Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Eulalio to już za chwile na swoim własnym super :) Meniu ciesze się że ok, czekam na wieści z udg a u mnei cóż, nowy cykl i nowa głupia nadzieja Lux naj;lepszego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co u Was? u mnie remont na całego net w domu odłączony a w pracy full roboty Meniu jak po usg? Olka a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) jak weekend majowy?? któraś sie gdzies wybierała moze? :) my siedzimy w domku, bo pogoda lipna a i kasy brak... poza tym sie życie kreci w szybkim tempie, dni przelatuja przez palce normalnie, ucieka nieubłagalnie czas, dzieci rosną, a my sie starzejemy ;) Meniu, nie wiem czy gratulowałąm, bardzo bardzo gratuluje! jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no w końcu jakaś zbłakana duszyczka sie odezwała ;) My w weekend majowy bylismy na komuni, 2 maja w pracy, wczoraj miał być gril, ale że tak zimno to odwołany, to w domu siedzieliśmy Poza tym od 3 dni mam zawroty głowy i kiepsko się czuję, nie wiem skąd one, mam nadzieję że mi przejdzie, bo samopoczucie mam jak po kilku setkach :( Skończylam remont mieszkania, planów na najbliższe dni żadnych. na urlop zresztą jeszcze tez nie, ale ten dopiero chyba we wrzesniu Eulalio już we własnym gniazdku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iti u mnie ciągle remont, koczujemy u rodziców. Mam nadzieje ze do końca moja może sie wprowadzimy do siebie.. :) Poza tym zimno , długi weekend przeleciał nie wiadomo kiedy. Jedynie troche nacieszyłam sie córką bo na codzień praca- remont to mało mamy dla niej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przyszłam Was poinformować że dziś zobaczyłam pierwszy raz w życiu II kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu gratuluję wam z całego serca :) mam nadzieje że teraz nasz tomik ruszy bo samej mi sie nie chce pisać o ciazy . Pisze teraz z tel.bo jestem w pracy jak będę w domu to.się jeszcze odezwę . Ituniu uważaj na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu gratuluję wam z całego serca :) mam nadzieje że teraz nasz tomik ruszy bo samej mi sie nie chce pisać o ciazy . Pisze teraz z tel.bo jestem w pracy jak będę w domu to.się jeszcze odezwę . Ituniu uważaj na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu dzięki :) na mało osób się odzywa popołudniu wynik bety sama nie moge w to uwierzyć Napisz wieczorem ja u Was, jak Ty się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze!!!!!!!!!!!!!!! :D ITUS!!!!!!!!!!!!!! bardzo bardzo Gratuluje i trzymam kciuki! ja tak czulam cos od kilkunastu tygodni :) było "czuc" od Ciebie ze juz faktycznie sie nie nastawiasz i idziesz na zywiol, co ma byc to bedzie i o to chodzilo...super! bardzo bardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie mamuśki :D Tym razem już piszę z domu :) Ituniu czekamy na betę :) Jeśli chodzi o mnie to zaczął się 18 tydz. brzuch rosnie a maluch powoli daje o sobie znać :) 2 czerwca mam usg połówkowe więc może dowiemy sie co będzie :) Mam nadal problem z ciśnieniem i biorę leki które nie pomagają więc wzięli się za moje nerki bo prawdopodobnie tam tkwi problem, czekam teraz na test z krwi jesli on nic nie wykaże to czeka mnie biopsja ,doktorka zastanawia się nad tym aby zrobić to teraz jeśli moje nerki będą w miarę dobrze pracować to poczekamy i zrobią to po porodzie , kwestia jednego dnia w szpitalu .Więc poczekamy pożyjemy :) Za 11 tyg. odchodzę na macierzyński już się nie mogę doczekać :D A u was dziewczynki co słychać ??? Oprócz tego że Itunia sprawiła nam wspaniałą niespodziankę :D❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja beta - 1046 jak na 32dc to ogromna juz mi wróżą bliźniaki na bocianie ;) Mój M jest blixniakiem to może wystarczy co? a tak powaznie 26 maja wizyta u gina i umówienie na usg a 27 maja wizyta u endokrynologa Progesteron też mam kosmiczny więc jestem naprawde dobrej myśli. Teraz oby do usg i usłyszeć serducho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu lepszego prezentu na dzień matki nie mogła byś sobie wymarzyć :D Więc trzymamy kciuki za bliźniaki :) raz a porządnie :)❤️❤️❤️🌻🌻🌻 Ja właśnie wstałam nie dawno , musiałam się zdrzemnąć bo ranne wstawanie do pracy a potem zabawa z Victorem mnie usypia :) Dobrze że m ma dzisiaj i jutro wolne to mnie troche wyręczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana Lux dziękuję 😘 Meniu na kiedy Ty masz termin porodu? Ja czuję się naprawde dobrze, i w końcu całą noc przespałam, bo wczoraj w nocy jak wstałam na siusiu zrobiłam testa i z wrazenia, emocji już nie zasnęłam Piękny widok i piękne uczucie. Szczęśliwi z M jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki :) Ja nie dawno z pracy się przywlokłam do domu :) i padam. Jeszcze jutro do pracy i wolne mam w niedzielę :) M ma dzisiaj wolne, i jak przyszłam z pracy, to mieszkanko wysprzątane, obiadek się piecze w piekarniku :) jak dla mnie to może byc tak codziennie :D Ituniu termin mam na 17 października ale nie zdziwię sie jak będą chcieli znowu wywoływać wcześniej poród ze względu na ciśnienie . A tobie na kiedy wypada termin teoretycznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu mi jakoś na 23 stycznia ja dopiero za 2,5 godz do domku trochę mi sie spać chce i apetytu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu to fajny masz termin :) Jesli chodzi o apetyt to w drugiej ciąży jadam dużo mniej a na mięso patrzeć nie mogę :( tylko warzywa, owoce, i słodyczki nie odmówię :)Druga ciąża jest całkiem inna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Itus, to sie teraz bedzie działo! tyle zawirowan przed Wami :D juz Cie widze zdychająca w kiblu ;) nie to ze Ci zle zycze, wcale nie, ale taką jakąs wizje mam ;) cudowne wiesci... Meniu, no to niewesoło jednym słowem :( kurcze, tez sie czepia Ciebie...niech wszystko bedzie dobrze, tego sie trzymajmy i tego Ci zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Ituniu jak samopoczucie przyszłej mamusi ? :) Odzywaj się częściej :) Luxorku a jak twoje pociechy się chowają ??? :) Jak wam się układa ? Powiedz mi czy szybciej poczułaś kopniaki w drugiej ciąży ? Bo w pierwszej ciąży szybciej poczułam a potem były już kopniaczki, natomiast w drugiej ciąży jakoś tak czuję ruchy bardzo sporadycznie a jutro zacznie się 19 tydz. Mam nadzieję że jest ok wszystko z maluszkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Luxorku widze, ze Ty mi nieźle życzysz ;) jak na razie czuję się b. dobrze, spanie stało się moim ulubionym zajęciem :P poza tym nic specjalnego, trochę piersi bolą, kawa przestała smakować, rano brak apetytu, ale ogólnie jest dobrze i oby tak dalej. w weekend najprawdopodobniej usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Meniu, pocieszki to 2 ancymonki! powaga, noj aniołek Ola bardzo sie zmienil, na gorsze, jak nie chodzi do przedszkola to oszalec mozna w domu z dwójka, zreszta sama zobaczysz ;) ciagle choruja, jednak predszkole to syfiarnia , pełno wirusów, aktualnie Ola kaszle i katarzy, a mały ma zapalenie ucha i antybiotyk Ola jest pod kontrola laryngologa, walczymy od miesiaca z wysiękowym przewlekłym zapaleniem obu uszu, płyn w nich zalega i zatyka uszy, dziecko moze słabo słyszec, dzwoni mu w uszach i takie tam... ja tez to mam z jednym uchem :( takze same choroby u nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luxorku nie zazdroszczę choroby, szczególnie jak maluchy chorują :( A uszy to nie tak łatwo wyleczyć, mojej znajomej synek miał trzy razy nawroty zapalenie ucha aż mu ropa wyciekała, nie sądziłam że coś takiego może być. Ale jakoś wykurował się i odpukać od 2 miesięcy jej nie choruje. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla całej rodzinki :) Trzymajcie się cieplutko :)👄👄👄❤️❤️❤️🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Jestem już po usg i czekamy na zdrową córcię :) Malutka ma się dobrze, w pełni dobrze się rozwija, jest bardzo ruchliwa, ma 17cm :) obawiałam się że słabo czuje ruchy w porównaniu z ciążą z Victorem , ale pani doktor powiedziała że łożysko jest przodujące , ale już niebawem będą bardziej wyczuwalne :) Ituniu a jak u ciebie byłaś na usg ?? Nawet się nie pochwalisz ?? Luxorku jak maluchy i uszka? Jak ty się czujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej już się chwalę ale najpierw Meni pogratuluję córeczki :) super będziecie mieli pareczkę a u mnie całe 6mm szczęścia z bijącym serduszkiem :) czuję sie w miare ok, ciągle śpiąca i zmęczona, częściej musze jeść bo mnie mdli Następna wizyta i usg dopiero za m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu dzięki :) Sporego masz już maluszka :) ja na początku też śpiąca byłam, i musiałam jeśc więcej bo mnie mdliło, potem było gorzej ale oby cię to ominęło :) Wypoczywaj jak najwięcej :) trzymaj się cieplutko :) 👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu, wow! dziewczynki są wspaniałe :D gratuluje! Itus, no no, rosnie jak na drozdzach :) wypoczywaj duzo, i niech te upały Cie nie zamecza. u na sjako tako ;) a z uszkami Oli to długa droga niestety, bo to nie takie łątwe do wyleczenia, sa nawroty bardzo czesto, teraz to choroba cywilizacyjna i połowa przedszkolaków sie z nią nie moze uporac jedziemy na tydzien nad morze w lipcu wiec moze zmiana mała klimatu cosik pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku to udanego pobytu nad morzem my żadnego urlopu nie planujemy, bo po pierwsze miały być góry - ale ciąża to wyklucza, po drugie urlop przyda mi się za rok po macierzyńskim aby jakoś dotrwać z maluszkiem do września, bo licze że uda nam się dostać do żłobka A tak na serio to ta ciąża dla mnie taka malo relana, mało objawów itp a wiyzta usg dopiero na początku lipca. Eulalio czyżby już na swoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super wieści!!! Ituniu Gratuluje!!!!! Strasznie sie ciesze! Meniu gratuluje córeczki, dziewczynki są super. Moja dziewczynka ostatnio jest strasznie nie posłuszna ale i tak kochana, tylko wymaga od nas duuużo cierpliwości ;) Tak, juz na swoim od środy.. Ogarnaim wszystko, rozpakowuje, układam.. Mysle coraz cześciej o drugim dziecku .... pozdrawiam Wad serdecznie Luxorku dużo zdrówka Oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ituniu co słychać u was, jak m sie czuje jako przyszły tata :) No i jak rodzice zareagowali że zostaną dziadkami ? :) Luxorku jeśli chodzi o uszy to fakt nie da się ich tak szybko wyleczyć ale mam nadzieję że Ola nie długo z tego wyjdzie :) Eulalio jak ja ci zazdroszczę własnego mieszkanka, i cieszę się bardzo że wam się udało :) teraz na spokojnie możecie pomyśleć o rodzeństwie dla Laury :D Mieliśmy ciężki orzech do rozgryzienia z m ale już postanowione , i chcemy dać córci na imię Maya :) i Victorowi staramy się tłumaczyć i pokazywać że będzie miał siostrzyczkę niby pokazuje na brzuch ale czy na tyle rozumie ? :) zobaczymy jak sie urodzi :) U was na pewno cieplutko za to u nas leje nie miłosiernie, z resztą nic nowego :) Trzymajcie sie ślicznotki :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku właśnie wypatrzyłam na Picasa twoją nową fryzure!! Wow, bardzo odważne cięcie, pasuje ci. Meniu z tym ciepłem u nas ostatnio troche kiepsko, weekend był bardzo zminy, przynajmniej u mnie.. Maya ładne imie :) Iti jak sie czujesz?? pozdrawiam, miłego dnia, lece do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×