Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Oj, Brydzia, nie przebije go w wyścigach! :D cos czuje ze on bedzie tył razem ze mną :P dobra, teraz to juz lece.....:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
dzieki brydzia wielkie!!! prawde mowiac to naprawde mnie nastraszyla! bylam u tago gina pierwszy raz bo narmalnie to mam swojego w Polsce i chodze w miare regularnie. a testy robilas tylko rano zaraz po wstaniu z lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
ale tak sobie mysle ze skoro reszta objawow czyli tempka i sluz sa ok to chyba wszystko jest w porzadku ze mna. mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rossignolko, tych testow nie robi sie z porannego moczu!!!!najlepiej popoluniu, albo wieczorem. i slyszalam ze pare godzin przedtem nie powinno sie za duzo pic. ja robilam zawsze kolo poludnia, 11-12, ale inaczej nie moglam ze wgledu na godziny pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossignolko ja robiłam testy tylko raz i też wystarczyło, mało tego myślałam ze owu mam zawsze14-15 dnia, bo śluz itd wszystkie objawy tak wskazywały, cylke regularne itd, a mimo to nie udawało sie zajść w ciażę, wiec kupiłam je bo pomyślałam ze moze jednak ja źle to obliczam i sie okazało ze testy pokazały 11 dc ze owu będzie w ciągu 24 godzin, i wtedy trzeba mieć przytulanki, przystąpiliśmy do dzieła i teraz mam juz 13 tydzień, wiec nic sie nie martw, stosuj teścik i jak tylko pokaze dwie krechy to do dzieła!!! bedzie dobrze trzymam kciuki (powiem ci ze u mnie tego 11dc nic zadnych objawów nie było, pomyslałam sobie że chyba test sie myli no bo sucho i wogóle, a jednak sie nie mylł, jak był śluz trzy dni potem to test nie pokazał owu, wiec ja juz nie wierzę w te tempki i sluzy i bóle jajnika), powodzenia:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ja dwie godziny wcześniej nic nie piłąm a testy robiłam wieczorem około 21,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
jejku dziewczyny dzieki wielkie!!! troche mnie uspokoilyscie:) kurde tylko ze ja zrobilam test w niedziele ( 10 dc) a wczoraj juz nie robilam i zrobilam znowu dzis rano i tez nic nie wykazal. ale dzisiaj wieczorem zrobie i zobaczymy. Boze zeby bylo wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossigniolka
ale widze ze wypoczywacie-fajniutko! ja juz wrocilam z pracy i zrobilam test jak mi radzilyscie i druga kreseczka wyszla bardzo blada. myslalam ze mam przywidzenia ale dalam mezulkowi i sam powiedzial ze jest ale baardzo blada. jutro zrobie ponownie, moze akurat bedzie mocniejsza. trzymajcie kciuki kochane dzieczyny!!!;)) milegoo wieczorku!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rossigniolko...teraz kreseczka bedzie robila sie coraz ciemniejsza. Ja tez mam cykle 28 dniowe. Owu mam 15 czasem 16 dnia cyklu. U mnie dzis znowu sennie:( Zaczyna mi to coraz bardziej doskwierac. Wlasnie sie wykompalam i wybieram sie do wyrka. Dobranoc zatem. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tych testach trzeba cierpliwosci i konsekwencji, rób codziennie koniecznie, mniej wiecej o tej samej porze i nie pij ok 2 godzin przed, będzie dobrze, jak tylko pokaże owu to do dzieła kochana, strzelajcie w jajo!!!!!:):):) Dominiczku co z tobą ,? co to za senności ciągłe?jak mały susełek:), zatem dobrej nocki i miłych snów i pisz co u was i jak itd., ja ciągle wierzę ze cuda sie zdarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
hej dziewczyny:) pytam bo wy na pewno bedziecie wiedziec;) nigdy tak nie mialam i jestem zielona:( nie wiem co to, skad to i co o tym myslec.. otoz... zawsze mialam regularne cykle az do czasu brania tabletek anty. po ich odstawieniu wszystko sie rozregulowalo i gin dal mi orgametril na wyregulowanie cyklu. biore go juz trzeci miesiac zawsze 17 dnai cyklu, i tym razem jakis zonk.. otoz mam je brac od jutra a w niedziele dostalam takie plamienia, jakby bardzo mala obfita @ i trwa to do teraz:( nie wiem co to moze oznaczac bo nigdy tak nie mialam:( doradzcie cos goraco pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ! :D cóż za cudny ranek! zamarzne zaraz na kosc :o cholewa, nie znosze takiej pogody o tej porze roku :( bo to grzejniki juz wyłączone, a na dworze 0 stopni! brrrrrrrr...nie musze wiec mówić jak cieplutko mamy w domku :( ale ciepła kawa jest dobra na wszystko :D i na poprawe humoru równiez :) Dominique, a moze to przez ta pogode cholerna...daje nam sie we znaki...a moze Ty Kochana powinnas powtórzyc test jak Ci lekarz zalecił...tylko bez żadnego absolutnie nastawiania, ot tak poprostu :) ❤️ ssssssssssss....ja na Twoim miejscu wybrałabym sie do lekarza, lub zadzwoniła do niego :) ja niestety nie znam tego leku...osobiscie na wyregulowanie i pojawienie owu brałam luteine, i z tego co wiem, gdy podczas jej brania wystepuja plamienia, to trzeba zwiększyc dawke, bo to znak ze hormonu jest w organizmie zbyt mało :) myslę ze działa on na podobnej zasadzie. Ale skontaktuj sie najlepiej z ginem :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zimno strasznie, kiedy ta pogoda w końcu będzie wiosenna, bo na razie to zimowa. Dominiczko a jaką masz temperaturę??? Nie mam czasu żeby pisać dzisiaj, poza tym widzę, że ciągle tu pustki panują. U mnie też owu się zbliża, odstawiłam wiesiołek i śluz sto razy lepszy niż z wiesiołkiem. Odezwę się w przyszłym tygodniu dopiero, bo mam urlop w piątek. Andzia napisz po powrocie z Danii. Buziaki dla wszystkich. Bega jak po wizycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROSSIGNOLKA
HEJ DZIeWCZYNki! ale sie paskudnie czuje!jak na @, ale tochyba mojeowu sie zbliza. juznie moge sie doczekac jak wroce dodomuizrobie test. a potem do dziela!!! napisze wieczorkiem co wykazalo , oby tylko byly 2ie mocne krechy!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za soba koszmarna noc, wieczorem mialam slz podbarwiony krwia, ze strachu oka nie zmruzylam, kolo 3 nad ranem krwawienie bylo wieksze, brzuch bardzo bolal,wiec obudzilam M i pojechalismy do szpitala. chyba nigdy jeszcze sie tak nie balam (omijajac urlop w turcji gdzie przezylismy orkan i nam palma na balkon wpadla -na 3 pietrze!!), cala sie trzeslam i nie bylam w stanie sensownie powiedziec M o co chodzi. w szpitalu mnie lekarka zbadala, w miedzy czasie kolor uplawow przemienil sie z rozowego w jaskrawy pomarancz-mowie wam dziewczyny, w zyciu czegos takiego nie widzialam. w koncu powiedziala, ze serce bije i zawolala M zeby sobie mogl na duzym monitorze pod sufitem dzidziel obejrzec nie muszac jednoczesnie ogladc mnie rozkraczonej :P:P ostatecznie niczego sie nie dowiedzialam, nie wiadomo skad to krwawienie i bole, mam lykac magnez i lezec. no wiec leze, nadal sie boje, jutro normalna wizyta u mojej lekarki, zobaczymy co ona powie. rossignolka, trzymam kciuki za pozytywny test! domi, u ciebie to w koncu nie wiadomo, masz jakies przeczucia??testu bym ci nie polecala bo moze byc mylacy, w koncu po wczesnym poronieniu jeszcze dwa tygodnie moze byc pozytywny. najlepiej by bylo jakbys gdzies bete mogla zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu lez wypoczywaj i uważaj na siebie kochana, powodzenia, i miłego dnia dla wszystkich, ja przez to ze duzo mi kazali pic źle sie od tego czuję, mam dosc tego picia na siłę! :], dzień ładny ale zimny jakis powoew wiatru sprawia ze siedzę w domku i nosa nie wychylam, powiesilismy z M tylko pranko na dworze, teraz ide jakiś filmik zobaczyc i obiadek upichcić, zajrzę później kobitki, luksorek a jak tam u ciebie z wagą, czy cos na plusie? bo ja sie strasznie przejmuję tymi moimi 2 kg, jem zdrowe rzeczy a i tak tyję, coś strasznego, mam nadzieję ze nie bedę grubaska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i zaczeliśmy przygotowania do remontu domu, narazie stopniowo, ale chcemy w tym roku jak najwiecej przed zimą zrobić, oj oj niewiem jak to będzie i do tego jeszcze z brzuszkiem ale w końcu trzeba kiedys mieć jakieś lepsze warunki prawda?, uważam na siebie żeby sie nie meczyć i narazie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 1-3 kg podczas pierwszego trymestru to zupelnie normalny przyrost wagi. wiem ze wyglad jest wazny ale zdrowie dziecka przeciez wazniejsze wiec nie przejmuj sie waga i ciesz ciaza!! O kilogramach pomyslisz po ciazy :-D Ja póki co nieznacznie stracilam na wadze bo mam wstret do wszelkiego jedzenia :-O Dzis chyba po raz pierwszy mdlilo mnie okropnie od samego rana... Bylam u lekarza, 6 tydzien ciazy, termin wyliczyl na 25 grudnia :-D :-D bedzie dzidzia pod choinke. ok 10-11 tc mam miec w szpitalu wszystkie badania i usg brydzia okropnie musialas sie wystraszyc..odpoczywaj i uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Brydziu skarbie uwazaj na siebie, przepraszam uwajcie. nie przemeczaj sie!!! lez i niech ci inni usluguja! tz=rzymam kciuki:) na pewno bedzie wszystko dobrze! musi byc! :)):&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany julek...Brydzia Skarbie ,aż zamarłam na chwile czytając Cie.. ależ Ty masz perypetie , ale grunt to to ze wszystko dobrze sie konczy :) takze oszczedzaj sie teraz ile wlezie :D i nie rób nic w domu:P musisz bardzo dużo lezec,ale czy to nie czysta przyjemnosć....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olus mojego brzucha juz nie da sie ukryc :) ale waga wciąż na tej samej podwójnej cyfrze :P moze tego nie widac, ale przekracza szescdziesiatke, dlatego ciesze sie póki co ze stoi w miejscu ;) bo jak słoń bede wyglądac :P a Ty Olus nie denerwuj mnie i siebie tymi kilogramami, przeciez dobrze wiedziałaś ze ciąża wiaze sie z przytyciem, przestan o tym juz tak obsesyjnie myślec :) i tak na to wpływu nie mamy, dużą role odgrywaja geny :) dzieciatko teraz najwazniejsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Kurcze brydziu...przestraszylam sie czytajac co sie zdrzylo. Mam nadzieje, ze juz sie wiecej to nie powtorzy. Najwazniejsze, ze serduszko bije!!! Oszczedzaj sie. Lez ile wlezie;) U mnie nie jest tak jakbym tego chciala. Temperatura spadla wiec nie mam zadnych zludzen. Bete zrobie i tak (tak na wszelki wypadek)jak bede na badaniach w poniedzialek. Dziewczyny nie bedzie mnie na kafe do soboty. Jutro wieczorkiem wychodzimy a w piatek zwalniamy sie z pracy o 10.00 i jedziemy prosto na lotnisko. W domu bede pewnie przed polnoca, wiec juz nie bede sie odzywala. Dam Wam znac w sobote jak minela podroz:) Pozdrawiam cieplutko i do soboty dziewczeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosigniolka
hejka! zrobilam test owu i druga kreseczka jest dzisiaj tez slaba ale juz za to troche mocniejsza od tej wczorajszej. fakt ze jak zrobilam test to bylo jak wczoraj ale sprawdzilam ten sam test-odczyt po 2 godzinach i juz bo widac wyrazniejsza kreseczke. jutro zrobie znowu. mam nadzieje zet aki odczyt po jakims czasie tez sie liczy. spokojnej nocki dla wszystkich, zwlaszcza dla brydzi buzka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossigniolka
ale namieszalam sama nie rozumiem co napisalam;) chodzi mi o to ze po zrobienu testu owu dzisiaj, kreseczka byla praktycznie nie widoczna, ale po 2 godzinach sprawdzilam znowu ten sam test i juz kreska byla wyrazniejsza aczkolwiek bladawa. czy wiecie dziewczynki moze czy takie sprawdzenie tego samego testu po 2ch godzinach sie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!:D oj widze ze nikogo dzis nie ma. ale nic dziwnego, w polsce dzis swieto.wiec swietujcie ladnie!! u mnie w porzadku, lekarka dzis podczas standardowej wizyty stwierdzila , ze wszystko jest ok. dzidzia sie nawet ruszala, przekrecala z boku na bok-niesamowity widok :D:D za trzy tygodnie, bede miala juz usg przez brzuch, to genetyczne, przeziernosc itp. mam nadzieje , ze bedzie dobrze. zwolnienia dalszego nie bralam, sprobuje popracowac, w koncu ciezka fizycznie moja praca nie jest, o i bede miala mniej czasu na dopartywanie sie zlych rzeczy ;) obiecalam tylko lekarce ze bede uwazac, bo moja ciaza juz pozostanie do konca \"ciaza wysokiego ryzyka\" :( rossignolka, z tego co wiem, to wynik rzeba odczytac w ciagu 20 min, potem sie nie liczy. ale wszystko idzie w dobrym kierunku, niedlugo beda dwie kreski. powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu ciesze sie ze wszystko w porzadku, uważaj na siebie, a co do ruchó dzidz to wiem ze to wspaniałe bo mój tez sie ruszął i aż mi łezki pociekły z wrażenia, niestety nie mam dostępu do skanera bo też bym wam pokazała. Świętujcie do woli, ja ide upichcić obiadek a potem jedziemy ciocię M. odwiedzić, i strasznie sie na to cieszę, pozdrawiam serdeczniem buziaczki dla wszystkich pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×