Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

cześć dziewczynki 🖐️ nawet nie wiecie jak mi się nie chciało dziś iść do pracy. Jedyny plus, że w miarę ciepło jest. U mnie nic ciekawego, roboty sporo, weekend minął tak szybko że nawet się nie obejrzałam a tu poniedziałek. W ten weekend wyjezdzamy na komunię, wracam dopiero w poniedziałek, musze jeszcze wziąć urlop na ten dzień. Objawów zero, do @ jeszcze tydzień Menia szkoda, że test negartywny. Beguniu a jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki...czesc ituniu!!!! menia...szkoda, ale wiesz....to nie koniec swiata prawda :D inny czas dla Ciebie ten na gorze przewidzial widocznie... ituniu u mni tez tydzien do @ tylko, ze u mnie juz od jakiegos czasu brzuch boli...teraz tez czasami dosc mozno i nieprzyjemnie...byc moze to wina tego duphastonu? nie mam pojecia..poza tym norma wszystko tak jak zawsze...jedyny \"inny\" objaw to permanentnie bolacy @ brzuch...ten bol jest falami raz jest raz go nie ma ... ale ogolne przeczucie niestety do kitu jak zwykle.... ituniu a Ty??? cos innego zauwazylas moze??? co do uciekajacego czasu...mam tak samo, galopuje ten czas niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Beguś u mnie tak samo ostatnio, sama nie wiem co się dzieje. Obajwów żadnych, trochę piersi zaczęły mnie wczoraj boleć, śluzu nie ma, szyjka nisko i twarda, temp w okolicach 36,85. U mnie tempka zawsze jest poniżej 37, rzadko kiedy przekracza tę granicę, bo ja w ogółe mam niską temp ciała i dlatego, w owu temp to 36,20 więc niziutka. Mnie w styczniu tak bardzo bolał brzuch i zastanawiam się serio czy wtedy się nie udało zajść, ale nastąpiło samoistne poronienie. Wtedy autentycznie czułam się inaczej, i byłam prawie pewna ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieszs itus....ja staram sie ze wszystkich sil nie upatrywac zadnych objawow i niczego sie nie doszukiwac, ale bol brzucha jest faktem! tylko, ze jak napisalam moze on byc spowodowany braniem duphastonu....w koncu to dawka progesteronu..? nic to ituniu tyle juz wytrzymalam to do soboty wytrzymam...niestety musze zrobic test bo w razie czrgo nie moge przerwac brania duphastonu.... ale specjalnie nie szykuje sie na sukces...albo juz powoli nie wierze,ale ? sama nie wiem... wiesz itus jakos tak mi ju obojetnie sie zrobilo...wszystko jedno bym rzekla dusza krzyczy ale psykika siada.... coz??? a brzuch Ciebie tez teraz pobolewa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie brzusio mnie nie pobolewa. I tak wiem, że @ przyjdzie, już mi nawet apetyt dopisuje. Mój pierwszy objaw na @. Ach co ma być to będzie. Ciekawe co u naszej Andzi. Milczy uparcie..... W każdym bądź razie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki.:) U mnie słonko świeci. Jest ciepło można się opalać. Zaraz ide na zakupy i na solarium.Trzeba sie wziąść za siebie.:) I poprawić sobie humor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Menia trzeba ja ostatnio ćwiczę codziennie, niewiele bo niewiele ale zawsze to rozruszanie mięśni. No i do pracy codziennie rowerkiem. A pogoda rzeczywiście ładna, tyle że do 15:30 w pracy będę. Potem umówiłam się z koleżanką i może po obiadku na małe zakupy skoczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już jestem po obiadku teraz czekam tylko aż Krzysiek bedzie wolny i idziemy na zakupy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to udanych zakupów życzę. Ja powinnam na jakieś butki zapolować. Szkoda, że tu w ciągu dnia takie pustki, a i popołudniami nie za gwarno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wruciłam niekupiłam nic sobie ale kupilismy z Krzyskiem zaproszenia na ślub, sa śliczne.Oglądaliśmy tez obraczki tez juz mniej więcej wybralismy tylko musimy poczekać na pieniążki, no i jeszcze sla do ustalenia i slub chcemy wziąść we wrześniu 15 lub 22. No i tylko rodzinka najbliższa czyli około 15 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie bylo mnie bo oddalismy komputer do naprawy, nadrobilam czytanie.. menia przykro mi bardzo z powodu Twoich problemow, wszystko bedzie dobrze. Jestes mloda, masz silny organizm- pokonasz przeciwnosci i nawet nie mysli inaczej! iti, bega- trzymam kciuki, nigdy nic nie wiadomo- czasem niespodzianka moze przyjsc bezobjawowo :-) Dominika dokladnie cie rozumiem z tymi powrotami do Anglii, ja tez tego nie cierpie! Najchetniej wrócilabym juz do Polski na stale.. U mnie zaczyna sie jutro 8 tydzien wg. lekarza. Samopoczucie rózne, najgorzej rano- od przebudzenia przez ok.2-3 godziny.. pózniej coraz lepiej.. A co do przytulanek to ja pytalam lekarza na samym poczatku i powiedzial ze mozna jak najbardziej,nie ma zadnych przeciwwskazan (byleby nie na lampie :-P ), czyli bez szalenstw ;-) Pozdrawiam wszystkie Was goraco (mimo iz od ponad tygodnia szaro i deszczowo) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie bez zmian :) Muszę Wam napisać, że rozczarowałyście mnie bardzo, bo rano nie miałam prawie co czytać :( Dziś 24dc jeszcze 6 dni do @, jeśli przyjdzie w poniedziałek to będę w podróży i wizja @ średnio mi się podoba, ale cóż zrobić. Nadal żadnych objawów, piersi trochę bolą, temo powyżej 36,9. Wszystko tak jak zawsze. Ciekawa jestem jak tam Beguni test w sobotę wyjdzie. Jak dam radę, to do Was zajrzę w weekend. A teraz idę pić kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Dzisiaj mam wolne, i mam troche sprzątania , prania, itd. U mnie jest pochmurnie, ale ogarnia mnie jakis dziwny spokój niedenerwuje sie , może dlatego że niemusze dzisiaj jechać do małego. Odpoczne psychcznie, :) I mam nadzieję że częście beda tu zagladac kobitki, bo faktycznie cos nasz topik jest zaniedbywany. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, ituniu ❤️ u mnie tez norma...czekam z pokora...juz mam jej bardzo duzo...u mnie tez ok 5 dni do @ ..zadnych objawow, nawet brzuch przestal bolec...wiec spokojne czekanie, gdyby nie ten duphaston to wcale a wcale nie robilabym testu,...szkoda pieniedzy, ale jakas szansa jest wiec musze to sprawdzic....chociaz moja intuicja mowi mi zawsze prawde nestety... :( poza tym ok, choc wieje u mnie tak strasznie, ze malo glowy nie urwie... poza tym dzis moj mikus wyjezdza na kolejny konkurs, jutro zebranie w szkole i znow mam lekki mlyn.... sciskam was mocno ituniu Ciebie najbardziej....bo w tym momencie jestes najblizsza memu sercu, wszak jedziemy DOKLADNIE na tym samym wzku prawda??? paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety Meniu masz rację z tym zaniedbywaniem naszego topiku :( Ja też mam masę roboty w domku. W weekend sprzątałam mieszkanko, ale już na łazienkę nie starczyło mi siły i muszę jeszcze lustra w szafie wyczyścić. Poza tym góra prasowania leży i chciałabym się z nią uporać do piątku, ale szczerze w to wątpię. Muszę do soboty jeszcze skoczyć na małe zakupy, głównie po pończoszki ale pewnie coś przy okazji jeszcze kupię :) Acha no i jakąś kartkę na tę komunię. Abym tylko nie zapomniała. W nocy mieliśmy burzę i potężną ulewę, a teraz robi się ładnie i ciepło. Planujemy dziś po obiadku wycieczkę rowerową, więc pogoda by się przydała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu ja też jestem na nie. Jestem przekonana, że @ do mnie zawita. W sumie nie ma co rozpaczać, już tyle miesięcy się staram, że z każdym miesiącem łatwiej mi jest się z niepowodzeniem pogodzić. Na początku było takie nastawienie, że powinno szybko się udać, a jednak życie nas doświadcza. W czerwcu/lipcu idę do gina na wizytę, zobaczymy co zaleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu idz!!! przynajmniej bedziesz cos wiedziala, moze poznasz p0rzyczyne niepowodzen...tylko jak widac zlokalizowanie problemu nie zawsze konczy sie sukcesem....ale pzrynajmniej szanse rosnal, wzrasta nadzieja itd itd... musi nam sie udac...nie ma innej mozliwosci !!!! co do prac domowych...ja tez jestem zawalona, stosy co ja mowie haldy prasowania, drugie taie czekaja do prania i syf ogolny i burdelik a ja w powijakach, nie moge jakos sie obrobic i moja organizacja jakas taka bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u gina byłam w styczniu, wszystkie badania, które robiłam w normie, owulacja potwierdzona, żadnych torbieli. Powinnam jeszcze zrobić LH i FSH oraz testosteron, bo podejrzewam, że mogę mieć go trochę za dużo, a nadmiar utrudnia zajście w ciążę. Ale jakoś mi się nie chce iść na to pobieranie krwi, LH i fsh TRZEBA ZROBIĆ W 3 DC A MI OSTATNIO WYPADAŁ 3DC W WEEKEND. może teraz się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Ituniu że też masz komunie :) Ja wczoraj kupiłam pamiatke dla kuzyna, a komunie mamy w ta niedziele o 8.30 Tak bym niejechała ale Krzysiek obiecał ciotce że bedzie robił zdjęcia w kościele. Trudno jakoś to zniose. Zreszta przy okazji powiemy mojej babci o ślubie i pokaże zaproszenia na ślub. :) I też zaraz biore sie za sprzatanie. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też na komunię w tę niedzielę o 12-stej. Jedziemy już w sobotę a wracamy w poniedziałek. Też mi się nie chce, ale to bardzo bliska rodzina mojego faceta, więc wyjścia nie mamy, ale co tam, jakoś to będzie. Zawsze jak się nie chce to potem jest super, tylko szkoda, że termin @ na ten weekend wypada. Meniu to szybkiego sprzątanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem , posprzątałam pranie nastawiłam teraz moge z wami posiedzieć kobitki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Menia tylko szkoda, że nikt tu się nie udziela, ciekawe co robi Luxorek skoro ma wolne, a juz drugi dzień go nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie Ituniu. A gdzie reszta sie podziewa??? :) Ja cały czas obserwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że teraz siedziałam bo zakręciło mi sie w głowie , niewiem od czego bo ciśnienie mam dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Meniu ja naprawdę nie wiem co się z naszym topikiem dieje. Naprawdę nie chce się już mi pomału tu zaglądać. Wraz z nieobecnością Andzi topik powoli zamiera :( A mnie bolą piersi coraz bardfziej, i kawka mi smakuje, już pijam drugą, i czekam na@ tralalalaaaa. I mam masę roboty, więc wracam do papierzysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie praktycznie bola tylko sutki, i nadal czekam na @. Może tam u góry ktos na demną się zlituje i ześle mi @. :) A co do naszego topiku to mi juz brak słów.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu a jakkby nie przyszła@ ODPUKAĆ!!!! to kiedy plnujesz wizytę u lekarza??? U mnie chyba zaraz będzie lał deszcz. Zrobiło się ciemno i ponuro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu miałam iść jutro. I sama niewiem ?? u mnie tez jest pochmurnie i może zaraz padac. I juz jestem po obiadku, teraz czekam az skończą sie prac ciuchy i pójde je rozwiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki, za duzo do pisania nie mam bo nic sie nie dzieje, praca-dom-lozko i tak w kolko:( moj M ma jednak tego polpascca, jego lekarka twierdzi, ze nie jest to dla mnie grozne, ale w internecie znalazlam tez inne opinie, wiec juz sama nie wiem... za 4 tyg. przeprowadzka, wiec juz troche sie z M stresujemy jak my to wszystko zrobimy zeby bylo szybko a jednoczesnie zebym ja nie miala stycznosci z farba i takie tam-wcale nie takie proste iti, bega, menia-trzymam kciuki dziewczyny z calych sil, teraz bedzie fajny czas na poczecie dzidziusia, porod bedzie na wiosne:) powodzenia!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×