Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Hej laseczki! :D no, no....Olcia...ale laska z Ciebie :D wyglądasz na bardzo miłą i słodką osóbkę ;) i czemu ja wczesniej Twojego zdjęcia nie dostałam!! całe szczeście sie zrehabilitowałaś, ale...ja jeszcze czekam na BRZUCH! :P Oj tak zakupy to jest to...tylko potem ja sie wraca do domu i podlicza wydatki to mi czasem aż się włosy jeżą :D całe szczęscie M. jeszcze zawału nie dostał ;) Brydziu , a Ty Skarbie dobrze ze masz przeprowadzke niedługo :) bedziesz myslała tylko o tym jak , co , gdzie...:) ja to uwielbiam tak przestawiam, urządzac...tylko po remoncie sprzatac nie znosze! :P a wanna to jest mój największy skarb :D uwielbiam sie w niej wylegiwac...a póki co nie moge :( ale jeszcze tylko ponad 4 miesiące! :D:D:D Pozdrawiam i ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke...aby zaktualizowac:( Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...9.05 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 16....07.07 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..15.....17.06 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....11.....20.06 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........18.06 brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06 .80........... Chyba poraz pierwszy dopada mnie uczycie zwatpienia i chec rezygnacji. Nie dlatego, ze przyszla. Tylko dlatego, ze cykl mi sie skraca od kilku miesiecy, druga faza jest za krotka i komplikuje mi to plany w Polsce (jesli wyniki bylyby lepsze zrobilibysmy inseminacjje, a teraz nie wiem czy damy rade).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Domi a nie mozna tej drugiej fazy wydluzyc??? hyba tak, moze zadzwon do swojego gina... mnie tez dopadaja schizy ale ja sie boje hsg w srode, czytam i czytam i jak jajowody niedrozne to koniec, to po \"ptokach\"... do srody to chyba wlosy z glowy sobie powyrywam, do tego jakies uczulenie mam, nie chce juiz drugi tydzien mi zniknac, ani poopalac sie ani pokapac, ach...szkoda gadac:(..brzuch w takich kropkach malych, jakies masci ale masci nie pomagaja:(.. brydzia...nowe mieszkanko, nowa energia i wierze ze bedzie dobrze!!!!❤️.. ja tez chce OLKE zobaczyc, OLKA...wyslij sie:)... ach, nudy w pracy, sloneczko przygrzewa a czlowiek dola ma:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka... a ktory to u mnie cykl staran to sama nie wiem?? skoro zaczelismy sie starac koncem sierpnia czyli od wrzesnia praktycznie...a, nie wiem juz.. Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....??...5.07 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 16....07.07 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..15.....17.06 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....11.....20.06 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........18.06 brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06 .80...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki!! witam z mojego pobojowiska, akcja na dzis:wyrzucam ile sie da;) Domi, kurcze rzeczywiscie jak na zlosc ci sie teraz ten cykl rozregulowal. z tego co wiem to wlasnie luteine sie stosuje w takich wypadkach, ale co ja tu bede naszemu ekspertowi informacji udzielac...wiem ze ty juz kochana wszystko wiesz. na pewno da sie to jakos zrobic!!! andzia, no to rzeczywiscie super czas sobie ta twoja alergia wyszukala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brydziaa:) no ja co prawda sie nie przeprowadzam ale takie solidne odkurzenie garderoby i jej zawartosci by sie przydalo!!! i pare worow gdzies moze wyladowac na smietniku, i miejsca troche bedzie:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam cala walizke do oddania, czesc rzeczy mi szkoda bardzo, ale nie ludze sie ze jeszcze kiedys sie zmieszcze w rozmiar 36...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze tobie andzia paczke zrobie:D:D jak juz tyle kilosow zrzucilas to pewnie teraz wszystko na tobie wisi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta Domi szkoda, że @ sie pospieszyła, u mnie też będzie chyba krótszy cykl, bo wg mnie owu była 11-12dc a nie ja zwykle w 15-16 dc, zobaczymy, jesli dobrze obstawiam to w weekend powinna mnie nawiedzić. Ciekawe jak tam u Beguni, to już z 10 dni po owu. Brydzia super z tą przeprowadzką, w Twoich postach słychac podekscytowanie i to mnie bardzo cieszy. Brydziu a kiedy wracasz do pracy? A co do koleżanek w ciązy to mam tak samo, zawsze lekka zazdrość, ale ostatnio to tak na maksa podziałała na mnie ciąża naszej sąsiadki, młode małżeństwo, od roku mieszkają obok nas, i jak zobaczyłam jej brzuszek to zrobiło mi się przykro :( Andziu nie czytaj za dużo i nie nastawiaj się na najgorsze, dlaczego piszesz, że możecie nie mieć szans na dziecko. Nawet tak nie myśl. Moja koleżanka złozyła z mężem wniosek o adopcje, jak słyszę o tych wymogach i procedurach, to się odechciewa. Podziwiam ich, że mają siłę walczyć i czekać jeszcze tak ok.2 lat na adopcję, a już 6 lat starają się o dzidzię i się prawie tyle samo leczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ja też nie dostałm Twojej buzi, maila masz pod nickiem. Brydziu jak masz coś w rozmiarze S lub 34 , to chętnie się załapię :) też muszę zrobić porządki w garderobie, części rzeczy już nie noszę, a i przydałoby się parę nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydzia nie, nic na mnie nie wisi a wre´cz przeciwnie - jeszcze ciut, ciut ciasnawe:(...ja sporo przytylam przez zime po odstawieniu fajek, do tego staranka i obawy by aby nie zaszkodzic ewentualnej ciazy (a raczej czyste lenistwo!!!), sprawily ze andzia urosla troche. Ale juz sie opamietalam i pomalu aby do celu, no i czuje sie duzo lepiej, brzusio juz nie wisi a wlasnie kiedy moge juz zalozyc stroj kapielowy to to cholerstwo mi wylazlo:(, i znowu do lekarza bo juz dwa tygodnie nie znika!! hej iti..staram sie myslec pozytywnie ale skoro krok po kroku eliminuje sie przyczyny i cos co mogloby byc powodem braku ciazy to do kazdego kolejnego badania podchodzisz jak by to mialo byc ostatnie:(, jak by to mial byc wyrok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj iti, 34 to ja nigdy nie nosilam:( wiec marne szanse. ale przejrze dzis jeszcze wszystko i jak cos wynajde to nie wyrzuce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, macie jakas pralke godna polecenia????bo wlasnie jade kupic...chce juz jakas porzadna, w kategorii cenowej 400-500eur. jest w media markt u nas teraz akcja, ze za moja stara nic nie warta dostane 100eur przy kupnie nowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od czterech dni mam zepsuty rowerek, dziś idę kupić brakującą część i będę znowu jeździć, bo dzis na pieszo do pracy. W weekendziek bylismy nad jeziorkiem, troszkę się opaliłam, w ogóle czs tak szybko w weekend mija. Zaczęłam czytać kryminały A. Christie, bardzo fajne, naprawdę jestem mile zaskoczona. Poza tym w tym tygodniu muszę !!!! skończyć pracę na studia a idzie mi kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia co do pralek, to ja mam Candy klasa A+ to ten sam producent co Hoovera, oszczędne, moja zuzywa coś ok. 48l w podstawowy programie w 60 stopniach. U nas godne polecenia są pralki polskich firm. Zwróć przede wszystkim na zużycie wody i na rodzaje programów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomoge brydziaa:(, tez jestesmy na kupnie pralki ale to po wakacjach, chociaz z nasza pralnia na dole nie jest zle - trzy pralki, dwie duze suszarki do tego prawie zawsze kiedy chcesz wolna jest... poki co kupilam nowa mikrofale, z grilem i takimi tam bajerami...:) a, i samochodzik juz upatrzony corolle gdzies we wrzesniu;););), i juz sie doczekac nie moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystkie beda w klasie AAA, obroty ponoc wazne zeby 1400 bylo, juz troche sie informowalam. pojde dzis sie zorientowac w aktualnych modelach, troche popytam, a potem jeszcze te upatrzone w internecie przetestuje. jutro wysle mojego M zeby kupil. przynajmniej unikniemy klotni w ten sposob;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam obroty 1000 i pranie jest prawie suche, jedynie pościel czy do ręczników mogłoby być 1200, 1400 wydaje mi się dużo. Ja mam model ładowany od góry, bo tylko taki pasował nam do łazienki. Pewnie, najpierw trzeba obejrzeć co oferują, potem się zdecydujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ide sama to musze przyznac ze zawsze znajdzie sie jakis mily pan ktory mi szczegolowo objasni kazdy model ;););) dlatego celowo ide sama!!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no brydziaa...zeby ci az za szczegolowo nie zaczal wyjasniac jak te obroty dzialaja;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, niech wyjasnia co chce, byle duzo i konkretnie, tak naprawde chodzi mi o rozice miedzy poszczegolnymi modelami. jak sie jest milym to nawet panowie podszepna , ktore modele najczesciej wracaja do reklamacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu ja mam Ariston XXL129H, jestem z niej zachwycona, ma szufladę na pranie, 7,5 kg wsadu, 1200 obrotów i wkłada sie pranie normalnie, jedyny minus że jest trochę duża (ze względu na szufladę, ale nie trzeba sie schylać bo beben wysoko, wiec jest też tego plus), jet tez wersja to samo ale bez szuflady, ogólnie linia AQualtis z tej firmy to podobne pralki, do wyboru do koloru i wymiaru jakie si.e chce no i niezwylke ładne, tez niedawno kupilismy wiec sie orientuję nieco, podobno Bosh też są dobre ale zwykłe i proste, jeśli ktoś lubi tradycyjny wygląd pralki, wiem ze niektóre mają też funkcje ze nie ma w nich bakterii i grzybów co jest ważne dla alergikó, nawet takie cuda już są ... zdania są różne, niektórzy wolą ładowaną od góy, są mniejsze i sie mieszczą do łazienki,powodzenia i miłych zakupów kobitki zdjęcia wszyswtkim wysle jak znajdę chwilke bo dziś sie źle czuje, taki upał, i oparzyłam przed chwila z tego pospiechu dwa palce, piecze jak diabli...., spróbuje zajrzeć wieczorem Luksorek dziekuję za komplemencik!:) he he, staram sie byc osobą miłą i uczynną dla wszystkich ale nie zawsze mi to wychodzi na dobre , bo ludzie są rózni, buzoaczki dla wszystkich, Domi głowa do góry! oby to była twoja ostatnia@ na długi czas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke... Tak wiec...jesli chodzi o te krotka druga faze to faktycznie mozna wyregulowac lekami np. duphastonem. Tyle tylko, ze musze z tym czekac do wizyty w Polsce, bo tu mi go nie przepisza. Druga sprawa to hsg...doczekalam sie w koncu. Wyznaczono mi badanie na wtorek 26 czerwca. 16 dzien cyklu:( czyli ze staranek nici w tym miesiacy, bo mam zakaz do badania:(:(:( No chyba, ze owu sie przesunie, ale na to bym nie liczyla:( Andziu...bedzie dobrze...zobaczysz. Poza tym jak jajowody sa niedrozne to chyba jeszcze w gre wchodzi laparoskopia z tego co wiem. Mysle, ze nie ma sie czym martwic, bo wszystko bedzie ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki :) U nas kolejny dzień upału.:( Co do adopcji to nasi znajomi tez juz adoptowali dzidziusia, jest sliczny.Jest wcześniakiem Urodził sie w 5 miesiacu ciązy. Bo jego mama go niechciała, i brała tabletki na wywołanie porodu. Co za straszna kobieta :( Ale na sczęście chłopczyka uratowali , szczegułów nieopowiem bo się przerazicie, ale moim zdaniem ta kobieta powinna siedzieć za kratkami. Tak poza tym piersi mnie bolą , jajnik z torbielą tez, ale mam nadzieję ze torbiel sie wchłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi a dlaczego tak pozno masz hsg???ja mam w 8 dc... a, i dlaczego do zabiegu niet sexu???ja tam wczoraj szalalam;)..a moj gin nic nie mowil, jedynie to zeby dzien przed nic i po zabiegu sie nie kochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do laparoskopi to jak juz pisalam - tutaj sie tego nie wykonuje (bardzoooooo zadko jak juz cos), plastyka jajowodu owszem, pewnie pojechalabym do Polski ale i tak Domi ona nie zawsze pomaga, zalezy jaki stan jajowodow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze sobie i pije piwko dla rozluźnienia. Rozmawiałam również z Krzyskiem na temat dziecka i podałam mu prosty przykład, że on ma ważne sprawy które sa w jakimś sensie połaczone z jego zyciem i np. dla mnie jest wżna rodzina, slub, dzieci. I tak samo chciałbym dobrnąc do celu ale ja bym chciała to zrobic razem z nim . No i wkońcu w tym momencie dotarło to do niego i sie mnie zapytał kiedy zaczynamy ,no ale mi sie wydaje że jest troszke za późno chyba że to się teraz stanie nieswiadomie, to tez mi powiedział, żebym poszła do apteki , zaczełąrobic testy owulacyjne i zaczniemy sie starać.Ale faceci są dziwni i zarówno trudni co do myslenia. Ale niezrozumcie mnie źle inaczej sie niedało mu wytłumaczyć. Poprostu chciałąbym aby nas lączyło cos więcej niż ślub, i psiurka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu nie zakladaj nagorszego...bedzie dobrze!!!Ale ja wiem...ja tez tak mam. Wole miec plab \"B\" w zanadrzu...tak na wszelki wypadek. Ja mam tak pozno, bo nie ma miejsc wczesniej. Czekam juz trzeci miesiac. Teraz akurat mieli luke, w ktora moglam wskoczyc. Mysle, ze babeczka jak ostatnim razem dzwonilam to mi ja zaklepala, bo powiedzialam, ze mam w miare regularne cykle. I gdyby przyszedl o czasie to byloby ok (w 14 dniu)ale niestety przylazla wredota wczesniej. Nie chcialam wybrzydzac, bo na koeljny termin moglabym czekac kolejne trzy miesiace. A seksu niet, bo jakby doszlo do zaplodnienia to zarodek moglby byc \"pchniety\" dalej do jajowodu i groziloby to ciaza pozamaciczna. Takiego wyjasnienia mi udzielono. Na chlopski rozum to moze cos w tym jest. Przepraszam, jesli troche chaotycznie, ale mezu mnie pogania:( Kolorowych snow,papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze na chwilke wracajac do laparoskopi. Moze nie zawsze pomaga, ale mozna sprobowac. I w takim ukladzie to najlepiej w Polsce. Ja znam przypadek, ze wlasnie laparo pomogla i to odrazu:) A jak sa lekkie zrosty to samo hsg moze pomoc, bo plyn \"poprzepycha\" jak gdzies \"zapchane\":) Ale tfu, tfu...zadne laparo nie bedzie potrzebne!!! I tego sie trzymajmy!!! a teraz juz naprawde \"dobranoc\" ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×