Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Dobra dziewczynki to ja też zmykam do swojego Misiaka. papa Dobrej nocki.Buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) u nas pelno bialego i puchatego sniegu:):)....i mrozik:)... tez ciezki dzionek wiec zycze dobrego dnia i milych popgawedek dziewczynki:)... Menia:) dziewczyny wytlumacza jak leci z ta tabelka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 właśnie kawkę zaparzyłam :) i zaczynam z Wami kolejny dzionek :D U nas Andzia śniegu już nie ma, rano było +2 stopnie, w nocy jest lekki mrozik, podobnoż w okolicach czwartku ma się diość mocno ochłodzić. Zobaczymy, choć ja bym już wiosnę chciała. Sezon rowerowy bym zaczęła, a tak jeszcze trochę pojezdzę autobusem do pracy. Dominiczko trzymam kciuki za wszystkie Twoje ciązowe objawy, aby zwiatowały dar życia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj iti-nie moglam sie do tabelki dogrzebac:(... a ja sie ciesze ze snieg jest i dobrze ze nie tak zimno...ídziemy na lyzwy w piatek i mam nadzieje tylek sobie pozadnie obic...;):p;):p...hiiiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.....Ania.......Stockholm........20.07.80...... 9..........13.03 Luxor..........Kamila....Mazowieckie.....19.03.81......4 ...........18-28.02 Dominique25..Dominika...Worcester.....28.04.81......11.. .......23.02 bega...........agnieszka.....Warszawa...15.07.72......11 .........07.02 brydziaa......Dominika......Berlin.........24.01.79..... ..3..........24.02 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie.......13.05.82....... .................? Iti..............Ewa.........kuj-pom.........19.11.77... ....7......... 25.02 OLKA M........Ola..........Śląskie..........17.12.78........3.... .....02.03 Seide26....... Ania........Wieden..........03.04.80........6.........02.02 agagd ......Agnieszka....Gdynia............03.09.78............... ........? poziomka2...Agnieszka......śląskie.......30.01.81....... .6.........17.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26...Marta.....lubuskie.............03.04.81...ter min. 23.09.07? Shiva24.....Klaudia...Baden-Württem....28.07.82...ter min 09.2007 Menia kopiujesz tabelkę i dopisujesz się do niej, po kolei jest nick, imię, ską jesteś, data urodzenia, cykl starań i termin spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia u nas są sztuczne lodowiska, ale ja nigdy łyżew na nogach nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tyle smichu przy tym ze normalnie ciezko smigac na tych lyzwach...:) idziemy ze znajomymi i ich dzieckiem ktory na lodzie czuje sie stanowczo lepiej od nas:)...ja to mam zawsze tak tylek poobijany ze ciezko potem na nim siedziec ale fajnie jest... M. sie oczywiscie smial ze sobie dziure wyrabie i moze jakas rybke zlowi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie jesteście, meldować mi się tu ładnie :) Luxorek. Ola, Brydzia, Bega, Poziomeczka, M0kka, Menia i cała reszta zapraszam na kwakę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo dziewczyny:) to ja iti poproszę jakąś aromatyczną kawkę:)dziewczyny dziś mój 34dc,chyba zaczyna tlić się we mnie nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M0kka w domu mam aromatyczną Irish coffe w ziarnach, mam do niej taki fajny młynek ręczny, świeżo zmielona jest rewelacyjna :) Kochan to trzymam mocno kciuki, pisałaś że masz długie cykle i że czekasz na @ do środy. To czekamy, a masz jakieś objawy? Bo mnie nadal boli brzuszek i nie wiem co to oznacza czy w ogóle to coś oznacza, ja czekam na piątek, wtedy powinna być @, a w czwartek pewnie pojawi się plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.....Ania.......Stockholm........20.07.80...... 9..........13.03 Luxor..........Kamila....Mazowieckie.....19.03.81......4 ...........18-28.02 Dominique25..Dominika...Worcester.....28.04.81......11.. .......23.02 bega...........agnieszka.....Warszawa...15.07.72......11 .........07.02 brydziaa......Dominika......Berlin.........24.01.79..... ..3..........24.02 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie.......13.05.82....... .................? Iti..............Ewa.........kuj-pom.........19.11.77... ....7......... 25.02 OLKA M........Ola..........Śląskie..........17.12.78........3.... .....02.03 Seide26....... Ania........Wieden..........03.04.80........6.........02.02 agagd ......Agnieszka....Gdynia............03.09.78............... ........? poziomka2...Agnieszka......śląskie.......30.01.81....... .6.........17.02 Menia21...Marzena.....Gryfice......21.07.1985............. .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już się wpisałam w tabelke i Dzień dory wszystkim.:)🌻 U mnie za oknem jest pochmurnie , zaraz ide zjeść śniadanie bo już o 3rano byłam już głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Menia, to biegnij na śniadanko, bo głodnym być nie jest fajnie. Wczoraj nie byłam w aptece po folik, bo stwierdziłam, że mam w domu jeszcze kompleks witamin, który zawiera kwas foliowy, więc stwierdziłam, że to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zajrzę póxniej, teraz nie będę miała czasu. A gdzie reszta się podziewa, no Luxorek to pewnie śpi na klawiaturze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Iti zastanawiam się nad braniem folika kiedyś brałam ale że mam skleroze to zawsze zapominałam. No ale trzeba wkońcu zacząć brać. śniadanko zjadłam troszke posprzątam i się pobycze mam zamiar zacząć robić sweterek na drutach, zobacze czy mi wyjdzie.:):):)🌻❤️ A gdzie reszta się podziała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczko coś specjalnie dla Ciebie, tam też jest odnośnik do formu, poczytaj w wolnej chwili opinie http://sklep.starania.pl/default.asp?s=94&id_sklepu=43&id_dzialu=1999&st=10&c=10&vw=1&srch=&o=0&dsc=0&id_towaru=123500&szablon=towar Ja folik biorę od stycznia regularnie, wcześniej różnie bywało, a teraz poprostu mi się skończył, a że mam inne witamiki które zawierają folik to nie będę go oddzielnie łykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kciuki:)objawów brak-hihi a gdy byłam pewna,że jestem, bo wydawało mi się, że miałam full objawów, to nie byłam-więc zasada w moim przypadku się sprawdza; no może dziś trochę zaczęło mi się kręcić w głowie, no może trochę białego śluzu, no może trochę piersi stały się pełniejsze i to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale najważniejsze jest to że sąjakiekolwiek objawy, gorzej jak by ich wogule niebyło. Więc już jest nadzieja że a noż ktoś tam może czekać na ciebie w brzuszku Mokka.:):):)❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się :) dziś spóźniona, ale w końcu z Wami :) nie mogłam się dobudzić :( oczy do teraz mam opuchnięte... a brzuch to mi zaraz pęknie chyba...napięty jest,wzdety i obolały😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego mam taką zajebista atmosferę w pracy,ze żygać się chce!!:(:(:( .....😠 ....a włąśnie jeśli o tym już mowa, to dziś rano tak mi się zaczęła odbijać kawa,że o mały włos bym nie zwymiotowała się :( to było straszne..:( szok, pewnie mleko mi zaszkodziło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Luxorku współczuje ci ale ile ja bym dała żeby tak sie czuć Śpioszku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Luxorku i nadal nam będziesz wmawiać że to przed@ objawy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas mnie mdli strasznie...:( i jak wam o tym napisałam to coraz bardziej mi blee ...:( Ituniu, ja nie uwierze dopóki nie poczuję :P nie chce myśleć ,ze to objawy...bo zapewne tak nie jest...to nasza durna głowa ma taką moc!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku czego nie poczujesz???? a nie kusi Cię kolejny test? to przecież Twój 33dc, a @ miała przyjść najpóźniej w piątek 16.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Luxorku niemęcz się tylko zrób test bo wątpie żeby mdłości były jednym z objawów @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti, dopóki nie poczuje bijącego serduszka :P to nie tak,ze @ miała najpóźniej przyjść 16....to wyliczona średnia ....także może zdarzyc sie równiez tak ,ze się spóźni...i tak włąśnie myślę, że najbardziej prawdopodobna kwestia :) a kusić to mnie kusi..:) ale mój rozsądek mi podpowiada by poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia , to nie objaw @ , tylko jakiegoś wirusa, których teraz pełno się pałęta :( i po czesci takze naszego umysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem dlaczego ale zawsze jak bolały mnie piersi przed @ to bolały mnie całe a teraz mam tylko bardzo wrażliwe sutki czasami ostry ból w dole brzucha i od czasu do czasu raz jeden raz drugi jajnik mnie pobolewa. Coś dziwnie zaczynają sie moje objawy @-ki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Luxorku jak ja byam pewna że jestem teraz w ciąży bo niemogłam nawet napić się piwa bo zaraz mnie mdlio to faktycznie w gowie zaraz się koduje że może już sie udało i kobeta chodzi juz jak by była zachipnotyzowana no dopuki niezrobi testu i niewyjdzie negatywny.:)Nawet jak dzisiaj byłam już o 3 rano głodna i póżniej zjadąm śniadanie to zledwośćią bo zaraz mnie mdliło. Faktycznie to już w psychce siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×