Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Andziu...ja tak sobie mysle (tak na chlopski rozum to biorac:) ), ze jak macica sie rozciaga, a masz faktycznie tylkozgiecie to czasem moga sie pojawic jakies plamki wiec nie denerwuj sie Mysia. Duzo odpoczywaj. Idz na zwolnienie jak mozesz. Chociaz na tydzien lub dwa. A jak nie to moze kilka dni urlopu...? Trzymaj sie slonce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .28...17.06 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.01 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11.77....24.....09.07 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..12......02.07 ____________ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1 ICSI nieudane. PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......Dominika........berlin...........24.01.79 ......11.10.2008 andzia111.......Ania..........Stockholm........20.07.80 .....20.01.2009 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura...3990gr...59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dzionka wczoraj porozmawialiśmy sobie z M, widiz że chodze struta i prawie mi zabronił siedzenia w internecie, bo czytam czytam i chodze coraz bardziej smutna. Te ż mam takie wrażenie. Wczoraj nie poszłam na aerobic ale dzis już na pewno, trzeba się czymś fajnym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babole;) itus ❤️ - dobrego tego chlopa masz:D - i ma racje choc sama po sobie wiem zem glowe w internecie non stop miala...:( ale teraz inseminacja i duzo, duzo wieksze szanse na to ze sie uda!! -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Itus, jesli to Ci pomoze, ta rozłąka z nami....to zrób to! przezyjemy...ale bedziemy czekały 👄 moze faktycznie jakis czas bez zagłebiania sie w temat i czytania wkółko o ciążach i problemach Ci pomoze ... Brydziu, ale ślicznie wyglądasz! :D normalnie napatrzec sie nie moge :D bije od Ciebie tyle ciepła i wogóle.....no bosko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az brydzi naszej nie widzialam..ide luknac:D hej Luxorku 👄...teskno mi za Wami - meldowac sie no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te zdjecie w czerwono-białej sukni bez ramiączek to jak z okładki jakiej gazety! :D ja tez tęsknie! :D niedługo chyba bedzie potrzebny mi odwyk :P bo nie umiem życ bez Was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchnaa - slicznie wygladach chudzinko:D:D:D... ino pilka wystaje:) ja to pewnie niezlych gabarytow nabiore choc jesio ani kilo mi nie przybylo, hmmmm... Luxor - no, no..ja ci dam odwyk??? a po co:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwyk, bo zaniedbuje wsio :P nawet czasem nie pisze, a czytac musze ! :D obiadek sie spalił, a mamusia na kaffe :D Andziu, bo na początku nawet mozna duuuzo schudnąc ;) z jednej strony waga spada, a dziecie przybiera i sie wyrównuje :) prześle Ci zaraz mój number wedle Twojego pomysła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
number ma :D:D:D... brydzia - tez podeslij swoj!!! :D - obiadki przypalasz?? :D - no, no... ja ostatnio odkad siora jets to w pracy jeno klikam - w domu spie:D, i spie:D.... ale pamietam ze Ty te zduzo spalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, znowu by mi sen taki przydał :) marzy mi sie przespac ciurkiem choc z 7 godzin :D:D:D:D number zapisany :D a teraz ide budzic M. :P tzn, idziemy z Ola, zeby nie było ze jakis seksik sie szykuje :P:P:P a potem wrzuce w siebie kolejny kilogram przepysznych czerwonych truskawek :D i ide na spacer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn, 5 godz miało byc :P bo ostatnio baaardzo rzadko sie to zdarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luxorku kafe jest ok., tak mnie nie dołuje. Ale na bocianie jak się czyta różne historie, przejścia, a jeszcze rady innych dziewczyn, to człowiek głupieje i nie wie co robić. Część dziewczyn pisze, żebym nie podchodziła do IUI bo to nie ma sensu, najlepiej nastawić się na in vitro. Przerażają mnie ilości badań jakie wymagają w klinice, ceny, laski piszą, że za IUI w Gdańsku płaciły od 1000- 1500zł (wizyty, leki, iui). Jednym słowem jeden wielki mętlik, jak człek sam nie pojedzie i nie sprawdzi to niewiele się dowie, a zamęt robi mi się w głowie niezły. Już dziś czuję się lepiej. To wszystko chyba dlatego, że mimo że wiedziałam że nie ma żadnych szans, no bo niby jak????, to jakoś tak myślałam, że może jednak. Moja głowa mnie powala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piękne :) Brydziu można śmiało powiedzieć że w ciaży Ci do twarzy :P Ślicznie wyglądasz :) A co do kliniki- wszystko ma znaczenie i warunki w jakich bedziesz leżała po porodzie też, uwierz mi. JA te dni poporodowe w klinice pamietam najlepiej i dzięki dobrym warunkom i opiece mam miłe wspomnienia. Bo poród to niekoniecznie chce sie wspominać ...:P Andziu tak sie ciesze że wszystko Ok. Dbaj o Was i odpoczywaj ile sie da!! Ituś uda sie! Spójrz na Andzie- ona jest najlepszym przykładem na to że warto wierzyc :) pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o - Eulaila dobrze mowi - zobacz na andzie?? ale wiem jak ciezko uwierzyc - ja wciaz te "cuda" widzialam, dzialy sie naokolo a mnie omijaly... ale stal sie taki jeden wielki cud - i rosnie zdrowo mam nadzieje!!! Eulailo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia mój M wierzy, że uda się naturalnie, obiecał przyłożyć się w tym cyklu, w końcu szanse mają być większe po clo, pojutrze zaczynam łykać. Wiesiołek zapodałam już dziś i kwas foliowy jak zawsze od kilku miesięcy. Dziewczyny piszą, że owu po clo jest szybciej, to by wypadało na przyszły weekend. Średnio to pasuje, bo mój M ma ważny egzamin w sobotę i wiem, że będzie zestresowany, ale cóż gdybać. Podejrzymy jajo na usg, to będzie wiadomo kiedy działać. Jak skończę brać clo, to pójdę robić prolaktynę z obciążeniem, bo wymagają tego w klinice. Wynalazłam 2 laboratoria, które pobierają krew w sobotę, to nie będę musiała brać urlopu. Może jutro powtórzę LH, FSH i estradiol, bo to będzie 3 dc, a przynajmniej będę miała aktualne wyniki do kliniki. Zobaczę czy mi się będzie rano chciało iść do laboratorium. A ja pierwszy raz od kilku lat, w tym roku widziałam po raz pierwszy lecącego bociana, Do tej pory widywałam tylko w gniazdach. Czyżby jakiś znak z góry??? Poziomko jakiś plan na ten m-c, wizyty, badania, testy owulacyjne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za komplementy. faktem jest jedynie to ze oprucz brzucha i piersi wszystko inne mi zmalalo;) apetytu nadal nie mam ale nauczylam sie wmuszac w siebie jedzenie w normalnych ilosciach. mam nadzieje ze choc troche przytyje do kolejnej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) - ja ci chetni eoponke z brzusia podaruje:D:D:D... a brzusio masz sliczny - Ty taka delikatna urode masz:) itus - to dobrze ze twoj M caly czas wierzy - moj tez wkolko mi powtarzal ze sie uda a czasem to mialam go ochote za ta wiare wlasnie udusicc...;) i mocno kciuki trzymamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulailo - oj ti, ti... a cus wiecej o Lurze?:D - jak tam rehabilitacja?? wszystko dobrze u malego smerfa bo sliczna to wiesz ze Ona jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz se monolog andzia poprowadzi bo mi sie tak cholirnie nudzi w pracy a tu jeszcze choc z godzinke chce zostac... no nic - pogadam se sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa - juz mi taki brzusio fajny wystaje:D.. a M mi docina ze to pozostalosci po moim obrzarstwie wczesniejszym a nie efekt ciazy 😠.. a ja widze ze taki wypukly jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia ja tam ci wierze, mi juz w 9 tyg bylo bardzo niewygodnie w wiekszosci spodni i musialam je siadajac rozpinac. bylo zabawnie, szczegolnie gdy zapominalam o tym wstajac, hehe a mnie dzis tak strasznie kluje \"w srodku\";) ze normalnie az mam gwiazdki przed oczami. do tego jakas alergia, z nosa cieknie, oczy swedza, normalnie porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis brydziaa zaczelam 9 tydzien;) a tam w srodku ;9 to pewnie mala Emi baczki puszcza:D:D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo poczekaj ty jeszcze pare tygodni jak cie zakluje to pogadamy:P:P jak lekarke kiedys o to spytylam to popatrzyla na mnie jak na ufo:O no ale czytam dosc czesto na forum ze dziewczyny maja takie klucia wiec sie nimi az tak bardzo nie przejmuje a u ciebie andzia oprocz spania jakies objawy doszly??nadal mdlosci niet?szczesciara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co zaobserwowalam i doswiadczylam sama to tylko ciaze z chlopcami przebiegaja prawie bezobjawowo na poczatku:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie juz doczekac tych "baczkow" nie moge:D:D:D.. Nie brydzia - mdlosci prawie wogole a bynajmniej nie uporczywe jakies.. cos mi czasem zasmierdzi, zmuli mnie ale nie moge nazekac;) jedyne co mnie denerwuje to jak ktos do metra wsiadzie a dopiero co peciora wyrzucil 😠 - przesiadka natychmiastowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mi brydzia naprawde wsio ryba czy bedzie chlopiec czy dziewczynka - naprawde..:) moj M caly czas do brzucha gada vel "Hania"... - i przeczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no daj mi troche powrozyc, a co!! czy wszystko jedno czy nie zawsze czlowiek ciekawy jest co bedzie. jak bedziesz miala pierwszy skan 12-13 tyg na dobrym sprzecie to moze juz sama cos wypatrzysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat kaktusa
ja już trace nadzieje na dziecko, jestem 3lata po ślubie a od pieciu sie staram i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×