Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) Ja dzisiaj mam wolne, wczoraj chatkę posprzątałam więc mam spokój, dzisiaj moze do Zoo się wybierzemy tylko aby pogoda dopisała bo wczoraj po południu deszcz teraz też jest dziwnie i sama nie wiem, daleko nie mam , zobaczymy :) Kobietki jak mi teraz sie ciężko poruszać :( dzisiaj zaczęłam 22tydz. a czuje sie jak pod koniec :( nawet z małym sama nie wychodzę daleko bo nie mam siły wrócić, niby w pracy dużo ruchu , więc wyćwiczona jestem ale czuję sie jak stara babcia :( Eulalio a jednak i u was z pogodą tak sobie, w każdym razie życzę ci miłego dzionka w pracy :) Iti odezwij sie :P Luxorku pochwal się nową fryzurką :D nie mam linka do picassy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Eulalio super że już na swoim i życzę szybkiego zaciążenia :) Luxorku jak Olka i Adaś? Dziewczyny macie jakieś palny wakacyjne, bo ja spędzam je w pracy, aby urlop mieć w przyszłym roku po macierzyńskim U mnie ok, poza ciągłym uczuciem senności jest ok, czasem brzuszek zaboli, ogóleni jest naprawdę spoko, choć mogłabym mieć więcej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eulalio odrobinę spóźnione zyczenia urodzinowe. Spełnienia marzeń, dużo miłości i drugiego dzieciątka 🌻 U mnie jakoś płynie dzień za dniem, samopoczucie tez już lepsze, trochę energii mi wróciło, ogólnie to mało mam jakiś tam objawów ciążowych. Meniu czy imię dla dziewczynki wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystkie wcięło :( u mnie ok, choc odebrałam wyniki i mocz porażka, chyba jakieś zapalenie mam, na szczęscie morfologia dobrze poza tym samopoczucie b. dobre, niedługo usg, dam znac po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti dziękuje za życzenia urodzinowe :) Podjęliśmy decyzje o drugim dziecku, teraz oczekiwanie kiedy sie uda ;) Nie napinam sie, nie ustalam konkretnych dat.. Alw mam cichą nadzieje ze kolejny @ nie nadejdzie ;) Iti daj znać po usg jak sie miewa maleństwo Gdzie sie podziewa Andzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia na urlop się wybiera, tydzień w Szewcji a potem do PL przylatuja ja mam usg 12 lipca to już prenatalne będzie na zły mocz dostałam leki i niedługo powtórka badania czuję się świetnie z M postanowilismy, ze ni chcemy znać płci do narodzin no chyba że samy coś tam wypatrzymy na usg Eulalio to życze szybkciutko II krech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Co słychac? Co tu tak pusto?? Iti jak sie czujesz? Jak po wizycie u lekarza? Meniu jak u Ciebie? Na kiedy masz termin? Luxorku jak Twoje dzieciaczki? Wyjezdzacie gdzies na wakacje? Ja za 3 tyg zaczynam urlop i juz sie nie moge doczekac... :) Potrzebuje odpoczynku. Póki co czekam na @, miała być wczoraj.. Czekam i nie czekam , sama nie wiem czego chce. Niech los zadecyduje Ząb mnie boli, szykuje sie chyba większe leczenie i jeśli jestem w ciaży to nie bede chyba mogła wziąć znieczulenia przy leczeniu, a bez tego nie dam rady. Co bedzie to bedzie, okaze sie za kilka dni.. Podejrzewam że @ jednak przyjdzie, mdli mnie coprawda troche ale może to urojenia jakieś ? Trzymajcie sie, miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie piszę bo nie lubie pisać sama ze sobą ;) A co u mnie , od kilku tygodni jestem na zwolnieniu , niedawno byłam w szpitalu z wysokim ciśnieniem , i teraz w domku już jestem dopiero do pracy wracam w połowie lutego , no chyba że nie wrócę wcale :P :) U mnie jutro zacznie sie 27 tydz. z małą jest wszystko dobrze, mam co 4 tygodnie usg aby kontrolować czy dobrze się rozwija, bo przy zatruciu ciążowym dzieci się często nie rozwijają prawidłowo, na szczęście jest ok. na tą chwilę . Termin mam na 17 października ale prawdopodobnie będę miała wcześniej wywoływany ze względu na ciśnienie. Victorowi tłumaczymy że będzie miał siostrzyczkę , to już na tyle rozumie że całuje brzuch i się tuli do niego :) Bardzo rozczulający widok :) :D Eulalio super że już niedługo urlopik się zacznie :) czas odpocząć :) i trzymam mocno kciuki aby @ nie przyszła ;) mam nadzieję że Iti pociągnęła cię za sobą, bo na forum to tylko nasza czwórka się odzywa :( Iti a jak u ciebie? Miałaś już usg ?? Jak samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no w końcu jakiś ruch ja po usg prenatalnym - miałam je teraz we wtorek, maluch ma 5,5 cm wszystkie parametry w normie więc na jakiś czas odetchnęłam z ulgą. W pracy poinformowałam szefa, nawet miło przyjął tę wiadomość, więc kolejny stres za mną. Jeszcze trochę pewnie po pracuje, może na jesieni skuszę się na jakieś lenistwo. Za m-c jedziemy na urlop - tydzień na pojezierzu iławskim, mamy wynajęte domki, zarezerwowaną łódkę więc i rybki będziemy łowić. Jedziemy z rodziną M i dzieciakami - łącznie 11 osób Eulalio trzymam kciuki za satysfakcjonujący Cię bieg wydarzeń ;) Meniu odpoczywaj w domku i korzystaj z wolnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Ituniu że się odezwałaś :D I niech maleństwo rośnie zdrowo, bo już kawał już go jest :) A jak brzuszek, widać już coś ? Czujesz po ciuszkach ? :) I życzę udanego wypadu z rodzinką , i również wypoczywaj dużo :) Mnie coś cały dzień pobolewa brzuch jak na okres, coś podobnie jak z Victorem na samym początku porodu , miejmy nadzieję że ustąpi :) na szczęście mała ciągle w ruchu więc jest ok. Staram się dużo odpoczywać i leżeć . Papa. Eulalio kiedy będziesz chciała testować ??? :) Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Ituś 5,5 cm szczęscia :)Ciesze sie że wszystko dobrze Meniu odpoczywaj, skoro termin na październik to juz czas na odpoczynek @ nadal nie ma... :O Jeszcze juro może ewentualnie sie zjawić.. Piersi nie bolą a chyba powinny wieć pewnie sie pojawi spóźniona Tylko niedobrze mi czesto od jakiegoś tygodnia :O I te ząb cholerny ciagle boli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Eulalio odezwij się, daj znać czy testowałaś ???? :) Ituniu jak twoje samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu jeszcze nie , zamierzam w sobote... jakoś nie moge uwierzyć że tak szybko sie udało. A mdli mnie okrutnie i śpie na stojaco ;) szybciej do urlopu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio jeśli @ nadal nie przyszła to jest wielkie prawdopodobieństwo :D ja nadal trzymam mocno kciuki a jak twój ząbek ? I urlopik nie długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie odzywałam się od lutego, czyli około pół roku ale codziennie do was zaglądałam i myślałam. Ituniu gratuluję z całego serca!!! ciesz się swoim szczęściem, Eulalio trzymam kciuki, na pewno się udało, a jeśli nie w tym miesiącu to uda Ci się w następnym. Meniu gratuluję córci, uważaj na siebie bardzo i trzymam kciuki za rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu wszystkiego najlepszego kochana :) sto lat i pociechy Eulalio trzymam kciuki nadal Olka jak miło ze wpadłaś :)Może słówko co u Was? Menia miałam 2 dni kiepskiego samopoczucia ale to bardziej było wynikiem małego apetytu, osłabienia, bo i krew z nosa leciała, ale trochę się zmusiłam do jedzenia i jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Dziękuję za życzenia :) Olu fajnie że zajrzałaś :) napisz co u ciebie ??? Ituniu dobrze cię rozumiem jeśli chodzi o twoje samopoczucie, też tak miałam w tych tygodniach ciąży, i oby ten stan jak najszybciej minął :) Eulalio a jak twoje samopoczucie ??? Ja wczoraj upiekłam ciasto jogurtowe z truskawkami, pychota, :) :D dzisiaj idziemy do znajomych to zaniosę im kawałek na spróbowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu najlepsze życzenia!!! Niedługo po tym jak się przestałam odzywać wybrałam sie do gina na wizytę, nie potrafiłam pogodzić sie z myslą że już nie będę matką, to było 5 miesięcy po hsg , zalecił mi usg żeby sprawdzić czy z owulacja wszystko w porządku, zbadać progesteron w 22 dc żeby zobaczyć czy owu jest no i skierował mnie do szpitala na zabieg HDT (hydrotubacja), Badania zrobiłąm, progesteron w normie a wiec owu mam, byłam w szpitalu - zabieg było bolesny, po nim fatalnie się czułam, potem miałąm usg w szpitalu kontrolne, wykazało torbiel na lewym jajniku, lekarz powiedział ze powinni zejść samo a jak nie to będę miała laparoskopię w celu zlikwidowania torbieli i za jednym razem rekonstrukcji jajowodów. Po zabiegu HDT powiedział ze chyba jest gorzej niz było, czyli ze niedrożność jest całkowita ale jak mi zrobił usg to sie okazało ze jednak płyn przeszedł tak więc drożność jest, ale pytanie czy na pewno pełna. Dał mi 3 cykle, właśnie jest ten trzeci. Po nim mam sie zgłosić na kolejny zabieg gdyby sie nie udało. Juz jak byłam w szpitalu to byłam zła na siebie ze tam w ogóle poszłam bo nie wierzyłam ze coś to pomoże. odpuściłam totalnie po tym zabiegu jak sie w pierwszym cyklu nie udało, nawet nie wiem kiedy sie kochaliśmy i kiedy miałam owu, psychicznie nastawiłam sie ze ciąży nie będzie, przestałam brać folik. miesiac temu poddałam sie ale zaraz potem pomyślałam ze jeśli to cykl ostatniej szansy to raz jeszcze spróbuję, niestety nie miałam juz testów owu tak więc nie bardzo wiem kiedy była, ale łykałam wiesiołek, męża upoiłam sporą ilością Coli, Dziś mam 30 dc. cykle miałam od dłuższego czasu 25 dniowe, czekam na @, może cos sie wydłużyło, nie nastawiam sie że to ciąża, już tyle miałam rozczarowań że po prostu czekam na to co będzie, nie wiem czy sie jeszcze do gina zgłoszę, chyba nie mam już więcej sił na to wszystko, i tak sie już bardzo nacierpiałam. Trzymajcie kciuki, może jednak sie nam udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no i torbiel sama zeszła z miesiaczką a usg robione po zabiegu w 12 dc, wykazało ze pęcherzyk sie tworzy a wiec owulacja u mnie występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka super ze jesteś :) wiem jak Ci ciężko, ale dobrze że choć na chwilę udało sie odsapnąć od tych staranek Ja mocno trzymam kciuki i podsyłam moc wirusków niech zarażąją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu twoje słowa to jak miód na moje rany :) :), dziękuję Ci bardzo, teraz jestem na urlopie, siedzę z małym w domu, od września pójdzie do przedszkola, w listopadzie skończy 4 latka...., chciałoby sie drugie dziecko ale sił brak, już jak miałam ostatni zabieg ciężko mi było znieść ból, jak nie ma zacięcia do walki to człowiekowi wszystko obojętnieje.Miałam sie zapisać na wizytę po @, nawet wczoraj myślałam ze dziś zadzwonię i na wszelki wypadek sie zapisze, ale skoro @ nie ma na razie to poczekam, może nie trzeba będzie.., zobaczymy Eulalio jak u ciebie? już pewnie cos wiesz, który u ciebie dzień cyklu? Ituniu dziekuję za wiruski!!!!! i wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja dobrze pamietam jak mi sie nie chciało iśc do gina na wizytę, sensu już nie widziałam, u Ciebie pewnie to zapalenie mogło trochę namieszać, teraz czekamy i mam nadzieję ze @ Cie opuści anparę dobrych m-cy Fajnie że Łukaszek do przedszkola, a Twój M wraca do pracy? Wypoczywajcie na urlopie i głowa do góry Pomyślimy ewent jak @ się zjawi ale myślę, ze ja Was z Meniątu skutecznie pozarażamy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że cisza będzie na topiku a ja znowu widzę Olę :) Nacierpiałaś się nie źle i ci współczuję i mam nadzieję że teraz ta ostatnia @ nie przylezie i w końcu będziesz mogła cieszyć się upragnioną ciążą a potem maleństwem :) Super że Łukaszek idzie do przedszkola , duży kawaler już z niego ;) skoro teraz jesteś na urlopie to odpoczywaj jak najwięcej . Tak jak Itunia pisze będziemy zarażać ciążą ile wlezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki od razu optymizm wraca!!! :) Ituniu Mjuż wrócił do pracy , no tak to było w kwietniu, wiec wam nie pisałam, mój tata jeździł do łukaszka, teraz ja mam urolp od dwóch tygodni, wcześniej M wykorzystał swój bo mój tata był w sanatorium, w sierpniu wracam do pracy wiec znów tatę poproszę, a od września mały dostał sie tak wiec pójdzie, przez pierwsze dwa miesiące do 13.00 i mój tata by go odbierał a jak sie wdroży to bym go do 16.00 zostawiała, zastanowie się bo to trochę długo, ale zobaczymy. bardzo sie boję ze @ jednak przyjdzie, czekamy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu fajnie że tata wam pomaga :) i głowa do góry będzie dobrze, trzeba myśleć pozytywnie :)🌻❤️👄 Mój diabełek usnął a ja powoli szykuję zapiekankę warzywną , mimo że wcale mi się nie chce, nie wiem dlaczego ale w tej ciąży to w ogóle nie mam apetytu z Victorem jadłam co popadnie i na wszystko miałam apetyt a teraz już nawet m się na mnie złości :( z obiadami to mam mega problem , bo nic mi nie podchodzi mam nadzieję że po ciąży wróci mi apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nadal nie ma, jutro kupię jakiś test bo nawet nie mam bo już przestałam mieć nadzieję ze może sie udać, i w niedziele lub w poniedziałek zrobię jeśli nadal @ nie będzie, słabo mi bardzo od wczoraj, i mdło, ale nie chcę sobie wmawiać objawów, czekam spokojnie, co ma być to będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Olke :) !! Kupiłam test, jutro rano zrobie We środe do gina.. Olka trzymam kciuki, mam nadzieje ze Wam sie dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj będzie się u nas działo na topiku, 4 zaciążone ;) chyba jeszcze tak nie było :D Trzymam mocno kciuki :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) Na teście 2 krechy. Nie moge w to uwierzyc, brak objawów, mdłosci minęły.... Mam za to inny problem. Przez ten ząb który mnie bolał i przestał okropnie boli mnie ucho, chyba jakaś infekcja poszła od zęba. Do laryngologa ide w poniedziałek a póki co martwie sie czy to nie zaszkodzi maluszkowi, taka infekcja na początku ciąży? Olka u mnie ok. 33 dzien cyklu.. Meniu z tego wszystkiego nie zożyłam Ci zyczeń :O Kochana wszystkiego najlepszego Ci życze, radości, miłości i szcześliwych narodzin córeczki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio dobrze przeczuwałam :) kochana aż mi łezka poleciała :) :D Ogromne gratulacje :) jeśli chodzi o zęba to jakoś na początku ciąży mi pękła siódemka, ale nie bolała, potem co jakiś czas zaczęłam ją czuć aż pewnej soboty byłam wtedy chyba w 15 tyg. ciąży zaczął mnie już tak boleć że trafiłam na pogotowie dentystyczne, tam się okazało że ząb do kanałowego leczenia ale może mnie to ominie do tej pory mam antybiotyk w środku i znieczulenie też miała odpowiednie do mojego ciśnienia i leków które biorę więc nie martw się a na pewno będzie dobrze jak ząbka ci wylecz\ą to i ucho przestanie boleć :) Dbaj o siebie kochana :) Olu teraz na ciebie kolej :) jeszcze ty nam zostałaś :) nie popuścimy ci :P :D i czekamy na testowanie :) Ja teraz zmykam, odezwę się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×