Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anastacia6

Planowanie plci dziecka-Metoda Jonasa

Polecane posty

Gość spirit
Witam wszystkich Tak jakoś się stało ze już w latach 90 miałem okazje spotkać się z tą metodą i trochę ja przetestować na koleżankach i znajomych i niestety czy się to kormus podoba czy nie ,ale metoda działa, rozumiem sprzeciw czy wątpliwości niektórych osób które zamieściły tu swoje uwagi, Metoda jest jednak tylko dlatego kontrowersyjna ze opiera się na metodach astrologicznych - które są odrzucone przez współczesna naukę, ale to już problem pewnych środowisk. Był moment kiedy nawet polscy lekarze byli proszeni o konsultacje w sprawie tej metody niestety po druzgocącej krytyce ze strony księdza biskupa dziś Drzycimskiego wycofali się z dalszych badań i prac, skutek to wielka afera w latach 90 o aborcje i setki niechcianych ciąż i usuniętych dzieci które to są na sumieniu także księdza Drzycimskiego. Chyba nadszedł czas by nieco uchylić rąbka tajemnicy z tego co działo się i dlaczego wszelkie informacje o tej metodzie zostały zablokowane na wiele lat, jeszcze w roku 78 wszystkie materiały o badaniach Jonasa zostały przekazane Leszkowi Weresowi, który przekazał je naszym środowiskom medycznym, wkrótce potem dr Jonas zmarł . Niestety po tym jak polscy lekarze i władze kościelne zareagowały dalsze badania zostały zawieszone, setki listów od zrozpaczonych kobiet o bliższe informacje i totalna krytyka badań Jonasa i samej astrologii, jednak te informacje pozostały w ukryciu na wiele lat, Dalsze prace przejęli Francuzi którzy poszli dalej i określono jakie warunki astrologiczne w momencie poczęcia powodują ze rodzi się np. dziecko z zespołem dauna czy porażeniem mózgowym, jednak i te informacje pozostają wiadome tylko nielicznym nawet z pośród astrologów. Trochę szkoda ze dopiero dzisiaj można swobodnie wypowiadać sie i informować głownie kobiety ze mają alternatywę że istnieje inna droga niz tylko lek przed niechcianą ciążą czy własna seksualnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest jeszcze ktoś na tym topiku? Bo ja bym chciała teraz dziewczynkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtk
Bardzo prosze o obliczenie dla mnie tez 23. 06. 1974,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekarkowa
Ja równiez poprosze moja data ur. 20.01.1979 r. o godz. 5:35 (chcielibysmy dziewczynke.) Pozrawiam .............(' " " () ..........("( 'o' , ).... ...........(")(")(,,)... ...........(¨`•.•´¨) ............`•.¸(¨`•.•´¨) " .............. ×`•.¸.•´×" ..(' " " () ("( 'o' , )..Milego dzionka (")(")(,,)..zycze,tak milego (¨`•.•´¨)jak slodycze (**,) .`•.¸(¨`•.•´¨) " ...... ×`•.¸.•´×

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisa22
Ja też proszę o wyliczenie 4.02.1979 chcemy córeczkę.Odpowiedz proszę na maila krychaipiotr@wp.pl dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olesia1
ja też poproszę 12.07.1980 godzina 12:00 dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA343
Poproszę o wyliczenie 2 styczeń 1974 r. godz 5:15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.j
ja tez prosze o obliczenie Moja data urodzenia to 27.03.1982 godzina 14.15 Bardzo bym chciala dziewczynka :)))) Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makra
Jestem w ciąży, poczęcie było w sierpniu, moja data urodzin to 14.07.1976 - czy ktoś z Was wie jaka będzie płec wg metody Jonasa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a79
POPROSZĘ O WYLICZENIA.DATA UR.15.07.1979R O 11.15 AM. POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spirit
wyliczeń danych nie podaje na stronie ale chętnie prześle na pocztę. te osoby które mie ostatnio prosiły nie posiadały @ zwrotnego pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The_pearl
Hej, bardzo chciałabym żeby ktoś wyliczył mi kiedy wypadaja mi dni płodne wg dr Jonasa - moja data urodzenie to 05,02,1981, godz. 9:25. Z góry dziekuję. Jak starałam się o pierwsze dziecko to takie wyliczenia super zadziałały juz w pierwszym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna babka jesteeeeem
Witam, jeśli mogę to i ja poproszę. moja data urodzenia to: 09.10.1982 godz. 9.15 Mam już synka, a może teraz trafiłaby się dziewczynka?? Dzięki z góry!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszlam w ciaze chyba 11.08.2008. Ta data jakby mi sie sprawdza. Ksiazyc byl chyba w tej samej fazie cow moja date urodzin, sprawdzilam tak mniej wiecej ale dokladnego kalendarza nie mam. Mam prosbe jaki jest wskaznik urodzenia zdrowego dziecka i czy chlopczyk czy dziewczynka na sierpien. Moja data urodzenia to 4 marzec 1972. Godzina - to ne jestem pewna 23.55. Z gory dziekuje. Jestem bardzo ciekawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Trinityy2k4 . Jeszcze raz prosze o wyliczenie dla 4.03.1972 na sierpien 2008. Ta metoda jakos mnie przekonuje. To jest nawet logiczne. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a79
Hej, Podaję swój e-mail. Proszę o wyliczenia (jeśli to możliwe to na ten rok 2008 i następny). Moja data ur. 15.07.1979 godz.11.15.Dziękuję i pozdrawiam. komorasia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, proszę o wyliczenia na ten rok 2008 i następny. Moja data ur. 16.10.1977 godz.09:16. Dziękuję i pozdrawiam. Moj e-mail myszor5555@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka1978
a ja mam synka a wg tych wyliczeń z darmowej strony to powinnam mieć raczej dziewczynkę - to raz, a dwa - te dni płodne nie pokrywają sie z moimi owulacjami więc nie wiem co mam o tym myśleć...teraz bardzo chciałabym dziewczynkę moja data ur 01.12.1978 godz 19.05 mój mail genzbi@wp.pl, bardzo poproszę o wyliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igula1
Bardzo proszę o obliczenia na kwiecień , maj i czerwiec 2009 (bardzo chcę chłopczyka). Moja data ur. 4/09/76, godz. 19. iwonaiwonas@yahoo.pl Dzięki z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca strasznie dziewczynki
Bardzo proszę 11 sierpień 1979 godzina 10.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
A ja bym prosiła o wyliczenie na rok 20010.Jeżeli jest to w ogóle możliwe.Mam 2 córki i marzy nam się synek.Moja data urodzenia to 28.10.1978 rok.Dokładnej daty niestety nie pamiętam.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzia 98
Przepraszam pomyliłam się.Data się zgadza.Chodziło mi że godziny nie pamiętam.Ale moja mama mi mówiła że tak około 17-tej.Za obliczenie będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne średniowiecze
ale to chyba norma u "staraczek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dayosa
planuje drugie dzicko pierwszego mam chłopczyka ia chciałabym teraz dziewczynkie niech anastacia6 powie mi w jakim miesiacu moge zaczac dzialac 23.03.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dayosa
zapomniałam podać godzine 6:45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc , ja tez staram sie od 3 lat niestety nic niepomaga ja tez prosilabym o cykl do konca tego roku i na przyszly rok urodzona 21.02.1976 godzina 15. 45 z góry dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciabata
Czesc, ja tez si estaram juz od 3 lat i nic niepomaga ja tez poprosze o ten cykl na ten i nastepny rok urodzona 21.03.1976 godzina 15.45 z grory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×