Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia29

SAB SIMPLEX na kolkę

Polecane posty

Gość gość
Witam, mam do sprzedania krople Sab simplex zakupione w Niemczech ( posiadam paragon) aktualnie zostaly mi 4 buteleczki po 30ml i 1 butelka 100ml. Termin ważności 2018r. Cena buteleczki 30ml to 34zł ( przy zakupie 4 butelek po 30ml cena 120zł), cena buteleczki 100ml to 100zł + koszt wysylki 10zł. Moj kontakt annaur90@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam 1 opakowanie orginalnych niemieckich kropelek (40zl) a takze 1 opakowanie czeskich (28zl), plus 5zl koszt przesylki. Data do 2018r. Kontakt: skowron10@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Również odstąpię dwa opakowania kropli. Kupione w czerwcu w Niemczech. Cena 30 zł za sztukę. Kontakt chrupkak@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro handel kroplami jest nielegalny, to co robicie z pozostałymi kroplami? Ja mam 2 zamknięte opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamarobaka
nasz synek potwornie się męczył od drugie tygodnia życia, niestety problemy brzuszkowe przeszły dopiero z czasem, trochę pomagał Infacol (bączuś po nich pierdział z łatwością), jednak bardzo ratowały nas białe szumy - robak natychmiast się przy nich uspokajał i usypiał, uratowało nas to od niejednej nieprzespanej nocy, polecam np suszarkę online.: https://www.youtube.com/watch?v=DZ4YjdPSx7g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja78
Moj maluszek bral sab simplex. Sprowadzalam ten lek z niemieckiej apteki. Naprawde pomogl! Mam jedno opakowanie na zbyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chętnie oddam 1 opakowanie Sab Simplex Zostało mi bo synkowi kolki ustały Data przydatności 2018r. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o info na maila to się umówimy psurowka@op.pl Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krople czynią cuda, moje dziecko miało kolki a przy kroplach wszystko ustalo. Mam 4 opakowania sab simplex, data ważności 02.2019, nam się już nie przydadzą a mogą komis pomoc:) Odbiór w Rzeszowie lub wysyłka. Zainteresowanych proszę o maila na adres kderletaa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie, u nas pomogły delikatne masowania brzuszka i delikatne podkurczanie zgiętych nóżek dziecka do brzuszka. Do tego kropelki acidolac, podawane w uzgodnieniu z pediatrą. Jest naprawdę cudownie, zero kolki, zaparć, biegunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odjedno nowe, pełnowymiarowe opakowanie Sab simplex 100 ml, zakupione w Niemczech, data ważności 10.2018. Więcej informacji pod adresem kham (małpka) tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię za opłatą jedno nowe, pełnowymiarowe opakowanie Sab simplex 100 ml, zakupione w Niemczech, data ważności 10.2018. Więcej informacji pod adresem kham (małpka) tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiedziawszy stosowałam Delicol, Espumisan i Sab-Simplex i owszem działały, ale wszystkie tak samo. Żaden nie był lepszy czy gorszy. Dopiero jak dodałam Viburcol i probiotyk, to kolki minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie sab simplex i espumisan działają dokładnie tak samo i nie ma sensu kombinować z zamawianiem leku z Niemiec. Viburcol też jest ogólnodostępny i najlepiej dać go dziecku ZANIM zacznie się kolka (każda mama wie, mniej więcej o jakiej porze zaczyna się kolka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askamala
My stosujemy polskie krople esputicon. Tanie i dostępne w naszych aptekach. Podawałam obu moim synom i udało na się uniknąć większych problemów i nie przespanych nocy. Warto próbować wszystkiego, bo szkoda takiego maluszka jak tak płacze bo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska896
Kup esputicon. Bardzo dobre, polskie krople i dostępne w każdej aptece. U nas mały miała zawsze rano pręzył sie i płakał. Przeszło bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_agawa
Sprzedam oryginalny SAB Simplex sprowadzany z Niemiec dwa miesiące temu. Data przydatności do spożycia: 2020/06 - mogę udostępnić foto. W buteleczce pozostało około 85% zawiesiny, córce okazał się zbędny. Możliwa wysyłka z Bydgoszczy, w razie pytań proszę o kontakt pod nr 604991131 lub agawa.g@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio chcesz sprzedac otwarte krople?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nam pomogly niemieckie krople sab simplex. Mam je jeszcze z data do czerwca 2020. Gdyby ktos byl chetny, to prosze o kontakt sticzus@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delicol, infacol, espumisan czy sab simplex to jedno i to samo tylko sab simplex ma po prostu wieksza dawkę. A wy przepłacacie i sprowadzanie go z Niemiec :D Jednak sab simplex sam sobie nie radzi i trzeba do niego dolozyc Viburcol i probitoyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.00 Nie to nie to samo. Nie mieszaj w głowach ludziom. Delicol jest na nietolerancji laktozy i zawiera enzym laktaze. Natomiast Esputicon, Espumisan i SabSimplex sa na wzdęcia i mają substancje czynna simetikon. Polskim odpowiednikiem SabSimplex jest Esputicon. Espumisan ma najmniejsza dawkę simetikon więc ma najsłabsze działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a esputicon to nie ma substancji ,,dimetikon"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebać Akoretke
Dnia 7.04.2011 o 18:39, Gość Akoreetka napisał:

Faszerujecie dzieci takim świństwem? Czytałyście skład? podajecie niemowlakom benzoesan sodu, aspartam? gratuluje... Przecież ten lek nie jest dopuszczony w Polsce do obrotu - jakieś tego powody były prawda? Współczuje Waszym dzieciom od urodzenia faszerowanym ciężką chemią!

Jeb się robocie! Wcinaj gówno śmieciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×