Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

was problem ponownego skrecania nie dotyczy, bo czeste przyprowadzki wam nie groza:), proponuje sie skupic na wytrzymalosci, moze M poskacze troche po lozku, no bo w koncu kto wie ile par nozek w kolenych latach bedzie wasze lozko molestowac.moje z ikei by czegos takiego nie wytrzymalo, juz jak kot skoczy-a kot swoja mase ma, spaslam go kurcze- to grozi zawaleniem:P ja z lozkiem mam przechlapane, bo dla mojego M standardowe 200cm dlugosci to duzo za malo. w efekcie koncowym mamy dwa lozka zlaczone, w sumie powierzchnia do spania 230/200. ogromniaste, strasznie duzo miejsca zabiera:( ale tak to juz jest jak sie ma meza wielkoluda w dodatku nie lubiacego jak mu nogi wisza;) pewnie ladnego lozka sie nigdy nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu przepraszam faktycznie nie doczytałam dokładnie, ale boli mnie dziś głowa od tych upałów a poza tym mam tysiace myśli na raz. Kurcze to sie faktycznie musimy zastanowić, bo oglądalismy różne i ta sypialnia z ikei wygladąła właśnie najporządniej i wogóle, przeprowadzać sie z nią nie będziemy napewno, tylko chodzi o to ze np, BRW (Black REd White) sa o wiele tańsze, tylko my mamy wysoko i są w związku z tym szafy za niskie,ale kurcze one są lichutkie te meble, te z ikei wygladąły na zdecydowanie bardziej pojemne i porządniejsze i w sumie to były najdroższe w porównaniu z innymi firmami, taka duza sypialnia jak by nam pasowąła i sie juz prawie zdecydowaliśmy ale w takim razie trzeb to jeszcze raz przemyśleć dziękuję bardzo za rady, jak juz wydac kasę to przynajmniej na coś dobrego buziaczek!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia a czy nie mozna łóżka na wymiar zakupić zamiast dostawiać bo to penie niezbyt wygodnie dla was?, ale pewnie takie na wymiar też bedzie drogie, chyba ze znajdziecie gdzieś jakieś większe rozmiary łóżka, moze są, niewiem bo nie orientowałam sie jeszcze, my w każdym razie też chcemy takie największe bo mamy 16m2 sypialnie wiec duze szafy, duże łózkobo sie zmieści i mam nadzieję ze będzie w miarę dobrze wygladąło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu, na pewno bedzie ladnie:D:D wiekszosc moich znajomych w polsce meble robi na zamowienie i wcale nie wychodzi wiele drozej niz ikea. ale tak dokonca to sie nie znam. dokladnie sie zorientuje jak bede planowac zakup nowych mebelkow;) ogolnie nie chce cie zniechecac za bardzo, bo moze akurat to wyrko ktore chcecie kupic jest porzadniejsze. tutaj meble na zamowienie, czyli lozko w naszym wypadku, sa nie do oplacenia, ogromne koszty, z polski tez takiego kolosa chyba nie przewioze. ale powiem ci ze kiedys napewno damy rade , przynajmniej mocno wierze ze kiedys bedzie nas stac. a jak nie to samam zbuduje , hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobirtki:) Jestem wściekła bo testów jeszcze niema, troche teraz mamy urwania głowy bo kupujemy samochód. I prawdopodobnie w październiku jedziemy do Anglii do pracy. Normalnie jestem padnięta. Mały dał mi dzisiaj popalić. Boli mnie głowa.:( Ale juz mam weekend więc odpoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam sie tylko na jakis czas z zalem wielkim pozegnac:( bede za wami tesknic!! az 3 tygodnie nie bedziemy mieli internetu. od srody wracam do pracy, moze tam mi sie uda jakos skorzystac, ale pewnikiem to nie jest bo moi szefowie bardzo wytrwale surfowanie podczas pracy tepia. w kazdym razie wroce na pewno wkrotce na stale;) zycze wszystkim najpierw udanego weekendu, potem duzo spokoju i dobrego znoszenia upalow naszym przyszlym mamusiom i oczywiscie duuuzo szczescia naszym staraczkom, niech poczatek lata przyniesie wam duzo duzo szczescia!! wielkie buziaki❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czolem:) Luxor - no to bedzie corcia, fajnie...niech zdrowo rosnie i mamie kopniaczki sle ale delikatne;) brydzia - super wiesci...dobrze ze obeszlo sie bez zadnych infekcji i tym podobne, teraz do wanienki i popluskac sie ostatni raz:) my mamy wanne i powiem szczerze ze nie wyobrazam sobie zycia bez niej:), nie lubie dlugich kapieli a mimo to wody po brzegi, piana i babelki...mamy tak wielka lazienke ale tak beznadzijnie rozmieszczenie ze szok :( planujemy pozmieniac kiedys wsio i prysznic sie zmiesci:) no wlasnie, jutro zafunduje sobie kapiel bo ostatnio po tym hsg tylko prycha i co ciach, prach:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bedziemy tesknic,ale moze uda sie wpadac w pracy:) w jakich godzinach bedziesz pracowac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam dziewczynki zdjątko na poczte tylko Beguni adresu poczty niemam. Jeżeli kogoś przeoczyłam to dajcie znać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA - powiem ci ze nasza sypialnia z ikei nie przetrwala dlugo:( nie wiem, moze taka feralna byla ale raczej kiepski material... i do tego ja ja skrecalam a gdy mocniej sie srubki dokrecilo to poprostu pekalo w tym miesjcu:( no i nie wiem czy przetrwalaby roskrecenie i ponowne skrecenie... http://www.ikea.com/se/sv/catalog/products/S69825565 tu masz linka... moim zdaniem troszke dolozyc i kupic cos co bedzie latami sluzyc ...i pamietaj - najwazniejsze to dobrac dobry materac, my mamy hästansa i jest genialny...¨ a, i przepraszam, najwazniejsze to miec z kim spac;););) a u Was niebawem trojka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki andzia, ja tez nie chce sie z wami rozstawac 😭😭😭😭😭😭]😭😭😭😭]😭😭😭😭]😭😭😭😭 pracowac bede od srody do niedzieli 14-22, wiec w jakis dziecn na pewno uda mi sie zajrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia, piesek super slodziutki. a gdzie twoje zdjecie?????????????:D:D:D wysylaj i to juz!!! andzia, dokladnie tak samo bylo u nas. to drewno takie licho ze sie przy skrecaniu rozpadalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej menia, a Twoje zdjatko????dalej, wysylaj nam:) ja ide na filmik, milej nocki babki🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemoge usnąć , Krzysiek śpi , Bąbel tez spi a ja niemogę. Moge wam wysłać moje zdjatko , pod warunkiem że wy tez wyslecie swoje:) Bardzo bym chciała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewcznki:) U mnie pada deszcz i jest burza. Fajnie:) Jestem padnieta i wcale sie niewyspalam, zaraz wezme sie za sprzątanie i bede miała spokój. Mam nadzieję że dzisiaj ktos zajrzy na topik:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki no to w takim razie musimy sie dobrze zastanowic, kurcze a tak sie nam podobała, ale widzicie jak to dobrze wiedzieć, ze to drogie a wcale nie za dobre, to teraz mamy znó problem bo długo wybieralismy i nie mogliśmy sie zdecydować, a czy ktróaś z was słyszłąa o Black Red White (BRW) takich meblach? czy te są lepsze? bo nam wydawąły sie tez liche, Andzia ja kompletnie nie rozumiem po szwedzku ale mam stronę ikea po polsku tez :) u nas sie ochłodziło wreszcie bo mnie upały dobijały juz kompletnie, dziś sobie pofolgowałam z jedzonkiem i zjadłam jajecznicę pycha!!!!, m w pracy, a ja wreszcie mam wolny dzionek! zamierzałąm sie wyspać a tu 4,45 i koniec snu, a jak ponownie zasnełam to mnie sąsiad koszacy kosiarką o 7,00 obudził, wiec poszłam do sklepu, zjadłam śniadanko i postanowiłąm do was zajrzeć Brydziu bedziemy tesknić, postaraj sie choc w kilku słowach napisać że u ciebie wszystko w porządku:( nie zostawiaj nas i wracaj szybko) mnie też chyba za niedługo czeka taka przerwa, jak narazie mam tu pustostan i właśnie tylko komp stoi ale tez musimy go za jakiś tydzień przenieś oj oj, ale póki co bedę zaglądać Luksorek ja też mysle że będzie dziewczynka!!! a czy ty też tak masz że jak wstaniesz rano to brzusio malutki ze przwie ciaży nie widać a potem w ciągu dnia go przybywa i wystaje do przodu??? bo ja tak amm i wiezorem jest duzo większy niz rano, ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek to znaczy mysle że u ciebie będzie dziewczynka, bo co to u mnie będzie to nie mam pojęcia he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witaj Oluś, co do mebli to my właśnie mamy BRW :P i jestem baardzo zadowolona! :D wiesz Olka, to tez zależy które meble, nie wszystkie wyglądają stabilnie i trwale, my praktycznie większosc mebli mamy z BRW :) w dużym pokoju mamy komplet z resetu , w kolorze wenge i do dziś jestem w nich zauroczona ;) a mamy juz je od roku, nic nie odpryskuje, nie odpada, przy skrecaniu rownież nic sie nie działo :P co do brzusia, to jak wstaje to mam go :P choć to prwda, jest nieco mniejszy :) a najbardziej widoczny na koniec dnia :) i po rozmowach z koleżankami cieżarnymi, wiem,że to norma :) Menia!!! ja nie dostałam Twojego zdjecia! 😠 tylko psiunia, słodziuchny...:) ale Ty sie nie wymigasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze Olus, wcale te meble z BRW nie są takie tanie :o tak jak juz pisałam, cena i jakosc zależy od kolekcji :) BRYDZIA!!!!!!!!!! nie odchodź!!!!!!!!!!! 😭😭😭😭😭 i postaraj sie przechytrzyc szefa w pracy :P sprytna z Ciebie dziewczyna, dasz sobie rade :) czekamy wiec...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek z nieba mi spadłaś z tymi wiadomościami, widzisz mnie sie meble BRW strasznie podobają, i moi rodzice mają z tego sypialnie i jest piękna zresztą ja planuję jadalnie z nich urządzić bo mają najlepsze stoły, krzesła, i kredensiki najpiękniejsze, tylko chodzi o to że jak oglądalismy sypialnie to w sklepie te meble, moze były fatalnie złozone, ale wszystko sie kiwało na boki, pytałam mojego taty, on mówi ze jak sklejał szfę w sypialni (a mają dosc dużą) to powbijał gdzieniegdzie gwozdziki zeby było stabilniejsze. Wiec chcielismy sobie też z tego systemu zakupic ale najwyzsze szafy mają 210 cm, a my mamy wysoko, wiec szkoda nam tego miejsca, i dlatego pojechalismy do ikei zobaczyć co i jak i sie okazało że owszem nie wszystko fajne ale jedna sypialnia nam wpadła w oko, bo łóżko duze takie jak chcemy, szafy dostawiane, o wysokosci 239! wiec najwyzsze jakie widzielismy, dwia stoliki nocne i komoda, wszystko wygladło stabilnie i porządnie, pakowne bardzo no i tym sposobem byliśmy juz zdecydowani, ale porównując cenowo, jak policzyłąm ile by wyniosła sypialnia zBRW a ta z Ikei tto wyszło ze ta z ikei jest drozsza o ok 2 tys zł!!!, wiec dlatego napisałam ze te z ikei tak drogo wychodzą, niewiem teraz mają jakies obniżki, moze będzie taniej Wiem wiem, luksorek ze BRW tanie nie są, moi rodzic też dosć duzo za sypialkę dali ale mówię ci w porównaniu z tą ikeą wychodzą taniej, i to jest duzy plus tylko gdyby mieli wyzsze szafy! tak to jest z tymi domamo, mamy wysokow pokojach i ciezko umeblować, bo z BRW to jedna szafa to dla nas za mało a dwie sie nie zmieszczą:(:(:( i tak to jest że te z ikei nam spasowały bo sie dokupuje i dostawia ile chcesz, i jest tez szafa rogowa, oj oj, trzeb to przemyśleć jest jeszcze innny wariant, zamówic szafy w firmie która zrobi to na wymiar , ale wtedy trzeba osobno łóżko pod kolor i reszte dokupywac niewiadomo gzie, a i tak nie jest to komplet bo zawsze sie różni, i co tu zrobić:( Luksorek dziekuję bardzo za odpowiedź, a z tym brzusiem to mnie uspokoiłaś bo juz myślałam ze cos z dzidzą nie tak:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olu :) Jestem zła bo testy jeszcze niedoszły, nadal bola mnie piersi , torbiel jeszcze chyba mam bo mnie pobolewa, biore luteine i no zobaczymy jak dalej bedzie. A do tego jest wstrętna pogoda. A u ciebie Olu co słychać??? :) Jak tam dzidziuś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak po za tym tez jesteście wredne bo zadna mi niewysłała mi swojego zdjatka ;> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu, co do testów to sie tak nie stresuj :) bo i tak teraz z nich nie skorzystasz, bo o ile dobrze pamiętam to u Ciebie gdzieś ok 20 dc... więc musisz poczekać na @ i wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia zaraz fotkę moją ci wyslę, myślałam ze juz wszystkim wysłąłąm U mnie dobrze dzis dzień wolny i wreszcie chłodniej Za półtora tygodnia may usg, i choc lekarz powiedział ze płci nie bedzie jeszcze widać ja mam nadzieję ze jednak zobaczy, to będzie 22 tydzień wiec teoretycznie powinno być już widać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Luxorku ale juz taki typ człowieka ze mnie jest ze duzo mi niepotrzeba aby sie zdenerwować. Praktycznie to ja sie bardziej denerwuje tym że niebęde miała co sprawdzać bo znowu niedostane@ ale oby tak niebyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×