Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Domi to już kumam tę procedurę :) dzięki za wyjaśnienie zmykam, bo znowu M bedzie narzekał a może się i chłopem w końcu czas zająć, takieggo postu to długo u nas nie było, no ale cóż zrobić, po laparo to seks był na ostatnim miejscu na co miałabym ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchwiaka pieke - ma ktos ochote?? zapraszam:D... takie plany byly, spotkac sie kiedys itp...moze z naszymi pociechami sie nam uda, co mamuski przyszle i terazniejsze??? Domi - dasz rady bo to w iscie wielkim celu 🌻... my nasze jedno "dzieciatko" bo nie umim pisac mrozaczek, sama nie wiem czemu - zabieramy w listopadzie;) - i musi sie udac;) itus - moze i u Was cos sie po tej lapro "odblokuje", moze te male ogniska endometrozy byly problemem? who knows???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi czy się na seksik odważe to się jeszcze okaże, ale chyba ochoty nabieram Andziu już w listopadzie, a ja myslałam że w grudniu, ja tez bym chyba nie potrafiła "mrozaczek" a tak dzieciaczek z taką wiarą, i tak Andzia trzymaj gin twierdzi, że te ogniska były bardzo małe i na tylnej scianie macicy, że jak to on określił "na 100% to nie była przyczyna Państwa problemów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik na się dziwnie ożywił wystarczyło, że Andzia z piwkiem wpadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus - nigdy nic nie wiadomo, moze tam akurat Wasza dziecina chciala sie "wgrysc"???? - nie wiadomo... dzialajcie, dzialajcie:D... a no juz w listopadzie - bo druga ciaza trwala zaledwie 5 tyg. - dostalam normalny okres po niej ... zobczymy - na akupunkture tez ide jak wroce z Polski;) moze igielki pomoga co nieco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Domi, no wlasnie -a Luxor juz z drugim:D... bo cus czuje ze nas zaskoczy niedlugo pannica - z dobrymi wiadomosciami:D, tak Luxorku??? Brydziuchn - no wlasnie, w pracy ogladalam zdjecia - az sliczny masz brzunio..taki zgrabny ... slicznie wygladasz...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto marchewkowe - palce lizac:D... wysle Wam przepis:) lece do M na film - dobrej nocki kofane psiapsiuly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Luxorka nie ma, może jakąś tajemnicę chowa co???? no my staranka naturalne zaczynamy za jakieś 2,5-3 tygodnia muszę policzyć, bo nawet nie wiem kiedy termin @ mam, chyab 8/10 no to tak koło 20-tego by trzeba działać no to szykuje nam się letni wysyp nie? Brydzia jak tam? nie rodzisz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi jak ja za Luxorkiem to w październiku zaskakuje, a Ty z Andzią w listopadzie, zróbcie mi ładny prezent na urodzinki, każda z wypasioną betą, ładne mam życzenie? a teraz też spadam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne Iti:) Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by je spelnic:) Musimy sobie tu codziennie jaka mantre wypisywac i powtarzac...caly czas!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za komplementy, tez powiem nieskromnie ze ogolnie jestem ze swojego wygladu w 9 miesiacu zadowolona, wszystko poszlo tylko w brzuch, 10 kg na plusie, super cera jak nigdy..wszyscy mi chlopca wroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze a tu co! zaskocznam !! :D jak to miło widziec Was takie rozpromienione, radosne :D az wszelkie smutki odchodza na bok :D uwielbiam Was czytac gdy wiara i chec do walki sa z Wami! tak trzymac kochane!! heh, ja jeszcze okresu nie dostałam od porodu wiec jako tako staran nie ma :P cos czuje ze predzej sama sie zaskocze niz Was ;) Marchwiak! :D jeny, tyle o nim słyszałam dobrego, ale nie kosztowałam :) Andzia, czekam wiec na przepisik 👄 Domi, trzymam wciaz kciuki :)❤️ Iti, rzucaj sie no na tego swojego! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mocno trzymam za was kciuki ... !!!!!i cos czuje ze jak sie uda to wam wszystkim w podobnym czasie i bedzie strasznie wesolo na naszym topiku. domi robi poczatek:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze o ile to o ciasto marchewkowe chodzi bo nie mam pewnosci;) luxor, jak staranka, nie sciemniaj tylko gogoj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Was martwic dziewoje, ale troche jeszcze potrzymacie te kciukasy:) Transfer dopiero pod koniec miesiaca... a test? Uuuu...albo jeszcze dalej;) Jakos pewnie kolo 10 listopada, ale to tylko jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem. Ciebie brydzia za chwile zwolnie z tych kciukow, bo ciezko Ci bedzie tak rodzic, z zacisnietymi piesciami, hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj domi, jeszcze wprawdzie nie rodzilam ale cos mi sie zdaje ze nikt za ciebie jeszcze tak kciukow nie trzymal jak ja bym mogla przy porodzie:P:P zapytaj jakiegos tatusia co mu zonka paznokcie do krwi powbijala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
poczytala troche dzis o Was i Waszych problemach, no i oczywiscie radosciach :))))...sama staram sie o dzidzie juz 6 miesiac, myslalam ze uda sie za pierwszym razem, a tu nie i nie i nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×