Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

no to Luxorku bedziesz miała o wiele wygodniej mając samochód. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Luxorku, też byśmy sobie autko kupili, ale nie ma za co :( Nasze nędzne oszczędności zostały przeznaczone na wycieczkę do Paryża :) może kiedyś, narazie nie jest nam autko potrzebne, ale zawsze byłoby wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzę później, bo teraz mam dużo pracy, a i tak widzę że nikogo nie ma. Beguś odezwij się co tam u Ciebie? Brydzia to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nuuuudyyyyyyyyy:( jakiś bezpłciowy ten dzień...a dłuuuuzy sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko za oknem świeci piękne... a ja musze tu ślęczec! 😭 do zasranej nocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nudy, nudy a jeszcze gorzej jak trzeba udawac ze jest co robic:(... mam nadzieje ze szefowa sie zwinie niedlugo bo juz nie moge... a u nas tez cudne sloneczko swieci, tak wiosennie🌼....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nudy, też słonko świeci i na dodatek boli mnie głowa :( piję więc drugą kawkę może pomoże. Na dodatek pustki na koncie a mam rachunki do zapłacenia, ale cóż zrobić, zapłacę po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najchętniej poszłabym spać, strasznie się czuję. Luxorku Lena fajne imię, takie imię chcemy dać naszej córce, bo w końcu się uda mi tę trójkę urodzić, no chyba że będą same chłopaki, ale płakać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza mała to będzie zapewne miała 2 imiona :D bo M.nie odpuści mi z ta Wiktoria :P on mówi juz do brzuszka imiennie :P więc bedzie Lenka Wiktoria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy znowu pouciekałyście???? nieładnie, nie mam co czytać, nie ma komu odpisywać buuuuuuu...... Głowa nadal boli, w ogóle to marzy mi się łóżeczko. Spać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu niemartw się mnie też teraz boli głowa i njlepiej poszłabym spać.Normalnie nudy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... najpierw kolejne GRATULACJE!!!!!!!!!!🌻 🌻 🌻 olci...alez masz fajnie, ustrzelilas to jajo!!! dziewczynki znow latam..dopiero weszlam do domu i znow musze zaraz wychodzic...strasznie dzis mam urwanie glowy, jutro bedzie ciut spokojniej... u was jak widze wszystko ok...ciekawe co luxorkowi lekarz powie...andzia milo spedzila weekend, itunia zadowolona widze... i tak ma byc!!! dobrze andziu, ze jestes przekonan, ze jajo upolowane! TEZ TAK MYSLE.. u mnie bez zmian...2/3 dni do @ oprocz chuci na slodycze nic z symptomow nei ma..pozostalo czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś a jak Twoja noga? nie forsujesz się za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzę a tu cisza nadal. Ja będę zmykać pomalutku. Muszę jeszcze do jednego urzędu wejść. Ciężaróweczki nasze kochane dbajcie o siebie i swoje maleństwa. A pozostałe starajcie się dzielnie ustrzelić jajo. Mnie zaczęło kłuć w prawym boku - czyżby znowu jajo kluło się z prawego jajnika? Zobaczymy, śluzu typowo płodnego brak. Zobaczę rano jak tempka rano będzie się utrzymywać. Do juterka. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie troche na leb zwalilo....i w papierzyskach sie nie moge odnalezc iti...:( milego popoludnia i wieczoru slonce i lap jajo;););) do jutra🌼..... u mnie dziwne objawy ale dlugo by opowiadac..pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega wpadlas i wypadlas jak zawsze;)... no tak beguniu - ja w tym miesiacu nastawiam sie na cud;););)... jak czar prysnie za tydzien w srode/czwartek to przynajmniej nie bede miala czasu na lez ocieranie bo bede juz w Kolonii... Ale dobrej mysli jestem a sama nie wiem dlaczego...:) moze dlatego ze nam sie tak ladnie wiosennie mamusie sypia, nie wiem!!!! bega - do czwartku niedaleko...bedzie dobrze ;)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ja mam prosbe do Was... Jako ze jestem poczatkujaca staraczka (dziwne slowo :-O ) to niebardzo sie jeszcze orientuje w tych wszystkich sprawach sluzowo- owulacyjnych.... :-O Gdybyscie mi mogly wyjasnic pare kwestii albo podac odpowiedni link bylabym wdzieczna. Np. po czym poznac dni plodne, czy tylko sluz na byc? I temp wyzsza chyba, tak?? O Matko ja tylu rzeczy nie wiem ze az glupio pytac... :-O Np. jak juz pisalam wczoraj rano byly przytulanki, a dzis 13 dc i sluz jakis...to czy jest szansa na ciaze czy dopiero od dzis mam próbowac.... czy to trzeba zanim sluz sie pojawi czy podczas.... Normalnie zielona jestem... chyba poszperam w necie ale w miare czasu i moliwosci wytlumaczcie prosze mi laikowi co i jak.. dzieki Luxor wszystko bedzie Ok, ale idz do lekarza dla pewnosci. andziu- obys byla nastepna w kolejce do dolnej tabelki, zycze Ci tego z calego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dzisiaj byłam u lekarza.. Przychodzę i mówię : Jestem w ciąży, a on na to: taaak? Ja na to że robiłam test, ale kreska wyszła blada i że dla pewności zrobiłam test z krwi i pokazuje mu wyniki. on na to: hmmm, to proszę sie rozebrać , zobaczymy. Po badaniu powiedział, że wszystko wskazuje na to że jestem, że test hCG z krwi nie kłamie, że mam rozpulchnioną macicę, pytał czy mnie piersi trochę bolą, ja na to że więcej niz trochę, pytał czy mam nudności, ale na razie nie mam. USG mi nie robił, byłam troche rozczarowana, ale jakbym miała przeżywać to co Luxor to może lepiej troche poczekać. Dostałam skierowanie na badanie krwi i moczu, mam sobie kupić witaminki i przyjść z wynikami, wtedy ma zrobi USG.Ale aparacik jest tam taki niezbyt nowoczesny, bo na następne badanie USG w trzecim miesiącu będę musiała jechac do większego miasta. Luxor trzymaj sie mam nadzieje że po jutrzejszej wizycie będziesz w lepszym nastroju. Andzia mam nadzieję że Twoje przeczucia się sprawdzą Olka pozdrawiam Brydzia, Menia, Dominique, Eulalia, Iti-całuski dla Was i dla wszystkich kogo pominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doksztalcam sie, czytam wszystko co znajde :-P Zaczyna mi sie wszystko ukladac w calosc... i wychodzi na to ze wczoraj byl \'ten\' dzien :-P :-D Ciekawe co z tego wyjdzie .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomko ciesze sie ze wszystko u ciebie Ok, dbaj o siebie i malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ból w dole brzucha w polowie cyklu to co oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio,ja też wcześniej nie bardzi wiedziałam z czym to sie jje :P poprostu aż tak nie zwracałam uwagi kiedy owu ... śluz widziałam ale to wszystko :D czytaj , czytaj...nauka nie idzie w las :D papatki, zmykam domciu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja tylko na chwilke, nadal jestem w polsce, jutro wracam do berlina. eulalia, ja ci na poczatek szczerze odradzam doksztalcanie sie w kwestiach objawow dni plodnych itp, naprawde wstrzymaj sie, kochajcie sie kiedy macie ochote, najlepiej co dwa trzy dni, a napewno traficie w odpowiedni moment.powodzenia!!:) u mnie nadal smutno, uroczystosci pogrzebowe nastrajaja mnie raczej melancholijnie, to chyba normalne...i wazne, by tak czasami zastanowic sie co sie naprawde w zyciu liczy, z innej perspektywy na wszystko spojrzec. smutno mi, ze marnuje dni plodne, ale nic na to nie moge poradzic, wierze ze w odpowiednim momencie bede mamusia. jak nie w gudniu to w marcu i wtedy bedzie jeszcze piekniej. wiec na razie moze poczekam z tymi testami owulacyjnymi, musze przestac ciagle tylko o jednym myslec, to bez sensu. wierze ze mi sie uda:) Luxorku nie masz powodu do zmartwien, wszystko bedzie dobrze, ale doskonale rozumiem twoje obawy. one beda do momentu jak bedziesz czula ruchy dzidzi, wtedy bedziesz juz duzo spokojniejsza, zobaczysz! andziu, oby twoje przeczucia byly tak samo trafne jak te poziomeczki czy Oli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochne kobietki 🌼 Czuje sie na ogół dobrze, czasem mnie w brzuszku kłuje to muszę poleżeć i przechodzi, oststnio miałam troche stresujacych sytuacji ale staram sie tego unkiać, z moich obliczeń wynika ze dzis zaczął sie 4 tydzień, planuje za tydzień (czyli to będzie 5 tydzień ciąży) pójść do gina, ale niewiem czy to ciągle nie za wcześnie, czasem jeszcze niedowierzam i mysle czy by nie zrobić drugiego testu, dzis pierwszy raz zrobiło mi sie. niedobrze w pracy tak ze myslałm ze polecę wymiotować, ale przeszło, natomiast jak otwieram lodówke i czuje jajka to wierzcie mi ze aż mną kręci. Andziu ja tu trzymam mocno kciuki za Ciebie, Iti do boju kochana!!!! ja wam powiem ze gdyby nie testy owulacyjne to napewno bym owu przegapiła bo ani mnie jajnik nie bolał ani śluzu nie było, wiec niewie jak to w końcu jest z tym śluzem bo jak był i ja myslałąm sobie ze to właśnie owu to sie nie udawało jaja ustrzelic, a jak zrobiłam test owu to sie zdziwiłam bo objawów owu nie było a test ją wskazywał. trzymam kciuki za wszystki, beguś daj znać czy @ przyszła, mam nadzieje ze cię ominie na długo!!![serce} lecę sie połozyc bo brzuch zaczyna boleć, troche sie uspokoiłam jak przeczytałąm ze luxorka też boli bo juz sie zaczęłąm martwic ze cos jest u mnie nie tak, buziak!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, lekko sie dzionek zaczal ale ciezko konczy - w toalecie w towarzystwie gazet spedzilam ponad godzine....bo madra andzia tak sobie gruszeczek po szkole pojadla a zaraz potem kefirkiem popila no i jeszcze pewnie obiadek pozny fermentowal...oj ciezko... ale jedyny plus - czuje sie pare kilo lzejsza;) Eulaila, ja mysle ze tak dobrze poznasz swoj organizm niebawem ze bedziesz wiedziala co znaczy sluz, bole brzuszka czy inne symptomy owulacji itp. ale moze nie bedziesz potrzebowala tego bo nadzwyczajniej w swiecie spontanicznie poczniecie swoje malenstwo - naprawde tego zycze slonce;) ale skoro u ciebie 13 dc to owulacja tuz, tuz albo jest wlasnie...i jak masz wlasnie lekkiepobolewanie brzucha to pewnie to. A sluz powinien byc taki jak ksiazkowe okreslenie-bialko kurze... Trudno powiedziec bo nie wiemy jak dlugie masz cykle i czy regularne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej Eulaila wiesz co;););) regularnie i chetnie sie przytulac:)....a bedzie dobrze;)... poziomka, OLKA, Luxor - mamuski nasze nie zamartwiac sie sloneczka tylko szczesciem promieniowac, ja wiem ze latwo sie mowi ale niech Wam sie szczesci i badzcie zdrowe;) brydzia slonce - ja mialam tak w zeszlym miesiacu - tez mi jajko z przed nosa zwialo a wlasciwie nie zostalo upolowane bo czekalam na cud....ale co zrobic, czasami tak zycie sciezki uklada... a nic jeszcze straconego - przeciez jak niebawem wrocisz do berlina to jeszcze mona cos zdzialac, prawda;););) Ja wiem ze ciekie dni za toba bo smierc bliskiej osoby zawsze odbija jakies pietno...ale robaczku moze wlasnie w tym czasie kiedy babcia odeszla stanie sie maly cud, moze zrobila miejsce nowej istotce na tym swiecie....❤️... Wracaj do nas szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry zdjątka wysłane :) możecie sprawdzić skrzynki, także poprawiłam się. Zapomniałam przynieść kawkę do pracy i dziś chyba bez kofeiny będzie, no chyba że się skuszę na zwykłą sypaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek ;):);) iti - fryzurka sliczna, kolor super ja tez takie uwielbiam tylko mam latem bo zima to momentalnie mi widac ciemniejsze odrosty... a ja wypilam wlasnie kawke bez mleka ale oczka na zapalkach dalej podparte;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×