Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

moge powiedziec koledze ze mam tu kolezanke , ktora chce sie nim troche \"pozajmowac\", mam go poprosic???masz do wyboru jezyki niemiecki, angielski, francuski i jakas afrykanska wersje francuskiego:P:P:D:D:D nazywa sie Hipolit i calkiem niezle wyglada, ale ja go nie lubie;)taka ze mnie zolza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz na wstępie mi go obrzydziłaś...HIPCIO hahahahahah:D:D:D:D:D a język to nie potrzebny by sie dogadac :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz mamy imie gdyby sie okazalo ze jednak twoja coreczka ma klejnoty miedzy nozkami:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie przesadzaj ;P:P:P:P:P bleeeeeeeeeeeeeeee............. zawsze z Wiki mozę zrobic sie Wiktorek :D:D:D i po cichu na to licze :P:P:P by miec wojne z M. z głowy :P:P:P a Lenka bedzie następna :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dominiczko :D ❤️❤️❤️ a Ty Kochana co dziś zakupiłaś ? :P:P:P tylko nic juz o ciachach nie mów, bo znowu zaślinie cały monitor ;P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee, wiktor jest kiepskie do zdrabniania:P:Pa taki hipolit to jak znalazl:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam nadmienic,iż juz mi troszke jezyczek zdretwiał :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o jedzeniu ani mru mru bo ja dzis na dwoch jablkach jade.....blagam!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy zberezniki jedne..nie wstyd wam ???mezatki i to jedna przy nadziei???;););) ciesze sie ze nastroje was dobre nie opuszczaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, a moze by tak kanapeczki wyjąć z torebeczki i przesuszyc ...hmmm....słonka u Was brak...grzejników tez...:P ale kolega zapewne goracy, więc mógłby użyczyc troszke swojego ciepełka, co bys z głodu nam nie padła :D:D:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, u nas burze minely i swieci sloneczlo:P:P a kanapeczke dawno wyrzucilam, nie dalo sie reanimowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wamalam pyszne ciacho z truskawkami:) w autko wsiadlam i do supermarketu bo juz nie moglam..1,5 miesiaca bez slodkiego..no moze lody wielosmakowe czasem byly :p ale to sie nie liczy przeciez:p:p:p, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po sprzatanku juz wspomnienie tylko zostalo:) Obiadek tez juz zdazyl sie strawic. Przed chwila wpalaszowalam cala miche truskawek z cukrem i smietana. Dogadzam soebie...a co:) Teraz jeszcze mam ochote na jakies winko, ale nie bardzo mam co. Tzn mam jedna butelke takiego lepsiejszego, ale to na sepecjalna okazje trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogolnie to dola zlapalam bo sie z moja siora poklocilam kolejny raz:( a, do dupy to wszystko...zaciagnela kupe dlugow w Polsce i co i teraz nie ma tego jak zplacac:(.. cp nuz to kolejna osoba sie o zwrot dlugu do mnie zwraca - jak nie e-meilowo to telefonicznie...mama juz jedna pozyczke za nia zplacila i szlag mnie trafia... dobra-spoko andzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi, poczatek lata to jest SPECJALNA OKAZJA ;):) do tego w takim towarzystwie jak nasze to juz w ogole rewelka!!!:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, nastepna o pyyysznościach :P:P:P:P:P i jeszcze o procentach!!!!!😠 ja chyba sie wsciekne do konca karmienia 😭 czyżbym była uzależniona....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragne nadmienic, ze z wypadu do mista wrocilam z pustymi rekoma. A to nielada wyczyn dla mnie:) Ale za jakis tydz lub dwa zaczna sie wyprzedaze i wtedy to wole nie myslec co sie bedzie dzialo. Pewnie M. mnie z domu wywali za nadmierne wydawanie pieniedzy. Co z tego, ze taniej jak sie i tak kupi za dwa razy wiecej, no bo przeciez to okazaja niebywala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, my Cie zaraz z tego dołku wykopiemy :P:P:P Kochana, wiesz jak to jest z rodzina...ja tam powiedziałam sobie kieyś,ze mam ich w D*** :P choć nie powiem, rez czesto gesto sie zamartwiam niepotrzebnie! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, we mnie wstepuje diabel jak tylko napis SALE widze:O a u was tu juz!!!ale co tam, jeszcze troche i bedziemy tylko o dziecku myslec, to nasze ostatnie takie egoistyczne podrygi na dlugi czas, wiec szalejmy poki mozna:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Domi - no to dawaj..przecie ostatni weekend z andzia przed wakacjami:(...no, za tydzien andzia odcieta od swiata bedzie juz chyba ze sie u mamy pod telefon podepne... ale u siory pare dni w krakowie bede zo lukne do Was:)... a, i andzia grzeczna:).. chociaz nie!!!ostatnio to jakis diabel e mnie wztapil i nawet dwa razy meza w nocy obudzilam tak sie andzi chcialo:):):):):d:d:d..hi i nie dlatego ze musiala rzecz jasna z milosci to wszystko;) andzia, andzia, stop it!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...luxorek zorganizuje drugie spotkanko, my bedziemy abstynentki-brzuchatki, a ona na zlosc nam bedzie sie raczyc najrozniastymi trunkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze andzia, dopiero co na dobre wrocilas a juz znowu chcesz nas opuszczac, buuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×