Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

pewnie ze tak - ale co ma byc to bedzie;) a wczesniej jak w 20 tyg to pewnie usg nie bede miala juz - teraz tylko za tydz i jak bedzie daj Boze wsio ok to dopiero polowkowe tu robia - no i potem chcemy 4D zrobic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze standardowo tylko 2 x USG - ja mam trzy, jezeli lekarz uzna za konieczne to wtedy wiecej! No musza robic - popytam o wszystko w czwartek za tydzien!! Witaj kwiecie kaktusa🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popytaj andzia, bo to jest moim zdaniem wazne badanie, a teraz w 10 tyg bedzie jeszcze na nie za wczesnie. dziecko musi miec jakos 4-7 cm z tego co pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat kaktusa
jakiś czas temu wykryto u mnie torbiele na obu jajnikach miały po 40mm mniej wiecej. W ubieglym roku w pażdzierniku była laparoskopia a potem pól roku brałam Danazol, który zazywałam równiez 3m-ce przed zabiegiem. Lekarz miesiąc temu zrobil mi ocene owulacji i ył jeden pecherzyk na prawym jajniku w tym czasie robilam sobie równolegle testy owulacyjne co potwierdzilo ocene lekarza(usg dopochwowe) w tym czasie trzy dni przed, w trakcie owulacji oraz jeszcze 5 dni po niej staralismy sie o maluszka i nic- zrobilam test(może za wczesnie ale chyba zbytnio znów sobie narobiłam nadzieji niepotrzebnie). Mąż ma nasienie ok. i bierze preparat cynkowy i bodymax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa - no tak u nas jest:( w calej skandynawi - tutaj cala ciaze opiekuje sie toba pielegniarka (barnmorska) - ona robi ci wszystkie badania, mierzy, wazy itp... kwiecie kaktusa - a co sie stalo z tymi torbielami?? wchlonely sie??? a w ktorym dc jestes?? masz jusz regularne okresy?? co wykazala laparoskopia - nie ma endometriozy czy zrostow?? badz dobrej mysli - i napisz cos wiecej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat kaktusa
Torbiele zostały usuniete laparoskopowo, było troche zrostów ale je wypalono, jestem teraz w 23dniu cyklu owulacja była miedzy 14 a 16 dc. Po zakończeniu brania Danazolu dokładnie 28dni po dostałam miesiaczkę i była to pierwsza od listopada 2007r. Nie wiem jaka jest przyczyna bo lekarz powiedział, że teraz już powinno byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie szczeze mowiac na tym nie znam. moge tylko powiedziec ze na test jest za wczesnie!! nie mozesz sie zalamywac, juz bardzo duzo przeszlas i nagroda za cierpliwosc skrada sie tuz za rogiem. mamy tu na topiku kilka wspanialych kobiet, ktore rowniez juz sporo przeszly i nadal wierza ze sie uda bo tak wlasnie bedzie! jesli masz ochote to zostan z nami, w kupie zawsze razniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam;) jak siostra nie bedzie szpiegowac to skrobne wieczorkiem:D.. kwiecie kaktusa - za wczesnie na test!!!! trzymam kciuki i nie uciekaj nam - pisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Kwiecie kaktusa - witamy. Andziu, ależ Ci zazdroszczę, jejku to już 9 tydzień ,ale to leci. Iti, przykro mi że ostatnio taki zły nastrój Cię opanował, bo zawsze byłas taka pogodna i pełna wiary w sukces, ale nie dziwię się, w końcu człowiek ma dość. Zyczę Ci żeby się w tym miesiącu udało. Ja zakupiłam testy owulacyjne, 5 sztuk, w domu mam jeszcze 3, to razem 8, więc myślę że w końcu znjdę tą owulację, lub nie, to też będzie coś znaczyć. Na razie spokój zaczynam testować w sobotę, to będzie 11dc. Muszę się Wam przyznać że dzisiaj robiłam test ciążowy, coś mi się ubzdurało, to znaczy uroiłam sobie, że w tym miesiącu okres taki krótki, bo 3 dni zamiast 6, no i dalej mnie piersi bolą, wprawdzie mniej niż przed @ ale jednak. Oczywiście wynik mnie nie zaskoczył. W przyszłym miesiącu muszę się zmobilizować i iść do tego poleconego specjalisty, powie mi jakie badania mam zrobić i M. też pewnie wyśle. Trzymajcie się ciepło i poręczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłyśmy z rehabilitacji..jutro kolejna ale gdzie indziej. No cóż - ciągle to samo czyli\" brak płaszczyzny skośnej \". Na prosto zgina sie super, podnosi główke i próbuje siadać ale na boki skręcać sie nie chce, tzn. przekręca sie na bok całym ciałek ale sie nie skręca (mam nadzieje ze rozumiecie) Jesli tego nie wycwiczymy nie bedzie raczkowała. Czyli inaczej mówiąc gdy zacznie raczkować (czworakować jak mówi rehabilitantka) zakończy sie rehabilitacja :) Andziu mamy rozumieć że jeśli nie Hania to bedzie Henio?? :P I mama dygresja na koniec- Andziu zawsze piszesz mój nick Eulaila, a jest Eulalia :) Taka formalnośc ale mi to bynajmniej nie przeszkadza, sama niedawno to zauważyłam :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo baby :P przebrzydłe :D:D:D my juz spaceros zaliczony, ale wzicher u mnie daje, mało głowy nie urwie, normalnie nawet czesac sie nie trzeba :P ledwo siedze, i chyba musze sobie odpiac guziczek choc w ciaży nie jestem (chyba :P) bo wciagnęłam całą miche makaronu z truskawkami i śmietaną :D Witaj, Kwiacie kaktusa :) 🌻 Poziomeczko, mysle ze testy owulacyjne to juz duzy krok naprzód :) zycze powodzenia! ❤️ i nie zwlekaj z wizyta u specjalisty, on napewno nie zaszkodzi, a wrecz przeciwnie, pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio, to napewno ciezka i mozolna praca, ale bedzie sie opłacało! jeszcze do raczkowania macie troszke czasu wiec sie nie przejmuj, napewno Laurka bedzie zdrowiutka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki... Witam nowa kolezanke!!!🌻 Brydziu, alez Ty pieknie wygladasz. Nic tylko w ciazy chodzic:) Ja tez chce taka pileczke z przodu:) Iti...tulam❤️. I na nas przyjdzie czas Mysia. Mnie inseminacja kosztowala ok 550zl z pregnylem, badaniem LH, z zastrzykiem. Tyle tylko, ze nie mialam wizyty przed owu. Eulalio, Begus, Luxorku, Poziomeczko 🌻 A my dzis z M na kolacje do Chinczykow wyskoczylismy. A co tam... Trzeba sie odstresowac;) A ja sobie czytam wlasnie na bocianie watek o cudach...ku pokrzepieniu:) Jakos moja nadzieja rosnie wtraz z iloscia przeczytanych postow. Zludne to uciucie i nietrwale, ale moze choc przez chwile bedzie mi lepiej. Pozdrawiam, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi też musze na bocianie ten watęk poczytać chyba. Ja dziś na siłkę poszłam, lightowy trening był, bo @ w toku i lekko brzusio boli. W pracy tak mnie bolał, że myślałam, że nie wyrobię i się zwolnię, ale po 3 tabletkach i jakiejś godzinie męczarni przesło. Już dawno @ nie sprawiła mi tyle fizycznego bólu. JUż myślałam nawet że bolesne miesiączki są przeszłością. Domiś ja chyba pojadę do kliniki na początku cyklu, pokazać wyniki, obgadać co i jak. Chcę się umówić tak, że usg bym robiła u mnie w mieście, a tylko na IUI pojechać. Wydruk usg mogę przesłać mailem, jeśli jets taka mozliwość. Chciałabym ograniczyć koszty do minimum. Zobaczymy czy się uda. Jedna dobra dziś wiadomość, M w lipcu dostanie jakieś wyrównanie w pracy ok, tysiąca złotych, będzie na wyjazd w góry. No chyba że się plany zmienią, bo u nas z planowania ostatnio mało co wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti...poczytaj ten watek, naprawde czlowiek inaczej spoglada w przyszlosc:) Nadzieja i wiara w powodzenie rosna. Pewnie tylko 17-tego, jak sie pojawi @, ale dobre i to. Potrzeba mi tego teraz, bo po tylu miesiacach walki nawet in vitro w pespektywie nie dziala kojaco. Moze dlatego, ze jeszcze tyle czasu musi uplynac zanim do niego podejdziemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Eulalio - wybacz...:( - nie zauwazylam ale to dlatego ze te literki takie podobne;) - no i jest takie imie Laila i myslalam ze to moze od tego - Eulaila... No i za mala kciuki trzymam - niech no malenstwo czworakuje niedlugo;) aaaaaaaa - i nie bedzie Henia of course:D - Maxio;) cuda, cuda - w cuda wierzyc trzeba:D... buziale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie :D ostatnie minuty spokoju :P zaraz mały terrorysta zacznie krzyczec z łóżeczka , zdązyłam wziąc prysznic i zjesc śniadanko :D nie tak źle ;) o malowaniu nie ma juz mowy, nawet nie pamiętam kiedy ostatnio jakis kosmetyk miałam w ręku :P pogoda mozet byc, jakies 20 stopni :) czuje sie dzis jakoś średnio na jeża :o moze czas umilic sobie zycie jakimś zakupem :D tylko ze nie mam pomysłu... uciułałam sobie troche kaski na wydatki i pustka w głowie .. ide na kawke :) o ile zdarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski . Dziś zaczęłam cykl z clo. Pomału znowu budzi się nadzieja, nie wiem tylko czy słusznie. Znowu się nakręcę, a potem………….. pewnie będzie tak jak zwykle. Poziomko życzę udanego testowania, ja mam monitoring w tym cyklu więc testy owu leżą w szafce. Zresztą chyba został już tylko jeden. Domi fajnie gdzieś tak razem się wyrwać, prawda? My czasami robimy sobie wycieczki rowerowe, w niedzielę czasem obiad w restauracji, choć w weekendy mój M gotuje, co bardzo lubię, bo on lubi eksperymentować w kuchni. My mamy w planach wypad do kina, ale to dopiero po egzaminie M. Nie chcę odrywać go od nauki, ale kino już mu obiecałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku Ty bez makijażu wyglądasz ślicznie. I nie zaprzeczaj, na zdjęciach widziałam. Ale chyba czasami fajnie tak dla siebie samej oko podkreślić, co? O mężu nie wspomnę. A tak w ogóle zastanawiające jest, co się dzieje z tymi kobietami po porodzie, seksu nie, makijażu nie itd. itp…. A przed ciążą……. Brydzia zresztą też, już wcześniej pisałam, że ciąża Ci służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku, iti 👄 iti - kciuki odpalone - i nie pisaj tak ze i tak nic z tego;) - jak by nici mialy byc to po co podchodzic do inseminacji?? - musi sie udac - iti - ja wierze ze bedziesz w ciazy!!!! Luxorku - to to czas na jakies zakupy sie wypuscic:) - ja tez z siora troszku polatam dzisiaj po centrum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti ja sie nie zgadzam z tym ze po porodzie to sexu brak i kobiety są zaniedbane... Wszystko zalezy od dziecka i temperamentu kobiety :) Nasza Mała pozwala na wszystko ;) ZA chwile jedziemy na kolejną rehabilitacje... Ide na śniadanko buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia ja tak tylko, nie żeby odrazu na poważnie ;) Andziu do IUI podchodzimy w lipcu, teraz jeszcze naturals. Dlatego tak piszę. Wiesz wolałabym się nie nakręcać, a najlepiej zapomnieć o tym kiedy co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, to nie tak ze dziecko nie pozwala :P poprostu libido u mnie zero! zupełna odwrotnosc jak przed ciążą :D wcale mi sie nie chce :P czasem tak bywa :) i wcale nie czuje sie zaniedbana :P:P:P:P:P poprostu nie chce mi sie malowac, a jak mi sie zachce to mała nie pozwała :D:D:D:D Iti, ja czuje ze clo to bedzie strzał w 10 :) ❤️ a my razem spedzamy czas na spacerach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, jeszcze chciałam dodac, ze nie mam ochoty bo nie jest przyjemnie, bynajmniej na poczatku :P lekarz móił ze jak sie karmi piersia dłuuuugo to tak mozet byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki! ja tylko na chwilke powiedziec dzien dobry, bo lece na jazde. poniewaz godzina zero sie zbliza, czytaj: egzamin, a ja nadal robie bledy blondynki czasem, stresuje sie tym bardzo. zla jestem na siebie ze nie zrobilam prawka w slupsku majac lat 18. tam pare skrzyzowan przez krzyz, a tutaj???:O no nic, jak nie zdam to nie, kiedys sie uda;) iti cos w tym jest, nie to ze totalnie juz o siebie nie dbam, sa dni ze mam na to ochote, ale od kiedy jestem w ciazy czesciej zdarza mi sie robic \"dzien dziecka\". ale to moze tez wina tych upalow, troche kremu koloryzujacego, okulary przeciwskoneczne na nos i wyjazd;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi kochane, czy idac do kolezanki z malym dzieckiem - 4 miesiace. wypada zawsze przyniesc jakas zabawke??a jesli tak to jaka???jutro sie wybieram i tak wlasnie mysle i mysle...a myslenie jak wiemy nie jest ostatnio moja najmocniejsza strona:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×