Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

A jutro koniecznie napisz co i jak!!!!!!och ja ja trzymam mocno kciuki za to zeby Ci sie udało!❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim Andziu.. Tajemnica jest taka że jak co miesiąc obliczyłam sobie dni płodne na kalkulatorze na necie. Objawów owu nigdy nie miałam.Starałam się męża przycisnąć tak co drugi dzień. Tego dnia, tzn 3 lutego miałam podobno największe szanse na zaplodnienie. Zaplanowałam więc przytulanki. Tego dnia, a była to sobota, ja byłam w pracy , a potem po obiedzie pojechaliśmy do galerii, żeby kupic prezent urodzinowy dla mnie. Wybrałam sobie sexy zestaw: gorset+stringi+pończochy, wszystko w kolorze czarnym :) Po powrocie mój mąż powiedział, że jest dzisiaj juz bardzo zmęczony i nici z przytulanek, przełożylismy je na niedzielę rano. Kiedy się umyłam pomyślałam sobie, że przymierze jeszcze raz mój komplecik :) Przeglądałam się wlaśnie w lustrze, kiedy mąż mnie zaszedł od tyłu...no i skończylismy w łóżku :) Sekretem jest chyba to ze potem juz nie wstawalam , bo juz byłam umyta, no i ustrzelilismy to jajo :) Także wlasciwie to było spontaniczne zblizenie, mimo ze zaplanowane... Nastepnego dnia tez się kochalismy ( to byl bardzo namietny weekend),ale mam przeczucie ze to wlasnie wtedy. Zestaw z Triumfu będzie mi się juz zawsze kojarzył z tym dniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki kochane jesteście . Nawet ostatnio Swojemu M mówiłam że wy jetseście leprze niż żywe przyjaciółki. Ostatnio bardzo zawiodłam się już na byłej przyjaciółce dlatego wolę z wami pisac. Przynajmniej mamy wspólne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi...hi..poziomka - podsunelas mi dobry pomysl;););) ja mam ale czerwony tyle ze nie wiem czy sie w niego jeszcze wcisne....;)ale sprobuje.... i bede sterczec w lazience w gorsecie i nieby ze go mierze, ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna historia Poziomeczko:) Olcia, a jaki sluz ci sie pojawil??bo cos wspomnialas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Andziu, jak najbardziej !!!!! dobry pomysł podsunęła poziomka!❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzasz czy jeszcze w niego wejdziesz, nawet klamac nie musisz :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia no właśnie taki przezroczysty jakby w dni płodne i troche sie ciągnął, ale nie było tego duzo a dzis jeszcz ebardziej wodnisty jakby, ale niewiele tego jest i tylko czasem jakby czuje ze coś leci i myślę ze to już @ a to ten śluz troszke , niewiem juz nic , narazie czekam na tą wredną @, a jak juz przyjdzie to pewnie się posmucę trochę bo mimo wszystko człowik zawsze ma nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia sprawdzaj bieliznę a jakże tylko tak by Mężus widział he he, powodzenia kochana ❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze troszke cierpliwosci olu, ale z tym sluzem to u ciebie tak jak u Luxorka o ile dobrze pamietam....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M to chyba bardzo przejoł się dzidzią bo dzisiaj zażyczyłam sobie czekoladowe draże ale kupił mi inne a ja zapytałam dlaczego akurat te??? A on na to- dla dzidziusia wszystko. ale chciało mi się śmiać. Warjat z tego mojego Krzyśka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ [serce❤️ [❤️ ❤️serce]]❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ to dla wszystkich Brydziu ale u mnie to dopiero 27 dc wiec wszystko mozliwe i najpewniej @ przyjdzie dzis, ale powiem Ci ze na myśl o jajku gotowanym na twardo nadal mnie odrzuca, a zawsze uwielbiałam, ciekawe nie? psychika robi swoje he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Zaraz po kilku dniach zaczęły mnie strasznie, ale to naprawde obłędnie piersi boleć.Podpadło mi to, bo przed @ zawsze mnie bolaly tylko trochę i to kilka dni przed, a nie dwa tygodnie naprzód :) Zrobiłam test na tydzień przed spodziewaną @, ale nic nie wykazał, było po prostu za wcześnie. Teraz tez ta kreska blada strasznie, dlatego poszłam na betę. A w przyszły poniedziałek mam już umówioną wizyte u lekarza. Na razie nikt nie wie, tylko Wy, nie moge się doczekać, aż wszystkim powiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ci powiem poziomeczko ze mnie jeden dzień po owu strasznie ale to tragicznie zaczęły boleć piersi i to trwa do dzis, tez mi to podpada bo zawsze bolało ale nie az tak i nigdy tak długo zawsze jakiś najwyzej tydzień przed @ a to już trwa 17 dzień, boli oj boli, Mężus dotknąc nie moze - zabraniam, !!!! i piszczę przy każdym otarciu, oby to był dobry znak bo jak @ przyjdzie i okaże sie ze tylke cierpień na darmo to niewiem......❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! czytam czytam i kciuki trzymam!!!!! Poziomko gratuluje!!!! To musial byc rzeczywiscie niezapomniany weekend... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę niedługo pedzić bo mężus kończy przez telefon rozmawiać to pewnie zaraz mnie stąd usunie, buziaczki kochane kobitki zajrzę jeszcze ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka musisz być cierpliwa, bo nawet jak zrobisz teraz test to on nic nie wykaże. wiem że badanie z krwi można zrobic juz przed dniem spodziewanej @, ale też tylko chyba parę dni wcześniej Zyczę Ci żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ja coś czuje że kolej na ciebie . i że mamusią zostaniesz bardzo szybciutko.Normalnie siuper!!!!!!! :):):):):)🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy ju jesyescie oblatane w temacie a ja taki zielony grzybek...:-O Czy mozecie mi wytlumaczyc co oznacza beta??? Moze glupio pytam ale to slowo ciagle sie pojawia a ja nie wiem o co chodzi :-O To rodzaj badania??? Wybaczcie nowicjuszce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ta kawa mi zaszkodziła bo rozbolała mnie głowa.No i odrobinka stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wejde😭...brydziaa...ja nie zartuje, ja naprawde waze z 8 kg wiecej niz rok temu....:( Praca siedzaca, brak ruchu....zucenie fajek...i tak sie uzbieralo:( Staram sie jakos zrzucic pare kilo ale poki co 2 w przod dwa w tyl i tak ciagle to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio nie jestes sama ja wszustkiego jeszcze też nierozumie ale Bete się robi po to aby sprawdzić czy jest się w ciązy. Zamiast testu lub gdy test niejest wiarygodny. Jeżeli się myle to dziewczyny poprawcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia Beta hCG to hormon który pojawia się na początku ciąży, jest odpowiedzialny za jej utrzymanie. To ten sam hormon który mierzą testy ciążowe, ale one tylko pokazują czy jest czy go nie ma. We krwi pojawia sie wcześniej i można go oznaczyć ilościowo, tzn. ile go jest i na tej podstawie określić tydzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mylisz sie meniu:) andziu, to nastepnym razem takie sznurowane trzeba kupowac :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×