Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

ide do dentysty. jeszcze raz dziekuje moje kochane 🌻🌻🌻 adziulku, wysokich lotow bez turbulencji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, jesli mi sie udalo, to bede podobnie jak ola przekonywac wszystkich do testow owulacyjnych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulku, dziekuje za zdjecia, i jeszcze dodam ze slicznie wzgladasz w tym bialym garniturku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Brydzia ja zamierzam je w tym miesiącu wykorzystać, na razie spokojnie jest, nie szalejemy z przytulankami,a 4 dni przed owu będzie abstynencja czyli planowo do niedzieli możemy jeszcze poszaleć. Zobaczymy zreszta jak testy owu wskażą. Ja nie zamierzam ich robić duzo wcześniej, bo jak do tej pory raczej celnie obstawiałam owulację. Pierwszy raz zatestuję w 14dc, owu u mnie jest w 15-16 dc więc będzie ok, tak myslę. Do tego zawsze wtedy mam odpowiedni sluz, no i temp też tak wskazuje. W przyszlym tygodniu będziemy więc strzelać w jajo !!!! Brydzia bezbolesnej wizyty u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholerka!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D ale jaja normalnie :D:D:D Brydziu Skarbie...miałam takie przeczucia co do Ciebie...:) coś i intuicja mówiła,że coś się szykuje :P A wiec Kochana najszczersze i najserdeczniejsze GRATULACJE!! :D ❤️ a co do testu, to u mnie jak dobrze pamiętasz też ta druga krecha niewidoczna była :P a jutro mozesz zrobic jeszcze jeden, choć nie ma gwarancji ze bedzie juz grubsza...ja robiłam kolejny po 3 dniach i równie słaba była, prawie przeźroczysta :D:D:D:D ojej, ale sie ciesze...:D jakbym yo ja jeszcze raz przeżywała swoją sytuację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki 🖐️ Nie wiem, czy mnie jeszcze pamietacie, ale zaryzykuje i szczerze Wam GRATULUJE, ze sie udalo. U mnie leci juz 14tydzien, ciaze znosze znakomicie. Wam rowniez tego zycze, a tym ktore nadal sie staraja POWODZENIA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziu Kochana... wiem ze moze na gratulacje za wczesnie ale ... ciesze sie bardzo i przezywam sama jakby to moje szczescie bylo :-) Mam nadzieje ze jutrzejszy test potwierdzi ze wreszcie sie udalo i zostaniesz mama!!!! Wyglada na to ze tabelki nam sie wyrównaja ;-) andziu zobaczysz ze i na Ciebie przyjdzie kolej, juz niedugo. Szkoda ze tak to wyszlo z tymi badaniami.. Co sie odwlecze... znasz to przyslowie?? Takze wykrzesaj jeszcze odrobine cierpliwosci, bedzie dobrze ❤️ dziekuje za zdjecia, wygladasz promiennie :-) Shiva ciesze sie ze przechodzisz lagodnie ciaze, zagladaj do nas czesciej i dziel sie przezyciami :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ........14/15.03 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.........13.05.8 2............. PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> poziomka2…...Agnieszka........śląskie..........30. 01 .81....T ? OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. .................. Przypominam tabelke..brydziu, niezapomnij uaktualnic juz niedlugo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Brydziu zapomniałam dodać,że wcale nikt nie mósi sie domyślac co jest grane z powodu twej abstynencji...:) byłaś w końcu u dentysty i mógł Ci antybiotyk przepisac :D a przy większości alkohol odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... dziekuje za gratulacje kobietki i za wsparcie:D:D:D mam nadzieje Luxorku, ze bedzie tak jak mowisz, bardzo bym chciala. nie chcialam zeby tak wyszlo, ale chyba mnie rozumiecie ze jestem juz teraz na maksa nakrecona, wiec jesli dostane teraz @ bede naprawde zawiedziona. Luxorku, a jak z ta nospa, ile mozna ja brac, bo mnie tak bardzo czasami boli ze sie boje. i co chwile ze strachem w gatki patrze :P:P:P no nic zrobie jeszcze jutro test. a jak nie pokaze nic nowego to biegne do gina i niech mi krew ssa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin powiedział,że 3x1 bez obaw :) takze zakup sobie i łykaj coby skurczy nie było ;) ależ fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis rano dwie na raz lyknelam zgonie z ulotka ,ups...ale juz teraz po jednej bede grzecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziu tak mocno trzymam kciuki ze az mi palce pobielaly :-O bedzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do dzisiaj biegam do kibelka co 5 min z oczami na wierzchu czy przypadkiem nic nie skapło :P tak czasem wilgotno..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, mysle ze moi znajomi kitu z antybiotykiem nie lykna:P:P wszyscy wiedza ze sie staramy, ale moge mowic zgodnie z prawda, ze nie wiem na pewno, wole uwazac...ale to bedzie plan B, jak mnie wysmieja po tekscie o antybiotyku. bo ja klamac nie umiem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziuchna ściskay Cie mocno!!!!! :D:D:D ja i mój mały szkrabek :D❤️ no w sumie to juz nie taki znowu tyci, bo juz kończy 9 tygodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam fazy dnia ze co 10 min siku biegam, potem kilka godzin spokoj i od nowa. piersi nadal nie reaguja, wisza sobie jak gdyby nigdy nic:P:P:P ani wieksze, ani napiete. jedynie tam na dole jest od ponad 10 dni baaaardzo ciasno-wiem bo szyjke macicy obserwuje-jesli komus to w czyms pomoze to jest zamknieta , twarda i skierowana w dol. chyba nawet tampona nie dalabm rady wlozyc. a z podpaska to od tygodnia latam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiety brzuszek i wzędty...hmm...:) to jest to, ja miałam tak praktycznie od zapłodnienia :D i tak zostało....:P chodze juz w M. dresach :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny darmowy przelot liniami planowany na 10 kwietnia :D ale musze wczesniej zadzwonic i dowiedziec sie czy bedzie przyjmował tak zaraz po Świetach , jeśli nie to idziemy w wielki piatek :) juz sie doczekać nie moge...bedzie machała do mamci raczkami i nóżkami :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziecie juz razem z M.???to bedzie juz przez brzuszek pewnie:D:D ale fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchol mam rzeczywiscie wzdety, i ciagle cos tam w srodku burczy;) ale ogolnie oprocz zmeczenia , co moze byc rowniez przesileniem, nie mam zadnych metafizycznych odczuc, czy przeczuc...jejku jak ja bym chciala zeby to bylo TO. mama mi tu skutecznie wiadro wody na glowe rzuca, ze dopoki lekarz nie potwierdzi mam sie nie cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiem ze ma racje:) no nic, ide zaraz do knajpki gdzie mam nadzieje serwuja cos oprocz piwska. jejku, a tak sie na dobre polskie piwko cieszylam, mam nadzieje, ze moje poswiecenie nie pojdzie na marne, bo bede bardzo zla!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź cierpliwa...mi lekarz potwierdził dopiero ciażę na 100% po chyba ponad 2 tygodniach od tej słabej kreseczki :) także zyłam zestresowana :P zupełnie niepotrzebnie :) a do lekarza ide sama :) M. mnie tylko zawiezie i będzie czekał w samochodzie :) mówi,ze nie chce patrzec jak jakiś stary facet mi grzebie w ....:P:P:P:P jakos nie ma przekonania, a ja nie chce go zmuszac do niczego :) ale widze ,ze bardzo się cieszy nową rolą :D i już rozmawia z brzusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 ........14/15.03 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... 24.01.7 9....4.....22.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.........13.05.8 2............. PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24........Klaudia.....Baden-Württem....28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie....19.03.81< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie..........17.12 .78. mamusia23......Asia.............Olsztyn................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się pożegnać. Nie jestem już w ciąży. Nie bęe juz tu wpadać, to dla mnie za trudne. Nie chcę współczucia, chcę żebyście wiedziały, jak kruche jest szczęście. Uważam że należy się Wam jakieś wytłumaczenie czemu mnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Poziomeczko.....:(:(:(:( to dla Twojego aniołeczka .... i dla Ciebie Kochana dużo siły i zdrówka..❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×