Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Meniu w kwestii auta zapewne stanie na wyborze M z jednej strony fajnie jest mieć spory bagażnik, bo ten obecny to średniej wielkości, a i koło sporo zajmuje miejsca, bo w miejscu na koło zapasowe jest butla z gazem. No ale mi i tak zawsze małe się podobały. Tarczyca, mam wysokie tsh, niskie ft4 - dostałam leki, tsh wróciło do super poziomu 1,08, ale widocznie to było chwilowe i organizm nadal domaga się większych dawek, a bez leków nie jestem w stanie mu tego zapewnić, stąd ponowny zły wynik tsh. Tak to ma wpływ, przy takich wynikach nawet jak dojdzie do zapłodnienia, to tarczyca hamuje zagnieźdzenie a jeśli uda się, to prowadzi do poronień takie ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Robiłam test i wyszedł negatywny :) Więc żyjemy dalej :) Dzisiaj byłam na zakupach i w końcu kupiłam sobie buty na zimę i sweterek :) Od razu humor mi się poprawił :) Dziewczynki co to za cisza???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje ślicznotki :) Ja od 5 rano na nogach, już po kawce ale w trakcie śniadania :) Victor nie dawno ponownie usnął, M nadal śpi a od poniedziałku jest chory ale w końcu jutro wraca do pracy :) A co słychać u was kochane ?? Żadna się nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak to żadna ja się odzywam :P Lux opuszczasz się rusz tyłek i zajrzyj do nas :P U nas jakoś leci, pierwszy mrozek przyszedł, więc skrobanie szybek rano było Meniu mój M to od 4 dziś nie śpi, wczoraj od 5, nie wiem co mu się stało, nigdy śpiochem nie był, ale te poranne wstawanie mnie rozbraja, bo ja tez przez to się budzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu piękny brzusio :) Jesteś stworzona do macierzyństwa :) 👄🌻 Dzisiaj mały próbował stawać przy stole i na tapczanie ,kochany mój 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu śliczny brzusio :) jakich kosmetyków używasz? bo reostepu ani jednego, super i oby tak zostało :) Meniu a ten Twój smyk to szybko chyba zacznie chodzić :) Lux nie daj się prosić Eulalio śliczna Laura, widziałam nową fotkę na nk :) Daj znac co u Was, jak nowa praca? Bega, Poziomka, Brydzia może tez słówko skrobniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D po d-skach Luxor, brydzia, Eulalio - oj po d-pach .... Meniu czy do macierzynstwa zem stworzona jescze nie wiem - bo jeszcze mama nie jestem:D ituniu - odpukac w niemalowane no nie ma i mam nadzieje ze nie bedzie choc jak wiesz brzusio spory... mam po 4 ciazach nie ma rozstepow - zobaczymy;) a uzywam oliwki Penaten na zmiane z mustela, juz 4 opakowania poszly;) Meniu Ty juz w pracy? a nie myslisz sie jakos zabezpieczyc przed ta ciaza? bo widze ze niezdecydowana jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Ituniu mój m zaczął chodzić jak miał 9 miesięcy więc się nie zdziwię jak mały zacznie chodzić niedługo :) Andziu zabezpieczamy się gumkami ale akurat jak na złość wtedy kiedy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę to jest bez:) Wracam 11 grudnia do pracy , i reaguje tak ponieważ już mamy jedno dziecko i jeśli było by teraz czy później następne to będziemy się cieszyć a jeśli nie to trudno się mówi, po prostu wiem że jak będę ciągle myślała o ciąży to mi to spokoju nie da i tak jak wcześniej psychika tez robiła swoje w moim przypadku jeśli chodzi o brak ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu skoro w "te" dni bez gumek to po co w ogóle się z nimi bawić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu ja sama nie wiem :) dlaczego tak się dzieje:) ale już teraz powiedziałam m ze bez gumki go nie wpuszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka u was pogoda bo u nas -1 :) skończę jeść śniadanie i na spacerek z moim zbójem idę :) Dzisiaj w nocy był koszmar co 2-2,5 godziny się budził z wrzaskiem na mleko:( normalnie głodomerek z mojego małego jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu Ty niezdecydowana jesteś myslałam, ze chcesz już drugiego bejbika a tu wyglada na to że chcę ale się boję Daruj sobie te gumki kobieto, większy komfort bez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WCZORAJ był mrozek, dziś lekko na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie bylo mnie weki u was i nawet nie mam pojecia co u was slychac? z ostatnich postow wynika, ze zadnych newsow nie ma? dzis zapragnelam do was wpasc...nie wiem, ale chyba jakis sentyment mnie ogarnal... u mnie nic...szara rzeczywistosc, codzienne obowiazki i juz.... ciagly amok i kierat domowy..szkola, dzieci itd... poza tym zycie sie toczy bez niespodzianek... sciskam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti co do gumek masz rację , jest większy komfort :) I wiesz co ja mam nadal ten problem że @ mam nieregularne i nie wiem dokładnie kiedy będzie i kiedy mogą być dnie płodne może dlatego tak się ze mną dzieje ?? A co do pogody to chyba lepiej jest jak jest przymrozek, co ?? Przynajmniej powybija te zarazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo cię nie było, mam nadzieję że częściej do nas będziesz zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu ❤️ tęskniłam Meniu e tam przymrozek, wczoraj szyby musiałam skrobać, rano i po pracy, nic przyjemnego wolę tak jak dziś Beguniu ano z niusów to Lux jest w ciązy Olka stara się o drugie chyba drugi cykl, Menia raz chce drugie a raz nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti ale się mnie czepiłaś :P :) Kochana jesteś ❤️👄 My już wróciliśmy ze spacerku , zimno jak cholera :) Teraz mam zamiar wypić kawkę i ugotować makaron do sosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się w pochmurny,deszczowy dzień. Mały usnął znowu a mi się nic nie chce :( A jak sobie pomyślę że za 6 dni wracam do pracy to mnie ciarki przechodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! ja tylko wpadam, bo nadal w wirze przeprowadzkowym. przyjechala mama wiec troche zajmuje sie mala podczas gdy ja targam graty andzia, brzuio boski i bardzo duzy;) zdjecia 4 d piekne. ja tez nie mam ani jednego rozstepu coreczka mojej kolezanki walczy o zycie. ma zaledwie 6 tygodni a juz drugi raz w szpitalu z goraczka 40 stopni, ktorej nie udaje sie zbic. a urodzila sie zupelnie zdrowa!jakiegos wirusa zlapala i nie moze sie go pozbyc. straszne, siedze jak na szpilkach i ze strachem czytam kolejne smsy emi w porzadku, choroby ja omijaja na cale szczescie, oprocz kataru jeszcze nic jej nie dolegalo. biega niczym nakrecona, wszedzie jej pelno. kupilam jej teraz w tchibo takiego misia do ciagania na sznurku, to teraz sie z nim nie rozsraje i ciaga za soba non stop halasujac , bo to na drewnianych kolkach, leb mi peka. lece myc okno na dole, brrr, nie chce mi sie w to zimno, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :) Ituniu, tylko nie bij :P jakis marazm nastał i nie chce mi sie nawet kompa właczyc :( nic mi sie nie chce... do tego wszystkiego tyle spraw na głowie, stresujacy nieco czas dla mnie... dalismy ogłoszenie na zamiane mieszkania, i chyba cos sie kluje, dzis na 100% bedzie wiadomo :) niby sie ciesze, bardzo! ale to 4 pietro :o ale cholreria nic nie ma innego, a czas nas goni... i całkiem korzystna dopłata pomimo tego iz mieszkanie do remontu, ale w stanie takim ze kilka latem mozna pomieszkac zanim sie dopłaty nie spłaci w banku :P do tego tez dowiedziałąm sie pare dni temu ze naszym znajomym zmarł synek urodzony w 24 tygodniu :( zył 10 dni... nic nie wiedziałam i dzien po pogrzebie spotkałam tate tego maluszka i wyleciałam ze starsznym tekstem :( do dzis nie moge sie opanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza Andzia do tego :( nie wiem czy moge napisac... mam nadzieje ze nie bedziesz miała mi za złe Aniu 👄 zaczela krwawic i jest w szpitalu, chyba łozysko sie odkleiło... do porodu czeka ją leżenie ❤️ módlmy sie! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu jestem całym sercem z Wami nie wiem co napisać, bo tak mnie zatkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam sie wreszcie odezwać i napisać Andzi ze cudny brzuszek .. a tu takie newsy Luxorek przesyła :( Andziu modle sie , bedzie dobrze, juz niedaleko do końca, najwyżej wyleżysz te tygodnie. Trzymaj sie kochana i daj nam znać co i jak... Luxorku a jak Ty sie czujesz?? Na kiedy masz termin rozwiazania? Ola trzymam kciuki za udane staranka :) Za Ciebie Ituniu też, i za niezdecydowana Menie :D U nas ok, juz zaraz Laura skończy 2 latka.. Nowa praca w porzadku, lepsza niż poprzednia, dostałam juz umowe na rok, nastepna powinna byc na stałe albo wogóle. Ale mam cały rok wiec nie bede o tym myśleć narazie Plany związane z kolejnym maleństwem tez muszą poczekać, conajmniej rok. Teraz na pierwszy plan wysuwa sie kupno mieszkania- prawdopodobnie latem lub jesienia, a rodzenstwo dla Laurusi później być moze... Trzymajcie sie dziewczynki Brydziu Emilka cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×