Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Jesli jeszcze jedna z nas starajacych sie zajdzie w ciaze to obydwie tabelki beda równa..:-D Do dziela!!! A swoja droga to ciekawe jak Bóg rozdziela ludziom potomstwo, na jakiej zasadzie.... Wczoraj ogladalam program o wielkodzietnych rodzinach w Anglii, maja po 12-13 dzieci i staraja sie o kolejne.. Kobieta która urodzila 13 na poczatku malzenstwa przez 4 lata czekala na pierwsze...a pózniej jeden za drugim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówię na dziś papapa, bo nie wiem czy uda mi się jeszcze dziś zajrzeć. Trzymajcie się dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłego nia Iti :) ja tez sie ewakuuje:) M.zaraz wraca ;) do miłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja przypomne tabelke...... pa iti 🖐️ a u mnie chyba owu....boli prawy jajnik i kluje nieprzyjemnie..... luxorku a ty czulas owu w cyklu w ktorym sie udalo??? bolalo cie cos??? Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ........14/15.03 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... ....przerwa bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..13....01.04 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.1 1.77.....8.....21.03 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 1....18.03 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> poziomka2…...Agnieszka........śląskie..........30. 01 .81....T ? OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przepraszam ze was na jakiś czas opuściłam ale moje samopoczucie siegnęło zenitu chyba, mdłości miałam straszne i wymiotuje wiec jestem wykończona już zanim wyjdę do pracy, dojazd do niej to dla mnie katorga a jak wracam do domu to poprostu padam, kiedy to się skończy bo ja juz niewiem co mam zjesć a czego nie, Luxorku ja jak przechodzę koło miesnego to zatykam nos, za nic w świecie bym nie weszła do srodka bo zwymiotowałabym na cąłej długości sklepu. Kocham mojego robaczka i cieszę się ze jest ale jestem wykończona, nawet miętowa herbatka nie pomaga, a tej imbirowej nie ma w żadnej aptece, więc walczę i odliczam kiedy to sie skończy i zacznie troche spokojniejszy okres ciąży, teraz mam 6 tydzień dopiero. Bega jak ja zaszłam w ciązę to też robiłam testy owu i jak mi owu pokazął to ja myslałam ze chyba sie pomylił bo ani bólu jajnika ani zadnego śluzu, ale zasząłm w ciążę wiec jednak pokazał tą owu, wiec powiem ci ze się szczerze zastanawiam nad sensem wpatrywania sie w śluz, ból jajnika itd. bo ja ból jajnika miałam juz po owu jak test już jej nie pokazywał (zrobiłam go z ciekawosci bo chciałam wiedzieć czy jeszcze owu pokaze czy juz nie) wiec powodzenia i celuj w jajo!!!!!!! pozdrawiam was kobitki, dziś wróciłąm z pracy nieco wcześniej wiec zanim padne do reszty to chciałam koniecznie do was zajrzeć to ze nie pisuje codziennie wynika poprostu z tego ze narazie to nie znoszę ciąży najlepiej, ale trzymam się dzielnie i co rano powtarzam sobie ze będę silna i dam radę , i nieważne że zaraz potem ląduje w kibelku i zwracam całe śniadanko, oj oj ciężko Luksorku zazdroszczę ci wolnego, wypoczywaj kochana póki mozesz ja niestety w pracy mam obowiązki których musze pilnować wiec nie mogę pozwolic sobie na wolne ale w końcu odważyłam się i powiediząłm w pracy o ciąży, dobrze to wszytscy przyjęli, coprawda teraz mnie koleżanki tylko ciągle straszą co niektóre ze nie dam rady urodzić , ze ból okropny i że mam załatwic sobie cesarke bo nie przetrzymię tego bólu, dziś ze strachu brzuch mnie rozbolał jak je słuchałam , postanowiłam nie rozmawiać z nimi o mojej ciąży, urodzę i tyle i to w godzinke sie z tym uwinę aż im gały wyjdą!!!!!!a co!!!! kochane trzymajcie sie dzielnie w celowaniu w jajo! życzę żeby każdej sie udało pozdrawiam was wszystkie buziak wielki dla każdej z was!!!🌼🌼🌼🌼!!!🌼🌼🌼🌼!!!🌼🌼🌼🌼!!!🌼🌼🌼🌼!!!🌼🌼🌼🌼!!!🌼🌼🌼🌼!!!🌼🌼🌼🌼 fluidki i jeszcze trochę dla was!!!!!!🌼🌼🌼🌼!!!🌼🌼🌼🌼!!!🌼🌼🌼🌼!!!🌼!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼!!!🌼🌼🌼🌼!!!🌼🌼🌼🌼!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a moja szefowa odsunęła mnie i pozamieniała mi niektóre zajęcia i obowiązki na inne tak że nie muszę nic podnosić ipracować poza biurem w tzw, terenie i chyba w sumie dobrze sie to wszystko ułożyło jeszcze trochę fluidków ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[serce❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej olcia, dziekujemy bardzo za fliuidki i trzymamy kciuki, zeby twoje samopoczucie jak najszybciej wrocilo do normy. a glupim gadaniem kolezanek nie przejmuj sie nic a nic!!!:D:D:D wracaj do nas jak najszybciej bo brakuje tu swojej energii i optymizmu❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka dobrze ze zajzalas :-) trzymaj sie dzielnie, to zle samopoczucie nie potrwa dlugo pewnie (max 9 miesiecy :-P ) I nie daj sie zastraszyc, Miliony kobiet na swiecie rodza i wytrzymuja ból, dlaczego Ty mialabys byc inna?? Bedzie dobrze, zdrowie malenstwa najwazniejsze!!! I twoje oczywiscie równiez dziekujemy na fluidki :-D trzymam kciuki aby Ci sie samopoczucie poprawilo 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalia, przykro mi , ze @ przyszla, ale co tam , zrownamy cykle i bedziemy sie niedlugo wszystkie \"do boju\" zagrzewac!!:D:D:D ja sie czuje dziwnie, chyba jakies przeziebienie mnie dopadnie, glowa napiernicza i ogolnie dalabym wszystko by sie w lozku znalesc. zadnych dziwnych objawow, tylko te lekkie mdlosci, ale to u mnie chyba standard juz co miesiac :( w sumie dobrze bo nie chce mi sie az tyle jesc co zwykle przed @ niedlugo nowy cykl i nowe jajo!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo dzieciaczków wysle Wam za chwile pieknego maila, tym których adres mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olciu trzymaj sie kochana!!!!!! wiem co przezywasz....i niestety nie jest to przyjemne...ale da sie zniesc...juz nioedlugo bedziesz tylko cieszyc sie rosnacym brzuszkiem i urokami ciazy zapewniam cie!!!!!!!!!!!!! ja wymiotywalam przez 3 miesiace nieustannie ...schudlam 6 kilo i bylam ogolnie do dupy a potem....sama radosc.... olciu wiec pocieszasz mnie z tymi testami ...super a powiedz mi jak zobaczylas test owu pozytywny to dzialalas tak? jak to bylo??? ale wiesz wlasnei ok16 zaczal mnie tak strasznie bolec brzuch a wlasciwie jajnik i cmi mnie caly czas!!! czyli wczorajsze pozno wieczorne przytulanki powinny zaowocowac co??? jajo teraz wylatuje a tam juz rycerze w gotowosci czekaja....?? czy dobrze mysle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa, bega, olka- chcialabym jesli to mozliwe zobaczyc wasze fotki :-) andzie, iti i luxorka juz widzialam :-D I one mnie równiez... co Wy na to?? adres pod nikiem mail poszedl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalio...prosze bardzo juz dziewczyny mnie widzialy.... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75b3dd56098d0b7a.html i drugie z moimi chlopcami http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b864c8b52286604a.html i masz jeszcze moich chlopakow... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d422fa84086ec18.html do mnie mozesz wyslac maila juz Ci podaje adres bo nie mam go pod nickiem... wieremiejka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zdjecia eulalio, fajna z ciebie babeczka:), a juz sie ludzilam, ze choc jedna blondynka oprocz mnie bedzie, jak widac nadal mniejszoscia tu pozostane;):P:P:P tez bym chciala zdjecie oli zobaczyc!!!prosze ladnie nadrobic zaleglosci jak tylko sie lepiej poczujesz, czekamy!!:)::D zalacznika z pierwszego maila nie moge w pracy otworzyc, wiec nie widzialam jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega no więc tak było z tymi testami, ponieważ u mnie cykle 27 dniowe od 10 dc musiałam zacząć robić testy, pomyślałam sobie że to trochę za wcześnie bo byłam święcie przeknonan że u mnie to owu jest 14-16 dc, ale zrobiłąm test 10 dc i nic nie pokazał (to znaczy nie pokazał owu-robiłąm go ok 20,00) następnego dnia cyklu czyli 11, znów zrobiłam ok 20,00 i pokazał dwie kreski a owulacyjna nawet grubsza od testowej więc to oznaczało że owu będzie w ciągu 24 godzin wiec od razu do dzieła przystąpilismy, następnego dnia teoretycznie juz było po owu ale jeszcze z ciekawości teścik zrobiłąm ale już nic nie pokazał, mimo to poprawiliśmy tak na wszelki wypadek no i tyle, a najlepsze jest to ze dopiero jak już wg testów było po owu to ja zaczełam mieć objawy owu, śluz i jajnik ok 14dc. a i jeszcze co ważne nastepnego dnia po owu obudziłąm sie ze strasznym bólem piersi i to mi podpadło bo nigdy tak nie miałam no i jest kropelka malutka więc brydziu do dzieła kochana trzymam kciuki, cos w tych testach chyba jest bo mnie pomogły gdyby nie one to pewnie do dzis byłabym świecie przekonana ze owu mam później, he he 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no i Cola była i wiesioł i nogi i tyłek w górze, a co! a nawet tego drugiego razu to zasnęłam z plemnikami w środku, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz idę ogórki podjeść kiszone bo amm straszną ochote pa kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zdjecia, teraz sie inaczej klika :-) ladne dziewczynki z Was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziu ja bylam blondynka przez pewnien czas, przez slubem wrócilam do brazu :-) Nadal walcze z przeziebieniem... jutro nareszcie wyprowadzka.. oby do soboty mnie wirus opuscil bo przeciez \'parapetówka\' bedzie :-P milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Ja tylko na momencik. Eulalio przykro mi, ze @ przyszla:( Ale przed Toba kolejna szansa, a my bedziemy tu mocno trzymac kciuki. Mnie dzis nostalgia dopadla. Dzien uplynal na zadawaniu pytan typu \"dlaczego\". Eulalio ja tez chce fotki:) nika1981@op.pl Nie bede zanudzac, wiec juz sie pozegnam. Do jutra misiaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalio...🌼 fajna babeczka jestes a zdjecie slubne super!!!! co do @ to musisz pomyslec ze wlasnie masz kolejne jajo do ustrzelenia jak mowi nasza olcia... olciu dzieki za wyczerpujaca wypowiedz...w takim razie ja tez mam szanse...wiesz ze ja przy cyklach identycznych jak twoje tj 26/27 dni bylam przeswiadczona, ze mam owu ok 11/12 dnia a tu u mnie niespodzianka w druga strone...test wyszedl pozytywny dopiero w 13dc a dzis jest 14dc nadal pozytywny kreska ciemniejsza i grubsza nawet....przytulanki byly wczoraj o 24 a wlasciwei juz dzis? a owu zaczelam czuc ok 16-18...i caly czas czuje brzuch itd.... juz dzis nie dzialam....5 dni pod rzad celowalam i mam dosyc....to powinno wystarczyc.... jutro zrobie tez test z ciekawosci zeby zobaczyc jak sie zmienia.... kochana milej nocki wam zycze i do jutra!!!! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ 🌻 u Was też taka paskudna pogoda?? Pada od rana :( i pochmurno i w ogóle malo fajnie jak na pierwszy dzień wiosny. U mnie też mało wiosennie, bo @ zbliża się oj zbliża. Jak nie dziś to jutro na pewno mnie odwiedzi. Już mnie brzuszek pobolewa. Tak zachwalacie te testy, może i ja się na nie skuszę. W tym miesiącu mierzyłam tempkę i owu wg tem przypadała na 16dc (wg mnie na 15 dc) przytulanki były w 16dc i jak widać nic z nich nie wyszło. Zobaczymy jak będzie w następnym miesiącu. Idę zalać sobie poranną kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystko jasne Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ........14/15.03 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... .18.04.07 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11.....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.1 1.77.....8.....21.03 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 1....18.03 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> poziomka2…...Agnieszka........śląskie..........30. 01 .81....T ? OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. .................. Dwa dni przed czasem:( A teraz znikam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczko ja jutro będę uaktualniać :( Miłej pracy, mam nadzieję że lepsza już jest atmosfera w Twoim miejscu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!:) u mnie tez leje, ciemno za oknem i ogolnie strasznie... przykro mi dominiczko, ze ta malpa przyszla🌻🌻 do tego mleko mi sie w domu skonczylo, a kawy bez mleka nie cierpie!, buuuu.. mimo wszystko mam nadzieje, ze ten dzien jeszcze sie rozwinie ku dobremu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to dopiero pustki, widać że w ciągu dnia mało kto zagląda :( u mnie pojawiło się plamienie :( psychicznie już jestem przygotowana na nowy cykl i nowe staranka. Na początku kwietnia postaram się zarejestrować do innego gina, podobnoż dobry i wielu parom pomógł przy problemach z zajściem w ciążę. A dodatkowo podobnoż robi za darmo monitoring cyklu, tylko trzeba przyjść w godzinach rannych jak ma dyżur w szpitalu. Na razie nie robię już badań. Z tych podstawowych został mi FSH i LH, ale ostatnio 3dc wypada mi w weekend, to nie bardzo gdzie jest iść się pokłuć, a poza tym na jakiś czas mi wystarczy. Kupiłam dziś testy owulacyjne na allegro, możliwe że będę je z Wami testowała w nadchodzącym nowym cyklu. Jak się uda w marcu, to by mi poród wypadł na okres świąteczno-noworoczny hihihi Beguś a jak tam u Ciebie kocico?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brygada :) ja dopiero teraz bo netu od rana nie miałam 😭 załatwili mnie :( ale może i na dobre mi to wyszło.... chociaż nie ślęczałam od rańca przed kompem tylko pospacerowałam troszke :) u mnie dziś prawdziwa wiosna :) cieplutko aż 10 stopni...do wczoraj były wichury i deszcz, przeokropnie... ale nareszcie nadchodzą lepsze czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to chciałam coniektórym powiedzieć,że nie moge Was słuchac!! :P:P:P:P jeszcze nie widac @...a one że juz nastepny cykl i zachowuja sie jakby juz lało sie z nich!! normalnie naleje w tyłki :P a wiecie ze ciężarnych denerwowac nie można :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczyny!!! Dawno, dawno Temu od czasu do czasu pisywalam :) Melduję, że bywam, że czytam i że bardzo się cieszę z tych wszystkich dzieciaczków. I oczywiście - strasznie zazdroszczę ;) U mnie bez zmian. Mam bardzo nerwowy czas w życiu i pewnie dlatego nic nie wychodzi :( Co prawda w tym cyklu chyba wypadło w owu (teraz nerwowe oczekiwanie na @) i jakieś tam objawy mam (nudności od trzech dni, zawroty głowy po wysiłku...), ale tak na prawdę to chyba jakiś wirus mi się po prostu przypętał. Dziewczyny - jakie u Was były objawy i kiedy się zaczęły? Buziaki dla Wszystkich! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Luxorku widzę, że to mi się dostało od Ciebie :P ale cóż mam pisać innego, temperatura mknie w dół jak szalona, jest plamienie, więc po co się jeszcze łudzić???? A jak będzie inaczej, to radość będzie wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×