Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

no wlasnie olinku....i az sie juz bardzo boje.....znow moje mysli kraza wokol jednego..bo ktos w koncu dal mi nadzieje...i uczepilam sie tego jak glupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus to ze masz nadzieje to raczej objaw dobry niz zły..tej nie powinno sie tracic .Na to zawsze jest czas... Wiesz ja gdzies w glebi siebie probuje sobie jakos ukladac to ze i taki scenariusz ze sie nie powiedzie nijak mnie czeka ...jakos bede przecierz musiala sie i z tym pogodzic jesli zajdzie taka koniecznosc prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu mysle i czekam na wiadomosc jak sie czujesz....❤️ Tyle narazie, potem wiecej....musze poczytac zaleglosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku...to jest wlasnie najtrudniejsze, bo z jednej srony racjonalnie probujesz sobie wytlumaczyc to wszystko a zdrugiej strony nie mozesz sie z tym pogodzic...ja mysle, ze takie pogodzenie przychodzi w koncu samo..ale mam nadzieje ba1 wierze w to, ze taka koniecznosc nie bedzie potrzebna!!! wierze, ze w koncu bedzie nam dane to szczescie!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam dzis na twarz, spac mi sie chce okropnie i glowa mnie boli caly dzien....musze przyciac komarka bo ledwo zyje...😴 W niedziele byla piekna pogoda wiec spedzilismy dzien nad morzem! :-D A za miesiac urlopik w Polsce :-D Odliczam dni! Ale najpierw w poniedzialek USG a w piatek badania nareszcie.... Dziewczynki ja za Was wszystki trzymam kciuki, aby wiosna byla dla Was radosna i plodna :-P :-) Brydziu Kochana...wspieram Cie telepatycznie Slonce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wyobraźcie sobie że Krzysiek znalazł koło swojego sklepu szczeniaka.Kupilismy mu szampon obroże smycz karme porostu wszystko. .Jest czarny. mały i bardzo grzeczny ma 3 miesiące. Na wypłate idziemy z nim do weterynarza. jestm porostu w siudmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meniu..to super, chociaz na moment swoje mysli skierujesz na pieska, latwiej i przyjemniej bedziesz sie starala! :D a kiedy do lekarza idziesz? strasznie jestem ciekawa co Ci powie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meni
skad wiesz ze ma 3miesiace skoro pies znaleziony:Dbuhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu gratuluje!! Niech Wam piesek zdrowo rosnie i sprawia mnóstwo radosci :-D Pospalam sobie ale niestety musze robic obiadek wiec trzeba bylo wstac :-( Chmurzy sie i chyba bedzie padac, moze temu mi tak sennie i lepek mnie napitala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niemogę usnąć.Bąbel spi Krzysiek śpi, a ja niemoge.Chodze juz od 2.30. Piesek jest bardzo grzeczny . a co do tego ile Pies ma miesięcy , to wiem ze wzgledu na to że pan w sklepie zoologicznym oglądał go, poprostu zna sie . Wczoraj miałam tak wstretna migrene ze niebyłam wstanie odpisac wam dziewcynki i poszłam odrazu spac, bo niechciałam juz wymiotowac. Więc pani doktor zrobiła mi USG domaciczne i powiedziała że torbiel jest owiele miejsza niż wczesniej ma gdzieś okolo 20pare milimetrów na 30pare milimtrów. Przepisała mi tabletki pod język jeszcze niewiem jak sie nazywaja ale dzisiaj je wykupie to wam powiem, przepisała mi też dwie tabletki preciw zapaleniu razie czego , mam je ziąść co 12 godzin. Przepisała mi rwniez 3 rodaje tabletek przeciw bólowych , jak by mnie bolał jajnik , no i skierowanie na badania hormonalne i krew, zewzgledu na to ż nitoleruje żadnych tabletek antykoncepcyjnych i boli mnie przy nich głowa.wspomniałam jej że staramy się z nażeczonym o dzidzie i powiedziała ze te tabletki pod język niebędą mi przeszkadzac w staraniu sie o dzidzie. Bardzo miła pani . Nawet dała mi zdjęcie mojej torbieli , smiesznie to wygląda, no i jestem bardzo z niej zadowolona. Nastepna wizyte mam jak dostane nastepna @. No i od 3 do 5 d.c. mam zrobic badania hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze zapomniałam dodac że torbiel jest pochodzenia hormonalnego. Więc niejest groźna. No i nieprzeszkadza mi w staraniu sie o dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze chciałam dodać że torbiel jest pochodzenia hormonalnego i niejest groźna. Moge spokojnie starac sie o dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam niedawno z beblem na dworze. I dzisiaj idziemy z nim do weterynarza , odrobaczyć go i zaszczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale teraz jest najaważniejszy Bąbel i faktycznie myślenie kobiety sie zmienia jak ma szczeniaka w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Meniu ale super, że masz pieska, my mamy od października labradora, ma 10 m-cy i już jest z niego duuuży psiak. Nie byłam wczoraj u gina, olałam tę wizytę totalnie i całkiem świadomie. Stwierdziłam, że skoro już po owu, to nie za bardzo mam iść po co, miałam tylko do pokazania ostatnie 3 wyniki, które są w normie i na usg własnie, ale skoro po owu, to nie warto byłoby robić usg. 27 czerwca ide do poradni do gina, to tam mi zrobią cytologię i usg i zerkną na wyniki, więc doszłam do wniosku, że bezsensu było iść wczoraj i wydać ok.100zł, a jeszcze nie miałam wypłaty na koncie. A teraz idę zrobić sobię kawunię i zabieram się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ituniu.:) My właśnie wrócilismy od weterynarza, dostał tabletke na odrobaczenie. A za tydzień szczepienie.I okazało sie że ma 4 miesiące, i jet bardzo mądry jak na tyle misiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykupiłam leki i jednak mam luteine pod język, Sumamed antybiotyk żeby mi sie zapalenie niezrobiło.I Aulin czyli tabletki przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) wreszcie powrót pięknej pogody :) nie odzywałam sie ...bo moje samopoczucie było fatalne :( bolał mnie brzuch ,jakby jajniki i to dosyc mocno...cały dół brzucha, plecy, wszystko w koło na tej wysokości,nawet nospa ledwo co pomagała, wiec leżałam... a do tego cholera strajk w szpitalu! i nawet by mnie nie przyjeli!😭 dzis juz jest lepiej, poki co i mam nadzieje,że tak zostanie :) mam nadzieje,że to tylko rozciagająca sie macica i więzadła były, nic innego :) bo dzidzia jest juz troszke wyzej ;) Begus Skarbie, a jednak, nadzieja jest :) ❤️ takze nie poddawaj sie i walcz z całych sił 🌻 Meniu, to wspaniale miec takiego malucha , który odgania złe i przygnębiające myśli :) napewno poczujesz sie lepiej ;) Iti, z ta wizyta to moze i dobrze zrobilas :) znowu 100zł to jest sporo kasy to lepiej isć gdy faktycznie wiadomo ze owu tuż,tuż.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luxorku jak milo cie widzieć. Napewno bedzie wszystko dobrze.:) Wierzę w to. Własnie wróciłam ze spaceru z Bomblem , lerzy jak wywłoka i spi na dywanie.:) Zreszta u nas od paru dni taka gorączka ,że az mnie głowa boli od tej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki że milczę ale w pracy młyn jabym nie dała rady się więcej odezwać to do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czolem.... Luxorku-odpoczywac, lezec do gory brzuszkiem i ....no i odpoczywac...bedzie dobrze ale dobrze ze juz brzusio nie boli.. iti - milego czwartku:).. u nas dzisiaj mamy wolne i zaraz zmykam bo cale dopoludnie przechodzilam miedzy balkonem a kuchnia:)...wypieklam ryjka na sloneczku a teraz czas na kawusie na miescie:)...a no bo maz zonie rybki lowi jak on to mawia:)... ostatnio 8-kilowego lososia zlapal a ja lososia wprost uwielbiam:)... laptop udalo sie odratowac ale podobno tyle syfu mial ze ho, ho... do wieczorka kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo :) wpadłam zobaczyc co sie dzieje i poczytac co nieco.... a tu wieje ciszą...:P myslałam, że lektura niezła mnie czeka, a tu nic :D och, Wy....:P Pozdrawiam wszystkie i ściskam mocniutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Oj pustki tu dzisiaj:( U mnie nic szczegolnego. @ zblizasie juz duzymi krokami. Dzis juz zaczynaja mnie piersi bolec. A tu jeszcze tydzien zostal:( Begus ja mam pytanko...przez ile dni masz brac ten duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanko dziewczynki dzisiaj mija 12 d.c. i bolał mnie prawy jajnik i bola mnie piersi czy to mozliwe że zbliża mi się jajeczkowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki, witam Tez mysle o Brydzi ciagle, zeby tylko wszystko u niej było dobrze, Brydziu kochana przytulam mocno, buziaczek!!!! Menia fajnie że opiekujesz sie pieskiem, psiak to fajne stworzenie wiem bo sama mam Luksorek wypoczywaj ile wlezie! :):) do góry brzuchem, dzidzia najważniejsza nie odzywałąm sie bo u nas remont w toku i nie wiem za co sie złapać ..... miłej nocki i snów, acha w piatek amm wizyte u gina, mam nadzieje ze z dzieckiem wszystko w porządku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś trzymam kciuki za twoje jajo, niech jest wielkie, pęka kiedy trzeba i da sie wreszcie ustrzelić!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziecynki. :) U nas dzisiaj słonko swieci jest nprawde ciepło. Dzisiaj chcemy wziąść Bąbla nad morze żeby pobiegał na plaży. Wiem że to śmieszne i opowiadam co robimy z psiakiem jak ze swoim dzieckiem, ale tak faktycznie sie czuje :) Pozdrawiam gorąco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki witam czwartkowo!!:):) ja dziś sama w domu cały dzień bo M wyjechał, wraca wieczorem, :(, widzę ze tu od rana pustki, ja juz od 6,00 na nogach , jakoś nie mogłam dłuzej spać , ale skoro jestem dziś sama cąły dzień, nikogo sie nie spodziewam ot chodę w piżamie i szlafroczku i ani mysle sie przebierać, jest mi wygodnie, szczególnie ze brzusio choć mały to jednak jest wiec nic mnie nie uciska niepotrzebnie:) maleństwo sie wierci że hej:):):), jutro wizyta u gina, mam stracha jak zawsze, ale potem jak wychodzę z gabinetu i wiem ze wszystko ok to jestem szcześliwa i sie cieszę, jutro mężus idzie ze mną, fajnie! kobitki mam tyle roboty a nic mi sie nie chce a muszę !!! uff, coraz częściej mysle o tym zwolnieniniu, i choc w pracy mam spokojnie i miło (choc moje koleżanki juz zauwazyły ze mnie trochę przybyło i nie omieszkały mi o tym zakomunikować , tak jakbym sama nie wiedziął ze brzusio większy!) to i tak planuje od lipca sobie pójść i remoncik dokończymy, mebelki w spokoju zakupimy itd. a tak po pracy to padam a tu jeszcze w domu jak po huraganie!! a co do moich koleżanek to juz nie móiwa mi nic i nie straszą ale widze ze obserwuja czy juz zgrubłam więcej od nich czy nie, a tu pech bo jak bluzeczka szersza to nic nie widać a to juz 5 miesiac, wiec nic mi nie mówią bo pewnie myślały ze w ciągu miesiaca zrobię sie wielka jak płetwal, ale ja kocham mój brzuszek wiec noszę takie kopertowe wiązane bluzeczki, zeby go było widac a co! i chyba przez to mi troche odpusciły wle wiem ze jak tylko utyję bardziej niz one to zacznie sie od nowa wiec nie będzie szkoda mi ich opuszczać na jakis czas. Kupiłam ostatnio parę ciuszkó ciazowych, ale nie chcę przesadzać bo wiem ze po ciaży większosć z nich będzie nie wykorzystana , wiec raczej kupiłam takie w których po ciąży spokojnie będę mogła chodzić, i nie w sklepach z odzieżą ciażową bo tam są strasznie dorgie!!!! to jakaś masakra, wiedza ze kobieta w ciaży nie ma wyboru musi sobie kupic parę rzeczy i ceny mają tragiczne, To samo bielizna ciążowa, kurcze taki biustonosz bezszwowy, 150 zł, więc kupiłąm sobie w zwykłym sklepie, też taki który nie ma szwów i jest wygodny za niecałe 20zł. Zajrzę później , moze ktoś sie pokaże, Brydziu mysle o tobie kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki a gdzie wy się podziewacie? leniuchujecie ? to dobrze, miłęgo leniuchowania, w takim razie ja też ide, zajrzę później, co za pech, że nikogo nie ma he he, jak wchodzę to zawsze tak jest :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×