Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

kochana -@ byla 17 czyli z tego wynika ze owulacja byla 29 - 31 styczen mniej wiecej a maz wyjechal 26 stycznia, wrocil 2 lutego a przytulanki byly jak mama wyjechal czyli w sobote 3-go... i tak d...pa blada😭....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulek ja wiatropylna to chyba nie jestem;) stad szanse nikłe....:) bo słavo u nas było z przytulankami...tylko w zasadzie według instrukcji doktora :D mężuś się spreżył :P a co do owulacji to ja nie mam pojecia kiedy ona...choć 14,15 i 16 dc to optymalny czas myśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego bylam chora, sluz plodny wczesniej i wszystko sie poprzewracalo... ja nie marze nawet o tym ze moglo cos wyjsc bo nie mam ku temu podstaw niestety... za to czekam pelna nadziei na ten cykl... nasteany - znowu kiszka bo ponad tydzien w niemczech bede:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia , spokój! :) wiesz sama,że z owu nie ma żartów , jest wtedy kiedy jej się podoba.... w zasadzie w każdym cyklu moze byc w innym czasie...stresy...itd... a u Ciebie Kochana ostatnio cykle się baaardzoooooo skóciły....:D czyż nie,,?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wiem ,ze nic nie wiem :( mam dość tego bólu i uczucia @ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem Luxor ze sie nie nastawiasz ale Wy przynajmniej dzialaliscie w tych dniach - my NIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po lampeczkę malusienieczką winka... na poprawę...nastroju :) i krążenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Luxor - ale ja zawsze mam cykle 27-28 dniowe i tylko ten jeden w grudniu byl krotszy.... ja spokojna jestem - maz bardziej podekscytowany i stwierdzil ze biezemy wolne w tym miesiacu i w tych dniach kiedy ma owulacja przypasc;) i dzialamy ostro... ale to zarty oczywiscie bo wiem ze to nic nie da a bedzie co ma byc i jak dalej nic nie wyjdzie oj to wtedy zaczne sie powaznie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Andzia jak się czujesz dziś...? widać poprawę...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia...ale sama piszesz, ze sluz byl wczesniej, wiec moze robaczki przeczekaly troche i trafily do celu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallloooooooo DOminiczkoooooooooo:) nie zwiewaj.........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobitki moje kochane - sama nie wiem... realnie - nie, nie ma takiej mozliwosci niestety, za dlugi okres zeby mogly przezyc:( a u mnie Luxor - bez zmian i tez latam do kibelka co chwile bo mysle ze to \"juz\".... ale przylezie w Walentynki pewnie.... no wlasnie - nie zwiewaj nam chociaz jeszcze na chwilke zostan :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lece po winko i postawie butelke gdzies blisko;););) maz przed TV, po rybkach a ja mam Was dzisiaj i On moze poczekac, a co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee...nie ma co gdybać:) poczekamy zobaczymy.... a na pierwszy ogień Begunia :D ciekawe co za niespodzianka nas czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie Andzia, DOminiczka pisze prawde...:D zrezta sama kilka dni temu wklejałaś niemalże epopeje na ten temat!!!!!! :D:D:D:D wiem, wiem....nie ma co nastawiać sie na nic...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jutro z tego wszystkiego idę sobie spodnie kupić :D a co tam, moze nawet ze dwie pary...bo juz nie mam w czym chodzić...wyrosłam troszke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Wam się nowy wynalazek ze sklepu IKEA podobał...?? :D sciagały pocztę..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja Was lubie:) za to ze jestescie takie \"normalne\" i potraficie czlowieka pocieszyc:) ja wiem ze cuda sie zdazaja i to prawda - w tym miesiacu to byla totalna klapa z wszystkim, przytulankami, sluzem teraz objawami @...i mozna stwierdzic ze kobieta zmienna jest nawet jezeli chodzi o @, jej objawy i cala reszte... maz sie wystraszyl bo zielona maske na gebusie nalozylam i nie wiem czy to dzialanie glinki zielonej czy czegos innego ale ostatnio to jeden wielki pryszcz na brodzie mi wylazl.... a dzis bedzie rewolucja bo tak - wypilam piwko, teraz wino a pewnie mi braknie to i drineczka wypije:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wynalazek! Nawet pkazalam Krzyskowi. Smial sie:) I powiem wam, ze wcale glupi pomysl to nie jest Ja po soattnik szalenstwach dwa dni nie mogalm chodzic. Normalnie zakwasy mialam. Wstyd Donia!!! Powinnam sie za siebie i swoja kondycje ostro zabrac skoro mi juz \"lozkowe\" sporty tak w kosc daja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do Clostilbegytu, który mam brać w przyszłym cyklu... to Andzia pytałaś, czy jakby mąż brał to może ustrzelic bliźniaki...? :) otóż, nawet jeśli to ja bede brałą to jest takie prawdopodobieństwo, i to duże! :D gin, wypisując receptę powiedział,że w ostatnich miesiacach 3 z jego pacjentek....ma mnogą ciąże! :D:D:D ja bym ni e pogardziła ;););) a Poziomeczka chyba klientów ma :) nie daje znaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - o \"wyrosnieciu\" nic nie mow chociaz dzisiaj w sobote, hihi... tak powaznie to ja musze cala garderobe zmienic na nowa... a Dominiczku z ikei mamy kanape podobna jezeli o to Ci chodzi ale tak sie ja beznadziejnie rozklada ze czasem jak mam chec uciec od meza w nocy:p to mysl o jej rozkladaniu mnie odstrasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też kondycha nawala.... oj są czasem bołe ;););) i dlatego chetnie bym też zakup taki sobie sprawiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mamy kilka mebelkow z ikei, kanape miedzy innym...i powiem tylko tyle...porazka:( Chcialabym ja zmienic na jakas porzadna, ale nie wiem kiedy mi sie to uda. A wracajac do tego krzeselka, ktore przeslalas luxorku...moze samemy takie zmontowac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×