Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

u nas tez pogoda do bani...:(chlapa i wieje w dodatku..dobrze ze M. po mnie ostatnio wpada to i moczyc sie nie musze:) a ja nie umiem chodzic jak mokro jest, zawsze sie do kolan pochlapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj beguniu :) jedynym plusem godzin w jakich pracuje jest toże nie mam kiedy buszować po sklepach :) a tym samym nie wydaje niepotrzebnie pieniędzy ;) a zdarzało mi się to wczesniej.... Kochana, a co do zasłonek,to przecież podłożyc można podłozy,założyć, a tym samym uatrakcyjnić jakąs zakładeczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja właśnie wruciłam troche sobie dziergałam na drutach i rozmawiałam sobie z teściową . A co do zasłonek to lepiej że są dłuższe bo można je jeszcze opciąciąć, gorzej jak by były za krótkie. U mnie się rozpogodziło jest 11 stopni i słonko wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor-ale czasem ci sie zdaza pobuszowac, co...? i teraz juz niedlugo bedziesz musiala ciuchy na troszeczke wieksze wymienic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu, włąsnie ...bo ja też nie bardzo załapałam :P czy zaobrączkowana jestes....:) ANdzia, lubię, oj lubię..;) tylko nie lubi tego potem mój portfel :P:P:P gdy pusty wraca do domu ;) a nowe ciuszki...mmmm...zawsze podobały mi się ciążowe :D a mama oststni mi po kryjomu już coś kupiła ;) ale zobaczymy kiedy bedzie mi dane ruszyc na połów ubrań rozm 50! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hi;) 50...powiadasz...nie sadze zebys takiego potrzebowala...:) chyba ze blizniaki beda:p:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w rodzinie i od taty strony i mamy pare parek jest... nie wiem jak sie to ma do kolejnych pokolen, ale nigdy nic nie wiadomo...;) tez bym sie ni pogniewala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,ale Ty zachłanna jesteś :P:P:P:P ;););) od razu dwójka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZIOMECZKO!!!!!!!! bo ja tu zaraz uschne z niecierpliwości ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Luxor - zawsze taka bylam:p:p:p.... a wyszlam za maz dla pieniedzy (oczywiscie ich nie mamy za duzo..)i dlatego ze maz ucielesnieniem piekna (przecietny facet oczywiscie...)...:P a jak miec, to miec dwa od razu:P...;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do dom a raczej wpadne do dom;) bo zaraz do szkoly... poziomka - czekamy na golabka z dobra wiadomoscia...;) jutro tez zreszta❤️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki szczerze to w przyszłym roku w sierpniu wychodze za mąż ale juz jesteśmy po zaręczynach. Tylko że nasz ślub odbędzie się dość w nietypowy sposób bo odbędzie się w kościele ale w trakcie zlotu militarnych pojazdów w Bornem Sulinowie.Będziemy drugą parą biorącą tam ślub i w ten sposób.I sorki że wam odrazu niepowidziałam ale było mi głupio . Jeszcze raz z góry przepraszam. Jak będe miała jakieś zdjęcia towam pokaże jak mniej więcej taki ślub wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak dobrze pójdzie to za dwa miesiące tam się wyprowadzamy.Borne Sulinowo znajduje się niedaleko Szczecinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Menia:) i prosimy o zdjatka jak najszybciej....:) a my takie wiedzmy jestesmy ciekawskie i tez przepraszamy ze od poczatku nie mowilysmy w co sie pakujesz;););).... ale juz wpadlas i jestes jedan z nas!!!!!! 🖐️🖐️🖐️🖐️-naprawde uciekam bo M. pod biurem trabi co niemiara;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Niema sprawy jak tylko bede coś miała to wam pokaże.:) A no i j tez jestem wiedźmą tylko niechciałam wam nic mówić , więc niema problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Pogoda pod zdechlym psem, leje od dwoch dni... z przerwami na sloneczko...dzis nawet tecza byla :-) Wyczytalam dzis w jednj gazecie (londynskie Metro) ze jedzenie lodów zwieksza szanse na owulacje!!! Kobiety które jedza lody 2 razy w tygodniu badz czesciej maja o 38% mniejsze ryzyki zaburzen owulacji.... Oto artykul.. http://www.metro.co.uk/news/article.html?in_article_id=39170&in_page_id=34 Calkiem przyjemna kuracja ;-) Luxor trzymam kciuki za wyniki badan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Eulalio. powiem szczerze że bardzo lubie lody niezależnie od pogody.ostatnio jadłam lody wodne o smaku cytryny i czarnej pożeczki .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia ja mam w zamrazarce karmelowe ;-) I chyba sie zaraz skusze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) nie pisalam dzis, bo mam w pracy dosc nerowa atmosfere, wiec wole nie przeginac;) meldowac mi sie tu ladnie, bo mi sie te ostatnie dwie godziny strasznie dluza..jest tam ktos????? ola jak tam???mam nadzieje ze @ nie ma i nie bedzie. a gdzie poziomka??pewnie swietuje:) z tymi lodami to nie bardzo mi sie wierzyc chce...bo niby jaki skladnik mialby tu wplywac na owulacje, cukier??mleko w proszku??no ale coz, sprobowac mozna bo smaczne. ale zima nie smakuja mi lody tak jak latem. no i zawsze sie boje, ze sa nieswieze, bo to roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa masz racje, watpliwe te informacje.... ale kuracje calkiem przyjemna... jesli sie lubi lody..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa masz racje, watpliwe te informacje.... ale kuracje calkiem przyjemna... jesli sie lubi lody..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa masz racje, watpliwe te informacje.... ale kuracje calkiem przyjemna... jesli sie lubi lody..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile to zalecen slyszy sie wszystkich stron chcac zajsc w ciaze, pewnie jeszcze wiecej jak sie juz w ciazy jest, a co dopiero jak juz maluszek pojawi sie na swiecie??mysle, ze trzeba sie nauczyc sortowac te wszystkie informacje, ktore nas ze wszystkich stron zalewaja, bo oszalec mozna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Kibluję dzisiaj znowu w pracy do 21.30, a teraz jest już słaby ruch, wiec mam troche czasu. Byłam dzisiaj odebrac wyniki beta hCG. Mam 473.6 jednostek jakichś tam Hurra! Wg wartości ktore byly dołączone jestem w 4 lub 5 tygodniu ciąży. Jestem bardzo szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Poziomeczko jeszcze raz!!:D:D:D:D:D:D:D:D:Dstrasznie sie ciesze, pisz nam wszystko na biezaco!!:) i uwazaj dbaj o siebie jak tylko sie da!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obliczylas sobie termin??bedzie listopad czy jeszcze zalapiesz sie na pazdziernik??ale fajnie...pewnie jestes strasznie szczesliwa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomko gratuluje !!!!!!! {kwiat] 🌻 🌻 To serduszko juz chyba bije ❤️ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×