Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Kobietki odkopałam naszą tabelkę i trochę ją uporządkowałam , usunęłam osoby które juz od dawna się nie odzywają i nie wiadomo co z nimi. Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko. PRZYSZLE MAMY ************************************** Menia21....Marzena......Szkocja......córeczka..............17.10.11. SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007...Ola OLKA.M.....Ola.......śląskie......17.12 .78...02,11,07....Łukaszek eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura Brydzia.....Dominika...Berlin....24.01.1979......15.10.2 008....Emi Menia21....Marzena..Szkocja...21.07.1985...08.04.2009....Victor Andzia..... Luxor.....Kamila..Mazowieckie... Andzie i Luxorka najwyżej ktoś uzupełni bo nie pamiętam dokładnie danych , a reszta kobitek jak znają już swoje terminy to wpisujcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu super pomysł z tabelką. nie odzywaąm sie bo malowalismy pokoik Łukaszka i skrecalismy mebelki, ach ma pieknie a jeszcze zostało łóżko i komoda do skręcenia, ale juz sie dziecko cieszy ogromnie PRZYSZLE MAMY ************************************** Menia21....Marzena......Szkocja......córeczka........... ...17.10.11. ITI........ Eulalia..... OLKA M.....Ola........Polska.........? ................ koniec marca 2011 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007...O la OLKA.M.....Ola.......śląskie......17.12 .78...02,11,07....Łukaszek eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura Brydzia.....Dominika...Berlin....24.01.1979......15.10.2 008....Emi Menia21....Marzena..Szkocja...21.07.1985...08.04.2009.... Victor Andzia..... Luxor.....Kamila..Mazowieckie... teraz ide do wanny, jutro napiszę wieczorem jak po wizycie bo ma być u nas mój brat wiec nie wiem czy znajde chwile w ciagu dnia. Eulalio tez czekam do 8 tygodnia zeby zobaczyc serduszko, rączki i nóżki, też sie boje zeby wszystko ok było, ach dziewczyny jak dobrze byc w ciaży prawda? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Olu że się wpisałaś :) A jak znajdziesz chwilę to pochwal się zdjęciami pokoiku dla Łukaszka :) No i czekam na wieści po wizycie jutrzejszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja na nogach z inką cieplutką siedzę, zaraz idę pod prysznic. M dzisiaj wraca do pracy , nie lubię wieczorów bez niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja tylko na moment bo mam duzo pracy Olka czekam na wiesci po wizycie PRZYSZLE MAMY ************************************** Menia21....Marzena......Szkocja......córeczka........... ...17.10.11. Iti...........Ewa......................................................25.01.12 Eulalia..... OLKA M.....Ola........Polska.........? ................ koniec marca 2012 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007...O la OLKA.M.....Ola.......śląskie......17.12 .78...02,11,07....Łukaszek eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura Brydzia.....Dominika...Berlin....24.01.1979......15.10.2 008....Emi Menia21....Marzena..Szkocja...21.07.1985...08.04.2009.... Victor Andzia..... Luxor.....Kamila..Mazowieckie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza dzisiaj :) U nas zaczęło padać , m poszedł do pracy a ja siedzę sama z małym, może do mamy zadzwonię to mi czas szybciej minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U nas dzisiaj leje , ma się rozpogodzić ale zobaczymy . Ja przy herbatce i śniadanku :) Kobietki jak wasze samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Meniu u mnie lato powórciło, może bez szału ale nie pada i temp oki Martwi mnie brak wieści od Olki :( Samopoczucie b. dobre, gdyby nie lekko zaokrąglony brzuch nie czułabym sie jak w ciąży, a tak ten brzuch mi przypomina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ituniu :) Ciekawa jestem jak wyglądasz z brzuszkiem, na pewno uroczo :) A napisz jak było u rodzinki m ??? Wypad udany ??? Ja też się martwię że Ola się nie odzywa wczoraj do późnego wieczoru co chwilę sprawdzałam nasz topik czy coś napisała, i Eulalia się nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend udany, w pt bylismy u znajomych, przygotowaliśmy trochę jedzonka, coś do picia i poszliśmy miło spędzić czas :) W sobotę pojechaliśmy do M rodziców, potem z nimi do rodziny M na wieś, było sporo osób, dużo jedzenia itd było sympatycznie wracaliśmy dopiero po 22. Większośc niedzieli spędziliśmy u M rodziców,a wieczór już z M w domku odpoczywaliśmy po imprezowym weekendzie. Ja to jeszcze wczoraj odsypiałam popołudniu. A brzusio, po urlopie będe miała jakieś fotki to na pewno coś Wam podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem UFF nie dałam rady wczoraj napisać jest i dobrze i źle, to znaczy po badaniu gin stwierdził że macica rozpulchniona, wiec sie po cichytku ucieszyłam że skoro tak to nie ma ciąży pozamacicznej co przy kłopotach z jajowodami jest częste. Zabrał mnie na uag i niestety nic nie było widać, to co zobaczył to oba jajniki z ciałkiem żółtym co wskazuje ze miałam w tym cyklu owulację no i poszerzoną śluzówkę macicy ale pęcherzyka nie było widać, dostałam luteinę 4 tabletki dziennie na podtrzymanie ciaży, i mam zrobić badania krwi i moczu i przyjść za tydzień na usg, tak wiec Eulalio ciesz sie że zobaczyłaś kropelkę bo ja sie teraz porządnie boję czy u mnie wszystko dobrze. Objawy mi nie mijają, w nocy mam mdłości ogromne tak ze nie mogę spać, w dzień jestem strasznie słaba, no i biust jak "balon".Gin powiedział ze prawdopodobnie jest ciaza bardzo wczesna ale na 100% nie stwierdzi dopóki nie zobaczy na usg pecherzyka tyle wieści, zmartwiłam sie trochę ale poczekam cierpliwie do poniedziałku i zobaczymy, mam tez witaminy i kazał się oszczędzać. wierzę że dzidzi jest tylko sie ukrył, i że bedzie wszystko z ni m dobrze, wczoraj mnie łukaszek wykończył, skręcalismy mebelki, on stale przeszkadzał, wziełam go na spacer, i jak zasnął to wreszcie mogłam chwilę odpocząć, miłego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkan na pewno wszystko będzie dobrze trzymam mocno kciuki kiedy miałas ostatnią @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti widzę że weekend był udany :) to najważniejsze . Olu ja też wierzę ,że jest ok. i za tydzień będzie widac fasolkę :) Mi coś laptop szwankuje , mały marudny to go położyłam spać, m szykuje obiadek a ja mam chwilę spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti ostatnia 2 to 23 czerwca 9pierwszy dzień @ ) wiec może rzeczywiście jeszcze wcześnie, nie wiem, trochę się jednak martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nabazgrałam pisze jeszcze raz :) Iti ostatnia @ to 23 czerwca (pierwszy dzień @ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka to dopiero 5 tydzień z małym haczykiem, więc czekamy cierliwie, może owu była o 2-4 dni póxniej a czesto tak jest po zabiegach róznych ze sie przesuwa, ja po lapro np miałam b. długi cykl, także miało prawo nic jeszcze nie widzieć, za tydzień mam nadzieję ze beda same cudne wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu dziekuję, ja podejrzewam ze owu miałam około 17-18 dnia cyklu i tez dlatego test w 30dc mi wyszedł negatywny. Czekam cierpliwie, i zobaczymy dam wam oczywiscie znać w poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ja też mam usg w przyszły poniedziałek, o 14 :) doktorka chce sprawdzić czy mała dobrze się rozwija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olu trzymam kciuki żeby było Ok, napewno jest tak jak sama napisałaś- maleństwo jest tylko tyciuteńkie i jeszcze go nie widać. Jak to powiedział mój gin- "Technike mamy prosze pani bardzo dobrą, ale w tak wczesnej ciaży ja mam prawo nic nie widziec ;)" Także ja tez czekam 10-go sierpnia na nast wizyte. Wczpraj było mi okropnie niedobrze, nic nie jadłam do południa bo nie dałam rady.. Dzis lepiej Ituniu fajny miałaś weekend Ja właśnie wróciłam z Laura z biblioteki i bedziemy czytać ksiażki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też mdli szczególnie po jedzeniu, gin mi zapisał witaminy prenatal complex i tam przeczytałam że one mają w składzie o,4 mg kwasu foliowego i teraz nie wiem czy nadal brać folik, czy to nie będzie za dużo?, w tym wszystkim go nie spytałam ale tez nie wiedziałam że te witaminy będą miały go w składzie, jak myślicie? Eulalio mi pomaga na mdłości, rumianek i suche herbatniki lub krążki ryżowe, jutro jadę rano na badania krwi, muszę małego zabrać ze sobą bo nie mam go z kim zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ja brałam od początku witaminy i w ich składzie też jest kwas foliowy , więc już nie musiałam brać osobno kwasu, ale to już może zapytaj gina jak masz brać lub w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja przy ince siedzę, jeszcze tylko jakieś śniadanie by się zjadło :) M szykuje obiad na później i będziemy mogli wyjść na spacer, bo te wda dni deszczu to przesada :/ Pobudka śpiochy :) Eulalio ile ci zostało jeszcze do urlopu ??? Iti a jak tobie wieczór zleciał??? Jak pierwsza nocka Łukaszka w nowym łóżeczku ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka ja biorę prenatal complex i już foliku dodatkowo nie łykam Meniu po południu byliśmy z M w galerii na zakupach małych, potem film oglądaliśmy i tak jakoś zleciało Jutro mam wizytę u gina, robiła mocz i znowu jest zły, jakieś zapalneie ciągle bo mam leukocyty, erytrocyty i azotany w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ituniu :) To wieczór udany , i trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę , na pewno będzie dobrze :) a USG też będziesz miała ??? Ja właśnie wciągam śniadanie. Przydało by się jakieś ciacho upiec, może zrobie jogurtowe z truskawkami i malinami, chodzi ostatnio za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu wizyta bez usg, umówimy sie z dr ja usg jakoś zapodaj mi przepis na to pyszne ciasto, u mnie M piecze ciata, ja to jakoś nie mam weny do tego, wolę inne cuda pichcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku , małego położyłam spać,i ja się położę, coś mi nogi troszkę nabrzmiały , trochę w górze je potrzymam to może przejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda piękna, wczoraj robiłam badania dzis muszę pojechać po wyniki, włąśnie kończę zupę ogórkową gotować i pojadę, małego wszędzie zabieram bo nie mam z kim go zostawić, poza tym wczoraj zaliczylismy z synkiem długi spacer, i to mi chyba dobrze zrobiło, dzis będzie nieco krótszy bo gin kazał sie oszczędzać wiec nie mogę przesadzać, pranie wyprałam i mam juz do końca dnia spokój. ituniu jak wizyta? miłego dnia dla wszystkich;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka cieszę się że humorek dopisuje :) trzymam kciuki za dobre wyniki ja wizytę mam o 16:15, musze się urwać z pracy aby na nią zdążyć, ale to tylko badanie, ważenie, ciśnienie, wyniki moczu i tyle, i na usg pewnie sie umówimy ale to po urlopie gina, bo się wybiera własnie od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×