Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

normalnie rycze jak bobr😭... Luxor - kochana przeogromne i najszczersze gratulacje!!!! Boze - masz corcie juz ... no trzy dobre wiadomosci w przeciagu pol godziny - dwie dziewczyny w ciazy i tu mamy mamusie...ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku!!! Gratuluje pieknej Niuni!!!! Baby gora:P...super newsy dzis ech!!!!:D:D:D Andziulku ale wesolo hehehehhehe....i tu i u nas ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku kochana gratulacje przeogromne!!!!!!!!:D:D:D:D strasznie sie ciesze, ze wszystko dobrze!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, i tu Was mam - brydzia, Domi wracac bo mi sie teskni za Wami:),.... io tak ciurkiem lzy mi leca i sama nie wiem czy to ze szczescia czy ze smutku juz.... ach - durna andzia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - wiem ze jedziesz do Polski teraz, tak?? moze wpadniesz do mnie w drodze spowrotem, co???moze sie spotkamy jakos, moze to nasze spotkanie dojdzie do skutku???? a moze masz ochote przemilczec wszystko??? - uszanuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu...ja bardzo chetnie bym sie z Toba spotkala naprawde, ale nie mam juz urlopu. Lece do Polski w piatek wieczorem, a wracam juz w poniedzialek. Moze za jakis czas udaloby mi sie....na weekend tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Domi - jak tylko mialabys ochote, Ty czy brydzia czy bega - dajcie znac.. ja wiem ze mialysmy sie spotkac ale ja tez nie mailam za dobrego okresu ostatnio ale moze w koncu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wim Domis ze to tylko topik... i ten i chce miec dziecko - ale fajnie miec z kim pogadac i wygadac sie...moj M juz mnie czasemsluchac nie moze, a i tez nie raz jakies glupstwo palnelam - moze raz glupstwo zrobilam:( brydzia a Ty ja zwiejez teraz bez slowa to oj beda baty - napisz pls chociaz na e-maila, pls....naprawde obchodz mnie wasze sprawy... zreszta tak niewiele nas zostalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu...wyslalam Ci mail... Do Was wszystkich napisze...ale musze to zrobic na spokojnie, bez zbednych emocji. Naleza sie Wam wszystkim slowa wyjasnienia, ale musze miec chwile \"spokoju\", gdy nikt mi przez ramie zagladac nie bedzie. Dlatego prosze Was o cierpliwosc i wyrozumialosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Domis - rozumiem i nie spiesz sie.... wiesz??? daj sobie troche czasu..jednak to lekarstwo na wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu...jesli juz przeczytalas tego maila to juz wiesz w czym problem... Nie wiem co robic...jak to naprawic, skonczyly mi sie juz pomysly. A najgorsze jest to ze i wola walki juz jest na wykonczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - nie dostalam mejla:( moze sie wlecze - dziubol -poczekaj chwile!!! albo wysli jeszcze raz, prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.... domi, napisalam ci kilka slow..trzymaj sie... u mnie metliku ciag dalszy...ale wydaje mi sie ze jeszcze kontroli zupelnie nie utracilam...i jakos to bedzie..tak dlugo jak wiem czego chce. 1.11 bylismy z M na cmnetarzu, po raz pierwszy od pogrzebu. ciezkie to byly minuty...ale mimo wszystko ciesze sie ze tam bylismy. oprocz tego ciagle jakies urodziny i tak latam od jednej do drugiej imprezy. wczoraj bylam z kolezanka w szczecinie na zakupach, potem jeszcze na firmowym piciu. w tym tygodniu mam dwie pierwsze jazdy, dwie zalegle teorie. termin goni termin i ogolnie strasznie z czasem wolnym u mnie kiepsko. w pracy tez koszmar....moze juz niedlugo stracimy caly projekt a tymczasem ja moje miejsce pracy... jutro ide do lekarza. dlugo przyszlo mi na termin czekac. owu wlasnie minela, wiec nawet jesli bedzie ok to w tym cyklu nici. dam jutro znac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka Andziu...nie zapisalam w wyslanych. Postaram sie jeszcze raz napisac wszystko od poczatku. Ale zajmie mi to chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - mejla nie mam:( moze dojdzie...ale tzrymaj sie robaczku, chcialabym ci pomoc ale nie wiem jak... brydziu oj slonce nawet nie pomyslalam, przepraszam .... ja mam nadzieje ze jak Ty to mowisz - dostaniecie zielone swiatyelko!!!!! strasznie mi cie brakuje tutaj, naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem andziu...ja bym chciala tez juz regularniej bywac, ale czasami sa takie sprawy..ze nawet najlepszym przyjeciolom ciazko o tym powiedziec, nawet przed samym soba ciezko sie do tego przyznac i wtedy...w tym calym metliku ktorego nie mozna samemu ogarnac ciezko cokolwiek napisac.... ale bede sie bardzo starac....naprawde...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi, do mnie tez nic jeszcze nie doszlo...ach daleko ta anglia, to pewnie dlatego :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu...napisalam jeszcze jeden... Jesli i ten nie dojdzie to juz sie poddam na dzis. Napisze jutro. Brydziu do Ciebie tez nie? Cholerka co jest grane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi:( nie mam nic niestety, jednak z Angli do szwcji:)...troche jest:) brydzia moze od ciebie cus dostane - przesli jak bedziesz maial chwilke, ok?? robaczku ja wiem ze my tu takie psiapsiuly czasem pozal sie ale ... ja nie mam lepszych!!! kafe i i listopadowki i drugi topik chce miec dziecko to jak drugi swiat dla mnie:) - chyba o wszystkim moge pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu...ja sie bardzo ciesze, ze mam Was❤️ Tak naprawde to ja nawet nie mam osoby, z ktora moglabym \"o tym\" porozmawiac...poza Wami. Dziekuje za to, ze jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu...a sprawdz teraz, bo dopiero pierwszy mail mi wszedl do \"wyslanych\" wiec moze byly jakies problemy na serwerze. Ps. pisalam na o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×