Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bławatek

Dobry stomatolog w Krakowie-help!

Polecane posty

witam 🌻 Możecie polecić mi jakiegoś dobrego dentyste w Krakowie? Gdzie wy chodzicie?Ile płacicie? Zastanawiam się tez czy w Krakowie istnieje mozliwosc leczenia próchnicy ozonem i ile ona kosztuje. proszę o pomoc pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Iwona Markiewicz, ma gabinet na ul Kwiatów Polskich :) nie wiem,jak z leczeniem próchnicy ozonem, wiem,że plomba- 70zł, oczyszczanie zębów z kamienia- 10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia9182
odswiezam bo poszukuje naprawde dobrego dentysty, mam juz dosc tych młodych z malym doswiadczeniem w vitamedical i innych, pomózcie, w dodatku czeka mnie wyrywanie ósemki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia9182
nikt nie zna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Podbijam wątek:) Też szukam dobrego stomatologa, takiego, który uratuje" strzępek" mojego zęba( na wskutek kapnięcia został mi tylko kawałek ściany). Boję się,że jeśli pójdę do nieodpowiedniego gabinetu to całkowicie stracę zęba:) Wstydzę się uśmiechać:( Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota Kwartnik, przyjmuje na ul. Chopina tel: 12 634 00 34, ewentualnie wybierz sie na Montelupich do kliniki uniwersyteckiej, mają swietnych specjalistow w dodatku na fundusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllo
dr Anna Wszołek, Dentall ul. Starowiśłna - najlepszy dentysa, jakiego w życiu spotkałem. Mimo że młoda, ma duże doświadczenie. Wpisz w googlach Dentall Starowiślna, to się wyświetli telefon. Aha, jest u niej względnie tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muren
Coś tam słyszałam:) Natomiast z moich doświadczeń mogę napisać,że w alfa-dental na zwierzynieckiej mają naprawdę dobrych dentystów. Ja byłam kilka razy u takiej brunetki, nie pamiętam jak się nazywa ( imię chyba jakoś na M),ale jest naprawdę delikatna, pomogła mi w bardzo trudnym przypadku. Ja generalnie zawsze bałam się chodzić do dentystów,ale tam zawsze idę bez większych obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_ho_da
Ja leczyłam u drAnny Król w Nowej Hucie.Dobrze i solidnie,a ze zalezalo mi na nizszych cenach wiec akurat dobrze sie złozyło ze tam trafiłam.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się doktor Tomasz jest bardzo dobrym specjalistą. Ale ja chodzę do Galerii Uśmiechu nie tylko ze względu na umiejętności doktora Tomaka, ale ze względu na to, że w poczekalni panuje bardzo miła atmosfera, podoba do gabinetu kosmetycznego a nie stomatologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luczi
ja mogę polecić moich - na Basztowej 23 jest Dental Services - bardzo dobry ośrodek i mili lekarze. Teraz mają dodatkowo zniżkę 30% na wszystko, wiec nawet na wybielanie sie chyba zdecyduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam paradontologa w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie tylko Galeria Uśmiechu, za atmosferę, szeroką ofertę zabiegów i co dla mnie ważne podejście do pacjenta, wszyscy są mili, od pani w recepcji po dentystę, dlatego tam się wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie szukam miłych szukam konkretnych i skutecznych - paradontologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu a czym sie taki dokładnie zajmuje? Rzuć okiem na http://www.dentalkrakow.pl/ - mają sporo usług, ja do nich chodzę i wszystko na najwyższym poziomie - może będą mogli Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabraakadabra
no ale jak jest miły to nie znaczy, że nie jest skuteczny. A taki na pewno jest doktor Rozwadowski, bardzo dobry dentysta, ale też ma dobre podejście do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcu123
Gabinetów dentystycznych w Krakowie jest naprawdę sporo, ale że jest to miasto w którym "studenc***sują rynek" dlatego trudno trafić na sprawdzonego specjalistę, który nam będzie najlepiej odpowiadł. Ja się borykałem po wielu gabientach dentystycznych, aż znalazłem się na fotelu Anny Król z http://www.dentystanowahuta.pl/ i tam już zostałem. Polecam, chodź trzeba dojeachać na os. Pułku Lotniczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, że gabinetów nie brakuje, ale nie wszędzie można znaleźć dobrą opiekę. Ja jestem bardzo wyczulona na punkcie swoich zębów i chcę, żeby były zdrowe dlatego wybrałam Galerię Uśmiechu, bo tam oferują najwyższą jakość usług. Jestem bardzo zadowolona zarówno z opieki, jaki podejścia do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja postawiłam na dental services, głównie dlatego, że jest tanio i dobrze zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillaO
No ja zdecydowanie mogę podrzucić Ci Biodent, zerknij na stronkę, tam są fajnie opisane zabiegi a cenowo bardzo przystępnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do dra Stasiewicza, świetny w swojej dziedzinie. Bardzo dokładny, rzeczowy, do tego oaza spokoju. Dzięki niemu wizyta jest bezstresowa. A to też jest bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktor Bakiewicz - pracuje w prywatnej Klinice Krakowskiej, godziny przyjec na stronce są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno się do Krakowa przeprowadziłam i polecono mi Centrum Stomatologii Cichoń. Byłam na 2 wizytach. Zasadniczo nie mam zastrzeżeń. Personel miły, wszystko tłumaczą i dbają o komfort pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, czy ktoś z was był może u www.addent.pl ? zastanawiam sie bardzo powaznie nad wizyta u nich, bo mam duze problemy z zebami mądrości. proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziinn
o no właśnie w drodze do pracy mijam stomatologię cichoń - wygląda całkiem ok. a że nabawiłam się dziur w zębach to wygodnie mi skoczyć do niego po pracy! a jeżeli jest dobry to tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czermna
no spróbuj....ja myślę że nie masz nic do stracenia, a skoro piszą że jest ok! to nie może byćinaczej....ważne żeby lekarz wzbudzał zaufanie a ten taki jest chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby pytającej o addent: tak ja chodzę do nich, nawet dosyć często :) mogę polecić, z tej racji, że naprawdę znają się na tym co robią :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×