Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Gość daninja
1,5 roku temu mialam usuwane histeroskopijnie dwa miesniaki z macicy ze wzgledu na bardzo obfite miesiaczki, nie byl to zabieg niezbedny, aczkolwiek powidzialam wtedy mojemu gino ze mysle wstepnie o zaplodnieniu...no i stwierdzil ze dzialamy....zabieg pomyslny, bez powiklan...po roku zaczelismy sie starac o dzidzie i twraz wydawalo mi sie ze zaczelam poznawac swoje cialo...a jednak okazuje sie ze mam metlik w glowie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
moj 28 cykl okazal sie 27 dniowym, chyba po tej operacji -zauwazylam okolo 5-3 dni przed@ brazowawe plamienia - nie mam pojecia dlaczego, mniej wiecej od czasu podjecia decyzji o zaplodnieniu zaczelam wyraznie czuc bol w piersiach mniej wiecej w czasie owulacji az do pojawienia sie @, aczkolwiek czasem nawet caly cykl - dziwne - juz nawet zaczelam osadzac sie o ciaze urojona , bo takich nabrzmialaych piersi w calym swoim dojrzalszym juz zyciu nie zauwazylam........2 miesiace temu kupilam test owulacyjny - dwie kreski w 9 dniu cyklu!!!! przy cylkach 27 dniowych - czy to mozliwe??!! natomiast ostatni miesiac brak kresek az do 15 dnia cyklu??!!!(pozniej juz nie sprawdzalam) nic nie rozumiem........nie mieszkam w Polsce wiec trudno mi jak narazie zrobic te wszystkie badania o ktorych mowicie, a tutejszej sluzbie zdrowia nie ufam! martwie sie, ech tak bardzo bym chciala zeby wszystko bylo ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny i przylaczam sie do grona STARAJACYCH SIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kolezanke. Zaczynajac od poczatku... Ja tez plamie przed miesiaczka. I dzieje sie tak za sprawa dwoch ognisk endometriozy, ktore pojawily sie jako \"pamiatka\" na szyjce macicy po zabiegu jej skracania. Wiec moze problem u Ciebie jest podobny. Albo...Niski progesteron, Bolace piersi moga byc objawem wysokiej prolaktyny, ktora wplywac moze na progesteron wlasnie. Jesli jest on za niski moze to wywolywac plamienia prze @. Czy moge zapytac gdzie mieszkasz? Ja mieszkam w Anglii. Jesli i Ty tu mieszkasz to moze bede mogla cos doradzic jesli chodzi o wizyty lekarskie, badania itp:) Teraz musze znikac, ale pozniej jeszcze zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
hej Domi :) mieszkam w Londynie od 4 lat i jeszcze nie odwiedzilam tutejszego lekarza, a zabieg histero mialam robiony w Polsce przez mojego gina, nie spodziewalam sie po zabiegu żadnych sensacji, a moze wlasnie po nim teraz takie problemy:(....dzis czekam na @ a powinna byc wczoraj(27)dwa dni temu mialam tylko te tradycyjne sladowe plamienia i narazie to tylko bol jak na @ , oczywiscie testy zrobilam juz 3 hehehe no i nic, temp tez dziwna bo 35.9, ale nie spodziewalam sie niczego w tym cyklu bo nawet owulacji nie zauwazylam hmmmmm.....w nastepny piatek jade do polski i na poniedzialek (11-12dc) mam wizyte u nowej gino, tak naprawde kolezanka mnie umowila i nie mam pojecia co ta pani doktor moze stwierdzic po jednej wizycie bo we wtorek wracam.... postanowilam ze jesli do konca roku nie uda to zaczne sie leczyc tutaj... Narazie skorzystam z przepisow ziolowych Ojca Klimuszki hehe - co o tym sadzisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
ach a czy te ogniska endometriozy mozna leczyc jakos naturalnie???? (ziolka) bardzo dziekuje za to ze jestescie:))) dobrze wiedziec na czym sie stoi , bo i tak czlowiek chcac czy nie chcac zadaje sobie tysiace pytan, co sie dzieje i dlaczego, a na czesc z nich znajdzie odpowiedz wlasnie tutaj:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
ok , poczytalam juz o tych ogniskach endometriozy - nie lubie ich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej daninja! ja ci za bardzo w twoich problemach pomoc nie moge bo zwyczajnie sie nie znam, ale nasze dziewczynki tutaj to prawdziwi fachowcy, wiec w swoim imieniu i tych nieobecnych moge cie tylko zaprosic do pozostania z nami na topiku:) kurcze, moj M w drodze do polski a ja sobie juz skurcze wmawiam i tysiac oznakow porodu:O mam nadzieje ze jutro popoludniu juz bedzie spowrotem bo oszaleje!! buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu...moze to takie skurcze \"treningowe\". One maja jakas swoja nazwe, ale nie pamietam (Brick\'sa? mozliwe? cholibka...nie pamietam) Trzymam kciuki, by nic sie do powrotu M nie wydarzylo!!! Melduj sie tu brydzia, co bedziemy wiedziala co soie z Toba dzieje:) daninja...na ogniska endo najlepsze lekarstwo to ciaza:) Tak mi powiedzil gin w Polsce. Odnosnie Twojego cyklu...mogl byc bezowulacyjny i czewsto wowczas @ sie spoznia. Ja w ubieglym roku mialam taki. Tempka nie skoczyla wiec owu nie bylo.A Cykl trwal 51 dni!!!!!! Uzbroj sie w cierpliwosc kochana:) Ale zeby Cie uspokoic. Takie cykle miewaja kobiety i to nie jest nic nienormalnego. Najlepiej wybierz sie do GP i powiedz, ze starasz sie o dziecko. Sklam, ze tu juz ponad rok (inaczej nie zrobia nic-wiem z doswiadczenia). Najpierw pewnie zrobia hormony, a potem skieruja Cie do gina. Ale musze uprzedzic. To bardzo dlugo bedzie wszystko trwalo. Ja pierwsze badania mialam w styczniu 2007r, a dopiero teraz pochodze do ivf. Teraz znikam. Wroce dopiero poznym wieczorem. Pozdrwiam Was wszystkie!!! Teraz musze znikac i wroce dopiero pozno wieczore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie domi, skurczy to ja nie mam, nawet nie wiem jeszcze co to jest. wiem o czym piszesz, ale te sa raczej bezbolesne i duzo kobiet ma je od 20 tc- a ja nie. jedynie takie bole miesiaczkowe mnie lapia czasami, ale to nic nie znaczy. bedzie dobrze, to tylko psychika plata figle bo M wyjechal;) a gdyby co mam dwie kumpele sasiadki w gotowosci bojowej 24 na dobe, ktore by bardzo chcialy zastapic M na porodowce, wiedzmy jedne dzonia od rana czy to juz:P:P ide dzis na impreze i bardzo dobrze, nie bede siedziec w domu i myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Widze ze wkońcu ciemne chmury z naszego topiku uciekły i teraz tylko słońce świeci:) U mnie wszystko dobrze jutro zacznie sie 10 tydzien ciąży, a termin mam na 26 kwietnia. Teraz częsciej jestem zmeczona mdłości są mniejsze ale nadal mam wstręt do słodyczy, ale za to zielone kwasne jabłka mogła bym jeść cały czas:) Jak juz wrócimy z Polski to czeka mnie u nas Usg 20 października to juz zacznie sie 13 tydz, ale jestem ciekawa czy bedzie jakaś różnica w terminach miedzy terminem który podała mi moja doktor w Polsce a jak mi zrobia u nas bo tam to bedzie pierwsze. Teraz przytyłam 2 kg ale tylko weszło w piersi i troszke brzuszek juz widac a najbardziej wieczorem, w nogach nic nie przytyłam. Brydziu napewno wasze maleństwo poczeka na tatusia wiec sie nie denerwuj:) Już nie moge sie doczekać kiedy zaczne kupywać ciuszki to takie fajne:) Choć powiem wam ze już mam pare ciuszków od tesciowej a najbardziej podoba mi sie kocyk zrobiony na drutach i buciki też są sliczne:) Zamierzamy również zmienić mieszkanie na większe bo w jednym pokoju nie bedziemy sie cisnąć a zostało nam troszke czasu na to. Witam również nowa koleżanke:) Buziaki dla was kobietki i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej menia!:D ciesze sie ze wszystko dobrze. terminu, ktory masz wyznaczony teraz sie trzymaj, bo kazdy kolejny podany po 12 tyg nie bedzie juz wiarygodny bo dzieci sie juz wtedy w roznym tempie rozwijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 wrzesnia jedziemy do Warszawy do mamy a potem od niej 9 października lecimy do domciu. Plany nam sie pokrzyżowały bo gdy przybylismy na lotnisko okazało sie ze nasz lot do Polski zastał odwołany i psalismy na lotnisku z resztą polaków i rano lecielismy już do Gdańska a nie do Warszawy bo bedzie szybciej.Dla tego teraz lecimy z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Brydziu:) A powiedz mi kobietko jak moge zrobić sobie ten ticker co ty go masz bo ja prubowałam go wkleic i mi cos nie wychodzi.I jakis dłuzszy miałam niz ty może coś pokręciłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
czesc dziewczyny :))))) chcialabym byc juz na etapie skurczy i szykowania pieluch hehe, no ale jeszcze troszke:) no i widze ze wiekszosc kolezanek to emigrantki:) - chwilowe czy tez nie :) domi - @ nadchodzi z pelna sila, czuje ja z kazdej strony hehehe,....odnosnie tutejszego systemu to wlasnie troszke sie obawiam:(....zastanawiam sie takze jakie badania moglabym sobie zrobic w czasie swojego pobytu w polsce 7dc - 12 dc, wyczytalam ze w : 1-3dc: FSH< LH< TESTOSTERON 11-12dc: E2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
leeeee no ucielo moje wypociny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wybrałam to co mi podałaś brydziu ale czy mam skopiowac całość co mam w tej ramce czy tylko część? Bo mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daninja, przyjdzie i czas na szykowanie pieluch,ani sie obejrzysz! czas ciazy tak szybko leci ze szok!! menia,powodzenia z suwakiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
cdn w POLSCE 7-12dc a badania to 1-3dc - FSH,LH,TESTOSTERON 11-12dc - E2,PROLAKTYNA + PROLAKTYNA Z OBCIAZENIEM 20-22dc - PROGESTERON I PROLAKTYNA czyli wychodzi na to ze moge sobie zrobic - 11-12dc - E2,PROLAKTYNA + PROLAKTYNA Z OBCIAZENIEM a w listopadzie bede w POLSCE tak okolo 15-22dc - czyli wychodzi na - 20-22dc - PROGESTERON I PROLAKTYNA a obiecywalam sobie jeszcze wczoraj ze wyluzuje, poczekam do konca roku i dopiero wtedy zaczne badania...alez sie nakrecilam :) no dobra to spadam do kolezanki na obiadek:) pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz :) Jak teraz mi sie nie uda to chyba mężulka zaciągne aby mi pomógł bo ja to chyba typowa blondynka jestem:P Ale w poniedziałek idę do fryzjera przefarbowac sie na brąz i obciąć krucej bo wygladam jak wiedzma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa daninja, badania na pewno nie zaszkodza. niby pol roku to jeszcze nie tak dlugo, ale mysle ze warto dzialac zwlaszcza jesli trzeba terminy podpasowac do wizyt w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męzulek mi sprawdził i sam nie wie dlaczego nie mozna wkleić. Trudno może jak wrócimy do siebie to zrobie jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Brydziu ty to masz fajnie zaraz masz rozwiązanie a ja zostane sama :( Mam nadzieje ze niedługo usłysze ze jednak nie bede sama z moimi dolegliwościami bo tak jakos smutno bedzie samej:( Dziewczynki Trzymam za was kciuki mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×