Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Dzien dobry!! Witam sobotnio! :-) Wyspalam sie, zjadłam śniadanko i mysle jak by tu spędzić dzisiejszy dzień... Jak sie czują nasze świeżo upieczone mamusie i ich maleństwa? Olka co u Ciebie?? Luxorku Oleńka daje spać w nocy? Beguniu jakie odczucia w zwiazku z kończacym sie cyklem?? Ponoć na poludniu Polski zawitaa dzis zima..U nas zza okna nic nie widac ale zapowiadane sa śniegi i nie wiecej niz +5\'C.. Brrrr, nie lubie zimna :-O Odzywajcie sie drogie panie. Milego dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane... witaj eulalio sobotnio...u mnie kieracik, sprzatam, sprzatm ui nic nie ubywa...balagan jeszcze wiekszy mam, M. remontuje lazienke wiec ten syf tylko sie roznosi...nie wiem jak do 18 sie wyrobie, bo o 18 przychodza znajomi...wstyd w takim syfie ich przyjmowac.. eulalio moje odczucia jeszcze zerowe, poniewaz to dopiero 17dc...jeszcze 10 dni musze poczekac...a przynajmniej z 5...bo na 5 dni przed juz mam konkretne @ symptomy...wiec jak ich nie bedzie to i nadzieja bedzie.... kochane musze lecuec do sprzatania paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki Ja dzis krótko, jeszcze was nie czytałam, Luksorek gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! No wiec poszłam do gina na wizyte i okazało sie ze wyniki strasznie niefajne mam, łożysko 3 stopień dojrzałosci i lekarz skierował mnie do szpitala, to była końcówka 38 tygodnia, zaraz poprzyjeżdzie miałam mieć tego samego wieczoru lub nazajutrz cesarke bo ciazę trzeba było konczyć, ale po uzgodnieniach z ordynatorem stwierdzili ze mnie potrzymia i spróbujemy naturalnie urodzic, efekt był taki że, kilkakrotnie miałam wywoływany poród kroplówkami z oksytocyną, (miałam tez zakładane na szyjke różne preparaty zeby ja zmiękczyć)e mogłąm jesć całymi dniami, i wsciekła byłam , bo cały czas byłam głodna, nawadniali mnie kroplówkami zeby mi wyniki polepszyc, lezałam z cewnikiem miedzy nogami i wogóle....szkoda gadać, po tygodniu, jak rozwarcie było tylko na 1,5 cm znów podłaczyli kroplówę o 7,30, a o 9.00 czułam pierwsze skurcze, potem o 11,00 już były mocne i regularne ale sie trzymałam dzielnie,potem przyjechał mój M bo po niego dzwoniłąm, skurcze stały sie strasznie bolesne, świdrujące i gdyby nie M to bym tam chyba umarła!, na szczescie dyzur miał mój lekarz!!!!!, rozwarcie postepowało powoli, skurcze były coraz silniejsze, co minutę i długie a ozwarcie stało w miejscu!!!!! wszystko utkneło, szyjka twarda, główka sie nie wstawiała, wody płodowe zielone!!!!! mój lekarz dał mi czas do 22,00 powiedział ze jesli nic nie postąpi choc o cm, to cięcie robi bo nie ma na co czekać trzeba mysleć o dziecku, w miedzy czasie dał mi dolargan i to było najlepsze bo przesypiałam przerwy miedzy skurczami, a wtedy były one juz nie do wytrzymania, 9 godzin sie meczyłam a w koncu miałąm cesarkę, i dlatego jestem strasznie obolała i wykńczona (bo ciagle zabraniali mi jesc), ale najważniejsze ze mały na swiecie, zdrowy, Łukasz Alekasander. Kobitkie odezwę sie niebawem i napiszę wiecej, buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka dzielna z Ciebie kobieta! Witamy Łukaszka na świecie i czekamy na zdjecia :-) Ja wczoraj kupiłam puzle 2000 kawałków zeby sie nie nudzić wieczorami i przesiedziałam nad nimi do 3 nad ranem :-P Wciągają strasznie. Mam miesiac zeby je skończyć układać.. Miłego dnia kobietki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki....wpadlam sie przywitac!!! olka...no to sie nameczylas... jak luxorek i Ty opisywalyscie swoje przezycia to moje na nowo odzyly...juz co prawda wszystko po tylu latach zatarte ale sedno pozostalo.... eulalio ja w pierwszej ciazy (jak nie mialam jeszcze tylu obowiazkow) tez miesiac przed porodem ukladalam puzzle!!!! kochane zycz emilej niedzieli !!! buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wieczora witam:) troche smutno mi tak dziwnie ale nie bede smecic:( - no wiec poprawilam troche tabeleczke nasza kochana i prosze nasze dzielne mamusie o korekte bo juz kochane dwa dzieciaczki mamy na swiecie:) Luxorek??? OKA?? Olenko - cudne imie dla synka i strasznie dzielne obydwie bylyscie:)... 🌻 STARACZKI 🌻 ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....15..16.11 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...20....25.10 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.10 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. 🌻 PRZYSZLE MAMY 🌻 ************************************** eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 🌻 SZCZESLIWE MAMUSIE 🌻 ********************************************** Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drudie pedze z zyczeniami dla ituni naszej:) 🌻 Iti - slonce STO LAT DLA CIEBIE 🌻... spelnienia marzen,wszystkich marzen...tych najskrytszych - usmiechu kazdego dnia i szczescia :)... Badz szczesliwa kochanie, kadego ranka i kazdego wieczoru... ❤️..my tu ciagle myslimy o Tobie i tesknimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat, sto lat ..niech zyje, zyje nam.... iti:) niech sie z nami napije, napije...a kto ???i ti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba sie andzi troche pospieszylo:)... nie wiem jak popatrzylam:D:D:D: - wyszlo mi ze itunia ma urodzinyu 11 listopada:D:D:D - hiiiiiii...alez gapa ze mnie, nic bedziemy dwa razy skladac zyczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kochane...a u nas znowu cicho i pusto.... ja dopiero wpadlam do domu po koncercie mikusia, nie byl to jedgo mistrzowski koncert ale co zrobic.....ale moje nerwy siegaja zenitu..ja 100 razy bardziej przezywam jego wystepy niz jakiekolwiek swoje wystapienia czy egzaminy...to jakis obled... o 17.30 dzis kolejny koncert, duzo powazniejszy i konkurencja chiolernie mocna...juz rece mi drza na sama mysl.... ale co zrobic taki juz los matek.... :P kochane co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ladnie!!! ja rozumiem nasze swiezutkie mamusie....maja tyle nowych obowiazkow, ale pozostale babeczki...wstyd!!! to ja tu sie sprezam jak w ukropie zeby chociaz slowko napisac a was nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej beguniu:D:D:D:D.. widze ze na stanowisku dzielnie stoisz:D a no nie wiem co sie dzieje - brydzia ma jakiegos goscia , Domi z Polski wraca, Eulaila puzle uklada, iti nie ma, rosiglonka napisala ze cus nie tak ale nic wiecej i sie martwie, asiorka oznajmila ciaze i tyle...:( nie ma nas duzo:( ale nie damy sie bega, co??? moge codziennie topik podbijac do gory:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie andziu!!!! nie damy sie!!!!!!! usmialam sie z Twojego podsumowania co ktora robi... :) andziu co u7 Ciebie zabko? jakies odczucia cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu - jak co miesiac:(.. ale - za miesiac swieta i jedziem do domciu:) i cala familja bedzie, brat z zona i corcia, siostra i brat i babcia i mama - jak sie ciesze:D:D:D ... co ma byc begus to bedzie, myslalam o inseminacji w tym czasie ale nie wiem co i jak z moim cyklem, jaki numer mi wywinie i czy damy rade... a u ciebie slonce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem juz sama andziu co u mnie...z jednej strony normalka..jak co miesiac...juz syfek jeden jest :( ale z drugiej strony jakby sluz inny ? ale to pewnie moje urojenia..poza tym juz tak sie czuje..taka napompowana, to u mnie norma przed @ ...jedyne dziwo to wczoraj kluly mni echolernie jajniki.. generalnie jakos stracilam wiare i tak mi smutno i boje sie znow tego kolejnego rozczarowania....tak bardzo sie boje...ja mam juz tak malo sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolinki :D Ja wlaśnie dochodze do siebie po wczorajszym dniu...mała od 10 do 17 nie spała :( i to nie ze jej sie nie chciało, tylko baczka puscic nie mogłą, brzusio dokuczało, normalnie za słaba jestem chyba psychicznie na macierzyństwo, bo płakałam razem z nią, tak mi jej szkoda było :( nienawidze bezsilnosci.... M. na koniec wspomógł ja termometrem :o moze Wy znacie jakies sposoby na wzdęcia u takiego szkraba?? :( Begus...? teraz sobie smacznie spi i mam nadzieje, ze tak juz zostanie :) Eulalio, zwykle ma pobudke o 22, potem kolo 1 i 4 :) wiec jest git :P i za kazdym razem przed snem modle sie by nie było jakichs akcji... w dzien tez zwykle budzi sie co 3 godziny :) chyba ze ma gorszy dzien...:P o kurczaki!!! faktycznie zaraz swięta :D:D:D juuupii!!!! ja ostatnio straciłam rachube czasu :P Andziu, czas chyba na kawke !! :P moze oczka sie przetra troszke ;) Itus, ale Ty szczesciara!!! juz na tydzien przed imprezka sie zaczeła urodzinowa :D Olka, widze ze Ty tez masz za soba trudny poród...:( i tez zastrzyk dolarganu jak ja...ach... ból nieziemski był, ale cud który lezy w łóżeczku przesłania go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxorku...kochanie....mamusko ty moja!!!! brzuszek... masowanie okreznymi ruchami, rodzaj masazy w strone wskazowek zegara...ty musisz niestety uwazac na to co jesz.....zadnych kapustek, gazowanych i innych ciezkostrawnych!!! oczywiscie standardowo koper wloski pomaga no i termometr..poza tym oklady cieple na brzusio!! kapiel!!!! ukaja jak cholera... a jak karmienie luxorku? jak piersi>? wszystko gra?? pytam sie tak bo to u mnie byl horror...czego Ci oczywiscie nie zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatke z kopru popijam sama, narazie jej nie chce pokazywac smoka, zeby cyc nie wydał sie zły :D termometr wczoraj zadziałał ;) masaze...hmmm...narazie ma jeszcze pepuszek :( i boje sie masowac zeby jej ie uszkodzic go :o a cycuchy :) cóz...daje rade! :D wygladam jak krowa dojna :P 4-5 doba byly koszmarne, taki nawał, że myslałam, iz mi je rozsadzi :D wiec zaczełam je masowac i troszke spuszczac :) ale tylko ciutke, tyle by zluzowac piers,zeby tak nie bolała :) teraz jest o niebo lepiej :D gorzej z sutami, pogryzione ! smaruje je, a bynajmniej staram sie Bephantenem po karmieniu... najgorszy jest pierwszy moment jak mlekołak sie przysysa :D a potem to juz luzik ;) bardziej boli mnie pipa i dupa!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzenia, to jjem bardzo mało produktów :( kuczaczek, marcheweczka, buraczki, ziemniaki... jakas wedlina, nawet nabiau za duzo sie boje..:( a mleka to wogóle narazie nie pije... a głodna caly czas jestem jak wilk :P normalnie akiego apetytu przez całą ciaże nie miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxorku...no to robisz wszystko WZOROWO!!!! to wszystko minie zapewniem Cie i bol, i strach itd itd za moment bedzie tylko sama slodycz macierzynstwa!!!! bedziesz pztrzyla sie na ta cudna mala istotke i bedziesz bardziej szczesliwa niz jestes teraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i mamusia jest - Luxor - male cudenko twe w stope ucaloj👄... Bozicku przeciez ty nie tak dawno jeszcze w ciazy nie bylas a tu juz slodkie 3 i troche kilo piescisz:D:D:D... i tabeleczke poprawic prosze - bo ja cus pomyrdam:p... begus 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku coreczka mojej siostry(rodzila we wrzesniu) miala takie problemy z gzami i kolkami .Lakarz polecil Esputicon bodaj ale nie pomagal.Dziewczyny na topiku napisaly o Infacolu i ten zadzialal wzorowo. to tak jakby ci sie mialo przydac .Oba sa w formie kropelek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Puzzle to aktualnie M. uklada :-D Siedzial pół nocy, zaraz moja kolej ;-) Ale efekty juz sa a to mobilizuje :-) Luxorku wyglada na to ze Twoja córcia budzi sie regularnie póki co. Tez bym chciala byc juz na tym etapie co Ty i Olka- po porodzie i z maleństwem w domku :-) Wszyscy zacznął niedlugo szykować sie do Świąt a ja do porodu :-O Wczoraj zaczęłam prać maluszkowe ciuszki- na pierwszy ogień poszły pieluszki i kocyki.. Begus, Andzia- trzymam mocno mocno kciuki za ten cykl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , wiem o nich Olinku :) tylko,ze one dopiero po ukonczeniu miesiaca :o.... moze takich akcji juz nie bedzie...do tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi sie Andziu!! :D STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....15..16.11 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .17....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...20....25.10 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....16.....20.11 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.10 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. PRZYSZLE MAMY ************************************** eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007...Ola..3600 kg..55cm OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja oczywiście tez trzymam mocno kciukasy dziołchy!! :D ❤️ zeby nie było,że taka samolubna sie zrobiłam, i tylko o kupkach i cycach donicach Wam marudze :P no Kochane, niech sie cuda zaczną spełniac! :) w koncu ich czas tuz,tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to siup do gory co by begusia nie krzyczala:):):):)... i dobrego dnia tym co wpadna;) na topik i tym co nie:( u nas okropnie paskudna pogoda, ja sama przez caly tydzien bo M w PL😭..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczna andzia!!!!! buziaczki dla wszystkich...szkoda andziulek, ze tak daleko jestes...dotrzymalabym Ci towarzystwa w zastepstwie meza :D milego dnia/ ja dzis w pracy wiec z doskoku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus kochanie a to jednak na stale pracujesz?? co?? i co tam w wiadomych tematach slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×