Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

uff Meniu nie wiedziałam że mieta szkodzi. Ja od kilku dni mam trochę brązowego śluzu, w pierwszej ciąży tak nie miałam, teraz sie trochę martwię czy to aby nic złego. Zupa pieczarkowa podziałała jak cus, od razu mi słabości minęły, trochę też pobolewa mnie brzuch od czasu do czasu.Nie mogę się doczekać wizyty u gina, chcę wiedzieć czy wszystko w porządku. My mamy dół domu w remoncie, ale tam wszytsko po kolei idzie powolnym tempem, ważne ze góa wykończona i ze jest gdzie mieszkać w komfortowych warunkach, a dół się zrobi na spokojnie, najważniejsze by kropelka się dobrze rozwijała w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ja brązowego śluzu nie miałam ale ból jak na miesiączkę tak, w końcu wszystko tam ci sie teraz przygotowuje dla bąbelka :) na pewno jest dobrze , teraz tylko czekamy na wizytę :) I dobrze że zupka na ciebie dobrze podziała :) Ja idę zaraz pranie wywiesić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu raz jest raz mija i znów jest białawy sluz, teraz na przykałd mam tylko leciutko zabarwiony sluz, powiem ginowi w poniedziałek, jutro jadę z małym do mamy, nie wiem tylko jak wytrzymam to osłabienie potworne, nie miałam az takiego w pierwszej ciąży, z kolei wtedy bardzo mnie męczyły mdłosci, byc moze to jeszcze przede mną,:) wszystko zniosę, kocham moją kropelkę ponad wszystko ::):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki :) Jak wam dzionek mija ??? Dzisiaj mam w planach zrobić pierogów z truskawkami i jagodami , mam nadzieję że mi wyjdą :) Wstałam dzisiaj rano i okropnie mnie kręgosłup boli w obojętnie jakiej pozycji :( teraz pod koniec to chyba tylko narzekać będę :( A u was jak samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Meniu, jak miło tak z rana:) ja już gotowa i właśnie wyjeżdżam z małym do mamy, tylko musze do samochodu zanieść parę rzeczy, nie wiem jak tam wytrzymam, słabo mi okropnie, narazie plamienia dzis nie mam, moze znikło:), dziwne bo całe noce mam mdłości i bóle brodawek a rano jak reką odjął za to przychodzi słabosć. jesli to ma oznaczać że z dzidzą wszytsko dobrze to mogę mieć słabosci do końca ciaży, miłego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu życzę ci miłego pobytu u mamy :) trochę mama cię odciąży w opiece nad Łukaszkiem :) A ty sie zrelaksuj skoro czujesz się słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Olka wypoczywaj ile się da Eulalio za dzisiejszą wizytę mocno trzymam kciuki Meniu a nrzekaj kochana narzekaj ;) lecę w papierki, bo dziś mam trochę pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu tylko się nie przemęczaj :) Eulalio daj znać jak po wizycie kochana :) Może ma któraś ochotę na pierożki ze świeżymy truskawkami i jagodami??? :) Pychota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamy 5 tydzien... i zdecydowanie jestem w ciąży. Tylko tylko powiedział mi lekarz, za wcześnie na cokolwiek wiecej, mam sie zgłosić za 2 tyg. Pecherzyk ma ok 16 mm a zarodka nawet nie było widać na USG bo ma ok 1 mm prawdopodobnie.. Czuje niedosyt i niedowierzanie, i jakis strach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio spokojnie poczekaj na za dwa tygodnie wtedy zobaczysz małe dzidzi, ale dlaczego czujesz strach? boisz się ciąży? u mamy było super, byłam na spacerze i bardzo mi to pomogło, nie czułam sie az taka strasznie słaba, teraz M pojechał do pracy a ja juz jestem wyspana choć jeszcze w łózko poleżę aż sie mały nie obudzi. Ja mam wizytę w poniedziałek i zobaczymy co będzie widać i w ogóle.miłego dnia wszytskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja też na nogach od 6.30 mały sie wyspał i koniec spania, przeważnie wstaje między 7-8 ale coś mu sie poprzestawiało :) Eulalio będzie dobrze, za dwa tygodnie będzie widać bijące serduszko więc sie uspokoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eulalio ale jak na 5 tydz to wszystko jest prawidłowo, za 2 tyg będzie już bijące serduszko, teraz na takie wudoki zdecydowanie za wcześnie ;) głowa do góry Olka teraz czekam na Twoją relację z wizyty. Plamienia ustały? U nas ok, ja czuję się dobrze, za tydzień mam wizytę u gina. Jutro idziemy do znajomych na domowa posiadówkę, dziś zrobimy coś do przegryzienia, w weekend też wyruszamy do rodzinki M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu plamienia tak ale śluz jest nadal brązowy, choć chyba wydaje mi sie ze mniej niz wczoraj, brzuch nie boli, tylko chwilami, leżę i jak najwięcej odpoczywam, wyjdę na chwile do ogrodu z małym, posiedzę na ławce pod drzewami, trochę zaczęłam żałować ze nie zapisałam sie na jutro, ale jutro będzie dopiero 37 dc, trudno już, poczekam spokojnie do poniedziałku, starając się oszczędzać bardzo, moze to nie znaczy nic złego, tym bardziej ze objawy ciąży u mnie w pełni, słabości i piersi bolące, na nic nie mam smaka, ale dzwonili z salonu meblowego i chyba jutro będą mebelki dla Łukaszka.miłego dnia kochane!!!! ciekawe co u brydziaka i Andzi, i Domi, i begi, szkoda ze nie zaglądają juz do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u nas dzisiaj deszczowa pogoda, cały dzień pada. Olu wspominałaś coś mamie?? o ciąży czy czekasz do wizyty ? Fajnie że jutro Łukaszek będzie miał mebelki :) Tak po za ty jeśli chodzi o Domi to będzie ona 4 sierpnia w moim mieście i jak się uda to może znowu się spotkamy :) A u reszty to nie wiem co się dzieje . Ituniu trzymam kciuki za wizytę i życze udanego weekendu z rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu jeszcze nic mamie nie mówiłam, na razie boję sie ucieszyć z ciąży, czekam do wizyty w poniedziałek,po moim przejściach boje sie żeby dzidzia była tam gdzie trzeba a nie np. w jajowodzie.plamienia chyba ustały, dzis tylko troszkę sluzu brązowego a potem już prawie biały :):) dobrej nocki wszystkim:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie :) u nas dzień brzydki bo pada, co pichcicie dobrego na obiadek? ja mam smaka na frytki i chyba je dziś zrobię, poza tym mogłabym nic nie jeść. Trochę sie boje za bardzo przytyć w ciąży ale bez frytek dzis chyba nie da rady :):), jutro rano testuję drugi raz i mam nadzieję zobaczyć tym razem tłuste kreski obie. Plamień brak :):):):):):):):):):) póki co i mam nadzieje ze nie wrócą, miłego dnia kochane:) i pięknej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja juz po zakupach niektórych rzeczy do łazienki nie dostałam na mieście więc zamówiłam przez internet z Nexta :) Olu przy mnie nie pisz o frytkach , ja mogę je jeść nawet o 24 w nocy : :D a na obiad robię naleśniki na słodko z twarożkiem i polane jogurtem truskawkowym :) palce lizać :D Później może uda nam się pojechac nad morze , bo jak na razie nie pada :) teraz odpoczywam , mały śpi a m łazienkę sprząta :) Udanego weekendu wam życzę kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Ale tu cisza. Iti się na pewno dobrze bawi z rodzinką. Ituniu mam nadzieję że napiszesz jak było :) Eulalia a jak tobie weekend mija ??? :) Jak twoje samopoczucie ??? :) Olu daj znać jak test :) Mi się mały rozchorował, kaszel i chrypka temperatury nie ma,ciutke mu z nosa leci ale nie jest tragicznie, i nie wiem czy mogę wyjśc z nim na dwór , kobietki poradźcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu to zależy od pogody, jeśli macie ciepło to mozesz wyjść ale obserwuj go czy nie ma gorączki, ale jeśli zimno lub wiatr to bym ze dwa dni w domu potrzymałą zeby nie pogorszyć. U mnie dokładnie o 5.01 rano na teście pokazały sie dwie tłuste najgrubsze na świecie kreski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) D) tyle u mnie, byliśmy dziś u moich rodziców, najadłam się różnych pyszności, Eulalio jak samopoczucie?, czy strach minął?, i jak sie czujesz fizycznie masz objawy ciaży?, u mnie jedynie okropne osłabienie, w pierwszej ciazy tak nie miałam, ufff, cały dzień lezę jak jestem w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech to szlag trafi wxięło mi całego posta a tyle wam napisłam, wiec teraz w skrócie Meniu ostroznie, jeśli ciepło to wyjdź ale jesli wieje lub jest zimno to ze dwa dni pobądź z małym w domu żeby się ni pogorszyło u mnie na teście dokąłdnie o 5.01 rano dwie najgrubsze na swiecie kreski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):) Eulalio jak sie czujesz, minał strach?, a jak objawy ciaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu to teraz czekamy na wieści z wizyty :) U nas dzisiaj bardzo cieplutko, więc jednak wyszliśmy , i jak na razie już tak nie kaszle i temperatury też nie ma obyśmy tylko noc przetrwali bo poprzednia była ciężka :( Byliśmy u znajomych potem poszliśmy na lody i na kawkę , jestem padnięta :) M małego szykuje do spania a ja sobie mogę odpocząć :) Dobranoc kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co słychać u was kobitki ??? na nogach już czy jeszcze się wylegujecie ??? :) Ja siedzę sobie właśnie przy herbatce, będzie trzeba jakieś śniadanie zjeść tylko pomysłów brak :/ Pogoda zapowiada się nie najgorsza , właśnie ręczniki nastawiłam do prania, i jeszcze pościel mi została więc jak nie będzie padać to na dwór wywieszę . A wy jakieś plany na dzisiaj macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola gratuluje po raz kolejny!! :) U mnie ok, dzisiaj od rana boli mnie głowa. Z objawów to piersi zaczęły boleć ale nie za mocno, i mdli mnie często po jedzeniu a z kolei jak nie jem to mi słabo.. :O Czekam niecierpliwie na kolejną wizyte u gina i usg żeby zobaczyc serduszko Dziś mam urodziny chrzesniaka także popołudniu idziemy w gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×