Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Heja... Iti...przykro mi bardzo ❤️,aletak sobie teraz pomyslalam, ta owu jakos pozno chyba byla, cio? Moze jeszcze za wczesnie? Milego dnia wszystkim. Zmykam glowe suszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Itus ❤️kurcze, przykro mi...ale uda sie napewno! jeszcze troszke cierpliwosci 👄 Andziu, nawet nie wiesz jak miło Cie tu widziec :) ❤️ i dziekuje za komplementa :D tez kocham ten jej uśmiech :D szczerzy sie non stop, wystarczy tylko spojrzec na nia ;) a tak jeszcze zebym była nieskromna, to powiem ze to jedyne co ma po mnie :P:P:P i usteczka :P ale pochmurno dzis... a takie upały miały byc... Ty niedługo w Pl bedziesz :) szkoda tylko ze moja wioseczka tak daleko od Twojej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziewczyny jakoś mi nawet nie jest smutno, chyba już się przyzwyczaiłam. Domi owu była w 17dc, dzis jest 11 dzień po owu. W czwartek idę do gina omówić strategię na kolejny cykl, po receptę na leki. Jakoś nastawiona już jestem na klinikę i iui, może rzeczywiście coś z tym moim śluzem jest nie tak i plemniki obumierają, choć teraz w 17 dc śluzu już nie było. Gdyby nie problem z urlopem już w tym tygodniu miałabym pierwszą wizytę w Gdańsku, ale mam nadzieję, ze nasza cierpliwość zostanie wynagrodzona w końcu. Dziś bezkarnie za to mogę iść na siłownię.W śodę lub czwartek idę na pogaduchy z kumpelą. A teraz zmykam w papierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no...jak tak mozna...bez nas sie umawiac na spotkanie! :P zdrajczynie :P:P:P:P ;) opwiadac ino szybko co tam u was! Andzia, kiedy do lekarza? Domi, jak tam sie sprawy maja? a tak wogóle to wszystkiego najlepszego Słonko! ❤️ spóznione ale szczere 👄 u nas jak to u nas, wir niesamowity, dzien za dniem zapiernicza :D Ola juz sama siadac zaczeła z raczkowania :P i jak ma pozycje do raczkowania, to sie tak kiwa na tych nogach, przod tył, i niewie co dalej i krzyczy...i wczoraj tak sie kiwneła ze podskoczyla i poleciała do przodu nosem i walneła w pudełko po kremie bambino...:o wgniecenie tylko pozostało :o ach...niedługo chyba osiwieje... a za to mój kochany małżonek...nie dosc ze ma wolne od woelkiego dzwonu, to jeszcze wczoraj wieczore, pojechał na noc na ryby! 😠 no a teraz cfaniak śpi sobie...ech...zamiast mnie wspomóc troche czy sie poprzytulac to sobie ucieka :P no! wygadałam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D...Luxorku och Ty...👄.. no to Olke na plecy i frrrrrrrrru do Andzi jak masz ochote;)... planujemy, planujemy a co wyjdzie to sie zobaczy .- moj M ma urodzinki i tydzien chyba nas nie bedzie w sierpniu - tak bym chciala sie gdzies wybrac... A wizyta w piatek - o kciukaski poprosze;) - modle sie by bylo wszystko dobrze!!! i czekam na @ i dzialamy:D - Wy tez niedlugo co Luxorku?? Boze - Wy juz o drugiego maluszka a my jak stalismy tak stoimy - smutno mi czasem ze tak zycie doswiadcza - ach zycie!!! Moj ma urlopik - i slubany nie chce ze mna do PL jechac bo woli na ryby 😠... Mielismy takie plany ale wszystko trafilo - duzo sie wydarzylo w czerwcu - duzo zlego - za duzo ale co zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, juz miotłe wyciągam i lece :D ach, okrutne te zycie :( ale nic innego nam nie pozostaje jak tylko walczyc! o wszystko! co cie nie zabije to cie wzmocni! wierze w to :D bo inaczej juz bym kwiatki wąchała :P mój tez tylko, ryby i ryby :o czasem mam dosc... chwile ma wolna, to zamiast z nami spedzic...to nie! wrrrrrrrr a i tak mało z ola przebywa...:( a my staranka hmmm...chyba od wrzesnia :D druga połowa sierpnia M. ma urlop :D ...mam nadzieje sie zregenerowac i wio! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się nie chce spać siedzę tak i sama nie wiem co ze sobą zrobić, od wczoraj jakoś mi smutno i źle, naawet mój M to zauważył :( dziś dla zbicia czasu i nie myślenia poszłam na siłownię, te 1,5 godzinki dobrze mi zrobiły. Idę w czwartek do gina, ale w sumie mi się nie chce, kolejny cykl faszerownia się lekarstwami, hormonami po których nienajlepiej się czuję, a efekt znam, jakoś nie wierzę już, nie potrfię uwierzyć że może być inaczej. Gdybym tylko mogła, to w ten weekend byłabym w Invikcie, a za 2 tyg podchodziła do inseminacji. A nie chcę robić świństwa w pracy i brać urlop na żądanie lub przymieść L4, skoro szef zapowiedział, że po 20 lipca nie mam szans na urlop przez 2 tygodnie, bo nie mam mnie kto zastąpić. Trudno :( Poziomko a jak u Ciebie??? Luxorku cieszę się, że dołączasz do grona straczek, @ czy się wyregulowały po ciąży?? czy nadal takie długie cykle. No i Olka chyba też dołączy. I Domi będzie podchodziła do in vitro, chyba przyszły rok będzie obfitował w maluszki. Beguś hop hop ??? Chłopcy na wakacjach a Ty gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu jeestem...ale to jakis obled..chlopcow nie ma a ja nie mam czadsu....mysle, ze dopiero jak wszyscy chlopcy sobie pojada ja zlapie oddech.. :) ale powaznie to wszystko jakos zaczelo mi sie sypac...a to zmywarka padla, a to komp stacjonarny a to pralka...jakies fatum...a ja latam, szukam kombinuje itd itd...poza tym podczas nieobecnosci dzieci chcemy rozne zaleglosci i sprawy poogarniac wiec tak naprawde jestesmy ok 21 w domu a pozniej to juz jest glucha noc.... ale jestem z wami podczytuje i na pewno powroce!!! z pelna sila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś czasami to bym chciał o 21-szej wracać do domu, aby nie mysleć. Mój M śpi a ja siedzę i ryczę. Wkurza mnie ta moja bezsilność i brak wiary, ale do cholery jak tu wierzyć ???? idę umyć twarz i zmykam do łózka, rano do pracy trzeba iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Itus, napewno nie łatwo jest wierzyc, kiedy wszystko idzie źle, nie tak...kiedy los się sprzysięga i tylko rzuca kłody pod nogi...❤️ ale to nie moze trwac wiecznie, nie bedzie! ten Twój cud jest juz bardzo blisko, tuz tuz 👄 ja w to wierze! ❤️ a łezki czesto bardzo pomagaja, wiec jesli czujesz ulge po nich to płacz 👄 jej, czemu ja nie mam czarodziejskiej różdzki i nie moge wszystkim spełnic jednego najwiekszego marzenia? :(... dziecko to jest wielki cud, cud nad cudy...i kazdy powinien go doświadczyc...Ola dodaje mi siły! kocham ją nad życie, bardziej niz mojego slubnego :P aaa, Brudziu, wiewióra Oleńka dostała od ciotki :D przywiozła go z Holandii, rozejrzyj sie e-bayu czy co wy tam macie i zakup :D jest boooski! ja tez go uwielbiam ;) Andziu, tak prywatnie, bez żadnych sugestii :P mam pytanko... ile kosztuje bilet do Szwecji w dwie strony? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku dzięki ❤️ dzis mi trochę lepiej i lżej na duszy a bilet do Szwecji to można czasem tanio wychaczyć za jaksięs 250zł w obie strony, ale to było jakię spół roku temu jak sprawdzałam. Teraz nie wiem, bo coś \"trąbili\" o końcu tanich linii A reszta naszych dziewczyn gdzie??? wczoraj Begunie udało mi się przywołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. i szkoda ze wiekszosci informacji musze wyszpiegowac :P :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! itus, to bardzo tanio :) i ciesze sie ze samopoczucie ciut lepiej 👄 a moze jakas czekoladke na dobry poczatek dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam serek homogenizowany ja za słodyczami nie przepadam, poza tym od słodyczy ząbki mnie bolą, nadwrażliwość, mimo stosowania odpowiednich past na słodycze mi nadwarżliwość nie chce minąć a co szpiegujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, bedzie dobrze jak napisal luxorek!!a to ze dajesz ujscie emocjom uwazam za cos pozytywnego, nie ma nic gorszego niz ciagle tlumienie lez!!!wszystko sie ulozy...niedlugo beda tu same ciazarne a ja jedna na wychowawczym;) luxorek, wiewiora bede szukac do upadlego!:D:D a ja zaraz do dentysty:(:( buuuuuuu, tak sie boje!!zaczal mnie zab cmic dwa dni temu. bez znieczulenia nie dam sobie nic zrobic, strasznie sie boje tego bolu ( zabawne ze mowi to ktos kto za 3 miechy bedzie rodzic;)). a ze znieczuleniem bede sie potem stresowac ze malej zaszkodzilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie wiem czy moge do was dołaczyc ale temat topiku jest mi bliski;)Troszke moze przyblize temat...W sumie to z mezem stralismy sie juz jakiś czas o dzidzie ale nic nie wychodziło.W marcu 2008 byłam na HSG i po tym zaraz zaszłam ale w kwietniu już poroniłam:(Teraz znowu zaczynamy starania ale troche jestem juz zrezygnowana tymi badaniami i chodzeniem po lekarzach ..i w dodatku nie jestem juz pierwszej młodości i to jest chyba najbardziej dołujące;/ Pozdrawiam wszystkie starające sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus, szpieguje na drugim topiku jak chce sie czegos o Domi czy Andzi dowiedziec :P bo Ty to chociaz tu napiszesz a one dzis ni w ząb :P a ja jjem jak swinia znowu :P wciągnełam juz młoda kapustke :) pyyychooota potem kilka ogórasów małosolnych :) nebo w gębie pół słoika nutelli ;) i popijam to wszystko druga kawą :D a wszystko mojej własnej roboty :D nie chwaląc sie :P Brydzia, nastaw sie ze leczenie zęba to pikus w porównaniu do porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait, witamy gorąco :D napisz cos wiecej o sobie, skąd jestes, co robisz i takie tam :D napewno reszta tez przyjmie Cie z otwartymi ramionami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie luxor, czegos takiego mi potrzeba, daj mi po lbie zebym sie przestala nad soba litowac! witaj kait!!:D:D napisz cos wiecej o sobie, fajnie przywitac na topiku nowa duszyczke. tylko nigdzie nie uciekaj!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxor, to moze streszczenia bedziesz pisac co tam u andzi i domi, bo jakos na szpiegowanie ostatnio czasu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak Brydzia, Ty sie nie śmiej i nie rozczulaj!!! ja do teraz mam traume po porodzie! :P i niewiem jak drugie urodze :D tu Ci tylko troche powierci, a jak zaboli to przestanie :D a poródu nikt nie zatrzyma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja jak tylko wlece na porodowke to z transparentem ZNIECZULENIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok...a wiec... Domi miała kilka dni temu imieninki :P 👄 ja zyczonka złozyłam kilka linijek wyzej ;) i wybiera sie w sierpniu do Andzi 😠 :P a Andzia wczoraj była na bibie i dzis ma kaczora giganta i nie ma dlatego siły do nas zajrzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahha :D:D:D ja to chyba na czole sobie wypisze :P ale u Was to spoko, znieczulenie napewno daja bez zadnego "ale" :) a u mnie na prowincji to...ach szkoda gadac, trzeba wybulic ponad 300zł :o ale bede sie grubo zastanawiała...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxor, a ja tez mam na imie dominika i tez mialam imieniny:P:P:P hehe w szpitalu gdzie chce rodzic stawiaja na nature, wiec nie tak kazdemu to pda wciskaja. ale idziemy na poczatku wrzesnia na rozmowe wstepna, wtedy sie wszystko wyjasnia co sie chce, zakladaja ci teczuszke i jak przyjezdzasz z bolami to juz nie zadaja zbednych pytan bo wszystko maja na pismie;) ja chce miec drukowanymi, ze anastezjolog bedzie w poblizu 24 h na dobe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gafa :o Brydziu, samych pięknych chwil i szybkiego uwieńczenia bóli :D ❤️ ale mi głupio.... ide cos zjesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D... oj ti, ti Luxorku koffffany - KACORA nie mam - za to kupe roboty;) i nie na zadnej bibie tylko dwa aniolki nianczylam a raczej one mojego M nianczyly:D - ja nie wiem co on takiego ma ze wszystkie dzieciaki tak lgna do niego:D... a z planami integracyjnymi to nie wiem co bedzie - moj M ma urodzinki w tym czasie i chcialabym jechac gdzies na tydzien, poltorejk z nim - no bo teraz ze mna do pl nie jedzie to moze w koncu na to Rodos sie wybierezmy??? ale zobaczymy a bilety juz wcale nie takie tanie do szwecji (i do pl ;)) - ja chyba trzy nmiechy temu kupowalam i zaplacilam 1500 sek tj jakies 600 zl... brydziuchna - 👄 witaj kait 🌻 i nikt mnie nie musi szpiegowac :p - przeciez ja codziennie pisze z Wami - :D Dominiczkom naszym - STO LAT 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, dzieki... luxorek, nie musi byc ci glupio, ja sama o tym dniu zapominam bo zu sie nie obchodzi, tylko moja mama zawsze mi przypomina. buziaki, lece na fotel cierpien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra...duzo pracy :P a ja mam chwile wytchnienia, mała śpi juz 1,5 godz :D zaraz pewnie włączy syrene :P Rodos, ale wam zazdroszcze! :) sie rozbijają po świecie :P ja najdalej to w holandii byłam...moze kiedys bedzie mnie stac ...bo teraz a to samochod trzeba zmienic, a to mieszkanie, a to to a to sramto :( a jeszcze do pazdziernika bede dostawac tylko 400zł :) wychowawczego ale wierze ze bedzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - a chcesz w zadek dostac?? :D:D:D... ja bym tam wszystko oddala, siedziala na tylku spokojnei byleby tylko dane mi bylo matka zostac - dobrze o tym wiesz i nie pisac mi tu glupot;) wszsytkie rodosy, wszystkie wycieczki i piniazki - byleby moc tulic taka mala, slodka Olke!!!! dobra - nie smece juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×