Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

u mnie 11 dc własnie mam owu, staranka sa ale pewnie nic z tego nie bedzie :(, w przyszłym tygodniu mam wizytę u gina:( Iti jak u ciebie, który dc?jak z M? czy lepiej juz troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio super, ze Laura dostała się do przedszkola :) Olka nie wiem który dc, jakoś nie dawno @ była, nie liczę dni, ani nie staram się o dziecko, coś takiego jak seks nie istnieje w moim życiu od dłuższego czasu. Z M bez zmian, stagancja, Nie wiem co będzie dalej Lux jak sobie radzicie? M nadal na urlopie czy już sama? I jak tam Adaś, dużo płacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) M dopiero dzis rusza do boju w pracy na noc na dodatek ;) Ole wczoraj w nocy dopały wymioty, wczoraj w dzien tez i do tego ja przegonilo, dzis juz ok, mam nadzieje ze my sie nie zarazimy... mnie natomiast zwalilo chorobowo, wszyskie miesnie tak mnie bolaly i siły brak :( dzis juz lepiej , choc wciaz sie bje by nie rozchorowac sie Adas, to mały nerwusek :D w nocy jje co półtorej godziny :) i jak wiekszosc noworodków meczą go czasem gazy, brzuszek boli i wtedy troche krzyczy. czekam z utesknieniem az skonczy choc 3 miechy ;) pogoda do dupy :( nawet na spacer ni ma jak isc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti a może wreszcie zaskoczyło co, mam nadzieję ze z M wszystko sie dobrze ułozy U mnie już po starankach, w poniedziąłek ide do gina, jakos to będzie, niecierpliwie sie bo bardzo juz bym chciała być w ciazy pozdrowienia i miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti jak @ przyszła? a może zrób test ciążowy:) ja jutro ide rano do gina, dziś sie naczytałam w necie o ropniakach jajowodów i zdołowało mnie to bardzo, potem byłam na siebie wściekła za własna głupotę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka nie rozbawiaj mnie proszę jaki test ciążowy??? ja od dwóch miesięcy nie wiem co to sex mam suwaczek cyklu (nie wiem po co??? ) także możesz sobie zawsze zerknąć, ale w ciąży to ja na 200% nie jestem Eulaio gratki przedszkola Meniu jak u Was? dawno Cię nie było Lux daj znać jak na froncie wolnej chwili Bega napisz co u Was czasem tez myślę o poziomce ale jej to z rok u nas nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i sie melduje z frontu :) ogólnie jest "wesoło" :D a raczej jak na wariackich papierach :P mały o 4 obudzil sie i popłakiwał do 6 :) wogóle juz pisałam Wam ze budzi sie co godzine , półtorej wiec jestem mega wyspana ;) nie wiem jak ja funkcjonuje... Ola zrobila sie nieznosna, chyba dopiero bunt dwulatka przechodzimy...wogóle nie słyszy co sie do niej mówi, na dworzu to juz kompletnie...spacer z dwójka to istny cyrk :D zadne rozmowy, tłumaczenia, nic do niej czasem nie przemawia, dobrze ze nie jest taka 24 h na dobe ;) Itus, to niewesolo sie u was narobiło :( tulam mocno... ❤️ kompletnie nie rozmawiacie ze soba??? nie próbujecie wyjasnic? :( Olka 👄 kiedy ta wizyta??? szybko daj po niej nam tu znac , co i jak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux rozmawiamy, ale mało i o mało istotnych sprawach jak zaczynamy poważne to jakoś szybko się te rozmowy kończą, nie ma porozumienia, chęci dogadania, nie wiem, a mi już nie chce się stawać na głowie aby to zmienić, mam dość poświęceń, wybaczania nie otrzymując nic w zamian. Przykre ale prawdziwe odpuściłam, wypowiedziałam umowę najmu swojego mieszkania i jak się nic nie zmieni w sierpniu wracam na swoje stare śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec gin nie widzi na razie wskazań do HSG!!!!:), powiedział po badaniu ze wszytko ok, mam odpuścić trochę psychicznie, bardziej wyluzować, poczekać ze stosunkiem do owu, czyli od @ do owu nic, a dopiero potem żeby plemniki najlepsze jakościowo były i duzo, i po stosunku leżeć z pupą wyzej przez godzinę bez ruchu:), i tak przez dwa trzy miesiace, a potem się pojawic u niego jeśli nie wyjdzie, a m musi być wypoczęty a nie taki zmarnowany wsyztkim, i luz luz luz, i spokojnie nakazał, pwiedzial ze jestem młoda i mam dać sobie troche czasu, a hsg jest badaniem przykrym i bolesnym wiec póki narazie mozemy spróbowac jeszcze w ten sposób to mnie na to nie kierował, tyle, nie wiem czy gin dobrze mói, nie mam wyjscia musze spróbowac jak zaleca, oby sie udało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no widzisz Olka :D wspaniale wiesci! a mysmy Ci tu pisały to samo co zalecił lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus, poczytałam troche na topiku obok :( trzymaj sie Kochana ❤️ tulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka u mnie mega kryzys w związku i tyle z tego co u mnie Mam nadzieję, ze teraz Olka wrzucasz na luz, dasz główce odpocząć. Przyda się się na pewno. Lux cieszę że ogarniasz tę swoją dwójeczkę i jeszcze na kafe masz czas, to jest dopiero mama zorganizowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti, to nie mama zorganizowana tylko mama uzależniona i potrzebująca czasem odreagowac :D choc na chwile ale zawsze musze zajrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti odluzowuje a jakże !!!! nic innego nie robię odkąd wróciłam od gina. Luksor nie mam się z czego cieszyc aż tak bardzo bo nie ma gwarancji ze mi sie uda, ale wierzę ze bedzie dobrze, a jesli chodzi o złoty strzał, czyli czekanie aż do owu to juz tego próbowałam i nic, wiec zobaczymy jak bedzie teraz, daje sobie czas i jestem spokojna. Będzie co ma być. Iti przykro mi ze sie nie układa z M, życzę wam miłego wypoczynku w długi weekend jesli macie piątek wolny, odezwę się później, teraz pichcę obiadek. Menia co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek a ile teraz jest urlopu macierzyńskiego? i czy jak się ma juz jedno dziecko to na drugie jest więcej dni? tak tylko z ciekawości pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, sama nie bardzo sie orientuje :o na drugie chyba 20tyg + te 2 tyg co wydłuzyli... musze sie gdzies dowiedziec. u mnie upał :D miłej soboty Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przylazła punktualnie, :( zbieram siły na dalsze starania, ale pracy mam tyle ze nie mam czasu o tym myśleć i dobrzle, odezwijcie się kobitki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie pochowałyście w te straszne upały? Iti co u Ciebie? Menia jak twój chłopczyk? Luksorek jak sobie radzisz? no i ciekawe co u Andzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy tutaj ktoś zagląda?:) pokażcie się , co u was? ja spiekłam sie na słońcu bo mały moczył cały dzień pupe w baseniku i na siłę go musiałam wyciągać żeby zjadł i się napił wiec teraz cierpię, poza tym mam dużo pracy ale ogólnie w miarę u mnie ok. Nie napisze że wyluzowałam totalnie i sie nie nakręcam bo ciężko mi to wychodzi, przekonuję swoja psychikę do odpowiedniego nastawienia, staram sie jak mogę nie mysleć tylko o tym. co ma byc to bedzie, niczego nie przeskoczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem i ciepło o Was myślę :) mam trochę spraw na głowie, mieszkanie mi sie zwalnia, M załatwia kredyt, więc trochę papierków i latania Luxorku jak tam Twoje pociechy? Eulailo a u Was jak, jak w pracy? Brydzia myslisz o drugim dziecku? Andzię chyba Niko do końca pochłonął Menia hop hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu kredyt ? To może jeszcze jest szansa na wspólną przyszłość?? No chyba że kredyt dla osobistych celów M ? W pracy dobrze nawet, odliczam do urlopu, mam 3 tygodnie od 1 lipca. Laura od września idzie do przedszkola, jeszcze o tym nie myśle, ale coś czuje że niedługo zacznę to przeżywać. Ona sama bardzo sie cieszy ale chyba nie rozumie że bedzie tam sama, bez nas... No a dzis stuknęla mi 30 i jakoś mi tak nijako z tego powodu.. Refleksyjnie.. Andziu Nico cudny :) Luxorku regularnie sprawdzam czy masz nowe fotki na Picasa, Adaś szybko rośnie a Ola wyglada na troskliwą starszą siostre :) U nas trwają negocjacje nad drugim dzieckiem, ja chce a mąz sie wacha :) Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu wpadam z życzeniami dla Eulalii a ona sama się pochwaliła :P w każdym bądź razie wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń, drugiego dzieciątka, pociechy z Laury, męża dobrego i satysfakcji z pracy. A 30 cóż powiem tak życie zaczyna się po 30-tce coś o tym wiem ;) zawsze takie przełomowe urodziny przywołują refleksję, podsumowania, ale wierz mi przed Tobą cudne lata :) Kredyt bierze M na mieszkanie, bo to w którym mieszkamy zostało sprzedane, w środę M podpisuje akt notarialny sprzedaży, a jestw trakcie załatwiania kupna nowego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio brawo! i na pewno będziesz w ciąży szybciej niż ja! Luxorek jak tam twoje maluszki ? Menia co u was? Iti kochana, myślę o Tobie często...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo :) Eulalio, spoznione STO LAT! 👄 u mnie szybko :D dni lecą jak szalone, na nic czasu...mały strasznie absorbujacy ze czasem nawet nie mam jak do kibla isc bo wyje ciagle :P moja dieta mnie juz dobija ;) próbowałam jesc inne rzeczy pomału ale sie nie da bo odrazu brzuch napiernicza Adaska :( z tych milszych rzeczy to sie juz pieknie uśmiecha :D Olka wciaz zakochana w nim po uszy, ja zreszta tez , choc czesto pod nosem klne :P marze by Ola poszłą do tego przedszkola, mam nadzieje ze we wrzesniu sie okaze ze bedzie ok :) chce do pracy :P buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) pojawiam sie i znikam :) Laura cudna, Adas ach do wytarmoszenia i schrupania Luxorku:D jedziem z m i Niko do lekarza do szpitala - katar od tyg do tego chrypka mega od wczoraj bidny - chce sie smaic a nie moze, chce piszcxzec a glosu nie moze wydobyc :( i calusiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Eulalio jeszcze raz 100 Lat i czego sobie tylko zapragniesz 👄 Luxorku znowu skasował mi się link do twoich zdjęć nie wiem jak to się stało ale jestem zła :( Dziewczynki za dwa dni idę na urlop na dwa tygodnie a 1 lipca przeprowadzamy się na większe mieszkanie , w końcu :D Więc jak już się rozpakujemy i założą nam z powrotem internet to wyślę wam zdjęcia mieszkania , oczywiście jak będziecie chciały :) Victor rośnie jak na drożdżach :), jak na razie odpukać nie choruje, nadal ma 8 zębów i pyskacz niesamowity z niego jest :) Wszędzie już wlezie, więc już nic przed nim nie uchowam :/ Ale i kupę radości nam daje :D @ powoli mi się reguluje powoli , co mnie bardzo cieszy :) dzisiaj u mnie 17dc. Andziu rośnie ci przystojniak :) i dziękuję za zdjęcia :) Ituniu, Olu, Eulalio, Luxorku, Dominiczko buziaki dla was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) melduje ze zyje ;) choc czasu brak mi na wszytsko :) M na urlopie , pogoda dopisuje wiec całe dnie praktycznie spedzamy w terenie, zwykle na działce :) uwielbiam rodzic o tej porze roku :D choc juz nigdy wiecej! mały miał we wtorek szczepienie i zle je zniosl :( pol dnia krzyczał tak, ze az sie przyduszał...i dzis praktycznie nie spał w nocy , teraz tez jeczy... Olka nas zagaduje, buzia sie nie zamyka :P wczoraj bylismy pol dnia nad jeziorem na Mazurach, było cudnie :D Olka nurkowała, wydziwiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też melduję ze żyje, choć ledwo, bo mam teraz i przez kolejny rok dodatkowe pół etatu, nie wiem czy dobrze zrobiłam ale chciałam zagłuszyć mysli żeby odluzować od obsesyjnej chęci bycia w ciaży, kasy wiecej, ja wykończona, ale zawsze mogę zrezygnować.... Luksor ja teraz to juz mogę rodzic w srodku -20 stopniowego mrozu lub w 35 stopnowych upałach, obojętnie byle tylko to wogóle stało sie mozliwe, dzis mam 26dc, owu była 13 dnia wiec teoretycznie dziś oczekiwałam na @, na razie nie ma ale i tak wiem ze przyjdzie... Zrobiłąm badania i mam dobre wyniki, i nie mam tego cholernego białka w moczu:):):):) Iti odezwij sie co u ciebie? Menia? jak maluszek? a gdzie sie brydziak zapodział????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×