Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Witaj Poziomeczko :) nie stresuj się tak...;) bedzie dobrze :) ja też nie mam @...to już 31 dc...robiłam test wczoraj rano i nic..ale narazie jestem jakoś nadwyraz spokojna...:) czuje ,ze bedzie dobrze :) a ty skoro miałaś zawsze cykle krótsze niż ten...to powinnas jak naszybciej robić test :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane. Po prostu jeśli to miałaby być prawda tzn. byłabym w ciązy to po prostu ...nie wiem jak to powiedzieć, to jest po prosu cud i nie mogłabym w to uwierzyć. Z testowaniem czekam do soboty to juz postanowione, nie namawiajcie mnie nawet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Poziomeczko, musisz byc twarda i się nie dać tym diablicom :D bo beda robiły wszytsko byś sie przełąmała i zrobiła test wczesniej :P mi żyć nie dawały kilka dni ;) ale jakoś wytrwałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxorku, poziomeczko!!!! ja caly czas wierze w was!!!!! i czekam z utesknieniem na dobre wiesci!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem Luxorku, czytałam własnie wasza dyskusję.. Ja już mam jeden test za sobą w tym miesiacu, wiem ze było za wczesnie, ale pisało na nim że wykrywa ciążę 7 dni po zapłodnieniu. Więc z tym drugim to poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Bega.Ja tez czekam, ale tak jak pisałam gdyby miało sie udac to moim pierwszym uczuciem byłaby nie radośc, ale strach..to chyba normalne. Dobrze że ma sie 9 miesiecy czasu żeby przywyknąć do nowej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu, najśmieszniejsze jest to,ze mimo testu negatywnego ja mam nadal wszelkie objawy :D:D:D ale wcale ich nie łącze z ciąża, tylko mnie to śmieszy jak ta nasza główka wpływa na organizm :P ale dziękujemy za kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku co to znaczy \"czuję, że będzie dobrze\" ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu...to że objawy pójdą precz, przyjdzie @ i zacznie się nowy cykl :D tyle ,ze narazie to zamiast ich ubywac to ich przybywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomeczko....kto jak kto, ale Ty powinnas wiedziec najlepiej jako farmaceutka, ze hormon hcg przyrasta b. roznie i bywa nawet i tak, ze w dniu spodziewanej @ testy wychodza negatywnie!!!! ja sama tydzien po terminei @ w pierwszej ciazy mialam b. slabiutka kreseczke... luxorku, nasza glowa jest faktycznie niesamowita....malo tego, znam przypadek dziewczyny, ktora codziennie rano wymiotowala...naprawde!!! a jednak w ciazy nie byla i grypy zoladkowej tez nie miala!!!! ale pomijajac glowe wiara tez czyni cuda luxorku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku ja tak jak Bega nadal mam nadzieję. A Poziomeczko Ty masz jakieś objawy ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti ,z objawów mam ból piersi ,ale jest on mocniejszy i bardziej dokuczliwy niz normalnie przed @ ,no i w zeszłym tygodniu czułam takie parcie na pęcherz, ale muszę zaznzczyć że jestem bardzo wraż liwa na przeziębienie pęcherza. No i jest jeszcze to plamienie jednodniowe które zawsze zapowiada @, ale teraz ni ma @ :) Dziewczyny bije mi juz na dekiel ale przed chwilą byłam na stronce z kalkulatorem, który na podstawie daty ostatniej @ oblicza termin porodu..Czuję że ogarnia mnie paranoja..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dla nieznajacych gwary sląskiej: \"bije mi już na dekiel \" = \"odbija mi i to zdrowo\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki!!!! niesamowite emocje sie szykuja widze, moze tak hurtem??a reszta za miesiac proponuje, tez hurtem i zmienimy topik na \"DO LISTOPADA 2007 CZEKAM NA MOJE DZIECIATKO\", ale by bylo fajnie:)) trzymam kciuki dziewczyny, szampan w lodowce schlodzony czeka:) ja tez czekam na @ ale u nie objawow zero, wiec nici z tego. biust sie troche powiekszyl typowo przed @ ale nie boli (mnie boli tylko na owu), nie wiem jak wy ale ja uwielbiam swoj biust przed miesiaczka:D:D:P normalnie mam maly niwelujacy miedzy A i B, ale przed @ takie dwie okragle pileczki, hehe :D mam dzis wolne, umowilam sie z czterema kumpelami w miescie na kawe i plotki, sloneczko swieci, zapowiada sie mily dzien:) czego i wam wszystkim zycze moje anioleczki (i inne;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega wiem że jako farmaceuta i tak dalej... ale gdy w gre wchodzą emocje, wiedza fachowa schodzi na drugi plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz Brydzia z tym wieczorkiem dzisiaj :) mnie nigdy piersi nie bolą, może troszeczkę ale tylko przy dotyku, jak je naciskam, ani nie robią się większe :( Za to brzuch mnie boli cały czas. U mnie dopiero 25dc, więc najwcześniej w piątek @ powinna się pojawić. Zostaje tylko czekanie i kibicowanie dziewczynom. Ja nie mam żadnych planów na ten tydzień. W weekend jadę do moich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia przyslij mi trochę tego słonka do Polski, bo u nas po pięknym weekendzie szaro i pochmurno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesylam slonko iti!!!!:) :) mam nadzieje , ze dojdzie zanim bedzie musialo zajsc;) na ta kawke i plotki ide juz na 14, poki slonko swieci i swiat jest piekniejszy:) a podbrzusze mnie tez nadal boli, niestety jest to u mnie standardem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce słonka!! :P to może by mnie trochę ocuciło:( bo nawet kawa na mnie nie działa ostatnio, taki śpioch ze mnie,wszędzie i o każdej porze bym komarzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z cycuszkami zgadzam sie z Toba Brydziuchna :D:D:D mogłyby nieodwralnie pozostać takie jak przed @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Wy juz jesteście ekspertkami..:) Mam pytani dotyczace tego mitycznego śluzu płodnego.Jak on wygląda? Podobno może to byc objaw ciąży gdy pojawia sie zamiast @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tych mitow o sluzie w ciazy rzeczywiscie sporo krazy. ale wydaje mi sie najwiecej kobiet mowi wowczas o duzej ilosci bialego slzu, o tym slyszalam juz bardzo czesto. ale poziomeczko z tym sluzem to bardzo indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomko ja nie wiem, ale Luxorek też pisała, że miała śluz w tamtym tygodniu, nawet określała go jako płodny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko ja bym nie słuchała nikogo jeśli o śluz chodzi.. bo w terminie ewentualnej@ miałam płodny :) a teraz od wczoraj mam biały i to w sporych ilościach , i wcale w ciaży nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ok, to ze śluzem dam sobie spokój :) Wczoraj tak mnie brzuch pobolewał jak na @, myślałam że dzisiaj na bank obudze się zalana krwia, ale nic..Mam nadzieję że to niezadne zaburzenia hormonalne.. Mąż przed chwilą dzwonił jak tam zdrówko, co w jego języku oznacza \"czy dostałas już @ ?\" he he , ale na razie nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wiesz luxorkuu, ze w ciazy nie jestes ha??? nie badz taka pewna bo sie rozczarujesz!!!! czego Ci oczywiscie bardzooooo zycze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z tymi piersiami jest cięzko, doslownie. Czuje się tak jakby kazda ważyła z 5kg i ciągna mnie w dół. Jeżeli to tylko spóźniająca się @, to lepiej niech juz przyjdzie, bo jest to bardzo nieprzyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku a jaki test robiłaś? jak się nazywał. Jak czytam o tym, że dziewczynom test wychodził negatywny po 6 dniach od spodziewanej @ to wszystkiego jeszcze możemy się spodziewać. Podobnoż dobry jest Quic Veu i Bobo test chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×