Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

nie no u nas tansze sa :( ale my chcemy takie zeby jak najmniej dołozyc, tylko jakies 20-30 tys, bo niestety w najblizszym czasie mozemy nie miec z czego spłacac :o zreszta zarobki w naszym miescie sa mizerne wiec kredyt na 20 lat odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku no w każdym mieście inne ceny u nas nowe sa po ok 4tys za mkw a ile jeszcze w takie trzeba kasy włożyć, więc wole dać trochę więcej za metr a mieć dobrze zrobione. Myslę że do 350tys cos kupimy, a może uda się taniej problemem będzie chyba sprzedaż obecnego mieszkania, bo układ średni, metraż 40mkw no zobaczymy to i tak temat na za jakieś 5-6 miesięcy No i musimy się dowiedzieć na jaki kredyt możemy liczyć, bo cały czas będziemy mieli drugie mieszkanie a ono tez na kredyt jest to i zdolność nam zmniejsza. Co ma być to będzie, najwyżej sprzeda się jeszcze i to drugie. Szkoda, ze u Was wybór kiepski, bo chyba przed urodzeniem drugiego malucha byłby najlepszy czas na zmianę Andziu jak remonty?? rozpoczęte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda , szkoda... ja zyje nadzieja ze do konca kwietnia juz bedziemy mieli wieksze :) zreszta nie dopuszczam innej mysli do wiadomosci!! bedziemy musieli Oli kupic łóżko, a tu nawet nie mamy gdzie postawic :o chyba ze na srodku duzego pokoju :( albo trzeba bedzie pozbyc sie stolu z krzesłami :o nie chce tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dla wszytskich buziaczki @ przyszła, cholera jedna, musimy się bardziej postarać:( wiec do dzieła!!!!!:):):):) Luksorek który tydzień masz i jak sie czujesz, Andziu jak sie czujesz, czy macie juz wybrane imię, i czy maluszek kopie bardzo? Dobrej nocki wszystkim, jak dobrze że jutro niedziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć niedzielnie Olka no szkoda że przyszła @, to kolejny cykl będziemy się starać razem :) może będziemy miały prezencik na gwiazdkę Eulalio hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo :) Olka, 16 tydzien nam leci :) czuje sie róznie...ale raczej zaczynam wychodzic na prosta, bo nawet po kuchni juz sie krzątam ;) i rosne, rosne... i chyba jakies ruchy zaczynam juz czuc :D sa bardzo delikatne i rzadko...hmmm...sama nie wiem czy to to ;) meldowac sie załoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się z roboty, trochę zawalona bo sama, kolega chory :( M też chory :( i marudny jak to chłop Luxorku cieszę się, ze samopoczucie lepsze zmykam w papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam dziś w "wampirowni" upuścić trochę krwi - całe dwie fiolki jutro wyniki jako że się kłułam to oprócz tsh i ft4 na wizytę do endo zrobiłam OB, morfologię i APTT Pogoda pod psem :( auto padło :( trzeba akumulator nowy kupić min 300zł :( a miałam jeszcze zrobić jakies przeciciała dzisiaj, a skoro mamy taki wydatek to sobie te badanie darowałam bo to ok 100zł za jedne przeciwciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu biedaczku kłują i kłują!!!! W tym cyklu jaazda do roboty obie, ty i ja!!!!! chcemy prezencik na gwiazdkę prawda?:) będziemy miały wierzę w to, czekam z utesknieniem, czas sie wlecze kiedy sie tak cykl odmierza, już zapomniałam jak to było, @ rozczarowanie, potem parę dni zwątpienia i smutów, potem nadzieja, owu, działanie i wieeeeelkie oczekiwanie ze @ nie będzie. Trudno mi uwierzyc ze znów sie to dzieje, ze minęło juz dwa lata od urodzenia małego, a trzy od staranek, to niesamowite jak leci czas, dojrzewamy (nie chcę pisać ze sie starzejemy bo jesteśmy piekne i mlode!!!!), dzieciaczki rosną na świecie i w brzuszkach!!!! Andziu jak sie czujecie?:) mam nadzieje ze wszystko ok kochana ja jutro jestem w pracy do późna niestety:(, mały wytęskniony czeka az wrócę a potem mi zyć nie daje, wszędzie za mna jak mój cień, i tylko mama i mama. Ale kocham go ponad wszystko, jest cudowny. Zyczę wszystkim wam chłopczyków cudownych jak mój. katarek juz mija wie sie cieszę,Zmykam, pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odebrałam wyniki i średnie są :( OB - 22 (0-20) MPV- 12,4 (6-12) P LCR - 43,2 (13-43) martwi mnie to ob poza tym badałam tsh i ft4 i znowu TSH pow. 3 to chyba efekt brania clo, bo to juz drugi cykl z clo w którym badałam tsh i wyszło ponad 3, w cyklu bez clo było 1,18 ft4 też niskie zobaczymy co endo powie na moją teorię z clo Z takim tsh to już moge czekać na @ :( dziś idziemy na obiad imieninowy do teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jestem, jestem...👄 Iti, ja sie nie znam na wynikach i normach :o nie martw sie na zapas , tylko idz szybko skonsultuj z lekarzem! ❤️ Olka, oj leci czas leci :) zycze Wam zebyscie miały z Iti wspaniałe bezcenne cuda 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux ide do lekarza ogólnego w przyszłym tygodniu wizyte u endo mam też za tydzień 27-go Olka nim się nie obejrzysz a bedziesz w ciąży na mnie nie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze Itus, ze wszystko pod kontrola masz dbasz o badania, wizyty umówione, teraz tylko poczekac i specjalista to oceni 👄 juz mam dosc tej wilgoci i ciepła :o ja chce zimy i mrózów porzadnych zeby te wszelkie zarazy wymroziło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fakt, pogoda okropna ciągle pada masakra jakaś :( ide w papiory bo mam mase roboty miłego dnia Lux 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś, wszystkiego najlepszego, duzo radosci, jak najmniej smutków, zdrowia i spełnienia wszelkich pragnien! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku dziekuje ślicznie :) jak milutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla solenizantki!!! Ituś co znaczy ze mam nie czekać, oczywiście ze mam nadzieje że zaciążymy o jednym czasie!!!!! i nie trac nadziei i wiary:) U mnie w pracy masakra, nie wyrabiam dziś znów późno wróciłam, ! jak to dobrze ze jutro piatek i weekend, mozna odespac i wogóle. ide do wanny bo jutro znów wcześnie wstaję. Andziu odezwij sie wreszcie!!!! Luksor masz jakieś przeczucia? czy to moze chłopczyk czy dziewczynka? Bardzo bym chciała zeby Domi się do nas odezwała, tak mi jej brakuje!!! Meniu co u was? :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu - a jednak:D najgoretsze zyczenia dla Ciebie 🌻 spelnienia marzen, duzo radosci i milosci kochana ;) OLKA - a cuz to sie w tej pracy wyprawia? ale juz pewnie niedlugo popracujesz :D u nas oki doki - brzuchiol mam naprawde sporych rozmiarow, nawet znajoma sie pytala czy juz niedlugo rodze :O a tu jesio 3 miesiace :D kulac, kulac sie bede:D jescze 4 tyg i 2 miesiace polabuje - chociaz tyle bo inni to sie cala ciaze bycza, jedna i druga :D:D:D... maly straszny rozrabiaka, najfajniejsze sa momenty jak ojciec do niego gada - zawsze mu kopniaka zaserwuje jak nie w morde to w lapke:D kochany moj urwis ❤️... Poki co mamy zamowiony wozek, jakies pierdolki w PL zamowie bo znajomi przyjezdzaja to moga zabrac a reszte pewnie dopiero w styczniu jak juz pokoj malego bedzi egotowy, remonty zaczynamy na pocz grudnia -loj co to bedzie? Dzieczynki przydal Wam sie laktator? jezeli tak to czy mialyscie elektryczny czy reczny - ja sie zastanawiam nad madela albo aventem elektrycznym ale nei wiem... Eulailo - gdzie jestes? Domi mi smignela sliczna na NK - napisz mycha slowko... Luxorku - co u was? jakies fotki brzuchatka by sie przydaly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, Andziu dziękować dziękować jejku jak ten czas zapitala zaraz Nikosia/Maksia tulić będziesz, superowo Może ja kiedyś tez doczekam takiej chwili oby oby Ja dziś zdechła, niewyspałam się,a dziś M nma firmowa imprę to pewnie tez nie będę spała. Nie lubię tych ich imprez i powrotów w środku nocy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, wszystkiego naj!! andzia, mi sie przydal reczny doslownie dwa razy, jak chcialam wyjsc i zostawic mala z mama na kilka godzin;) moim zdaniem nie warto kupowac na zapas, a juz na pewno nie elektryczny. pewnie w razie potrzeby tak jak i u nas mozna wypozyczyc z apteki. napedza ci to laktacje bez sensu, tymczasem twoje dziecko bedzie twoim laktatorem i do niego ma sie produkcja dostosowac;) my w wirze przeprowadzkowym, wreszcie!!!!niby tylko pietro nizej ale nie wiem jak to zrobic ze szkrabem wiszacym ciagle na nogawce :O:O tyle bym chciala juz robic, malowac, dekorowac, tymczasem nie mam czasu bo sebastian ciagle w pracy a rodzina daleko:( pozdrawiam was wszystkie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki kochane :) Wszystkiego Najlepszego Ituniu :-) …………… ( …… ( ……( …… ( …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* W DNIU *~*~*~*} …{ *~*~ urodzin 100 LAT ~*~*} …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\ Andziu ja miała ręczny laktator ale tez mi się pratycznie nie przydał bo wolałam ręcznie odciągać. Luxorku ja też czekam na zdjęcia brzuszka :) U nas wszystko dobrze :) Mały próbuje raczkować i chodzić trzymając się za ręce ,psoci jak tylko może i na szczęście odpukać nie choruje :) Ja wracam do pracy 11 grudnia aż mi się nie chce jak sobie pomyślę że muszę tam być :( Przyznam się że znowu był sexik bez zabezpieczenia w 13dc więc teraz czekam na @. Mąż powiedział że będzie sie cieszył jak nam sie uda znowu , mi chyba bardziej bo wtedy już w ogóle do tej cholernej pracy nie wrócę :) No ale to tez wtedy się wiąże ze zmiana mieszkania na większe.Bo wtedy Victorek będzie miał swój pokój : Dobra juz nie marudze teraz czekam na @ u mnie teraz jest 25dc. Ale nagmatwałam w tym poście sorrki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia byłoby super!!!!, u nas z dwa dni owu sie zacznie, tak prognozuję:) do dzieła!!!!! Andziu ja kupiłam sobie laktator ręczny Avent isis, jest rewelacyjny, mnie się bardzo przydał przy przestawianiu małego na butelkę ( bo musiałam wrócic do pracy) także jesli planujesz zakup to mogę polecić go z całego serca, ma nakładkę silikonową miekką masujacą i super mleko wypływa, dwie butelki i smoki w zestawie, super jest. JA TEŻ chcę juz brzusio!!!!!:):) a tu M mówi zeby na miesiac odczekać i w swieta (bo tak mi przypadnie kolejna owu) zabrac sie do roboty porządnie, w cudnej atmosferze, kusi mnie to ale znów szkoda mi tej owu:) dzis wymigałam sie od zostawania dłuzej w pracy i wrócilam normalnie i juz weekenduję:), mały zasnał wiec mam chwilke, M poszedł do kolegi ogadać, po całym tygodniu tylko z małym nie dziwię sie że chce gdzieś wyjsć a ja mam troche spokoju bo mi nie marudzi pod nosem, wraca szczesliwy ze był u ludzi, wiadomo ze dziecko jest kochane ale człowiek potrzebuje kontaktu ze swiatem tyle tym razem, Andziu ciesze sie bardzo ze sie odezwałaś, brzusio ci teraz bedzie coraz szybciej przybywał i zaczniesz odczuwać juz te dodatkowe kilogramy, ale to piękne kiedy tak sie maleństwo wierci:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka mój M też dziś poza domem, mają impreze firmową z szefostwem no i cięzko nie iść było Pewnie za godzinę, dwie wróci... Ide spać, bo juz siedzę w szlafroczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) I pobudka śpiochy :P Luxorek szykuj zdjęcia brzusia :P Andzia to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Meniu ja od 6 nie śpię, a od prawie 2 godz w robocie Meniu Ty w grudniu może do pracy a kto z małym? No i trzymam kciuki za rodzeństwo dla Victorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ituniu 👄 Tak 11 grudnia wracam do pracy i z małym m zostanie do około 12 a ja o 12 kończę i małego przejmuje i m idzie do pracy . Zobaczymy jak nam to wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czyli system zmianowy :) no chyba, że zaciążysz to zmieni to postać rzeczy Luxorku jak tam Twoje mdłości i właśnie wrzuć jakieś fotki brzuszka napisz kiedy wizyta? bo jestem ciekawa czy kolejna córa - tak obstawiam :) Bega co u Ciebie, jak chłopaki, daj znać koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ituniu , zmianowy ale nie wiem jak to będzie działac na nasz związek. A jak zajde w ciążę to i tak będę musiała parę miesięcy przepracować, zeby mi się należał macierzyński :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk :D Fotki brzuszka i nie tylko juz wrzucone na picase :D Itus, cale szczescie tfu tfu mdłosci zazegnane :D nawet dokładnie nie wiem kiedy ;) jakos około 2 tygodni temu... uufffff, jaka to ulga :D i wreszcie wróciłam do kuchni ;) Meniu, no no, niezle :P zycze Ci by było po Waszej mysli ;) taki mały stresik jest ekscytujacy bardzo :D Aniu, nie przesadzaj ze masz ogromny brzuch! jest całkiem normalny :) teraz juz duzo rosnac nie bedzie , spokojna głowa! i podziwiam za te remonty :P Brydzia, ja tez juz chce! juz mieszkano nowe ! buuu... i masz faktycznie niewesoło ...nie wyobrazam sobie teraz przy przeprowadzce nikogo do pomocy do Olki...❤️ Iti :) córa mówiasz :D baaardzo bym sie ucieszyła!!! dziewczynki sa słodkie :D wizyta jakos pod koniec tygodnia tego, ale usg niestety na tej wizycie nie bedzie, dopiero po swietach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×