Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Beguś super stronka i widać, ze to fajny, nowoczesny klub dla kobitek niezależnie od wieku :) A może masz jakieś sposoby na przytycie? jakaś dietka? na mnie to chyba mało co działa, dziewczyny tyja po clo, luteinie, duphastonie a ja nic, nawet czasem spada mi waga. Jakoś tak stanęłam na 43 kg i nic :( już nie mam na siebie siły. Nawet syropki na apetyt pijam i nic :( Ja nie wiem co na mnie moze zadziałać Ja też Beguniu przyzwyczaiłam się do moich comiesiećznych porażek, już nawet nie odbieram @ jako porażki tylko coś co jest i teraz też będzie, właśnie na dniach. A potem sama nie wiem, na pewno cykl bez stymulacji za to z monitorowanym cyklem. Poza tym nijak, jesień rzeczywiście taka nijaka, z M nie wiemy co robic wieczorami i jakoś tak czasem cięzko się dogadać. Brak chęci, ochoty na działanie, jakoś wlatem człowiek ma więcej energii. Ewidentnie brakuje nam dziecka, wtedy byłoby się kim zajmować. Jakoś musimy przetrzymac tę jesień i zimę, oby do wiosny. Ja jakoś nie mam celu, planu na to co dalej i tez mi nijak z tym, wolałam jak wiedziałam co dalej. A teraz nie wiem kiedy klinika, jakie badania jeszcze zrobić nic, pustka totalna. I chyba dlatego mi się nic nie chce, beznadzieja totalna. Umówilismy sie z M na romantyczną kolację, trzeba tylko dograć termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) My sie dobrze czujemy zaczął sie już 11 tydzień i 2 dzień. Powoli już widać brzuch i każdy zwraca na niego uwagę to takie dziwne uczucie :) w czwartek już wracamy do Edinburgha i szczerze to sie już nie mogę doczekać:) kupiłam sobie parę ciuszków ciążowych w sumie spodnie bo bluzkę lub sweter zawsze można dopasować :) Tak po za tym jest wszystko dobrze. Beguniu nie dziwie sie że nie masz humoru ponieważ w Warszawie jest wstrętna pogoda w niedziele za to była śliczna i wybraliśmy sie do zoo naprawdę było super:) Eulalio jak tam twoja córcia? :) Luxorku a ty gdzie sie podziewasz?:) Olu a ty jak sie czujesz przyszła @? Brydziu brzuchatku kochany jak tam twoje samopoczucie? Ituniu,Andziu,Dominisiu i Beguniu czekam na 2 kreski nie zostawiajcie mnie same:( Buziaki dla was i dużo kciuków za 2 kreseczki:)🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Menia no ja do Ciebie jeszcze nie dołączę, nie w tym cyklu, po zabiegu nie mogłam starać się o dzidzię cieszę się, że u Ciebie wszystko ok i dzidzia ładnie rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu Mamusiu dobrze że u Was w porządku :) Moja córcia zdrowa, na fotosiku są nowe zdjęcia, wysyłałam wam link, kto nie ma to podeśle raz jeszcze :) U nas tez pada i szaro- buro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio tylko pozazdrościć takiej córeczki z miesiąca na miesiąc jest coraz ładniejsza:) Ituniu rozumiem że jest tak a nie inaczej ale i tak trzymam za was wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) ja juz w domciu ...chora, z pozszywanym dziaslem, z wielkimi siniarami na rece od igiel, z nowymi okularkami:D... brydzia - 2 in 1 jesio, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio - a mialam zabieg u dentysty - okazalo sie ze musialam kiedys miec zlamana kosc i "odpryskiwala" mi czesc tej kostki a co na zdjeciach nie bylo widoczne - no i usuneli mi ten kawalaek, zszyli dziaslo, zalozyli szwy wielkie ale poki cio - ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Andziu :) Andziu bolało? Ja sie potwornie boje dentysty i naprawdę podziwiam za odwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Andziulek :) fajnie, że już jesteś :) zagoi się buźka, niestety jest to pewien dyskomfort ja po zabiegu przez 3 tygodnie nie mogłam spać na brzuchu, a to moja ulubiona pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co myślicie o wózku X-LANDER-XA GONDOLA+SPACERóWKA+FOTELIK SAMOCGODOWY pODOBA MI SIE KOLOR CZERWONY LUB BORDOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! ja tylko sie grzecznie melduje 2w1, nic sie nie dzieje. noc nie przespana, mala sie rozpychala, o 4 wstalam na kakao i juz nie zasnelam. pogoda dzis wreszcie ladna, moze jakis jesienny spacer dobrze mi zrobi. buziaki ps. menia ten wozek jest ok, slyszalam glownie pozytywne opinie. minus to mala gondola i brak przekladanej raczki w spacerowce. ale ze wzgledu na gwarancje masz jeszcze duuuzo czasu na kupno wozka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brydziu:) wiesz wiem ze akurat gondola w tych wózkach nie jest zbyt duża ale jeżeli dziecko urodzi sie na wiosnę to i tak długo nie posiedzi w gondoli a potem przejdzie na spacerówkę w której jest fajny pokrowiec na nóżki na chłodne dni, bo w sumie jak na razie to ten najbardziej mi sie podoba :) a co do czasu to mam go jeszcze troszkę ale czas tak szybko leci:) Trzymaj sie brzuchatku:) i dziękuje za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... nadal trwam;) eulalio, przesliczna ta twoja mala. no ale jak sie patrzy na zdjecia twoje i twojego M..no to jakze mogloby byc inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robale :) Meniu, swietne ze dobrze sie czujecie :) Itus, taka nijakosc jest dobijająca :o to chyba teraz te słynne przesilenie jesienne...mam nadzieje, ze sie organizm szybko dostosuje do zmiany pogody 👄 Begus, stronka super :) 👄 Andziu, brrrr...az mi ciary przeszły :( 👄 Brydziu, jak czytam Ciebie to mi sie moja koncówka przypomina :) tez nie spałam prawei wcale, choc kazdy mówił, "spij, ile wlezie" :P i to tez zblizony termin :D trzymam kciuki za Ciebie 👄 aaa, i napij sie tego kakaa na zapas :P o ile to mozliwe :D bo diteka Cie czeka niedługo ;) Dominiczko, jak sie czujesz????? a ja od dwóch dni zdycham :o katar sie leje, głowa dymi...o gardle nie wspomne :( i na dodatek mała sie zaraziła i dzis tez ma katarek...wrrrrrrrrrrrrr...do dupy z tymi przeciwciałami!! nie wierze juz w ich moc 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku a jak tam z Twoją @? przyszła Olka tez się zamelduj poziomka, kait i cała reszta czekamy na dobre wieści Dominiczko jak stymulacja?? napisz, no i jak w pracy? Luxorku nie dość że nijak, to jeszcze z M nie najlepiej ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie poddawac mi sie tu jesiennym nastrojom, no co to ma byc!!! tutaj w sklepach juz swiateczne slodycze, ino patrzec beda swiateczne choinki ustawiac;) zaraz po halloween:P to ma przeciwdzialac swiatecznej szarzyznie. dzis mnie rano "obiecujaco" bol miesiaczkowo-krzyzowy obudzil, niestetyt wszystko sie po 10 min uspokoilo i dupa blada. slyszalyscie o metodzie wywolywania porodu szklaneczka czerwonego winka??bo tak sie zastanawiam czy by sobie takiego grzanca nie zaaplikowac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie pogoda Brydziu, raczej to co w domu wczoraj tak się wkurzyłam naszą bezsensowną wymiana zdań, ze wyszłam na godzinę się przejść i ochłonąć. A njgorsze jest to, że M nie widzi że to jego wina, i stara się jeszcze mnie wpędzić w poczucie winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus, moim zdaniem te niedogadywanie to wina bezsilnosci jaką teraz czujecie...kazde z Was te bezowocne starania bardzo dotknęły, jestescie wyczerpani psychicznie, nerwowi...wiem ze sie ułozy, tylko musicie ochłonąc ❤️ @ brak... ale jestem przekonana ze tak szybko nie przyjdzie, pewnie jeszcze poczekam z miesiac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie wydaje ze to wszystko co sie dzieje w zwiazku ze starankami nie pozostaje bez efektu na jakosci zwiazku. to trudne ale zwlaszcza teraz musicie duzo ze soba rozmawiac, tak na spokojnie, nie pod wplywem chwili i nie w przerwie na reklame podczas filmu. warto czasami gdzies pojsc na kolacje przy winku i pogadac tak bardziej szczerze o swoich uczuciach i lekach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo unikasz podejrzeń o Twojej ewent. ciązy :P a tak poważnie? na pewno ciąży nie podejrzewasz? a z M to chyba wiele spraw się nałożyło ostatnio, ja o dziecku to od ostatniej iui nie myslę, i nie nastaiam się na kolejne m-ce, co ma być to będzie. Trzeba ierzyc, że będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak powaznie Itus to rozsadek mi mówi ze to wrecz niemozliwe :) wiem ze przed ciążą z Ola tez po odstawieniu tabletek nie miałam długo @, potem miałam luteina regulowana :) tylko nie pamietam czy miałam takie objawy.... bo one mi bardzo przypominają ciąże...mocne bóle miesiaczkowe, wzdety brzuch, sikanie... ale po odstawieniu tabsów tylko w zasadzie 2 razy były staranka takie na ciązę :D i to kilka dni po ich zaprzestaniu... to jest niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to nie przez starania, mamy inne problemy a M udaje, że ich nie ma, każda próba rozmowy kończy się ucinaniem jej, albo głupimi uwagami :( na które nie mam ochoty. Jak mu zwracam na coś uwagę, to nie jest to przyjęcie uwagi, wykazanie skruchy itp tylko atak na mnie. I czuję sie ostatnio jakaś niepotrzebna, jakbym mu zawadzała w domu. I jeszcze te uwagi, złośliwości, nie wiem co mu się ostatnio stało. On wie, że popełnił parę błędów ostatnio, które miały wpływ na moje zachowanie, ale to nie powód by mnie obraczać za to jak jest, bo on się do tego przyczynił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Luxorku czekamy na rozwój wydarzeń :) swoją drogą fajnie na wisonę, wczesne lato rodzić mi teraz ewent wychodzi lipiec na rodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym rodzeniem latem to nie do konca tak fajnie, gdy wszystko tak puchnie a dziecie sie jeszcze nie spieszy tak jak moje;) chcialoby sie korzystac z lata a tu dupa blada, kazdy ruch jest bolem:P nie no zartuje, iti zycze ci z calego serca tej ciazy. no i mam nadzieje ze problemy z M sie jakos rozwiaza, zdarza sie w kazdym malzenstwie od czasu do czasu jakis kryzys-poradzicie sobie z tym na pewno! oj luxorek, ja tam bym juz dawno test robila dla swietego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus, a wiec zycze rozwiazania problemów 👄 Brydziu, test mam :D ale zakopałam głęboko w torebce :P ostatnio M. cos w żartach powiedział,\" nie kop Ola mamy w brzuszek bo tam jest Wiktoria \" :D na pewno tak nie jest :) jastem przekonana w 95%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×