Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Hej wszystkim. Wpadam tylko na chwilke. Dac znak zycia:) Brydziu ciesze sie, ze sukienka sie podoba. Wszystkie ja chwalicie wiec wyglada na to, ze dobrego wyboru dokonalam. Wybaczcie, ze tak krociutko, ale M mnie wola na film. Zajrze jutro, bo bede musiala tabelke zaktualizowac. Pozdrawiam Was wszystkie. Buziaki, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi jednak paskuda przylazła Sukienka bardzo ładna, taka seksowan i letnia. Ślicznie wygladasz, a co dopiero na weselu, fiu fiu.... Ja dziś byłam na siłownii i w szatni jest waga, koszmar jakiś, nie wiem co mnie podkusiło, ale się zważyłam i jestem załamana :( jakieś 2 tygodnie temu, jakis tydzień przed @ ważyłam prawie 46 kg, a dziś 43 buuu.... J anaprawdę nie wiem co mam zrobić, by przytyć, wcale się nie odchudzam, jem nawet duzo, co potwierdzają znajomi a waga ani drgnie w górę. Zastanaiwam się nad kupnem białka i węglowodanów, ale najpierw zapytam gina czy mogę. To jedyna moja szansa na parę kilo do przodu. Mój gin moją niedowage stawia na pierwszym miejscu powodów braku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti...jeszcze nie przyszła, ale to juz kwestia godzin. Zapewnie zaleje mnie w nocy. Iti ważysz 43 kilo? Ile masz wzrostu? Tak czy siak...to mało. Może powinnaś pomyśleć o wizycie u dietetyka, który opracowałby specjalna \"tuczącą\" dietę? A jak chcesz to chętnie oddam Ci parę kilo. Ile chcesz? 5?10?15?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo :) Domi, alez sexy wyglądasz :D napewno powalisz wszystkich na kolana ;) a gdzie fotka kapelusza? ;) itus, ojej....to faktycznie bardzo mało ...ja wyglądam w miare \"normalnie\" :P tzn, fałdek i oponek kilka jest :D i wze 63 ! :D kurde to az 20 kg óznicy...niezle...i mysle ze lekarz ma racje z ta waga...spróbuj jakos przytyc 👄 bedzie lepiej :) Andzia, wstawaj no! ;) Brydziu, jak jazdy?? :) i jak mała kopaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku...tu macie kapelusz: http://www.marksandspencer.com/gp/product/B0012Y91CQ/sr=1-40/qid=1213535586/ref=sr_1_40/202-2666379-8923854?ie=UTF8&node=&m=A2BO0OYVBKIQJM&keywords=&mnSBrand=core&size=9&rh=n%3A43189030&page=5 A teraz juz naprawde znikam, bo film sie zaczyna. Mialam sie wczesniej polozyc dzis, ale M namowi mnie na film. I znow sie nie wyspie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! ale zajebisty! :D no nie...pobijesz zapewne i panne młodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no całe 43,1 kg tyle wskazała waga, a wzrost jakieś 160-162cm, Domi chcę 10 kg i wystarczy ;) Jak mi lekarz pozwoli to kupuję białko i będę tak próbowała, ja juz przechodziłam diety z pączkami, drożdzówkami, jem normalne posiłki, zreszta szkoda słów. Mam mega przemianę materii i tu jest pies pogrzebany. Ach powalczymy i o te kilka kilo. Podbnoż przy clo się tyje..... a potem będzie po owu duphaston, może trochę hormony ruszą i przytyję. Wiecie co cieszę się, że odstawiłam clo, miałam po nim zaburzenia widzenia. Było o tym napisane w ulotce, ale przeraziłam się strasznie, że mi wzrok siada, na szczęscie dziś juz minęło, bo clo odstawione. Domi kapelusz b. elegancki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi to dla Ciebie z Boćka: \"Kupiłam mu L-Karnitynę (ale ruch plemników nie wzrósł), jakiś specyfik z cynkiem i selenem o nazwie penigra - taki dali w aptece, zestaw witamin, a co najważniejsza luźne gatki:). Po miesiącu i 10 dniach z 3,6mln żołnierzy zrobiło się 12 mln\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sientoperek;) itus - 43 kg???? oj malusio, malusio cie:( No i tu moze szkopul tkwi??? To stanowczo za malo - trzeba do lekarza sie wybrac - specjalna diete przygotowac a potem to ino wypatrywac brzusia ladnego... Moze organizm wlasnie wie ze ciaza teraz to duze ryzyko??? Trzymamy kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja przy śniadanku :) Dominika ja też chce zdjecia 😭 Ja nie dostałam 😭 ;) Ituś kochana to Ty straszna kruszyna jesteś. A Ty czasem nie gubisz wagi przez tą siłownie? Masz dobrany specjalnie program żeby nabierać masy a nie chudnąć? miłego dnia. U mnie piękne słonko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No Andzia tragedia z tą wagą, normalnie ważę ok. 46 kg, ważyłam się jakieś 45,70 kg jak dobrze pamiętam. Ja stosowałam już różne diety na przytycie z marnym skutkiem, wiem, że po owu waga skoczy do tych 45 kg, czyli standard. Najwięcej w życiu ważyłam niecałe 48 kg i tak jakoś krążyłam wokół 46-47kg, aż do momentu rozpoczęcia tu pracy. Dwa kilo mnie :(. Sama nie wiem co robić. Znajomi polecili mi białko+węglowodany, tym bardziej, że chodzę na siłownię, Będę się widziała z lekarzem w tym tygodniu to go podpytam. Eulalio tak trening mam na przyrost masy mięśniowej pod okiem trenera ;) Dziś szefa nie ma, ale luzów tez nie więc zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooooo :) nareszcie cieplej! :D juz myslałam,że lato odeszło na dobre :P choc tak naprawde to jeszcze go nie ma :P Mam chwile, wiec sie melduje :) Ola juz spi od 9...co do niej nie podobne :) zwykle w dzien spi max 40 min :P Czy lubi ktoras z was prasowac? :D bo mam wielką kooopę :P Andzia, jak tam??? jakies zachcianki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu slonce - no to dla odmiany jak nigdy (bo zazwyczaj wszyscy chca pare kilo mniej:) ) oby przybylo pare kilosow:D:D:D... ale 43 kilogramki to malusio!!!! Luxor - no to dziecie spioszka masz:D:D:D.. Juz duza panna to i ladniej spi - super;) A ja? U mnie ok - moj M i do tego moja siora tak mnie rozpieszczaja ze ja nie wiem jak to bedzie jak ona pojedzie:D:D:D... Ale fajno - gadamy, lazimy godzinami - zdjatka podesle jak na laptopa wrzuce ale to za tydzien pewnei;) A zachcianki??? Nie mam , buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, lo matko kruszynka z ciebie, ale pewnie juz zawsze tak bylo co??niektorzy maja po prostu taka urode. moj brat tak ma-szczesciarz. nigdy az do teraz nie wiedzialam co to za bol chcec przytyc a tu nic..nigdy nie maslalam ze to powiem, ale definitywnie latwiej jest schudnac. andzia, jak ten czas leci, ani sie obejrzysz a pierwszy trymestr minie!!jutro do lekarza tak??mam nadzieje ze dorwe na wyjezdzie internet by przeczytac jak wrazenia. twoja dzidzia sie juz fajnie ruszac bedzie, zobaczysz! no a teraz news dnia: MAM OD DWOCH GODZIN PRAWKO!!!!!!!!!! cud nad cudami...mialam szczescie, super milego egzaminatora, latwa trase, gdzies 10 min oddechu na autostradzie, no super, nadal nie moge w to uwierzyc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxorek, ja lubie prasowac, ale dzis wyjatkowo nie:P:P w nocy kurcze wcale nie spalam z nerwow, a teraz zasluzylam sobie na mala rundke zakupowa:P:P:P jestem bakruten, ale jakis ladny drobiazg mi wystarczy jako nagroda:P aaaa, podliczylam sobie koszty. prawko wynioslo mnie w sumie 2200eur. az mi sie cieplo robi jak o tym mysle. u mojego M bedzie troche mniej, ale podobnie. za tyle kasy juz bysmy calkiem fajne autko kupili. jak ja zaluje ze nie zrobilam prawka jako malolata w rodzinnym miescie gdzie czlowiek kazdy zakret na pamiec zna:( ach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa Gratulacje brydzia;) - ja tez za pierwszym razem zdalam:D:D:D:D... super - zawsze latwiej bedzie!!! noooo - czas pedzi niemilosiernie - ino patrzec jak nasze pociechy chodzic beda a tu tak niedawno Luxor, eulalia, OLKA w ciazy byly;)... A jutro to sie pobucze pewnie jak mi dziecie fikolki bedzie wyczyniac:) bo ostatnio to w strachu bylam - ale lezki i tak lecialy;) A Ty jak sie czujesz>+??? znaczy WY:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY sie czujemy w miare ok. kregoslup (krzyz) mnie boli bardzo jak dluzej siedze, w pracy to czasami po paru godzinach siedzenia sie podniesc nie moge:O brzuch ogolnie pobolewa czasami i dzisiaj rano myslalam ze puszcze pawia, nawet sobie reklamowke w poblizu przygotowalam;) ale by bylo...:D mala fika, czuje ja dosc czesto na szczescie. wg mojej wagi przytylam juz ze dwa kilo, ta u lekarza mnie jakos nie lubi i pokazuje zawsze mniej. mam jeszcze troche czasu do nastepnej wizyty, mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze choc kilogram nadrobic;) apetytu nadal niet:( ogolnie nie jest zle, szybko sie mecze, czuje sie troche jak babinka, ale co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na fikolki andzia tu jeszcze chyba za wczesnie, ale z boku na bok bedzie sie przekrecac i raczka ci pomacha, o ile akurat nie strzeli sobie drzemki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydzia - dopiero 2 kg przez caloa ciaze??? no ja schudlam juz ponad kilo - jem w miare normalnie, mase owocow a cus miesko mi nie podchodzi:( ale jem! Wiem, wiem -:D:D:D...na fikolki poczekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak andzia, dopiero gdzies 2-3 od poczatku, waga mi w miedzy czasie wachala, ale zostaje mniej wiecej na tym samym poziomie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziuchna, ja gdzies do konca 5 miesiaca tez miałam tylko 2 na plusie :D a potem poszło niewiadomo kiedy :P oj Andzia, to jutro wielki dzien :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pocieszenie luxorek, staram sie tym nie martwic, przeciez jem, a raczej wciskam jedzenie:P bylam na szybkich zakupach, kupilam sobie jeszcze jedne spodnie ciazowe lniane w h&m, maja teraz wyprzedaz. sa rewelacyjne, za 15 eur warto-przecenione o polowe!i jakie wygodne, mamusiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrze na to moje prawko (tu daja zaraz do reki) i nadal nie moge uwierzyc, jejku jak sie ciesze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zem jest a tu cisza:( :D:D:D... - tylko powiedziec chcialam ze dzidzia ma ma sie dobrze, rosnie i ma raczki i nozki i serduszko mocno bije:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hura!!! :D no to wyśmienicie :D nie mogło byc przeciez inaczej :P a jak tam, zauwazyłaś moze czy ptaszek odleciał? :P bo ja to juz mam Hanie przed oczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×