Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

dokladnie domi, zaloze ci jakies wielkie przyciemniane okulary typu gucci, na reke dostaniesz malego paskudnego pieska z kokardka i bedziemy robic teatrzyk:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Brydziu...ten pomysl coraz bardziej mi sie podoba. Juz sie widze oczami wyobrazni z jakims malym, ujadliwym latlerkiem:) Witaj andziu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris ......fuuuuujjjjjjjjjjjjjj :P:P:P:P:P aż mi sie odechciało kolacji :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wpalaszowalam ciacho....jedno, ale... jest jeszcze drugie w lodowce:) Nie zebym taka lakoma byla... Skoro bylo w dwupaku to przeciez nie wyrzuce, nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze tak wtryniłam sie z tabelką :P alechciałam żebyscie wiedziały kiedy foczka planuje sie rozmnożyc :D i przy okazji wykasowałam Shive i Miske...:( nie wiem czy dobrze...ale jak ktoś od 4 miechów czy wiecej nie pisze z nami...moze i stare staraczki by uporządkować??:P Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....??...5.07 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 16....07.07 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..15.....17.06 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....12.....19.07 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........18.06 brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81....26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06 .80...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj M wczoraj super zapiekanke ziemniaczana zrobil, jedna porcje zjadlam kolo 12 na sniadanie, jedna do pracy wzielam, trzecia wpalaszuje wieczorem i jutro od nowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za tym, by dziewczyny ktore nie pojawiaja sie juz wykasowac. Jesli wroca to zawsze przeciez moga sie na nowo do tebelki zapisac, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc sie robi :D Jak ktoś zawita do starych wyjadaczek to sie zaktualizuje :P nie wiem czy nas za duzo nie wykasowałam :D bo jakoś tak skromnie się zrobiło :P:P:P Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....??...5.07 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 16....07.07 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..15.....17.06 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....12.....19.07 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06.80...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czystki naprawde wyszły :P:P:P ależ nas tu mało, ale za to jak gwarno! :D:D:D:D jak przekupki na rynku :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam sie skrocila tabelka... niezle ciecia luxorku poczynilas;) ale dobrze...teraz jest porzadek...wiadomo kto, co i jak i kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myslicie ze kogoś trzeba wskrzesić to przywróćcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki z przykroscia musze Was powiadomic, ze bede miala goscia za chwile. Wlasnie dzwonil kolega, ze jedzie juz do nas. Tak wiec ja zmykam, ale postaram sie jeszcze pozniej zajrzec:) A wogole to ostatnio u nas jak za starych, dobrych czasow. I to mi sie podoba! Tak trzymac dziewczyny! Milych ploteczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uppppppppsssssss..........ale gafa! :P wybacz rossignolko :) nie zauwazyłam,że ma date @ wpisana na czerwiec.....jakos mi sie wydawało ze juz dawno jej nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×