Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem z łóżeczkiem

3 łóżeczka do wyboru i na żadne nie mogę się zdecydować.

Polecane posty

Gość problem z łóżeczkiem

1. Łóżeczką z kołyską: http://www.sklepbobas.pl/?cc=&cp=78 2. Łóżeczko, które w późniejszym czasie można przerobić na łóżko dla starszego dziecka: http://ale.gratka.wp.pl/ogloszenie/423470_lozeczko_tapczanik_140_70_bartek_ii.html 3. Zwykłe łóżeczko: http://www.e-maluchy.pl/product_info.php/products_id/1594 To są przykładowe łóżeczka, to właściwe zamierzam kupić w sklepie. Tylko nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej podoba sie to trzecie za 330zł jest bardzo funkcjonalne ma szuflade,ładny kolor i cena przyzwoita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erekcja888
ja zdecydowalabym sie na lozeczko-tapczanik.Na dluzej wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie łóżeczko jak to drugie. Uważam, że to dobre rozwiązanie, bo nie trzeba szukać na siłę normalnego łożka i można je zmienić dopiero gdy kupuje się dla sześciolatka \"dorosłe\" meble. Dla mnie jest jeszcze druga dobra rzecz - łożeczko jest bardzo niskie, a mój syn często ląduje w nocy na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erekcja888
owszem to 3ecie jest slodkie ale gdzies za dwa lata trzeba bedzie kupic wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja mam łóżeczko to pierwsze:) Mój synek ma 3 lata i w nim nadal śpi, ma wyjete te 3 szczebelki przez które sobie do niego wchodzi. Jestem z niego zadowolona:) Z perspektywy czasu mogło by byc to łóżeczko bez kołyski, bo nie uczyłam małego bujania.Więc mieliśmy prawie zawsze założoną blokade na bujanie. Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erekcja888
wlasnie dzieci strasznie sie turlaja po lozku w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z łóżeczkiem
To 3 to też przykładowe, ale w sklepie widziałam podobne. Mój mąż twierdzi, że to przerabiane na łóżko będzie bardziej funkcjonalne, ale w sklepie, kiedy pokazano nam jak wygląda takie łóżko, to jakoś nie byłam przekonana. Jak długo dziecko śpi w łóżeczku? Podobają mi się łóżka piętrowe, bez dolnego łóżka, tzn. łóżko na górze, a na dole jakaś półka z zabawkami, albo później komputer. Dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że takie przerobione na tapczanik to nie to samo co normalny tapcza, bo nie mozna na nim siedzieć. Za półtora roku mój syn pójdzie do zerówki i wtedy kupimy normalne meble, teraz takie rozwiązanie sie sprawdza. I też chciałabym kupic takie łóżko na piętrze a na dole dać pólki czy szafki, bo na biurko chyba będzie za ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyt57y
trzecia wersja najlepsza i najładniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pierwsze i podobnie jak ktoś pisał potem odzwyczaja sie dziecko od bujania. Zastanawiałam się przed kupnem nad nr 1 i 3 3 bardziej mi sie podobało te wycinanki fajne, ale obie babcie namawiałay mnie na kołyskę, teraz wybrałabym 3. Jeżeli nie szkoda Ci kasy to 3. Bo 2 niby jest funkcjonalne ale jakoś tak cienko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×