Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Lux Ty przy porannej kawce, a ja się wtedy na drugi bok przekręcam :D widzę, że masz wszystkie "uroki" ciążowe i że lekko nie jest. Dobrze, że jest niania, M i babcia Nic mi się nie chce, pogoda za oknem blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek właśnie tego się boję chwilami, bo jak pojdę na L4 to po powrocie do pracy nie będę miała tam w zasadzie czego szukać, nie zwolnią mnie ale atmosferą zameczą, a pracować opiekować sie dzieckiem i jeszcze w ciaży to będzie cieżko, ale i tak chcę choć im blizej tym większego mam stracha nie wiedzieć czemu!!!:):):):) Ale nic nie ma piękniejszego niz czuć w sobie tą miłosć, prawda Andziu??? Itus ja całą niedzielę leniuchowałam nic się nie chce jak na dworzez pada deszcz, tylko z mąłym na spcer poszliśmy a potem pod kocykiem , telewizor i spokój święty, nie ma jak w domu!!! całuski i dobrej nocki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! melduje sie grzecznie, co by luxorek nie krzyczal, bo teraz nie powinna sie denerwowc:P:P bozzzeee, jak zimno!!!no w szoku jestem, dwa tygodnie temu stopni 23 a teraz 6, brrrr....nie jestem jeszcze przygotowana na zime, ani mentalnie ani ciuchowo. na szybkiego lecialam malej kupowac jakas grubsza czapke, szalik i kilka innych gadzetow, w koncu mamy dopiero pazdziernik!!!!!w zeszlym roku o tej porze to przesiadywalam na laweczce w parku w bawelnianej bluzeczce i kamizelce i czekalam az to cos sie wykluje:P ach teskno mi czasami do tego czasu gdy bylam pania swojego czasu. ale tylko czasami, tak w zdrowych ludzkich granicach;) no w czwartek roczek stuknie mojemu szkrabkowi, niesamowite jak ten czas zlecial, jaki to ogromny skok rozwojowy od takiego bezwolnego malenstwa co tylko chce cycka, do latajacego diablatka, ktore probuje toba dyrygowac. emi coraz wiecej chodzi, choc nadal preferuje raczkowanie. ostatnio cwiczy wspinaczke. potrafi juz wejsc na wersalke, ze schodzeniem niestety gorzej, choc od miesiecy probuje ja tego uczyc:O juz nawet do kibla nie moge bez stresu pojsc, bo przed oczami mam ciagle dziecko skaczace na glowke z wersalki. poza tym bosko tanczy, kreci tylkiem i glowka, obraca sie. klaszcze- no pokladamy sie ze smiechu. niestety nic nie moge nagrac, bo wszelkie urzadzenia typu aparat postrzega jako najlepsza zabawke i jak zobaczy to jest koniec i leci prosto do celu jak nawiedzona. luxorek, mam nadzieje ze mdlosci szybko mina. ja sie baaardzo tego boje, bo mnie trzymaly praktycznie cala ciaze z niewielka tylko przerwa. a pomocy na miejscu nie mam zadnej, na opiekunke mnie nie stac. pewnie podejme kolejne starania dopiero gdy emi bedzie chodzic do przedszkola. ola, juz teraz trzymam kciuki za celne strzelanie w jajo!!! buziaczki for all!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znów nocna por~ą, nie znoszę poniedziałków, zn~ów sie zaczyna kolejny tydzień, w sumie to ze człowiek ma pracę to super, w kazdej da sie radę tylko najgorsi s~ą niekt~órzy ludzie, tak utrudniają sobie i innym, tak chamsko sie zachowuj~ą, niczego nie przemilczą zaraz wszystko jest wygarnięte, tak ze człowiek ma dosć na samą myśl, i co poradzić, chyba tylko tyle zeby robić swoje i sie specjalnie za duzo nie odzywać, ale czasem normalnie mam ochotę powiedzieć parę sł~ów prawdy bo mnie aż skręca, kiedyś juz powiedziałam ze zajdę w ciążę i pójdę na 3 lata na urlop wychowawczy a oni niech sobie robią co chcą i radzą ze wszystkim!!!!!, powiedziałam to trochę pół żartem p~ół serio ale sie nie opłaciło, zostało mi wygarnięte i juz ,ale ziarno niepewności zasiałam, he aż na tyle nie zamierzam odfruwać Zaraz idę przykryć małego smyka, potem kapiel , szybkie prasowanko i szybko spać bo rano wczesnie wstaję, a po pracy mn~óstwo obowiazk~ów, pranie zn~ów, zakupy, i codzienność i jeszcze podłogi chcemy wylać na dole wreszcie w sobotę wiec też trzeba najpierw ocieplić i nieco przygotować pod wylewkę,a mały jak wulkan energii!!!! Buziaki dla wszystich i do jutra!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odkopię nas troszkę :) Luxorku jak sampoczucie? Olka cieszę się, że zaczynasz za chwilę starania :) nie będę sama na palcu boju chociaż przez chwilę Eualio jak nowa praca? u mnie jakoś leci, jesteśmy po 3 insemce, ale żyję normalnie i na nic się nie nastawiam, nawet z M wczoraj na siłowni byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko wpadam wszystkim dać internetowego buziaka i gnam spać bo padam z nóg, Meniu odezwij sie co u was! ::):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi z okazji Twoich pierwszych urodzinek życzę Ci samych radosnych dni, ciekawości w poznawaniu Świata i żebyś dawał Mamusi mnóstwo radości 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI, wszystkiego najlepszego! duzy buziaczek urodzinowy dla Ciebie 👄👄👄 u mnie srednio...fizycznie bez zmian, wciąż mnie trzymaja dolegliwosci, a psychicznie tez nie najlepiej :( starsznie sie boje czy wszystko bedzie dobrze...i nie wiem czy do konca dam rade sie cieszyc ta ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niunki ;) 🌻 Emi - duzego buziala od ciotki andzi i rosnij zdrowo na pocieche mamie i tacie;) Luxorku - az tak zle? ale co - wymiotujesz caly czas? loj - moze jakies leki powinnas brac bo wiem ze lakarze przepisuja cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja buszuje po necie i juz oczoplasu dostaje - co zdecydujemy sie na jakis wozek - to kurka znajde cos co nam nie pasuje 😠... najpierw na 100% zdecydowani bylismy na x-landera xa http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=45&products_id=608& i juz nawet zamowilam ale pozniej uswiadomilam sobie ze nie mozna spacerowki przekladac - tylko w jedna strone jest :( potem mial byc tutaj BRIO SING http://www.bebisprylar.se/brio_sing_barnvagn.aspx ale ma piankowe kolka i ponioc dzieckiem strasznie trzesie :( i nie rozklada sie spacerowka na plasko podobaja mi sie maxi cosi mura i nasze emmaljunga i tautenia ale ceny - woj lepiej nie pytac:( no i znalazlam JEDO vedi http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=4&products_id=854& albo JEDO FYN4DS http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=4&products_id=605& macie moze jakies doswiadczenie z tymi wozeczkami? nie sa drogie a fajnie wygladaja i maja w sumie wszystko to co chceilismy - skretne przednie kolka, przekladane siedzisko (+vedi ma raczke przekladana), duzy kosz, duza gondolke... z tym ze vedi ma przednie kolka piankowe a fyn 4 pompowane i badz tu madry:( jak iti mowila - predzej bym samochod kupila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, Andzia, nie wymiotuje, ale mdłosci, totalne osłabienie i mega spioza daja mi w kosc ;) tymbardziej ze nie moge sie połozyc kiedy bym chciała bo mam małego urwiska :P a wózek to mega wyzwanie to fakt :D ja raczki przekładanej nie miałam i wcale nie było mi to potrzebne, a koła to tylko i wyłacznie pompowane, i koniecznie skretne! szczegolnie na zime i dla takiego malucha, spacerówke-parasolke mamy z kołami plastikowymi i sa ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku współczuję samopoczucia jednocześnie zazdraszczam stanu Andziu mi najbardziej podobają się wózki emmaljunga, ale one nawet z drugiej ręki w Polsce kosztuja od 1400zł w górę a poza tym to wszystk dla mnie czarna magia, siostra M miała Taco i niezadowolona była, ciężki, źle się prowadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux - z Olka tak nie mialas? ja tez mialam mega mdlosci - choc nie wymiotowalam ale przeszlo jak reka k.12 tc spich mi tez wtedy wlasnie przeszedl - ale wiadomo teraz to i pogoda spaniu sprzyja;) przekladana raczka mi nie potrzebna 8zwlaszcza jak sie ma mniejsze przednie kolka) ale siedzisko sie przeklada wiec jest ok... miedzy tymi dwoma modelami sie zastanawiam - bo nie sa drogie a gondole solidne i duze a wiadomo - parasolke pewnie i tak kupimy jak maly podrosnie! itus - emmaljunga mi sie podobala kiedys city jet ale jzu wyszly z obiegu - nie wiem dlaczego http://www.bebisprylar.se/emmaljunga_city_jet_barnvagn.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Ola z tego co pamiętam to słabsze te dolegliwosci były ;) ale tez moglam bezstresowo sobie spac i lezec kiedy tylko zamarzyłam :P PS. to juz 11 tydzien ;) ja miałam a raczej mam Baby Design Atlantic :) i jestem cały czas bardzo zadowolona ;) bo zimą wciaz uzywamy z niego spacerówki :) chociaz nie wiem jak bedzie w tym roku, bo Ola woli swoje nóżki ;) niedrogi wózek a dobry, tez mi sie podoba maxi cosi, ale tyle kasy...troche za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) pierwsza impreza byly wczoraj, druga w sobote. uff, roboty masa. andzia, jedo sa fajne. obejrzyj tez nasze rodzime wozki implastu, bolder ma bardzo podobne paametry do jedo, podobna cena, a duzo ciekawsze wzornictwo;) przekladane siedziskie bylo dla mnie wazne, strasznie trudno mi bylo przesadzic mala do przodu i jej nie widziec. coz, ale dziecko zdecydowalo za mnie pokazujac, ze woli ogladac swiat. i z tego co wiem wiekszosc dzieci tak ma. przekladana raczke absolutnie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, i jeszcze andzia dodam, ze wlasnie chyba xlander jako jedyny ma samych zwolennikow. jak szukalam pierwszego wozka ( okazalo sie ze kupowac nie musialam) to o zadnym innym nie znalazlam tylu pozytywow. no ciezko powiedziec na ile wazne bedzie dla ciebie i twojego synka to przekladane siedzisko..ale moze nie warto go tak od razu skreslac z listy bo tak naprawde idealny wozek za rozsadna cene nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia tylko nie taco, bo ja taki mam i jedyna zaleta w przypadku naszego malego to ze stabilny, porządny i ciężki wiec mały nie dał rady z niego sie wydostac ani przewrócic jak juz w nim sie wiercił, ale dla mnie zbyt ciężki, no i kup koniecznie ze skręcanymi kołami bo inaczej jest masakra, poza tym to nam sie urwała jakaś mała częsc i teraz jakby było maleństwo mniejsze i siedziało to nóżki zawsze wiszą w dół bo się nie trzyma podpórka, do bani, wiec odradzam niestety nie mieliśmy wiecej niz 800 zł na niego wiec taki kupilismy na jaki nas było stac, teraz żałuję, wolałabym używany w dobrym stanie z komisu, ale byle tylko był lepszy Dla małej emi składam najserdeczniejsze zyczenia, zdrówka i uśmiechu na każdy dzień!!!:):):):) Brydziu ja wierxe ze impreza was wykonczyłą, przed nami teraz imprezka na dwa latka, ale nie bardzo mam ochotę urządzać to w domu a na to by gdzieś w lokalu nas nie stać kompletnie, wiec bedę musiała zakasać rękawy, tylko ze w pokoju mało miejsca i niewiem gdzie pomieszczę wszystkich BARDZO sie cieszę ze juz weekend, marzę zeby sie wyspać wreszcie, i śniadanko w domku zjesc Wszystkim życzę spokojnego weekendu!!:):)):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a gdzie sie pochowałyście, Menia co u was? Andziu myślę o was każdego dnia, jak się macie? Luksorek a moze słaba miętowa herbatka? mnie pomagała na mdłosci i jabłkowo-miętowy sok tymbarku+ ryżowe krążki. acha no i wpisz sie do tabelki jako przyszła mama:):):) U mnie 1w pracy jak zwykle, mały zasypia wiec mam chwilkę dla siebie, małą chwilkę!, marze zeby się juz położyć, jutro znów wcześnie wstaję, a w sobote wylewki robimy ojejku!!!! ale bedzie brudu i kurzu i wszystkiego ITI jak twoje staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka widzę, że ciągniesz topik :) Lux gdzie jesteś? Olka u mnie po starankach a raczej po inseminacji, czekam na efekty, objawów jakichkolwiek brak, nawet ich nie wyszukuję jezcze dużo czasu przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti rozumiem twoje podejście, co ma być to będzie, teraz się nie ma na to wpływu, trzeba myśleć pozytywnie, trzeba mieć zawsze wiarę, :) bedę o Tobie myslała. Ja jutro mam w połowie wolny dzień, rano do pracy potem sie zwalniam i jedziemy pozałatwiać różne sprawy, czasem sie zastanawiam czy wogóle w życiu człowieka moze być takich kilka spokojnych całkowicie dni bez zadnych nowych wrażeń, tylko po prostu swiety spokój zeby nikt niczego nie chciał, nie dzwonił, nie zawracał głowy, tylko my i świety spokój., Dochodzę do wniosku ze chyba ni bo nigdy nie wiadomo co człowieka dopadnie. Luksorek jak tam czy lepiej? bardzo Cie meczy? Andzia a ty który tydzień juz masz? Dobrej nocki kochane:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haprzy porannej ince :) Iti, jestem, jestem...tylko prawie wogóle kompa nie odpalam :o mam jakąs awersje czy co... Olka, miętówka nie dziala :P choc popijam ja czesto :) meczy mnie , oj meczy jeszcze...czekam na koniec tych wstretnych dolegliwosci, bo inaczej to przyrosne do łóżka :/ przy myciu zebów prawie zawsze zwrotka :( i to od jakichs 1,5 tygodnia dopiero :o bleeeeeeeeee 👄 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksor śliczny wierszyk w stopce!!!! biedaczku! jak ja to dobrze pamiętam!, nic innego nie potrafię doradzić,inne sposoby u mnie zawodziły, lekarz powiedziął mi że mdłości to lewstia psychiki, trzeb sobie mówić że ich nie ma, że wszystko ok, starałam sie i nawet mi pomagało, no chyba ze juz były takie strasznie mocne to wtedy moje pozytywne nastawienie szlag trafiał, ale dasz radę to sie przeciez niedługo skończy a za to zacznie sie sliczny etap wzrostu brzusia!!! Ituś co u ciebie? Bega jak staranka? Andziulek jak sie czujesz kochana? Ja sie cieszę ze juz weekend bo mnie praca przygniata, i atmosfera i osoby i wogóle wszystko!:( Teoretycznie po następnej @ zaczynamy staranka, ale M jeszcze ciagle sie waha,i zatanawia jak to bedzie i czy damy radę, również finansowo teraz gdy on nie pracuje, ach,,, same dylematy, ale wiem ze nie chcę juz czekać wiec nad nim pracuje i go namawiam. Życzę kazdej z was przyjemnego weekendowego odpoczynku! Luksor a ty leż do góry brzusiem i wypoczywaj ile sie da? czy pani opiekunka przychodzi też w weekendy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooooo :) i zapomnialy na dobre dziewczyny o topiku :P Olka 👄 niani płacimy na godziny wiec tylko czasem w soboty przychodzi, w niedziele juz nie :) i to juz ostatni tydzien nas czeka z nią 😭 bardzo mi przykro...przywiazałąm sie strasznie i traktuje ja jak ciocie a nie jak obca nianie ;) ale mam nadzieje z widywac sie bedziemy :) ja chce umyc zęby!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero z poranna kawką, wstałam wpól do 10-tej masakra jakaś ale o 1 w nocy jechałam po M odebrać go z imprezy - taka dobra jestem.. trzeba to zmienić, bo się jeszcze przyzwyczai i zacznie częśćiej wychodzić :P Lux ale Cię męczy biedactwo :( który tydzień u Ciebie? Olka u mnie ok, biorę lutkę, czekam sobie, nie myślę, na nic się nie nastawiam, nie szukam objawów jak nigdy wcześniej co ma być co będzie prawda I zaczynaj staranka, jakby co to razem zawsze raźniej Eulalio jak nowa praca? I jak się Laura miewa, zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie na teście 1 krecha, więc walczymy dalej miłego dnia babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus ❤️ ech... u mnie bez zmian ;) meczy mnie dalej... choc mam wrazenie ze jakby od 2 dni "mniej" :) moze wreszcie odpusci i bede sie cieszyc zyciem :P Andzia, na jaki wózek wreszcie padło?? i jak samopoczucie?? nic nie piszesz jak sie czujesz i jak kopniaczki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Powiadamiam was że dostałam dzisiaj okres :) Prawie 2 równe miesiące mi się spóźnił :) Ituniu ❤️ Luxorku trzymam kciuki aby jak najszybciej wróciło do ciebie dobre samopoczucie i abyś mogła się cieszyć swoimi pociechami :) Andziu to który już zaczął się tydz.? i podeślij nam sesyjke z brzusiem plis,plis,plis,plis,plis :) A reszta kobitek gdzie się podziewa ? :P Bo tak po za tym to u nas jest ok, jutro wybieram się na zakupy ciuchowe na zimę , bo już zimno się robi i mam zamiar zakupić krzesełko do karmienia małego, a wy kobietki jakie macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia ja mam takie drewniane identyczne jak luksoerk ma, nazywa sie chyba Artur, jest super, stabilne, solidne, i potem jak maluch podrośnie można osobno mu z tego zrobić krzesełko z oparciem niskie= ma od razu stolik z dolnej czesci, polecam w każdym razie bo u nas do dzis sie sprawdza w 200% Iti teraz miałam owu ale taka padnięta wracałam z pracy bo do póxna że jakoś nam to przeleciało, chyba też trochę sie przyznaję ze wydygałam, ale w następna owu start wiec juz możemy sie razem umawiać ty i ja!!! Czas pokaże co nam z tego wyniknie Andziu daj choć krótko nam znać ze wszystko u was dobrze,;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×