Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

dzien dobry! :) Olka, zapalenie przydatków to nie koniec świata i to nie oznacza ze Wam sie nie uda ❤️ moze zeby zmienic troche Twoje nastawienie powinnas wybrac sie do ginekologa który Ci to powie i zobaczy jak sie sprawy maja 👄 pamietaj, ze nastawienie odgrywa ogromna role ... Andzia :D takie wiercenie jest normalne u maluchów ;) mają słabo rozwiniety układ jeszcze i maja problemy z puszczeniem bączka :) Brydziu, mieszkanko śliczne! i jakie ogromne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U nas już po odwiedzinach rodzinki, a teraz mam sprzątanko mieszkania Luxorku nadal czekam na linka :) Brydziu śliczne mieszkanko i takie przestrzenne :) no a w łazience to ganiać się możecie :) Olu na pewno wam się uda :) ja mam zespół policystycznych jajników i tez udało mi sie zajść w ciążę i mam nadzieję że i za drugim razem się uda :) Więc głowa do góry kobietko :) 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku Ola będzie super siostrzyczką dla swego bradziszka :) Napatrzeć się nie mogę na nią :) Też bym chciała abyśmy mieli parkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przylazła wczoraj!!!! powiedzcie ile tego wiesiołka sie zjada dziennie jak się @ kończy, bo właśnie dziś zakupiłam + kupiłam nowe testy owu! w tym miesiącu mi sie uda i już nastawiłam sie bojowo i dam w morde tym plemnikom jak nie strzela w to cholerne jajo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, całuje...👄 i nastawienie wspaniałe! walczyc i dac popalic plemnikom :D uda sie zobczysz, juz niedługo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co u nas taka cisza ??? Ituniu a ty gdzie się podziałaś ???? Mam nadzieję że wszystko w porządku :) Olu super nastawienie trzymaj tak dalej i daj czadu plemnikom :) 👄 A jak Łukaszek ??? U nas zaczął się wysyp ząbków , 4 zęby na raz wychodzą , dolne jedynki i górne dwójki a mały momentami już nie wie ile palców ma do buzi włożyć tak się męczy, nawet żel na dziąsła nie pomaga :( Teraz mały usnął a ja postanowiłam trochę wam ponudzić bo jak sobie przypomnę jak przesiadywałyśmy na forum a teraz taka cisza :( Jem lody śmietankowe z masłem orzechowym i czekoladowym ma któraś ochotę :) Dzisiaj poprosiłam m aby kupił test i jutro rano testuje bo się nie zabezpieczamy i przez parę dni czuje sie podobnie jak na początku z Victorem ale się nie nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Meniu!!!!!!!!!! to ty szybciej zaciążysz niż ja!!!a który dzień cyklu masz??? dziewczyny ile tego wiesioła się zjada????? JA mam teraz w pracy spokojniejszy czas, wiec nawet przyjemnie się rano wstaje, tylko szkoda ze tak zimno i ten śnieg!!! niech już powieje jakąś wiosną bo załamać się można, ja teraz oczekuję na potencjalne płodne dni i do dzieła! nie mam teraz czasu rozmyślać zbytnio bo ciągle jestem bardzo wszystkim zajęta i mam wiele spraw do załatwienia ale trzymam rękę na pulsie i testuję od 9dc Buziaczki i trzymajcie kciuki Iti co u ciebie??? Bega co z tobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ja już sama nie wiem który dzień cyklu u mnie bo mam nieregularne @ ale co jakiś czas testuje bo tym bardziej że się nie zabezpieczamy :P A co do wiesiołka to nie wiem ile się tego stosuje , może Iti wie bo chyba to stosowała. A może tez sprawdź na internecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze sie rozpędziłyście w planowaniukolejnego potomstwa :) Powodzenia dziewczynki. Trzymam kciuki My juz na nowym mieszkaniu, oswajamy sie .. Laura dzis miała temperature i wymiotowała rano, mam nadzieje ze to tylko jakieś zatrucie albo wirus a nic poważniejszego.. Buziaki. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Eulalio :) Dużo zdrówka dla Laury :) Czekamy na fotki mieszkanka :) A jak w pracy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie testowałam jeszcze bo oczywiście m zapomniał mi zostawić test i poszedł z nim do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia i co????? Eulalio a ty jeszcze nie planujesz drugiego? moze dołączysz do nas starych staraczek??? Wreszcie jutro piątek, cieszę się i wszystkim życzę przyjemnego weekendu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja bym chciała drugą córeczke, ale musi to jeszcze poczekać... Meniu w pracy ok, w sobote mamy bal karnawałowy. Bede ....Biedronką :D Zdjęć nie pokaże, zapomnijcie :P A co do mieszkania to jeszcze nie ma sie czym chwalić, w końcu to nie nasze niestety... Ide spać, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Test wyszedł negatywny i tego sie spodziewałam ale sie nie poddaję w końcu kiedyś nam się uda :) Eulalio no nie mogę :) będziesz biedroneczką :) Super!!! A może jednak pochwalisz sie zdjątkiem po imprezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ninie maly slodziuchno spij po spacerku, najedzony w lozeczku wiec skrobne slow pare 8a wlasciwie wkleje :D:D:D) cycek : cyckowac maly nie chce na dobre sie zbuntowal i cyc bleee dla niego a ja nie mamsily juz i sumienia go meczyc, przykladac, sluchac jak placze i widziec jak sie bi´dulek wije pokarm mam bo wciaz odciagam co pare godzin, w nocy nawet z lenistwa (i zmeczenia ) nie odciagnelam to taki bol cyckowy mnie rano obudzil, @@ jak kamienie i pokarmu 120 ml... Moze i szybko sie poddalam ale nie wyrabiam z tym wszystkim, wygladam jak koszmaron, fryzjer wola, w loduwce pustki i choc M robi dzien w dzien zakupki, dba o nas sprzata i gotuje kiedy moze - nie ma to jak samej na zakupy pojsc, ugotowac itp.. mama miala dzisiaj przyleciec - nie przyleci ach... znajomi wciaz odwiedzaja ale to nie to samo - mama odciazyla by na chwilke, maklym sie zajela ale co robic - nie narzekam maly jest ciudny, juz takie usmieszki wali i chyba juz troszke swiadomie w nocy nam zaczal ladnie spac odkad dajemy mu mleczko z butli dr brown`s - nie wiem czy pomogly ale poki co cisza i spokoj - no i tego sztucznego mleczka poki co niewiele zjada, ciagle moje.... juz prawie 3 tygodnie Niko z nami a ja wciaz nie moge uwierzyc w moje, nasze szczescie daje tyle radochy i odgania wszelkie smutki a i tych nie brakuje (rodzinka w PL, tato ale o to dlugie historie )... Cieszymy sie kazda chwila i kazdym momentem, uczymy sie siebie na wzajem - KOCHAMY w wolnej chwili podesle pare fociszkow Niko Meniu, OLKA - zaciskam lapki za Was i za piekne nowiny niedlugo:D brydziu - domek sliczniusi, Emi pokoik jak z bajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! ola, uda sie, zobaczysz!! eulalia, no wredota z ciebia, opowiadasz takie rzeczy ze biedrona bedzie z ciebie i wazysz sie nam zdjec nie pokazac!!!normalnie po tylku dostaniesz i tyle!!!zdjecia maja byc!!! andziu, no nie jest latwo bez rodziny, wiem to pewnie nie tylko ja na tym topiku. pamietam jak po 3 miesiacach pojechalismy z mala do domu na swieta na 2 tyg, jaki to byl raj. no i nadal jest...zadne inne urlopy, majorki czy grecje, nie sa w stanie przebic urlopu u mojej mamy, gdy prawie kazdy wieczor spedzam bez malej:P:P gdy mam czas na WSZYSTKO:) menia, u nas podobnie a nawet gorzej bo ida wszystkei czworki na raz. jest goraczka, rozwolnienie, katar i i kaszel spowodowany katarem, no i wycie wycie wycie, bezsenne noce i tak juz od tygodnia:( do tego mojego M boli zab i czuje sie jakbym miala dwojke dzieci w domu. ech.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie wszystko ok urlopuje sie :) choc lapie mnie jakies przeziebienie brr... od poniedzialku juz bede w pracy to bede pisac z Wami Olka, Meniu szkoda ze nie tym razem ale wierze, ze w tym roku zaciazymy :) Andziu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu cieszę się waszym szcześciem, i wspominam jak ja byłam sama z małym, M w pracy i nie miałam z nikąd żadnej pomocy a karmiłam co 20 minut, w nocy 14 razy, masakra, mały wiecznie głodny,a z butli nie chciał, ale poradziłam sobie, maleństwo daje duzo szczescia, dacie radę napewno, i pomyśl ze niedługo będzie wiekszy, zjadał bedzie wiecej i bedziesz miała wiecej czasu dla siebie, bo przerwy w jedzeniu bedą wieksze, choc teraz ci sie wydaje ze zawsze będzie maleńki, ja też tak myślałam a w tym roku mój mały skończy 3 latka!!!!!!!!! meniu szkoda ale sie nie martw, razem jakoś ustrzelimy, zobaczysz, ja sie bojowo nastawiłam, łykam ten wiesioł okropny, za 4 dni zaczynam testować owu i do dzieła! a ty używasz testów owu? bo jeśli masz nieregularne cykle to pewnie by ci pomogły w wyznaczeniu dni najbardziej płodnych Padam ze zmęczenia i cieszę sie ze wreszcie weekend. ja mam dwa dni urlopu wiec do pracy ide dopiero w srodę, super!!!! wreszcie pośpię:) Luksorek zasyłam buziaczki Brydziu dzieki za wiarę i ja chcę mysleć i wirzyć ze jeszcze bedę mogła poczuć w sobie życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu dopiero teraz zajrzałam w pocztę, dzieki za zdjecia znow sie poryczałam, jaka z ciebie kochająca mamusia, i jaki cudny synuś!!!!!!!!!!!! pięknie sie patrzy jak dziecko jest tak bardzo kochane przez mamusię, Brydziaku mieszkanko super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu, boskie zdjecia, szczegolnie to "nosek do noska"mnie wzruszylo, no cudne jest. nikos naprawde cudny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu dzięki za zdjęcia, synuś śliczny i Ty taka szczęśliwa.. ja tez sie wzruszyłam :) Ja juz po balu, zapomniałam aparatu ale jak dostane jakieś zdjęcia to może wam pokaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Andziu za każdym razem jak oglądam twoje zdjęcia to się wzruszam :) Olu nie chcę robić testów owu bo nie chcę się nastawiać na siłę bo wiem czy m bardziej będę chciała tym będzie mi trudniej więc najlepiej jak będziemy działać spontanicznie :) Chodź i tak jest mi trudniej nie mysleć o kolejnym maluszku bo nawet w pracy już sie każdy pyta kiedy następne :) Najbardziej mnie dziwi to że nadal mam uczucie nadejścia @ ale jej nie ma i bóle piersi tak właśnie miałam na początku ciąży z Victorem więc może za wcześnie zrobiłam test? Nawet niem wiem który dzień cyklu bym miała teraz. No trudno poczekam jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio niegrzeczna dziewczynka z ciebie :P ale nadal czekamy na zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, synus przeuroczy! :D a Ty nie narzekaj tyle :P za kilka miesiecy bedzie jeszcze bardziej absorbujący :D to tak na pocieszenie! moja Ola jak miała 9 miesiecy to sie budziła po 6 razy w ciagu nocy ;) taki etap miała :) do wszystkiego mozna sie przyzwyczaisz, dasz rade! Menia, Twój spokój przenika przez mój monitor :D to cudne, oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama wiec coś na temat wstawania z 6 razy w nocy :) ale teraz faktycznie Luxorku, Victor też już powoli z tego wyrasta i budzi sie raz na mleko :) Luxorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz za to spi od 19 do 6-7 rano :D zdarzaja sie oczywiscie tez pobudki na siku :P ale w dzien juz od dawna zero snu i odpoczynku ;) ale jestem wredna :P wydaje mi sie ze Nikos to wykapana mamusia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku mój już spi od 18 już :) ale znając jego pobudkę zrobi o 5 rano :) I też jak tak się przyjrzałam Nikosiowi to czysta Andzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×