. Za pol ceny 60zl. Przesylka 5zl. 694177584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAB SIMPLEX
Sprzedam niemieckie oryginalne kropelki na kolki dla niemowląt Sab Simplex . Bardzo skuteczny , cieszy sie dużym powodzeniem . Polecam cena 70 zł , wysyłka GRATIS!!! tel. 664-307-993 Doskonałe w walce z kolką niemowlęcą oraz wzdęciami. Produkt posiada zakraplacz, ma łagodny słodki smak. DAWKOWANIE: 0,6 ml=15 kropel do każdego mleka/posiłku*. *Dawka dla dzieci od 3 tygodnia życia* W częściach układu pokarmowego jest obecne w różnych ilościach również powietrze, ewentualnie gazy, które tu trafią podczas połykania wraz z pokarmem i powstają również podczas działania rozkładowego bakterii, obecnych w układzie pokarmowym. Połknięte powietrze częściowo odchodzi podczas odbijania, gazy są następnie częściowo wchłaniane poprzez ścianę jelit lub odchodzą przez o***t z ciała. Jeżeli jest równowaga gromadzenia i wydalania gazów naruszona, dochodzi do produkcji bąbelków, które spienią powłokę błony śluzowej na ścianie przewodu pokarmowego i ta następnie zabrania naturalnemu wchłanianiu się i wydalaniu gazów. To jest następnie przyczyną wrażenia pełności, wzdęcia i napięcia w brzuchu. Do zwiększonej produkcji gazów w przewodzie pokarmowym dopomagają w dużym stopniu błędy w odżywianiu (wysoki udział tłuszczy i białka w pokarmie, itd.). Sab Simplex rozłoży bąbelki w spienionej powłoce błony śluzowej ściany jelita, ale nie jest wchłaniany i w stanie niezmienionym odchodzi z ciała. Skład: Simethiconum (Dimeticonum 350 - cum silicii dioxydo 92,5:7,5) 69,19 mg v 1 m Ulotka: Skład i Składniki lecznicze: 1 ml (ok. 25 kropli) zawiesiny do zażycia zawiera 69,19 mg Simeticonu. Pozostałe składniki: Carbomer, kwasek cytrynowy, hypromellose, benzoesan sodu, substancja słodząca , sacharyna, kwas sorbinowy, aromat malinowy, aromat waniliowy, woda. Opakowanie: Butelka z dozownikiem o pojemności 30 ml. Zastosowanie: Leczenie objawowe dolegliwości żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiarem wydzielania gazów, np. wzdęcia, uczucie przepełnienia. Przygotowanie do badań w obrębie brzucha, np. rentgen, USG, gastroskopia, endoskopia. Wzmocnione wydzielaniu gazów np. po operacjach Zatrucia Przeciwwskazania: Nie wolno stosować przy nadwrażliwości na Simeticon lub inne składniki leku. Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania w czasie ciąży i okresie karmienia piersią. Interakcje z innymi lekami: Nie znane Dawkowanie: O ile lekarz nie zaleci inaczej: Niemowlęta: do każdej butelki (np. z sokiem lub z mlekiem) dodać 15 kropli Sab Simplexu. Sab Simplex można mieszać z innymi płynami, np. z mlekiem. U niemowląt karmionych piersią można zaaplikować za pomocą łyżeczki bezpośrednio przed karmieniem. Skutki uboczne: Do tej pory nie zaobserwowano skutków ubocznych. 0,6 ml to 15 kropelek do każdego karmienia (mleka lub innego posiłku) - Dawka dla dzieci od 3 tygodnia życia. waga/pojemność 30 ml ps. 0,6 ml=15 kropel do każdego mleka lub przed karmieniem. Lepsze efekty osiągniemy podając dziecku kropelki przed jedzeniem, łyżeczką bezpośrednio do buzi. Dawka dla dzieci od 3 tygodnia życia( ja tak dawałam mojej córci po konsultacji z moim pediatrą, córeczka spała jak susełek a gazy co chwilę odchodziły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamicha
Jak myslicie jesli podam sab slmplex mojej 1,5 m-nej corce w zmniejszonej dawce tzn np po 5 kropelek to nic sie nie stanie? Wiem ze w ulotce wskazane jest podawanie po 3 tyg zycia dziecka ale moja juz ma wzdecia i nie chce aby tak sie meczyla. Czy ktos tak szybko je stosowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiemkaJ
Mam do oddania kropelki Sab Simplex kupione dla mojego dziecka ale nie zużyliśmy wszystkich. Termin ważności do 11.2015 w przypadku konieczności wysyłki zwrot jej kosztów. 600703544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o sprzedaż Sab Simplex na terenie Polski to Pozwolę sobie tutaj przytoczyć odpowiedni artykuł Prawa Farmaceutycznego: Art. 124. Kto wprowadza do obrotu lub przechowuje w celu wprowadzenia do obrotu produkt leczniczy, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. A na dokładkę jeszcze jeden…: Art. 125. Kto bez wymaganego zezwolenia podejmuje działalność gospodarczą w zakresie wytwarzania lub importu produktu leczniczego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając już sam skład preparatu i to, że nie jest on dopuszczony u nas do obrotu – przecież kupujący go rodzice nie mają pojęcia w jakich warunkach był on przechowywany i transportowany z Niemiec! W jego opakowaniu nie ma ulotki w języku polskim! Nie potrafię zrozumieć, jak rodzice mogą podawać swoim malutkim dzieciom preparat, którego bezpieczeństwo budzi tyle wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcd
Troszkę się boję, synek ma 9 tyg. Karmie tylko piersią, czy mam podawać aż 15 kropli do każdego jedzenia? W nocy też. ? Malutki je co 2h !!! Czy to nie za dużo tych kropli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena DE
Mieszkam w Niemczech. Mam bliźniaki i sab simplex uratował mi życie. On nie jest '' nie dopuszczony '' w Polsce ze względu na jakieś zle konsekwencje. Tylko dlatego aby nie przestały się sprzedawać te które juz tam są. Boją się konkurencji. Tyle. Nie kupujcie sab simplex za cenę jw 70 zł. Cena to około 8-9 euro. Bardziej wam się opłaca zamówić z niemieckiej apteki. Tutaj większość mam używa sab simplex i każda jest zadowolona. Moje po szczepieniu na rotawirusa (po szczepieniu trzy dni dzieci mają potworne bóle brzucha) były spokojne tylko dlatego ze podawałam im te kropelki. Efekt natychmiastowy. Wiec nie bójcie się. Espumisan to wielka ściema w porównaniu do tych kropli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
setki różnych organizmów i na każdego działa inaczej, nam pomógł espumisan a sab simplex niestety do niczego się nie nadawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam do odsprzedania buteleczke Sab simplex sprowadzanego z Niemiec, moj maluszek już wyrósł z kolek dlatego może przyda sie komus innemu. 691256638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mashki
Witam wszystkie Panie zmagające się z kolkowymi problemami. Mieszkam w Szczecinie, rzut beretem od granicy. Gdyby ktoś potrzebował oryginalny niemiecki Sab Simplex to mogę podjechać i zakupić. W razie pytań dawajcie znać na e-mail: mashki1@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EllyMilek
Posiadam dwie nowe butelki kropelek Sab Simplex. Data waznosci 10.2017. Odsprzedam za 35zl/szt. Pysia27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na czasie w tym temacie i moj synek miewa straszliwe kolki. Probowalam juz sab simplex i kilka innych odpowiednikow. Z przykroscia stwierdzam ze wszystkie te srpdkimpomagaja tylko na chwile. Pomkilku dniach, tygodniach juz nie dzialaja. Co zrobilismy? Otoz przestalismy w ogole dawac leki, natomiast kupilam specjalna masc w aptece na gazy i wzdecia ( nie wie, czy w polsce jest cos takiego chyba masc majerankowa) i stosujemy to w razie kolki. Po 5 minutach zazwyczaj wszystko przechodzi tylko trzeba dziecku energicznie masowac ta mascia brzuszek jak ma atak kolki. Przez kilka minut placze niemilosiernie ale za chwilke widac ze czuje ulge i sie usmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sab Simplex Bydgoszcz
Witam, mam do odsprzedania 2 opakowania kropli Sab Simplex. Termin ważności 12. 2017 r. Kupione w czeskiej aptece. Koszt opakowania 20pln + ewentualny koszt wysyłki 5,50 list polecony ekonomiczny. Mozliwy odbiór osobisty w Bydgoszczy lub Solcu Kujawskim Mój mail slonkom2@wp.pl Telefon 733062837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sab Simplex 28zł z czech - 793502009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej córce też podawałam te krople i dopiero po nich małej przeszła kolka. Koleżanka z Niemiec mi je przesłała, zostały mi jeszcze 3 opakowania, mogę odsprzedać za 30 zł za szt, termin do 03.2018 kalendarz2015@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna 5422
Mam do sprzedania sab simplex niemieckie 100ml i 30 ml jakby ktos byl zainteresowany to prosze pisac, wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisnow
Witam, mam nowe oryginalne z Niemiec opakowanie SabSimplex.daza ważności 2018. Zanim ciocia dowiozła kolki ustały.dnowak7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co sprowadzać to z Niemiec jak polski bobitic to to samo wystarczy zwiększyć dawkowanie do 8 kropli przed każdym jedzeniem, dawka leku musi być taka sama jak dawka sab simplex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam na myśli dawkę symetikonu składnika leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do odsprzedania oryginalny Sab Simplex 30ml firmy Pfizer mogę dołączyć rachunek zakupu z tego miesiąca (z apteki) Cena za sztukę 28zł przesyłka 10zł - polecony priorytet lub odbiór osobisty w Żorach dostawa w 24h kontak do mnie: 793 502 009 (kontakt 24h) lub mailem: sab.simplex.polska@gmail.com jestem również na facebooku wpisz: sprzedam sab simplex https://www.facebook.com/Sprzedam-Krople-Sab-Simplex-1660291340926690/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddam butelkę sab simplex wzamian za paczkę pieluch 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Zostały mi 3 opakowania Sab simplex, nowe, nie otwierane, z aktualnymi datami ważności. Z chęcią odsprzedam. 606180395

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do sprzedania kilka opakowań kropelek na kolkę SAB SIMPLEX 30ML (data ważności 2018) - cena 28zł - najtanie w Polsce - przesyłka Pocztą w 24h za 10zł - możliwy odbiór osobisty w Żorach zapraszam na stronę: www.wyspanamama.pl lub kontakt: tel. 793502009, FB https://www.facebook.com/SAB-Simplex-188623041483681, mail: sab.simplex.polska@gmail.com lub zamowienia@wyspanamamam.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do sprzedania 2 butelki kropelek, które zostały mi po córci, której kolki minęły .Oryginalne zakupione w niemieckiej aptece z data ważności do 03/2018 a druga do 08/2018 .Posiadam jeszcze paragon z niemieckiej apteki. Tel.kontaktowy 692-483-103 Cena 40zł za butelkę plus koszt przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz9270
sprzedam sab simplex prosto z apteki kupowany w dniu zamówienia, wysyłka 24h cena 30zl/szt , tel 505869891 lub mariusz9270@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o sprzedaż Sab Simplex na terenie Polski to Pozwolę sobie tutaj przytoczyć odpowiedni artykuł Prawa Farmaceutycznego: Art. 124. Kto wprowadza do obrotu lub przechowuje w celu wprowadzenia do obrotu produkt leczniczy, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. A na dokładkę jeszcze jeden…: Art. 125. Kto bez wymaganego zezwolenia podejmuje działalność gospodarczą w zakresie wytwarzania lub importu produktu leczniczego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowron10
Rowniez mam dwa opakowania, ktore mi zostały z datą ważności do 2018!,Mail skowron10@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×