Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hej ja chyba miałam najbardziej męczące święta w moim życiu :( nawet nie chce mi się pisać o nich kryzys z M coraz poważniejszy, pogubiliśmy się totalnie i nie możemy sie odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu strasznie mi przykro. Przeżywacie dużo stresów a to nie zawsze łączy związek... Bądz dobrej myśli i nie poddawaj sie, czasem pomaga przeczekanie trudnych dni. Albo wspólny wyjazd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo szczera rozmowa w ciszy o wszystkim co boli, bez krzyków i wrzasków, na spokojnie, będzie dobrze, o związek trzeba dbać cały czas, i przetrwac nie tylko dobre ale i złe momenty, trzymam kciuki Ituniu kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus, trzymaj sie ❤️ mam nadzieje, ze dojdziecie do porozumienia i przetrwacie te ciazkie chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Victorka sto lat sto lat 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 niech rośnie zdrowo i przynosi radość rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dziękuję w imieniu Victorka za życzenia :) Wczoraj po obiedzie zdmuchnęliśmy świeczkę i pojechalismy do Zoo , potem poszliśmy do nas do hotelu na kolację fajnie było , mały się bawił i widać było że mu się podobało :) Ituniu mam nadzieję że już jest lepiej :) Luxorku nie wiem dlaczego ale ubzdurało mi się że masz na 8 kwietnia termin a nie na maja :) Sorrki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no smutne te dni ostatnie ale to chyba nie powód aby tu taka cisza panowała co? Olka na jakim etapie starań jesteś? ja czekam na @ jeszcze z tydzień chyba do terminu wczoraj pierwszy raz w tym roku wsiadłam na rower, zrobiliśmy sobie z M wycieczkę nad Wisłą, przyjemnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti ja tez czekam na @, a raczej że nie przyjdzie!, tez jakoś tydzień jeszcze mam, może nie cały, piersi bolą bardzo, ale to chyba nic nie znaczy, poza tym jakoś nie czuję by się udało ach...., chciałabym żeby do nas obu nie przyszła w tym miesiacu, ale było by fajnie Luksor a ty w domu czy juz na porodówce???? odezwijcie sie kochane, smutne chwile mamy wszyscy przez tą tragedie straszna ale dajcie znać co u was??? ITI trzymam za nas obie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Tez sie zastanawiam jak tam Luxorek.. Czy juz jest na świecie jej synek? Ja coraz częściej myśle o drugim dziecku, czas leci... Laura nie dostała sie do przedszkola :( Trudno, bedzie nadal siedziała z babcią, moze w styczniu coś sie zwolni... Buziaki, miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti @ przylazła wczoraj , juz mam tego serdecznie dość naprawdę, niegdy mi sie nie uda, i muszę to w końcu zrozumieć:( daje sobie jeszcze miesiac a potem do gina po skierowanie na hsg:( a jak z M? lepiej troszkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lux odmelduj się bo pomyslę, żes na porodówce Olka u mnie też @ od wczoraj, cykl miałam 25 dniowy, poprzedni 26dniowy, po ivf owu mi się przesunęła na 11-12dc więc i cykl się skrócił Olka nie myśl tak, że się nie uda, raz się udało, to i drugi raz wyjdzie - pewnie w najmniej spodziewanym momencie, głowa do góry Eulalio szkoda, ze z przedszkolem się nie udało Lux, Olka a Wy Wasze pociechy posyłacie do przedszkola? Menia jak tam mały rozbójnik? Andziu dziękuje za fotki, Nikoś cudny i jaki juz duży chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja jeszcze w całosci :) ale od dwóch tygodni gdzies mnie zmogło, widac ze juz koncówka, bo brzuch mi sie opuścił i mały uciska na wsio i mnie booooliiii i ciągnie i człapie jak hipopotam :P w sobote mam wizyte.... \ od kilku dni mam mame na głowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio jeszcze nie posłałam go do rzedszkola bo uważam ze trochę za wcześnie, M jest na wychowawczym jeszcze przez rok to zamyślamy go posłać za rok:), mam nadzieje ze będzie miejsce, u mnie 7dc, ale nie mam sił na staranka, jakos nie chce mi sie nawet o tym myśleć luksor trzymaj sie dzielnie, jak to szybko zleciało, pewnie zaczniesz się staracć o trzecie dziecko a ja nawet drugiego jeszcze nie bedę miała w brzuszku, kochana trzymamy kciuki, i po powrocie z porodówki daj znac jak syncio i jak ty:) zmykam bo miałam straszny tydzień iti który dc u ciebie? jak z M? czy juz dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka nawet nie wiem który dc chyba 6 czy 7, nie liczę już, mało istotne a z M nijak, raz lepiej raz gorzej, ogólnie gorzej niż kiedyś i coraz częściej widzę nasz związek w czarnych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wyniki bedziemy mieli dopiero na poczatku maja :) na 17 miejsc jest 200 i na 20 miejsc 300 podan :D niezle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek odezwij się czy jeszcze jesteś w dwupaczku Iti u mnie dziś chyba 12 lub 13 dc, staranka były ale z M jakoś sie nie układa to tez do pieknych chwil one nie należały, jakos nawet mi się ciazy odechciało z nim, ach....., mamy gorsze dni :( poza tym cieszę sie dłuższym weekendzikiem, mam furę prania, prasowania, i sprzątania, ale damy radę, zmykam, odzywajcie się kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze w dwupaku :) Ola do jednego z przedszkoli sie nie dostała :o pomimo "małych" znajomosci z pracownikiem.... we wtorek kolejne wyniki, ale w drugim nie licze na zadne szanse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux jak tam na wylocie????? tulisz już Adasia vel Stasia???? ja dziś byłam na usg piersi - na szczęście wszystko dobrze, usg jajników też ok, wszystko wróciło do normy po ivf, tylko cykle mi się skróciły, ale to przecież żaden problem czekam na wynik jeszcze cytologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas już dobrze, staranka były choc nie mam uczucia ze się udało, teraz spokojnie poczekamy....., dziś 17dc:) luksorek trzymam kciuki za szybki poród, wracaj do nas szybciutko z maluszkiem i pisz co u ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka cieszę się, że u Was dobrze :) u mnie nadal beznadziejnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam luksor? czy już na porodówce? mam jakiś straszny czas w pracy, wracam późno i padam z nóg, a mały jest tak męczący że nie mam sił już do niego:) Menia co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Meniu a może jakas relacja ze spotkania z Domi? mam nadzieję, ze wysciskałaś ją od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po rewolucji okiennej ;) wlasnie sie uporałam z ostatnimi porzadkami , a mąż i tesciówka niestety duzo mi ich nie zostawili :P Ola niestety nie dostała sie do przedszkola :( a składane było podanie do dwóch...a w jednym z nich sa znajomosci :o ale na nic sie zdały...bo podobno składajac do kilku odrazu dziecko jest brane pod uwage w drugiej kolejnosci, jakas paranoja! maja dostep do jakiegos jednego systemu...tak mi wczoraj powiedziala dyrektorka :( ale jesli we wrzesniu lub w trakcie roku zwolni sie miejsce to byc moze ja przyjma :) mam taka nadzieje... termin w sobote a tu ciszaaaaaaaaaaaa, jestem wsciekła! nie chce lezec na patologii tydzien zanim sie zmiłuja zeby mi wywołac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku, to juz?? Termin?? O rany jak to zleciało :) Laura tez nie dostała sie do przedszkola, żałuje bo myśle że dużo by jej to dało, ona uwielbia dzieci.. Pogoda u nas do d... Rano było okropnie zimno i lało, teraz jest juz tylko zimno. Meniu jak to wyszło że sie spotkałyście z Dominiką? Ituniu trzymaj sie ... Andziu Nicoś- brak słow taki słodki :) Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej informuję, ze wczoraj 08/05/2010 o godz 22:10 przyszedł na świat synek Luxorka :) Ma 54 cm i wazy 3590, 10pkt Gratulacje dla mamusi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Luxorku!! Wyrobiłaś sie w terminie co do dnia ;) Czekamy na relacje. Odpoczywaj, nabieraj sił i ciesz sie nowo narodzonym maleństwem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku!!!serdeczne gratulacje!!niech synek zdrowo rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×