Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

cześc dziewczyny jestem pierwszy raz na tym forum pomozcie mi jezeli mozecie. mam niedoczynnosc tarczycy i biore tabletki do tej pory wszystko bylo w normie mialam reguralne miesiaczki ale w tym miesiacu nie dostalam okresu zrobilam 3 testy ciazowe i wyszły pozytywne zrobilam takze dla pewnosci bhcg tsh i prolaktyne i sie zdziwiłam po tsh jest poza normą prolaktyna w normie a bhcg ujemna co o tym sadzicie to moze byc ciaza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny jestem pierwszy raz na tym forum pomozcie mi jezeli mozecie. mam niedoczynnosc tarczycy i biore tabletki do tej pory wszystko bylo w normie mialam reguralne miesiaczki ale w tym miesiacu nie dostalam okresu zrobilam 3 testy ciazowe i wyszły pozytywne zrobilam takze dla pewnosci bhcg tsh i prolaktyne i sie zdziwiłam po tsh jest poza normą prolaktyna w normie a bhcg ujemna co o tym sadzicie to moze byc ciaza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinta, witaj :) ja za duzo Ci nie pomoge, tylko wysle do gina ;) nie znam sie na lekach...moze one błedny wynik testów wywołały... mozna gdybac , ale to tylko gin Ci prawde powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinta może to była ciąża biochemiczna dlatego test pozytywny skoro beta ujemna to ciązy nie ma z tarczycą to ja Ci nie pomoge bo u mnie w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D...o zesz Luxorku...tylko nie pisz: RYBAK..;) jak moj M to przeczyta (a czyta czasem:D) to ci napisze ze on wedkarz a nie rybak:D:.. a biedronek bede wypatrywac:D... mam canona analogwy aparat ale juz stary - kiedys lazilam duzo, lubie fotografowac...kaczuszki, rybki, biedronki i motylki:D:D:D... teraz jakoas dobra lustrzanke chce:) Kastina - nie mam pojecia... moze maly cudzik?? nie wiem - najlepiej poczekac i do gina sie wybrac... åpowodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zjadłam jabłko i kanapeczkę :P nago to teraz za zimno :P IDE HERBATĘ LUB KAWĘ ZROBIĆ - w kuchni zadecyduję co jak będę czekac na wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny zobaczymy jak to sie wyjasni ciaza biochemiczna to raczej nie bo nie dostalam okresu a myslicie ze mogli sie pomylic w laboratorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz kiedy robiłas ostatni test? prolaktyna w ciązy jest podwyższona i beta ujemna to wg mnie nie jest to ciąża bierzesz jakieś leki? luteinę / duphaston ???? - bo one mogą wstrzymywać @ '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj robiłam test rano i wyszedl pozytywny biore tylko euthyrox n 75 i 1/2 bromergonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktyne mam w normie tylko mimo brania leków na tarczyce wyniki wyszly zle dziwi mnie to bo do tej pory przy tych lekach mialam idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powtórz bete w innym laboratorium, może się cos im pomyliło to trzymam kciuki aby beta była ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kastina - ja bym radzila do gina sie umowic na przyszly tydzien - juz pecherzyk na 100% bedzie widoczny bo to juz 2 tyg niedlugo po terminie @!! trzymamy kciuki:) itus - wynalazlam ostatnio gruszkowa herbatke - z melisa - pyszna, jest pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz na jutro sie umówiłam moze chociaz powie czy mozliwe jest zeby tak testy wychodziły ale ja mysle raczej ze to jakies zaburzenia hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja gruszkową i jeszcze jakąś jabkowo-miętowoą wynalazłam, ale dano nie kupowałam musze polukać w sklepikach a meliska to tak na uspokojenie, wyciszenie mysli???? My w niedziele idziemy na koncert Dzemu, M dostał wypłate i mogliśmy w końcu odebrac bilety Miłam dziś z M iść na basen ale przez to bolące gardło to sobie podaruję a ja nadal kawy nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus- ja mam zdjagnozowana nerwice:( czasami moge miec spokoj rok, pare miesiecy ale jak mam ataki to sie zwijam z bolu:( - oddychac nie moge, ogromny bol w klatce piersiowej ...no a nie chce lekow brac - ostatnio w sierpniu mialam taki atak ze po podlodze sie walalam - ale tez uzbieralo sie tego wszystkiego tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ SPADAM, BO JUŻ MUSZĘ informatyk w końcu do mnie przylazł - od 10-tej przychodził i musze kompa oddać Andziu zapomniałam o Twoich nerwach, to lepiej zapobiegac i meliske pić buziaki zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie gosc niespodziewanie przyszedł :) i musiałam sie ulotnic ;) a teraz chyba czas na spacer codzienny do potem Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza! :D witam Kochane i zapraszam na pyyyyszna kawunie :) a moje dziecie chetnie podzieli sie skórkami od chleba które wlasnie pałaszuje zawzięcie :D jakos dobry humor mam od rana :D Andzka :) 👄 to tak na droge ❤️ Brydzia, i co z tym paszportem? zdazycie? Iti, jak wieczór? :) Menia, hop,hop Poziomka, nie czaj sie w ukryciu, tylko pisz ❤️ reszta załogi meldowac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro każą się meldować to się melduję :P jeszcze trochę kawy w kubku zostało :) oznajmiam że ból gardła przeszedł, teraz dla odmiany walczę z katarem i kichaniem Andzia na dzisiejszy dzionek ❤️ daj znać co tam na wizycie i kiedy zabierasz maluszka :) U mnie wczoraj spokojnie, nic specjalnego nie robiliśmy. Dziś mam samotny wieczór, bo M ma imprezę andrzejkową z ludźmi z pracy. Wpadnie tylko na obiad, posiedzi chwilę i o 18-tej wychodzi. Wpadnę sobie wieczorem na nasze drugie mieszkanko pocztę odebrać, jakies zakupy na weekend zrobię i może trochę ogarnę mieszkanko, aby jutro za dużo ze szmata nie latać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak, dzis piątek :D ja teraz taka nie na czasie jestem ;) kazdy dzien taki sam , ucieka cholernie szybko przez palce :D ja tez chyba musze sie zajac jakims sprzataniem...:o jeszcze troche i pająki nas zjedza! które mnie paralizuja :/ widze ze dzis całkiem ładna pogoda :) szykuje sie wiec dłzszy spacer :D uwielbiam to! jak nie pizdzi ;) my z Ola baraszkujemy od 7 a M. w najlepsze poszedł spac dalej :o ja jestem w jego mniemaniu na wolnym...i nie musze odpoczywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku bo faceci to tak lubią wszystko na kobiety przerzucać, wygodni są. Ja mojego muszę czasem do porządku przywrócić, aby coś w domu zrobił. Czasem gonię niestety, bo liczyć że sam się zabierze.... bardzo rzadko się zdarza. A nie wiem dlaczego nieraz facetom się wydaje, że jak kobieta siedzi w domu z dzieckiem to nic nie robi i ma tyle czasu. A wystarczyłoby ich zostawić na dzień z dzieckiem i z lista rzeczy do zrobienia to dopiero by było. Przerażenie. Jutro zabieram M do sklepu z akcesoriami rowerowymi, niech sobie prezent na urodzinki wybierze, bo sama nie kupię. A M mi kupił na gwiazdkę kpl bielizny, który już dawno sobie wypatrzyłam. Dostanę tez płytę Nosowskiej i książkę. Chciałam mieć jakąś niespodziankę na gwiazdkę, a jak na razie wszystko wiem. Chyba, że kupi jeszcze jakiś drobiazg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Dzisiaj wracam do pracy, na 10 mam pomiar cisnienia a na 12 do pracy, jestem jakaś nie do życia, nic mi sie nie chce, wczoraj w mężulkiem bylismy w kinie nawet fajnie było, no ale dzisiaj czas wracać do szarej rzeczywistości:( Może później sie odezwe kobietki trzyymajcie sie. Papapapapapa🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zawsze chciałabym niespodzianke :( ale niedoczekanie moje...oj, baaardzo rzadko sie zdarza zawsze wszystko wiem, bo sama wybieram ;) Ja czasami czekam zeby cos zrobił miesiacami :o prosze o cos, a on wciaz powtarza \"jutro\" albo \" pozniej\" ... i tak z dnia na dzien...az wreszcie sama robie! czesciowo juz sie przyzwyczaiłam do tego, zadne nerwy niestety nie pomagaja :) po godzinie samotnego opiekowania sie mała gdy jestem w sklepie ma dosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi po dziesiec razy dziennie do kibla, w miedzyczasie jest w pracy :P, i siedzi tam po pół godziny z gazeta w reka :/ a ja jak pojde to nie dosc ze z małą przy nodze to musze sie uwijac jak w ukropie, z kąpiela to samo...on wyleguje sie w wannie, a ja szyybko mam wychodzic bo mała marudzi! 😠 no! powiedziala co wiedziała :P :D mozna by było tak mnozyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×