Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WIOOOLA

UCZULENIE NA DEKOLCIE- A ZA TYDZIEŃ STUDNIÓWKA!

Polecane posty

WITAM WSZYSTKICH I PROSZE O POMOC! ZA TYDZIEN MAM STUDNIOWKE, BEDE MIALA DUZY DEKOLT, A 2 DNI TEMU ZACZELY WYSKAKIWAC MI JAKIES CZERWONE PRYSZCZYKI NA CALYM DEKOLCIE I JEST ICH CORAZ WIECEJ. JESTEM ZALAMANA, BO ZAWSZE MIALAM LADNY DEKOLT, BEZ ZADNYCH GRUDEK CZY NIEDOSKONALOSCI, A W TAKI WAZNY DZIEN NIE CHCE MIEC CZERWONEGO DEKOLTU. SADZE,ZE TO JAKIES UCZULENIE. OSTATNIO ZACZELAM CHCODZIC DO SOLARIUM, NIE CHODZE CZESTO I NIE WIEM CZY PRZEZ TO MOGLO MI SIE COS ZROBIC, ZMIENILAM TEZ ZEL POD PRYSZNIC NA JOHNSON & JOHNSON. NIE MAM POJECIA PRZEZ CO TO MOGLO SIE STAC I NIE WIEM JAK MAM TO WYLECZYC W TAK KROTKIM CZASIE???? POMOCY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek rafaela
po pierwsze - zrezygnowac z solarium i zobaczyc czy to cos da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannna86777
to wina solarium tez tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Jezeli to uczulenie to pij wapno , powinno pomoc. Mozesz isc do apteki i kupic tabletki na alergie, tez powinny pomoc. Mozesz sobie robic oklady z rozpuszczonego wapna. Jezeli po kilku dniach nie bedzie poprawy , idz do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY TAKIE COS MOGLO SIE ZROBIC PRZEZ SOLARIUM? CHODZILAM DO JEDNEGO SOLARIUM, DLUGO NIE OPPALALAM SIE, ALE TAM BYLO ZA DROGO, WIEC W CZWARTEK BYLAM W INNYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA RAZIE NIE NIE MOGE ZROBIC, BO WSZYSTKIE APTEKI W OKOLICY SA POZAMYKANE, SMAROWALAMM TE ZMIANY ZELEM CLINDACNE Z ANTYBIOTYKIEM, DOSTALAM GO OD DERMATOLOG NA WYPRYSKI, KTORE WYSKAKUJA MI TYLKO CZASAMI PRZED OKRESEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamot
Natłuszczaj i nawilżaj maksymalnie bo inaczej skóra zacznie się łuszczyć (każdy wyprysk sie tak kończy) obojętnie czy to pryszcz czy krosta alergiczna. Dużo wapna i zażywaj allertec (kup w aptece -7tabletek bez recepty), zeby cię żadne licho nie wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia Marunda
Po pierwsze , słusznie ci radzą dziewczyny zrezygnuj z solarium, wapno mozesz pic.. Najlepiej jak bys pokazała się dermatologowi, jak jest to uczulenie, to trudno , przepiosze ci jaką masc, ze sterydami, to szybko to zaleczysz i na studniowke juz będzie dobrze. Możesz to przemywac woda z nadmanganianem potasu. To zdezynfekuje , i nie beda bakterie się rozmnazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×